• MiChael

    co by ste kupili radsej v rovnakej cene mechanicke kotucovky alebo hydraulicke vecka Btw robim DS

    0 0
    • Pekáček  

      Budeš si je montovat na toho Wiliera? :o))) Já bych šel do Avidů CPS, to jsou mechaniky.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Kdyby to byly Avid CPS nebo V brake Starbike, tak rozhodne Avid. Ale dost dobre nechapu proc zrovna takovehle rozhodovani. Hydraulika ti nevadi, cenove je to jedno… …ze oni to budou proklate levny mechaniky nebo HS11? Mel by se ptat konkretneji.

      0 0
    • MiChael  

      rozmyslam nad Deore M475 alebo nieco v tej cene a na wiliera to urcite davat nebudem Rozmyslam nad pointom alebo leaderfoxom ramom

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A ta druha varianta? Jinak ja mam zkusenost, ze za ty prachy to docela brzdi. Asi nejlepsi kotoucovka s pomerem cena/vykon, ale je to dano hlavne tou mrskou cenou, ne ze by to brzdilo :)

        0 0
        • MiChael  

          teraz hovoris o tych deore alebo avid (btw aka je ich cena) Druha varianta neviem Ale kamos hovoril ze by boli lepsie hydra vcka v tej cene

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Bojim se, ze se uz neprodavaj. No rozhodne u nas nebudou k sehnani. Jedny jety prodava TinkTink jestli je tak moc chces.

            0 0
            • MiChael  

              ale ja nemam 3000kč na nove brzdy max 1400kč

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Myslim ty hydraulicky Vecka, ale jestli mas 1400,– na novy brzdy, tak to budes temer urcite v nejlepsim pripade nejaky hoodne levny mechanicky Vecka.

                0 0
                • MiChael  

                  myslim 1400 na jednu celust+kotuc za to mam napr tie deore 475

                  0 0
                • Air  

                  m475 se prodavala za 1000,–/kus. myslim ze pri trose snahy by i za tech 1400 obe sehnal. a brzdily ti hur nebo lip nez vecka s baradinama? (myslim za sucha)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Bych to vykonem asi tak srovnal, ale Vecka a kotouce je proste neco jinyho.

                    0 0
                    • MiChael  

                      viem ze su ine ale daju sa porovnavat a preto sa pytam napr co je lepsie kupit si prednu mechanicku kotucovu brzdu za 1400 alebo prednu hydraulicku brzdu za 1400

                      0 0
                      • Air  

                        bavil jsem se s jednim typkem co ma Magury HS33 a rikal ze je s tim hodne spokojeny. Brzdi mu to pry mozna i jak hydra Hayesy, dobra davkovatelnost. Urcite budou brzdit dobre. Ale chce to urcite podkovu a bacha at ta paka neni plastova… Jinak Magura poskytuje 5 let zaruku na tesnost. Za ty penize ale asi HS33 nesezenes. Jedine z nem. e-shopu nebo z druhe ruky. Ale HS11 bych nebral, ty za ty penize nestoji. Byla tu uz o nich diskuse.

                        0 0
                    • Air  

                      by me zajimalo jestli se nedela neco na zpusob keramiky – jako rafky… treba pouzit keramicke desky ap. to by mohlo byt dobre ne? nektere sportovni auta to maji taky a prej to brzdi silene (nekde jsem to cetl – nejakej Medour sportovni)

                      0 0
                      • MiChael  

                        hej investujem 1000 do brzdy a 10 000 do rafiku Aj to by slo

                        0 0
                        • Air  

                          spatne jsem se vyjadril – myslel jsem kotoucovky a ty by urcite nebyly asi moc levny. Ale 1 rafek s keramickou brzdnou plochou se da koupit okolo 2–3 tisic. Nemusis kupovat hned zapleteny kola.

                          0 0
                          • MiChael  

                            to radsej tych 2000 investujem do hydraulickej kotucovky Ale kotuc z keramickou doskou? Este k tomu na odlahcenie karbonove jadro kotuca, karbonove celuste s titanovym uchytenim a kevlarovy bowden A ide sa do lesa :)

                            0 0
                      • TinkTink  

                        Mrkni se, co v sobe maj desky od Goldfrenu :)

                        0 0
                        • micro  

                          jasne, goldfreny „ceramic carbon“ tak ty mam na svejch sh M475 + rotor od A2Z a zatim to mam 14 dni a porad se mi zda ze to malo brzdi…bude to asi tim ze ty goldfreny maj mensi plochu desticek nez orig..ale zase jsou sintered :-)

                          0 0
                          • TinkTink  

                            tak presne tudle kombinaci (475+GoldFren) jsem mel taky…kotouc ale original…no…uz to nemam.

                            0 0
                            • micro  

                              A jak ti to brzdilo??? ja mam v planu koupit AVID BB5 jen co se objevi recenze … aspon dopredu..

                              0 0
                              • TinkTink  

                                no…jak to brzdilo…no…na danou kategorii to brzdilo obstojne.

                                0 0
                      • lubos  

                        keramicke kotuce su n vsetkych pretekarskych autach myslim, pretoze tam kde ocel vadne pri brzdeni, kotuc len zacina. Jeho nevyhodou je ale (mozno cena, neviem), ze pokial je brzda studena nebrzdi velmi dobre.

                        0 0
                        • Air  

                          asi jsi chtel napsat: kde ocel vadne, tam keramika jen zacina :) ale s tim slabym ucinkem studenych brzd – videl jsem ze to davali i na nejakou specialni serii Mercedes SL (coz je bezne dostupny auto, i kdyz stalo to s tema brzdama pravda 7 000 000 :) takze by to melo byt bezpecne. Proste.. neni to auto na okruhy, takze by to melo byt ok. No kdovi, at odpovi :)

                          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse