• Radek Broz

    Dnes ve 20:00 bude na ČT2 zaznam z freestyle motoX ze Sazka Areny. Byl jsem tam a i kdyz ta televize ani v nejmensim neukaze tu atmosferu, tak to urcite bude stat za zhlednuti!

    0 0
    • Rampage  

      Byl jsem tam taky, a byla to naprostá paráda. Byl jsem i loni v T-mobile arene, takze už mě moc věcí nepřekvapilo :-))) Kuchař se hodně vytáhl ,ale čekal jsem víc od Rennera, když byl v Madridu třetí… Nejlepší byli stejně ty whipy.

      0 0
    • Manas  

      Pro ty co to neuvidi to kdystak nahraju :-)

      0 0
    • Seppy  

      byl to narez, fakt dobry, to si na bajku dovolit nemuzes…:(

      0 0
      • pos3k  

        no dovoli si to jini :-) jinak backflipa jsem ocekaval tak tri roky nazpet ted uz jim shazi natrenovat dabl bf a nejake tocky 360 ci 720 a bude to jako na bajku :-) nebo jeste postavit mega U rampu…

        0 0
        • Manas  

          Pro upresneni :-) Travis Pastrana uz pry dava doublebeko do molitanu, 360 se uz v Americe skace a pokud ses dobre koukal treba na posledni Gravity Games tak Adoptane daval trochu netradicni 360flip, tedy beko 360. To jen tak na okraj .. o ostatnich riderech zatim nic nevim :-)

          0 0
          • pos3k  

            dik za info 2*b-f: tak pristi rok to ocekavam na hlinu,a tesim se jak malej jarda :-) a az to budou tocit po vsech osach tak to bude pastva pro oci (velkej jarda) ja radeji x-games a kukam nejradeji na inline (moje „stara“ laska), prkynkare a bmx.

            0 0
            • Rampage  

              Prej měl v sobotu přijet i Nate Adams, kvuli němu sem tam taky šel…Nějak to asi nezvládli s prachama :-)) Mimochodem myslim že na ten double bf by musel mit Travis asi tak dvakrát větší nájezd a dopad… Na tom stávajícim si to nedokážu představit..

              0 0
              • Manas  

                Taky jsem si kdysi myslel ze tam kde loni rocili stezi beko na MTB double nejde. A jde. Video Chain Reaction5. Je to opravdu jen o svihu, vim to, delal jsem ho do vody. Ale bohuzel ne cely :-)

                0 0
                • Rampage  

                  Koukal jsem se jednou na MTV a byl tam Pastrana, jak trénuje, skákal na biku double beko a vždycky to dal!! Skákal do takovýho molitanovýho bazénu :-)) Dával to na těch nájezdech na FMX… Viděl jsi co předváděl v Madridu, na X Fighters? To sem pomalu chcípal!!

                  0 0
          • Radek Broz  

            JJ, ten double backflip do molitanu jsem videl a docela jsem cekal, ze to da uz letos na X.Games. Jinak hodne zajimavej je novej trik Chucka Carotherse „seat grab body varial 360“ http://expn.go.com/…x/2004/story?…

            0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.