• Tomcat

    Nejlevnější VPL („virtual pivot link“) FR rám a celý kolo je si od firmy Giant.

    http://www.progresscycle.cz/…/faith_1.jpg

    Je to novinka pro rok 05 Řada se menuje Faith http://www.progresscycle.cz/firma.asp?…

    Nejlevnější celý kolo je už za 58 990,– !

    Což je slušný, protože podobný od jinejch firem sou okolo 65 000,–

    0 0
    • Otaku  

      jj, Faith 2 jsem pridal mezi mozny volby, jen mi nevoni ta kratka sedlovka…

      0 0
    • wroum  

      looks good :-) cena?

      0 0
      • Otaku  

        Faith 1 cena: 99990 Kč

        RÁM: AluxX SL 6013 DS, 8“zdvih. VIDLICE: Marzocchi 66RC, zdvih 170mm. ZADNÍ TLUMIČ: Fox DHX4.0. KOMPONENTY: Přehazovačka a řazení Shimano XT, přesmykač Shimano LX, kliky Race Face Diabolus 32/22 zubů, představec, řídítka a sedlovka Race Face, brzdy hydraulické kotoučové Hayes HFX-9, pedály Easton Flatboy . KOLA: Ráfky Mavic EX729 s náboji Formula DH, pláště Kenda Blue Grove/ Nevagal. VELIKOSTI: 16,5/ 18/ 20“.

        Faith 2 cena: 74990 Kč

        RÁM: AluxX SL 6013 DS, 8“zdvih. VIDLICE: Marzocchi Jr.T, zdvih 170mm. ZADNÍ TLUMIČ: Manitou Swinger SPV 3-way. KOMPONENTY: Přehazovačka a řazení Sram X.7 Trigger, přesmykač Shimano LX, kliky Race Face Evolve DH 32/22 zubů, řídítka, představec a sedlovka Easton, brzdy hydraulické kotoučové Hayes HFX-9, pedály Truvativ . KOLA: Ráfky Alex Supra BH s náboji Formula DH, pláště Kenda Blue Grove/ Nevagal. VELIKOSTI: 16,5/ 18/ 20“.

        Faith 3 cena: 58990 Kč

        RÁM: AluxX SL 6013 DS, 8“zdvih. VIDLICE: Marzocchi Drop-Off Triple, zdvih 170mm. ZADNÍ TLUMIČ: Manitou Metel RP. KOMPONENTY: Přehazovačka Shimano Deore, řazení Shimano Alivio, přesmykač Shimano LX, kliky Truvativ 32/22 zubů, řídítka a sedlovka Easton, brzdy hydraulické kotoučové Hayes Sole, pedály Truvativ. KOLA: Ráfky Alex Supra BH s náboji Formula DH, pláště Kenda Blue Grove/ Nevagal. VELIKOSTI: 16,5/ 18/ 20“.

        0 0
        • wroum  

          diky, ale tohle sem nasel taky. zajima me ale cena ramu. pouze ramu.

          0 0
    • Richie  

      Jo jo vypada to hodne slusivne.

      0 0
    • Tomcat  

      No to VP mě nepustilo je ze skusenosti Giant Faith je hroznej

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.