<b>Hořovice: Dexter v utajení?</b>

9 nepřečtených
  • eWespe

    Zdar, poradíte jak se dostat k Dexterovi (G-sport)? Projel jsem Hořovice ve třech směrech (od dálnice, kolem Peňáku ven a potom ještě kolem zámku), poptal se místních a ti nevěděli. Měl jsem sice info: ptej se na bývalé ČKD, ale též k ničemu :o( Díky!

    0 0
    • Ondra Marin  

      Čau, to ses Ty, Ivo???

      0 0
    • eWespe  

      Nikdo neví? Že by až taková konspirace??

      0 0
      • Smazaný účet  

        Je divný že ti nic neporadili. V Hořovicích je dle mapy část zvaná Na Cintlovce. Asi to bude nějaká ulice v tý části, řek bych. Zas tolik jich tam není…

        0 0
    • Vojtíšek  

      Nevím jestli se někam nepřestěhovali, ale G-sport byl v takovém podnikovém areálu za Hořovicema. Z města jedeš na Cerhovice, podjedeš žel. tra? ostrá prudká zatáčka, zase přejíždíš tra? po nechráněném přejezdu a když vyjedeš na kopec, tak napravo je letiště a vlevo je ten areál, myslím, že je před ním velký parkoviště. Tam už se na vrátnici doptáš.

      Obchůdek G-sportu býval kousek od náměstí. Když přijíždíš od Jinec, tak po levé straně je restaurace a hlavní uhybá napravo, přejedeš náměstí jakoby rovně a pokračuješ svažující se ulicí a tam to napravo je.

      0 0
      • Vojtíšek  

        Byl jsem tam ale před 4 lety, takže můžou bejt zas někde úplně jinde :-)

        0 0
      • eWespe  

        Díkes, tohle již zní jako návod, příště by tedy snad mohlo klapnout. Mě osobně dost překvapilo, že tamní tak úzkostlivě tají existenci LOL

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.