Ma smysl reklamovat RST Capa T4?

30 nepřečtených
  • JohnLee

    Je to spis recnicka otazka,ale:

    Pritelkyne si koupila kolo,na nemz byla tahle vidlice.Je na tom kole najeto cca 400km a ta vidlice chytla docela slusnej predozadni vakl…jen by me zajimalo,jestli ji tu nekdo jezdi (spis asi ne) a jestli je to u teto vidlice naprosto normalni…beztak pristi rok tam pujde jina vidlice,ale jde mi jen o princip.

    BTW: nemate nekdo z brnaku zkusenosti s reklamaci v Hobby Sportu? Me se tam nezdaji moc vstricni,tak bych se zitra nerad nas*al…Dikec

    0 0
    • Pekáček  

      Viděl jsem nějaký RSTéčko jako nový, nevím teda jakej model, no a viklala se dost. Pokud je ale nárůst velikej, mohlo se něco podělat (pouzdro?)

      0 0
    • BH  

      zalezi na tom, kdy to bylo koupene a ne ujetych km, tj. zda je v zarucni lhute (2 roky) a take jak velky vakl to je.Je tam nejaka tolerance, co je normalni a co uz je vada, ovsem neda se to vyjadrit exaktne,chce to zkusit a bude zalezet na nazoru prodejce. Pokud tam je vakl a splnuje to zarucni podminky (lhuta a doklady), lze to uspesne reklamovat,uz jsem par tokovych vidlic resil.

      0 0
      • JohnLee  

        to kolo i s vidlici bylo koupeno v lete 04 takze to je v zaruce jeste…no za zkousku nic nedam…

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Jenze zaruka se nevztahuje na vady vznikle opotrebenim (coz vybehany pouzdra jsou) nebo prekrocenim zivotnosti vidlice. Ta muze byt podstatne kratsi nez zarucni doba.

        0 0
        • BH  

          nemas uplne pravdu, pochopitelne na opotrebeni se zaruka nevztahuje, ale ma to nejakou hranici, kdy a jak velke opotrebeni muze vzniknout. Uz jsem nekolik vidlic RST a Suntour s nadmernou vuli upspesne resil.Zalezi pochopitelne na dovozci, jak se k tomu postavi.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Mas pravdu, ze muzes hrat na „prilis rychle“ opotrebeni a spatny material. Ale oni ti muzou rict, zes na tom nalital tisice kilometru a na to neni ta vidlice stavena. Precijen je to vidlice na kola, ktera vyjedou jednou rocne o dovoleny. Takze zalezi jen a jen na prodejcove vuli. A podle me na reklamaci vule nemas narok. To je jako reklamovat trvanlivy salam, zes ho sezral za odpoledne :)

            0 0
            • Pekáček  

              To je dobrý, reklamace vůle je na prodejcově vůli. Co se týče toho RST, může tam být problém s pouzdrem a pak by to na reklamaci bylo. Třeba jako když z „pětasedmdesátky“ vyjedou pouzdra ven.

              0 0
            • fousek  

              tak ten salam zkusim reklamovat, fakt zmizel desne rychle:-)

              0 0
            • BH  

              to s tim salamem je fakt dobre, to si zapamatuji a obcas pouziji na reklamace podobneho typu. Uz vidim reakci protistrany :)

              0 0
    • wraftler  

      zelam ocelove nervycky:)

      0 0
    • MartinXC  

      Zkušenost mám, špatnou – a tak tam nechodím. Dobrou – Velohanák, XCR.

      0 0
    • Volf  

      Určitě reklamuj. Jinak pokud to kolo nebylo na garančce tak budeš mít asi problém. Jednou mi kdosi tvrdil, že s reklamací pochodil aý ve chvíli, kdy pohrozil, že to pošle do Novy.

      0 0
      • JohnLee  

        kolo je radne servisovany,me jen pripada,ze ta vidlice za ten straveny cas a namahu nestoji…:))

        0 0
    • mosquito  

      ja mam RST Gilu T4 (moje vaha 78kg – asi vic nez ma tva pritelkyne) – rekl bych ze se od Capy lisi spis jen zdvihem a uz jsem ji trapil tak 2500km z toho 1/2 i poradnej teren (nespocetnekrat sla natvrdo nadoraz), schody apod a vakl nema … takze reklamovat

      0 0
      • mosquito  

        jo jeste pridam, tatik ma Gilu TL a za 2 roky taky nema zadnej vakl … ale jezdil jen silnice a polnacky

        0 0
        •  

          ty voe ja tu moji, co mam zatim na fotce kola(zaplat panbuh uz jen na fotce) oddelal za pul roku :))

          0 0
          • mosquito  

            ale kdyz se divam na tu fotku, na ty chranice a ty jumpy tak se celkem divim ze si ji tam celyho pul roku :))

            0 0
            •  

              to jen tak vypada, jsou tu jini přebornici jako Padlista, Wroum, ddd-andy, Manas, ja sem batole

              0 0
      • Jogador  

        Já měl taky Gilu, cca rok, a žádnej vakl, měla cca 4 až 5tkm. A terén taky nepostrádala,měla ho dostatek.)

        0 0
    • JohnLee  

      OK,tak dikec vsem…zitra zvednu tu svoji linou prdel a odvezu pritulce kolo na reklamacku…:)))

      0 0
    • Martyss  

      Mam po seŸoně(1500 km) s touhle vidlicí stejnej problém. Zkusit to můžeš, ale já si koupím asi stejně něco lepšího.

      0 0
      • McBlacky  

        zkus to reklamovat třeba dostaneš medaily že jsi na ní tolik najel :-)

        0 0
        • Martyss  

          Já si myslím, že by vydržela daleko víc, když by se používala k tomu, k čemu je kolo z této kategorie určené. A ne jezdit s v lese přes kořeny, kamení atd…

          0 0
    • JohnLee  

      Tak s dnesni zkusenosti se mi trochu v mych ocich zvedla reputace toho shopu Hobby Sport…borci se na to mrkli,po zbeznem otestovani,jestli to neni v hlavovce atd…uznali ze po par stech kilometrech (cca 200) by se tohle nemelo stat ani s RST a rekli ze ji poslou.Problem bude asi s nejvetsi pravdepodobnosti ve futrech podle prodejcova vyjadreni a po vymene by to melo by OuKej..takze je pritulka bez kola a ja muzu jezdit na pivo saaaaaaaam…:))) (fti­p)

      0 0
    • miťo  

      Začínal jsem v MTB s RST Gamma EL. Myslím, že v ní byla plastiková pouzdra. Hrůza, pořád to bylo zadřený! Padal do ní bordel i přez choboty. Kopání při vysunutí na doraz ani nebudu popisovat… Ale vakl měla slušnej a hodně rychle. Prostě a jasně: RSTéčko nikdy více, radši kulku do palice! Přechod na Suntour MG 91 byl jako zázrak boží… :)

      0 0
    • Spinal broken  

      moja ju ma tež, já jsem na to sednul se svou prasečí tonáži a v poho, nic se nehne, možná je to od kusu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.