• Meesha

    Uz ste to videli?

    Na freeride.cz je o tom clanek. Dualy na freeride, to se mi moc nelibi…

    0 0
    • TinkTink  

      Videli

      hnus

      blee

      totalni nekompatibilita

      nekupuju

      0 0
    • enjoy  

      hahaa,jen tak dal,at se z toho po...... vsichni:-)

      0 0
      • jecnak  

        Uz to vidim az se za 5 let budou prodavat tajny zasoby normalnich pacek :-) Mno aspon ze SRAM ted taky vyrabi packy pro Shimano, takze budoucnost je jasna. Kazdopadne jestli mi zbydou prachy, tak si jeste koupim jedny STX-RC, ktery uz mam dlouho vyhlidly. Ted mam 8kovy XT a rozhodne bych nemenil.

        0 0
        • jecnak  

          Teda chtel jsem napsat, ze SRAM vyrabi packy kompatibilni se Shimano prehazkama …

          0 0
          • enjoy  

            my to pochopily:-)

            0 0
            • TinkTink  

              Enjoy, nechces nam o sobe neco rict? Ja si celou dobu myslel ze jsi chlap…a ejhle..ted to vypada, ze ne :-))))

              0 0
              • enjoy  

                reknu ti co budes chtit,ale to mekky I tak bejt melo,no:-)

                0 0
    • Clodman  

      Shimano si kope vlastní hrob.

      0 0
    • kovar  

      svuj nazor na Hone jsem vyjadil na mtb.netbox.cz, nebot zde neni vhodne mluvit sproste.

      0 0
    • RomanH  

      Proboha i freeride ?!

      Uz jste nekdo zkouseli ty nove packy od SRAMU kompatibilni se Shitmanem (tusim Triger se to jmenuje). Jak se s tim radi v porovnani s RapidFirem (vim ze palcem, ale komfort a presnost).

      0 0
    • Volf  

      Dualy obecně krom silniček nemají význam. Na silničce to byl asi jediný způsob jak dostat řazení z rámu / pamětníci vzpomenou jistě i na nearetované řazení / na řidítka. No a věřím tomu, že Shimano zjistí, že to nebyl krok správným směrem a dualy zvolna vyšumí, protože Sram by musel být úplně blbej aby toho nevyužil. Jinak já osobně než dualy tak bych na kolo dal Gripshift.

      0 0
      • MartinXC  

        Obávám se, že to tak rychle neopustí. Lákadlo „standardizace“ vnitřků řazení je nesmírné.

        0 0
        • jimmy63  

          sice nevim,co to v těch uvozovkach je:),ale dualy sou bezvadná věc a už bych neměnil!!

          0 0
          • hanz  

            No a já bych neměnil zase osmičku a vůbec už ne páčky. Dualy patří na silnici a ne na bika. Leda na bika kterej jezdí jenom po silnici.

            0 0
          • Meesha  

            Ja sem se svez na XTR03 a sem uplne unesenej… Doufam, ze nez na to nasetrim, ze se na to Shimano nevykasle! :-)

            0 0
            • Orbis  

              Já mám Xt 04 DC a fakt super předtim jsem měl RF a tejden jsem si zvykal a teď bych neměnil jsou prostě super! Dualy patří na bajka, protože na bajka patří všechno funkční!!!

              No neřikám, že všem vyhovujou, ale prostě smiřte se z tim, že SHIMANO si může určovat trendy jak chce, a jwstli to nebude pár lidem vyhovovyt, tak je to jechi boj. Jo a prostě kdo si to nevyzkouší, tak a? to nekritizuje! Neco podobnýho bylo u odpruženejch vidlic, když začínaly!:)

              Hone plánuju dát na Freerida!

              0 0
              • hanz  

                fungovat to funguje ale ani se to nepokoušej srovnávat funkčne s řazením xt na 8-to bys mě fakt rozesmál a ergonomie páky xt04 je pro mé ruce opravdu velkej šit. Jasně at si určuje trendy-když je to taková výhra proč pěkně potichoučku zase začínaj vyrábět RF? Malá skupina odmítá-řekl bych že víc bikerů je proti než pro. Já jsem jezdil aj xtr aj xt a prostě to nechci ani náhodou. Až zase příšte vymyslí řezení palcem u nohy tak se opět najde spousta lidí co to budou mít a aj takoví co o tom řeknou že je to super.

                ps-když přišli s RF tak jako důvod označovali pevné držení řidítek při řazení-no a s dualama to zase asi už není důležitý.

                prostě se smiř s tím že spousta nových věcí je jen kuli tomu aby lidi opět utratili prašule a často nejde vůbec o krok vpřed.

                0 0
              • TinkTink  

                Ja si to zkusil a stejne kritizuju, tak co?

                Na bajka patri vsechno fcni – to je pravda…dyt to urcite funguje…nejak…fug­nuje i SISka..z.e jo :)))

                Jo jo…Shimano si muze urcovat co chce a jak chce…ale uvidime jak na tom bude Sram s tema jejich dvoupackama…sem zvedavej (uz bych je mel…kdyby se delaly na osmicku…takze zas skoncim u gripshiftu na 8…jeste ze se da jeste sehnat :) )

                0 0
              • RomanH  

                Hele, nikdo nerika, ze to neni funkcni. Celej duvod, proc zacali delat dualy je ten, aby si ukrojily co nejvice i z kolace brzdy, a to bud primo nebo pres patent k napojeni do dualu. Samo Shimano to u XTR nekde psalo – vadi jim NoName vyrobci, kteri kopiruji jejich razeni a prodavaji to za levne penize – ja o zadnem takovem ve vyssich sadach nevim, ale budiz. Dualy na kolo nikdy uz kvuli tomu, ze nechci podporovat jejich monopol (nic proti nim, taky vozim SHimano a jsem s nim spokojenenj, ale tohle uz je moc silny kafe). Dale mi vadi ta hnusna bakule na riditkach. Hadej, kolik budes platit, az s tim spadnes… Jen se divim, ze tady nezasahl antimonopolni urad jako u Microsoftu.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.