Magura Marta SL - jezdíte je někdo?

24 nepřečtených
  • RUMcajs

    Jakpa se vám osvědčili? A jak se snadno, nebo těžko shání ND, když např. zlomím páku?

    Můžu je koupit za 4200Kč/ks s obyč. kotoučem, ale váhám mezi Hayes HFX 9 XC, jde mi hlavně o brzdný účinek, výdrž a bezúdržbovost.

    0 0
    • Vojtíšek  

      To jsou asi hodně jetý, nebo nějaká čórka, ne?

      Já je mám a jsem s nima spokojenej.

      0 0
      • biker007  

        je to hoodne dobra cena, pred nejakou dobou je meli na koloshopu za cca 10.000 (za par) a to se mi zdalo taqy jako dobra cena. jinak – komaos koupil jetou silnici: RB-cko, mavic cosmos, campa centaur(asi mix s chorusem) za 10.000kc.. a corka to nebyla, mel to od znamyho.. skoda ze taky nemam takovy znamy;-(

        0 0
        • enjoy  

          jestli 10000,– za par tak se ti jako dobra cena nezdalo,to byla:-) ted tam stoji jedna 10000,– :-) a co ja vim tak vzdycky tolik stala.

          0 0
        • lubos  

          To byla urcite cena za jednu , ne par. Neverim.

          0 0
          • biker007  

            fakt tam bylo 10 nebo 11 litru. byl to model 2002, tzn. bez toho „okrasnyho“ kotouce. ale qdyz taq vzpominam.. nejsem si uz tak jistej jesli tam bylo to „SL“ ;-) mozna to byla obyc Martha, bez SL. uz fakt nevim.

            0 0
            • scret  

              Byla to jen Marta, nee SLko. A ta cena byla asi 12litru.

              0 0
        • lubos  

          No, tak na bikestore maji Marty za cca 12000. Uvadena MOC je cca 18000. Neni napsany, jestli SL, ale vaha je uvedena 348g, a jde o par. Toz dobry …

          0 0
    • lubos  

      Normalne stoji jedna kolem 10tisic Cz. Jestli je nebudes chtit, posli je mne :)

      0 0
      • TinkTink  

        myslim ze cena se blizi priznive…az bude par stat tak 8 litru, tak se o tom bude dat uvazovat…

        0 0
    • RUMcajs  

      Jsou úplně nový, nejetý. 4200 Kč/ks a je to model 2003 SL. Jsou sundaný z úplně novýho biku, takže proto tak nízká cena.

      Jen fakt netuším, jak je to s tím brzdným účinkem a sháněním ND oproti Hayesu.

      0 0
      • enjoy  

        za 10000,– za jednu bych se o brzdnym ucinku vubec nebavil.vubec o nicem bych se nebavil:-)

        0 0
        • lubos  

          Jo ale stejne se na stranakch vyrobce pise, ze pokud neni prasatko nasroubovane na hlinik/ocel material , muze dojit k prehrati, ponevaz se pocita s tim, ze teplo se odvadi tady. No holt, je to dan za nizkou vahu.No ale ja bych tomu pomohl, takova pasta co se dava na procaky, seskrabat barvu … :)

          0 0
    • Kozel  

      Sam jsem si je nedavno koupil a muzu jen pochvalit. Navic jsem je koupil za 8000,– uplne nove i s vlnitym kotoucem.

      0 0
      • Vojtíšek  

        Obě nebo jednu?

        0 0
        • Kozel  

          Obe. Na inzerat z mtbs.cz. Moc jsem tomu neveril, ale byl jsem nakonec prekvapen. Uplne novy brzdy, pekne zabaleny v krabici. Za tu cenu bomba kup.

          0 0
    • biker007  

      a na http://www.zweirad-stadler.com maji Marthu (bez SL) model 2002 za 280 Euro ZA PAR. to je taky dobra cena.

      0 0
      • lubos  

        Jo, rozdil je tam asi 23 gramu na jednu proti SL verzi.

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.