• admin

    Pridal jsem novou sekci trasy, nemel sem moc casu na poradne otestovani, proto prosim pokud najdene nejakou chybu dejte me vedet.

    Uvitam i pripominky k vylepseni :)

    0 0
    • kolombo  

      Výběr typu MTB a silnice mi připadá málo, ještě bych přidal turistika, prostě něco mezi.

      0 0
    • mar_tin1  

      mozno by nebolo zle pridat aj slovensko…

      0 0
    • mastihuba  

      sem nepochopil zadávání těch kilometrů a teď to vypadá jako ultramaraton. Pokud bys mohl spravit ten sloupeček celkem tak by to bylo dobrý.

      0 0
      • admin  

        ok vecer na to kouknu a upravim :) zadavaj se zvdalenosti od predchoziho bodu.

        0 0
        • mastihuba  

          ještě pošlu mapy, nejsou na nich TZ ale jsou tam výškový body a jen tak informativně by to mohlo stačit.

          0 0
    • Lance  

      Jo je to OK, akorat nemam moznost tam vlozit mapku,tudiz to je asi bezpredmetne. Teda pokud by to nekomu nevadilo,ze to bude bez mapy.

      0 0
      • Smazaný účet  

        já zas nevim esli mapku dostanu na 800×600. budu muset. popis úseků bude dost zhruba. dám tam asi do poznámky link na web. ale až bude čas. jako vždy. :o(

        0 0
        • admin  

          pripadne muzu zvetsit na 1024

          0 0
          • Smazaný účet  

            No, nebude nutný, každej a? si pořídí mapu nebo si řekne o větší. Koukám že má 1300×1200 a zmenšená 800×8×x, tak to zmenšim eště víc a vléze se. Dobrých máp sa vléze.

            0 0
      • rock  

        To Lance Myslím, že pokud bude trasa popsaná podle údajů, které lze nalézt např. v „padesátkách“ ShoCartu nebo KČT, tak to vůbec nebude vadit.

        0 0
        • Lance  

          Ze jo? Ja si to taky myslim, pripadne upresnim dole v poznamkach.

          0 0
    • McBlacky  

      než tam začnu něco psát měl bych dva dotazy:

      1. může autor doplňovat popis trasy, přidávat mapy a obrázky?
      2. můžou se naskenovaný mapy a do nich zakreslený trasy nebo ne? vím že se to tady už řešilo, ale radši chci znát konečné stanovisko.

      dík

      0 0
      • admin  

        doplnovat nemuzes nic nascanovany mapy ano

        0 0
        • McBlacky  

          dík, takže co tam jednou vložím to tam bude… já jen že bych tam něco napsal ted a mapy dodal až později, tak to radši udělám všechno najednou. zima je na to dlouhá dost :-)

          0 0
    • Lister  

      Do té poznámky k tomu úseku se nevlezu. Některé úseky jsou dost složité se spoustou křižovatek a to tam prostě nepopíšu. Rozepisovat to do více úseků mi přijde taky nevychytaný, protože to bych tam jeden KM rozkouskoval i na pět částí.

      0 0
      • McBlacky  

        hod to do poznámky celkový a napiš k čemu to patří :-)

        0 0
        • 0702  

          Ještě k velikosti obrázku bych chtěl říct, že při velikosti 800×600 v poměru 1:1 (např. sken) resp. výřez skenu je území rozlohou strašně malé. Zmenšovat mapu A4 ze skeneru na rozl. 800×600 při 72 dpi je o ničem – bude nečitelná. Nejde to nějak parametrově zvětšit alespoň 1200*1600, vč. doporučeného rozlišení, které má vliv na velikost souboru, ale i jeho čitelnost a přehlednost ? Franta alias Mastihuba si dal pěknou práci s popisem, ale mapa mě nic neříká – o ničem nevypovídá????

          0 0
          • McBlacky  

            to protože je to z PJ softu a není tam zakresleno učně kudy to vede. Já si to naskenuju a pak do toho ručně asi ve photoshopu zakreslím trasu, takže rozlišení nebude muset být nijak brutální, stačí když ve spolupráci s popisem to bude jasný. taky jsem to zkoušel zakreslit do tý pjsoft mapy ale tam nejsou tz a převážná většina komunikací pod úrovní III. třídy. snad to zvládnu to sem hodit co nejdřív tak uvidíme.

            0 0
          • admin  

            Zvetsil sem to na 1024×800

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.