• myscho

    Ako vas zasiahol orkan? Na bycikli by nas asi vsetkych pekne pozmetal. 160km/h a my 30km/h no neviem?

    0 0
    • wraftler  

      ved to ma byt dnes(piatok) nie?

      0 0
    • Azagthoth  

      ja budem v skole,ale mohli by ju zavret :-)

      0 0
    • Charles  

      no nevim jak na slovensku, ja kdyz dneska jel do prace(po praze), tak mne to 3× malem zastavilo a ten pomer rychlosti – neznamena, ze se neda jezdit. a nejlepsi mit todle v zadech(ale to nigdy nejni)

      0 0
      • Mamutt  

        Pokud se bavíme o větru 160km/h v zádech, hodilo by se tohle spíše do threadu „Pud sebezáchovy“ ;-)

        0 0
    • Pekáček  

      Tady v Hradci to hodilo reklamní tabulí/stojanem se třema kolama na auto. Zrovna jsem byl v tom bajkšopu a kyž jsem od nich vyjel ze dvora, skoro mě to smetlo taky. Ta ulice je ve směru větru, horší než aerodynamickej tu­nel.

      0 0
    • Coudy  

      Preco by ta mal zmietnut? Skus ist po vetre, naspat najlepsie vlakom…

      0 0
    • Sethi  

      tak na brnensku je prej prvni mrtvej :( http://lidovky.centrum.cz/?hp0

      0 0
    • Cyril  

      zhatil mi plány páč sem chtěl v sobotu vykonat výplaz na Kralický Sněžník (pěší) a vzhledem k němu (tomu větru) to odkládám na neurčito…

      0 0
    • vlk  

      tak to u nás nebylo tak hrozný nějaké popadané střechy atd.Jel jsem včera s Darjanem na kolo a nebylo to tak špatný.Pár stromů přes cestu.V lese to tak nefučelo.Myslím, že ten vítr nebyl až tak silný.Ale když jel Darjan za mnou Alejí po silnici od větru nechráněn.Tak prý musel jet nakloněn na jednu stranu aby ho to nepřevrátilo.Ale jinak vše v poho až na to dobržďování před spadlými stromy to byla supr vyjížka.

      0 0
      • ravo  

        Jo, stromy přes cestu. Taky jsem dneska na jeden narazil, pěkně od plic si zanadával, co to je za bordel a proč to dělají a teprve pak mi došlo, že tam ten strom prostě spadnul sám…

        0 0
    • wraftler  

      V blave nic nebolo..

      0 0
      • Dumbo  

        unas bolo silno…:-) na druhy den som bol jazdit no a vsade bola kopa polamanych stromov dokonca aj na KE FR trati…jeden strom takmer uplne zdemeloval moj najoblubenejsi jump no BOH chcel aby ten strom padol 50cm dalej.....:-) to bolo stastie… fotka je v sekcii ostatne

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.