• Paja

    Kdo pojede v nedeli? Tento tyden by uz mohlo byt o neco vic zamrzlo nez minuly tyden v Olsanech… Trasa: zatim nechavam otevrene – ma nekdo nejaky originalni navrh?-) Sraz: 10:30(11:00?-)

    0 0
    • monsat  

      jel bych – viz muj prispevek ;)

      0 0
    • Roman  

      Moment – a bude polívka?

      0 0
    • rock  

      Zdravím, takže nezávazný návrh : Maloměřice – po červené přes Bílovice, za křižovatkou U křížku klesnout k potoku – podél něj po zpevněné až k silnici Bílovice-Adamov – přes řeku a koleje a podél potoka do Útěchova – po zelené do Vranova – po červené k Jelínku – po modré do Šebrova – převážně po zelené do Černé hory – PAUZA (polívka) – zpátky přibližně souběžně s tou zelenou by měla vést neznačená zpevněná, končí těsně před Závistí – po hlavní silnici do Milonic – po zpevněné lesem na Dubový kopec – po červené Lipůvku a Zlobice do Kuřimi – do České – po červené do Mokré hory – po neznačené zpevněné do Soběšic – přes Lesnou domů. Většina je po (pravděpodobně) zpevněných cestách (v neděli má být 0–4°C), hrubý odhad cca 70 km …

      0 0
      • Roman  

        To by šlo (samozřejmě s vidinou oné polévky).

        0 0
        • Karaya  

          Jel bych taky, ale budu se asi muset pripravovat na zkousku :-( Kdybych podlehl, dam vedet…:-)

          0 0
        • Roman  

          Sakryš, polívka je ohrožena. Pod nátlakem jsem slíbil rodince maraton „zlatá neděle“ po atrakcích předvánočního Brna s trénováním chůze v balíku po přeplněném tržišti. Pořadatelé ovšem slíbili obžerstvovačky formou jon?áků z medoviny a powergelů z uzenin. O konečném umístění ve veselovánočním­pelotonu poreferuji posléze.

          0 0
          • Roman  

            A tak ne, nakonec jsem přece jenom jel. „Naše holky“ i s dětma pekly cukroví a manželům zapověděli přístup do kuchyně – zamáčkl jsem v oku slzu smutku, že nemohu péct a jel jsem s ostatníma na tu polívku taky.

            Někteří nám během švihu předvedli školení (že Rocku :o), kterak lepit v –3°C a koupat duši v řece.

            0 0
            • rock  

              Jasně, když už sebou nemlátím o zem, tak alespoň defektím … tohle už bylo za letošní rok snad podvacáté (i když v předchozích případech to šlo zalepit( …

              0 0
      • Paja  

        O.K. proc ne, takze sraz treba 10:30(-10:45 kdyby nekdo nestihal:) konecna saliny v Obranech?

        0 0
        • rock  

          Já předběžně ano, pokud se ještě něco nestihne pohnojit …

          0 0
      • Máca  

        Trasa dobrá, ale něco na mě leze, kromě toho teď už jezdím na silničkozimáko­bastardu. Takže asi nic.

        0 0
    • Excel  

      eště nevím, ale spíš ne-e :-( začíná se na mě valit stěhování, ale kdyby snad jo, tak se ozvu..ehm 70 km při –4? Kua zmrznete!!

      0 0
    • Excel  

      Tož jaké to bylo?

      0 0
      • Paja  

        Fajne, nezmrzli sme, ikdyz do hospody v Kurimi jsme dojeli s maximalnim vypetim a maximalne zmrzlymi chodidly:o) jesteze tam meli teply svaracek, zelnacku, apod. zpatky ven se nam moc nechtelo:) celkem 60km/1150m, blato zadne vsechno zmrzle – nic pro Tebe:)

        0 0
        • rock  

          Už jsem dlouho nezažil, aby se mi z hospody nechtělo TAK moc … na závěr jsem si dal ještě svezení po pěšině podél Svitavy – za tmy. Fakt jsem čekal, že tam žuchnu, ale vyšlo mi to :-) …

          0 0
      • Excel  

        Hmm…já měl celou dobu (v neděli) pocit, že jsem něco prošvih a koukám, že taky jo. Tedy lepit duši v –3, to? by byl můj konec, asi bych se na ni někde v lese pověsil.

        0 0
        • Paja  

          My sme nic nelepili, jen jsme se divali jak rock koupe dusi:o)

          0 0
      • ivovi  

        Chlapi diky za spolecnost, bylo to fajne. No chtelo to silnou moralku nejit do hospody, zizen byla velika, tak priste… V Lipuvce vas nakonec s bikama vyhodili a popojeli jste az do Kurimi? To sem jeste mohl jet s vama… Vracel jsem se pres Kurim a Babu, to dalo ze/do Zabin celkem 60km, tempo hodne solidni vzhledem k pocasi, dal jsem si solidne, takhle zmrzlej jsem uz dlouho neprijel, pres 4 hodiny v kuse v tom pocasi bylo na moje obleceni uz trochu moc.

        0 0
        • Paja  

          Nevyhodili, bylo tam narvano a volnej stul az vzadu, takze bysme nevideli na kola,v kurimi na sokecu meli mista dost i s exkluzivnim vyhledem na biky:) a nebylo tam tak nahuleno…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.