• Meesha

    Nevite, kde sehnat tohle video? Popr. nemate ho nekdo???

    0 0
    • blue  

      snad v razzu

      0 0
    • Tomcat  

      Člově jezdící …Maratony, 50tky, občas nějaký rychlý XC, když chci zjistit jestli mi to furt nejde… a shání takové video ? Dookie , 901shop, Krab cycles

      0 0
      • McBlacky  

        ono videa z maratonů protě nejsou tak našláplý no :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          *****, tak s tim neco udelam, ne? My se furt snazime jezdit lip, davat tezsi triky s lepsi technikou a poustet se do vetsich akci a co vy? Ostuda bikingu!!! :))))

          0 0
          • Tomcat  

            No má náš umělecký poradce nějaký nápad jak by to mohlo vypadat? takové akční XC video.

            Jinak tako TdF je někdy akčnější než SP v DH :o))

            0 0
            • hajnej  

              ja se pri olimpiade bavil, na to ze na to cumelo takovejch lidi to bylo hezka ukazka MTB, az bude XC u nas takovy bude lip

              0 0
            • enjoy  

              nejakcnejsi XC videa ktere jsem videl byly od roku 1985 dal,tak do roku 90,nevim presne.

              0 0
          • Meesha  

            My se snazime jezdit co nejrychlejc aby toho bylo co nejmin videt a video bylo co nejkratsi! :-)

            0 0
          • hajnej  

            :) jaka ostuda :) ja se snazil ale vetsinou na me jen nekdo nadaval

            0 0
          • McBlacky  

            my se snažíme abychom na konci stáli o kousek výš než ostatní :-)

            0 0
          • dave lister  

            my se snažíme přežít… a když už kolo ovládá spíš Tebe než Ty jeho, tak se s nim těžko dělaj čim dál tim těžší triky a vyšší skoky a podobný nesmysle-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Kdyz to jsou nesmysle, proc se na to divate. Ja taky nectu sci-fi nebo fantasy.

              0 0
              • hajnej  

                vono je trochu sci-fi to video ale kdyz si to pomeris v meritku 1:5 je to realny:)

                0 0
              • dave lister  

                jsem netvrdil, ze se na to divam… jenom omlouvam neschopnost sperkovat svou jizdu na maratonech nejakym hustym trikem co 100 metru.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Tak proto jsou maratony takova nuda. Jsou tam sami neschopny lidi :) Puvodne jsem si rypnul jen tak radoby vtipne, ale ted mi to uz nejak zacina prerustat pres hlavu. Radsi uz me s tema maratonama moc nedrazdete nebo si udelam nepratele i z tech co me doted tolerovali :)

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Nevis co s volnym casem? Maraton – jedina spravna volba! Prijd mezi nas! Start jiz v pul 7, na trati 5 obcerstvovacich stanic s gurmanskymi specialitami, v cili (pokud nezabloudis) na tebe ceka mraky lidi a fronty na pivo!!! A to se vyplati!!! ;-)

                    0 0
                  • hajnej  

                    vtip spociva v tom ze celej ten zavod hledas kde to posles do kytek a vetsina to do cile nenajde:)pak musi prijet jindy, ale zase uznej ze jet posledni se sanitkou v zadech je komfort

                    0 0
      • Meesha  

        potrebuju Jeziska! :-)) Koukam na to jako na inspiraci jak se nechci rozsekat! :-))

        0 0
        • Tomcat  

          DVD podle mně v 901shop

          jak se nechci rozsekat!.....Neboj tu čest mít nebudeš ;-)

          0 0
    • Demon  

      Na www.kona.cz/doplnky.php k objednani.

      0 0
    • rich  

      ja resp. kamarat to mal stiahnute v notebook-u asi by to este slo. ak chces mozno by som to mohol priniest v piatok na zraz.

      0 0
      • McBlacky  

        tam to vem jednou pro mě, přinesu ti blank cd

        0 0
        • rich  

          poslal som objednavku, pocas dna napisem v akom je to stadiu, aby si zo sebou nemusel tahat zbytocne gramy blank CD :-))

          0 0
    • Keli  

      mozna popudim hodne lidi ale Collective je shit, radoby umeleckee video, video Genesis je mnohem lepsi (nesrovanatelne)

      0 0
      • blue  

        taky sem zmasirovan reklamou cekal trochu vic, ale shitem bych to nenazval, to urcite ne, zas tak spatny video to neni

        0 0
        • Radek Broz  

          Jelikoz je Keli asi nejvetsi cesky odbornik na bikevidea;-), tak bych mu docela veril. Ja nevidel ani jedno…

          0 0
      • rich  

        nie je to dokonale, ale pekne natocene a clovek ma ist hned chut jazdit :-)

        0 0
      • Meesha  

        Ja videl jenom ten teaser a ten me docela vzal – hezky udelany. Me se nelibej takovy ty jednotvarny videa kde furt skacou jeden drop atd…

        0 0
        • rich  

          tak mal by som to vecer mat – nebude to DVD format, jedine PC.

          0 0
      • riki  

        videl si niekde krajsie zabery na sceneriu krajiny? :)

        0 0
      • BoB  

        Mě nepopudíš. Já se taky nechal zmasírovat ale pak mě dostaly ty dokumentární výpovědi o „stylu FR ježdění“: „já pořád jezdim tak mě to baví“ nebo „Když jedu z kopce, tak se mi to líbí“ Jinak je to kameramanský cvičení v hezkým prostředí, to jo.

        0 0
    • blue  

      me ted zas lezi na stole prezentacni DVD programcycle, co pousteli v brne, taky dobry video, hlavne koncert pro kroupu a moratku :-)

      0 0
    • ddd - andy  

      Taxem si udelal radost a koupil tohhle dyvko. Strihama a kamerou je to -podle me- naprosto nadherny, nektery zabery fakt nemaj chybu a jsou skoro kycovity :-) proste lip to snad uz natocit neslo.. Fakt super!!

      0 0
      • Meesha  

        Me se to taky moc libi. Je to oproti tem klasickejm videim (NWD) takovy jiny – fakt promakany zabery a fajn hudba (ne nejakej silenej americkej rock)

        0 0
        • lempl  

          no shanim vseechny videjka:) a silenej rock? lepsi je silenej nebo spis normalni punk:)))

          0 0
          • Tomcat  

            Je to sice záslužná prace ,ale ztratíš pocit z ježdění připadáš si pak jako děsnej looser protože stěží by člověk stíhal borce v Krankedech 1,2 nebo NS 1–4.

            0 0
          • ddd - andy  

            Prave ze i ta hudba je k tomu skvela – neni to jeden styl.. Nic proti zvukove „nadupanejm“ videjim, taky mam obcas naladu, na poradny peklo :-), ale tohle je proste nekde trochu jinde…

            0 0
    • aku  

      Tak uz jsem to taky shledl a tak me to vzalo, ze jsem si misto rovne tycky koupil vlastovky :))

      0 0
    • blue  

      THE ROAM teaser – zda se, ze je opet na co se tesit

      www.thecollectivefilm.com/…ex_roam.html

      chce to ovsem QuickTime 7, v nizsi verzi jde jen zvuk bez obrazu

      0 0
    • Splinter  

      The Collective mám… Super videjko…

      0 0
    • fousac  

      musim se priznat, ale co jsem zhledl NWD5, byl The Collective odsunut na druhe misto..

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A NWD 6 ?

        0 0
        • fousac  

          treba to ke me taky casem zabloudi…

          0 0
        • blue  

          to bych taky uz rad videl

          0 0
        • ddd - andy  

          Krome sceny toceny z lana v lese, kde Simons a Bourdon preskakujou potok z jedny strany na druhou (to je naprosto bozi) – nic moc..

          0 0
          • Pá-dlista1  

            A petka byla jako lepsi? To si nemyslim. A uz vubec bych to nestrkal pred dvojku natoz pred Collective :)

            0 0
        • black.horse  

          chro chro, parádní:-) hlavně sem rád, že už většina lidí nejezdí jen rovně a dolů…

          0 0
        • blue  

          rekl bych, ze to je takovej plagiat Collectivu… zabery z kamery na lane, pohledy na mraky, „romanticky“ zabery, komentare bikeru… ale nektery veci jsou dobry, neustale me dostavaj novy variace backflipu… a za stary hardrockovy veci ma to video bod :-)

          0 0
          • goofy  

            Tak sem se po mnoha komentarich ady dokopal k tomu, a slednul sem Kolektiv a NWD 6 tesne po sobe a priklanim se k nazoru, ze NWD je lepsi. Sice Kolektiv je taky skvely, ale o prsa Vietnamske zeny vyhral NWD 6, a to hlavne diky hudbe…

            0 0
      • jecnak  

        No ja nevim, zatim jsem nevidel jiny dobre natoceny (obraz, zvuk, strih) video. Ono neni az tak dulezity (aspon pro me) co tam na kolech predvadeji, ale jestli k tou hraje muzika, ktera se da poslouchat a hodi se k tomu, jestli obrazove prostredky odpovidaji rychlostem ve kterych je to toceno, atd.

        BTW dovedu si predstavit vyborne XC nebo i silnicni video. Jde jen o to mit dobre na pady a vkus.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Aha. Jako muzika to je asi na vkusu kazdeho soudruha, ale nejlepsi asi byla na NWD 2 nikoliv na Collective. A pochopitelne i na NSX se nehraje zle.

          0 0
          • goofy  

            tady musim souhlasit. To je asi jedine, co mi na The Collective nesedi. Proste tam se mi do vkusu netrefili, ale zase neni zadny problem si pustit hudbu svoji a podivat se jenom na obrazky… :o)

            0 0
        • Meesha  

          Naprosto souhlasim. A proto je pro me zatim The Collective nejlepsi. Je tam hudba, co se da v klidu poslouchat, ne nejakej silenej americkej biglajs v kazdy „kapitole“ a je to fantasticky natoceny a sestrihany. Zaujme to i lidi co s tim nemaj moc spolecnyho – treba i nebikery. Je tam videt ten pozitek z jezdeni kterej te taha ven na bika a ne jako na ostatnich videich, ze se dropuje nekolikrat za sebou jeden skok a dokud se bud totalne nerozsitpe, nebo to neodjede, tak pokracuje. To me osobne vubec neba. NWD 5 a 6 sem este nevidel…

          0 0
          • Dumbo  

            taktiez sa hlasim ku The Collective… zatial som videl len 1 ale hudba je tam naslapana, kvalita obrazu a ruky kameramana su taktiez „zlate“ zatial najpodarenejsie bike video ake som videl…

            0 0
    • goofy  

      Nejaky clen b-f chtel po mne poslat toto videjko prez icq, ale ja ho docasne nemel. Uz ho mam zpatky, tak bych mu ho poslal, ale neulozil sem si jeho icq. Takze pokud ma este zajem, necht se hlasi na mem icq nebo mailu… ;o)

      0 0
    • blue  

      těšte se, The Collectiv točej další film

      www.mbuk.com/newsdetails.asp?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.