Zobrazovani starych prispevku, tvaricich se jako neprectene.

8 nepřečtených
  • pos3k

    Ahoj Admine, mam problem, uz nejaky tyden max. dva se mi zobrazuji na seznamu stare prispevky,a prispevky v nich jsou vsechny cervene, i presto, ze jsem je cetl vsechny,resp.dany prispevek.Jestlize nekdo nahodou pripise neco tak bych mel videt jen ten odkaz nejnovejsi, ale neni tomu tak.Jedna se asi o 1–2 prispevky v tydnu,ktere takhle zlobi. Dale jsem zaregistroval, ze i kdyz dam nektery prispevek blokovat, tak se mi po case opet zobrazi (cca 1× tydne) Pisu to trochu pozdeji, pac jsem nechtel bejt paranoik, ale ted jsem si na to daval trosku pozor. (snad nebudu jedinej:-) Celkove tu jsem denne skoro furt, loguju se nekolikrat za den, loguji se sem z vicero PC (standardne vyuzivam 3).

    0 0
    • blue  

      nejsi paranoik, alespon castecne :-) pokud nekdo „ozivi“ nejaky stary tema, tak ho mam taky cely jako neprecteny, ale zablokovany temata se mi teda nezobrazujou zpatky

      0 0
    • McBlacky  

      jo někdy se to stane, ale to půjde asi těžko odstranit nějak bezbolestně :-)

      0 0
    • admin  

      Historie prectenych prispevku se udrzuje 3 mesice od posledniho tebou prectenym prispevkem v jednom threadu.

      muze to byt zpusobeno timto? pokud se ti takto projevuji i novejsi prispevky dej prosim vedet kouknul bych se na to.

      0 0
      • pos3k  

        naposledy na me vybafl prispevek zalozeny(28.08.2004 21:20:41) na tema Nosíte kroužky? Coz by tem 3 mesicum i odpovidalo.Budu koukat na dalsi. Jinak mam za to, ze i vsechny temata na tema „livestrong“ jsem zablokoval.

        0 0
        • admin  

          zablokovany a bookmarky sem zatim nepromazaval. to jestli je booknutej nebo bloklej na zpbrazeni prectenych prispevku nema vliv

          0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.