jaký je rozdíl hydra brzda Shimano XT M755 a M756

18 nepřečtených
  • vlk

    Jaký je rozdíl hydra brzda Shimano XT M755 hydra brzda shimano M756. Opravdu tam nějaký být musí.Maj to v zahraničí napsáno jako 2 brzdy a kařdá za jinou cenu.Aby se někdo nesplet tak 2004 s dualama má označení M765.Jinak z kterých roků výroby tyto jsou.myslel jsem, že se vyráběli jen 755 a následně 765.

    Dík

    0 0
    • jose  

      Koukni na stranky shimano.com,tam myslím to je napsaný. ta 756 je nový typ, který je lehčí apd…, ale jaky je v tom rozdíl tam najdeš…

      0 0
    • Air  

      a odkud je chces kupovat? uz to tu nejakou dobu resis, tak prozrad ten zahranicni zdroj :)

      0 0
      • pitelboy  

        myslim ze jedna je na IS2000 a druha na PM od indianů…

        0 0
      • vlk  

        no ja to našel kdesi u nás, za nějakých 4900,– snad bys eten prodejce dal ukecat.Nevím jestli je to bikestore nebo velotrade.Uvidím.

        0 0
    • TinkTink  

      Ten rozdil tam samozrejme je.

      M756 je model 2004 a od M755 se lisi pouzitou pakou a tim navazujici hadici…trmen by mel byt stejny. Oboje jsou 4 pisty…stara kvalita…taky bych rad tydle trmeny, ale neda se nic delat…holt pudu do XTR…uz je mam objednany :)

      0 0
      • miki  

        kolik za ně dáš já je kupoval za 104 EUR kus

        0 0
        • TinkTink  

          Za XTR trmeny? No bezne na netu jsou okolo 2000,– za kus…s jednema polymerovyma deskama a bez kotouce…zadni trosku draz…

          No ale kdo by to tak draho kupoval…ze.

          0 0
          • Pavlos  

            nebyly by lepsi SAINTY?

            0 0
            • TinkTink  

              Proc? – Zakladni otazka, kterou si musis polozit je tato. Takze…?

              0 0
          • miki  

            to já je mám s kotoučem a s dvojema deskama

            0 0
            • TinkTink  

              No jo no…ale s kotoucem ktery ja nepouziju na svy naboje a desky si koupim radsi pak jiny (KOOLSTOPY…) + moznost reklamace je lepsi… :)

              0 0
      • vlk  

        já se teď ještě rozhoduji mezi lx2005 a xt 755.Muhu je mít skoro za stejnou cenu.Ale nevím co by bylo lepší.Nezkoušel jste už někdo ty nové LX2005.Prodávají se i s klas. pákama.

        0 0
        • TinkTink  

          Ja vim…ty LX paky 05 vypadaji naprosto totozne jako XT 04 756 :)…ale co nadelas :)…mozna tam bude jiny vnitrek…snad :o)

          Ja byt na tvym miste a mit todle na rozhodnuti, tak neresim a jdu do 755…osvedceny, brzdna sila naprosto ok…a s velkyma kotoucema a spravnyma deskama i na DH :)…jinak super XC vecicky…

          0 0
          • vlk  

            no já to chci na xc.se 160 mm kotoučem napředek-hlavně kvůli zimě a namrzlým ráfkům.Takže větší brzdnou sílu bude asi mít ta 755 než nové lx2005

            0 0
            • TinkTink  

              No i tak se me vyjadreni nemeni…ty 755 jsou hodne dobry a overeny brzdy…jdi radsi do nich…

              jeste jedno plus – ty 755 mely skvelou ergonomii…

              0 0
            • Air  

              to rozhodne – maji 4 pistky, LXka jen dva.

              Jo, Tinku 755 i 756ky jsou 2003. Na rok 2004 jsou prece 765ky, ni?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.