• ferry

    Má už někdo zkušenosti s touto vidlicí. Nebude na moji váhu 82 kg moc měkká. Díky

    0 0
    • raceface  

      Já mám těsně pod 90 a měkká na mě teda je… pro 82 to možná bude stačit, záleží na tom, jak tvrdý preferuješ nastavení.

      0 0
      • Martyss  

        se dá vyměnit pružina, ne?

        0 0
        • raceface  

          jo, se dá, ale je to dalších 500 – 700 k navíc…

          0 0
          • Martyss  

            No když jí kupuješ jako novou, tak by ti tu pružinu měli vyměnit zdarma, ne?

            0 0
            • enjoy  

              otazka je jestli by se ten prodavac pri takovem dotazu dokazal udrzet a nerezal se smichy.

              0 0
              • Martyss  

                Mohu vědět, co je směšného na tom, když tu vidilici budu chtít přizpusobit na svojí váhu? Mě na tom nic směšného tedy nepřijde:-)

                0 0
                • raceface  

                  Kde žiješ kámo? Je asi hodně málo obchodů, kde by ti takovouhle úpravu udělali a jestli ve svým okolí nějakej takovej máš, tak si toho važ… Už vidim jak v tom jednom našem obchůdku tady v tý naší prdeli na severu skladujounepotřebný pružiny, když by si náhodou u nich někdo koupil vidli…

                  Jinak problém je ten, že Progress Cycle bude mít ty pružiny až někdy po novým roce nebo z jara…

                  0 0
                  • Martyss  

                    ??…Já mluvím o téhle situaci. Chci koupit novou vidlici v tom malém krámku (jak říkáš). Ten zavolá dovozci a ten jim pošle vidli s pružinou na mojí váhu. Nevim, proč by měl můj krámek něco skladovat.

                    0 0
                    • raceface  

                      Tak to silně pochybuju, že by si Progress Cycle nechal ujít kšeft s pružinama…

                      0 0
                      • Martyss  

                        Já se nechci hádat. Nevím, jak to je, ale jestli je to jak říkáš, tak je to celkem nefér…:-/

                        0 0
                        • toto  

                          tak to opravdu neni . vidlice se od dovozce do kramu dodava s pruzinou ktera tam je z vyroby , pokud chces jinou musi ji vymenit bud obchodnik nebo ty kdyz si ji koupis , obchodnik ji musi koupit a tu vymenenou si musi nechat, musis nakupovat tam kde maj super servis , rozumi tomu a ty vidle se tam prodavaj a kde ti vyjdou vstříc, ja sem u nas v kramu spokojenej a vim ze tahle vymena by problem nebyla

                          0 0
                          • raceface  

                            Pokud jsi z nějakýho většího města, tak věřim, že není problém nechat si pružinu vyměnit u obchodníka zdarma, ale v naší díře to prostě problém je… Pochybuju, že by obchodník tady někdy prodal náhradní pružinu do Manitou Splice, navíc pružinu, která se dodává ve vidlici přímo od výrobce – takhle to tu je, ne že ne…!!!

                            0 0
                          • raceface  

                            Jinak ještě dodám, že obchodník není povinen si vyměněnou pružinu nechat. Asi máš zkreslený informace…

                            0 0
    • rock  

      Docela o tom uvažuji. Na stejné peníze vychází Splice Super s Lockoutem, jako Black Super bez … váha je srovnatelná, takže papírově zvažuji jenoum Lockout ano/ne a zda mazání olejovou lázní (Black) nabo vazelínou (Splice). Ale protože ji chci až na jaro, mám ještě pár měsíců na rozmyšlení …

      0 0
      • enjoy  

        zni to hezky jak to rikas.za stejny penize bud lock jo anebo ne.. ale to tak hezky jenom zni:-)

        0 0
      • raceface  

        Pokud ti můžu poradit, tak jdi do Blacka s olejovým mazáním. Lock Out moc nevyužiješ a je to zbytečná výbava navíc (není to jen můj názor)…

        0 0
        • enjoy  

          ja si sice myslim to samy,ale to prece takhle nemuzes rict,ze to je pravda protoze si to nemyslis jenom ty:-).kolik jinych lidi by ti reklo ze bez locku ani ranu. jestli bude hodne jezdit silnici nebo takovyto pseudo XC stylu rovnoucka polnacka tak at si ho klidne poridi,uzije si aspon docela srandu s otacenim kolecka,aspon si bude mit s cim za jizdy hrat.ale jinak je to vazne k nicemu:-)

          0 0
          • raceface  

            to jo… za poslední rok mám zkušenost se dvěma vidlema Manitou a maj natolik dobře vyladěný kompresní tlumení, že lock out je fakt na nic… v sedle se prakticky nehoupe. pokud ten člověk ale třeba hodně spurtuje a závodí, tak se mu to bude hodit – to by se pak ale neptal na Splajsku, že?! :-))

            0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.