• Olin

    Začala mi chrastit a škrtat zadní nába Deore. Nevím zda se to dá nějak zrepasovat zevnitř – nedávno jsem měnil ráfek a nechce se mi nechávat znovu přeplétat kolo. Kdybych musel koupit novou nábu přemýšlím o průmyslových ložiscích. Autor je nejlevnější. Co byste mi doporučili? Díky.

    0 0
    • Tomcat  

      Hledej v minulích příspevcích, protože se na trhu nic novýho neobjevilo .

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Imho: Author zdaleka neni nejlevnejsi! Jen je nejvic videt. Formula, Promax, Quando, Hardware.....

      0 0
      • ravo  

        Jo, jo…

        Taky joytech, novatec, ritchie, paul, frm, soul-kozak a nějaký švýcaři snad taky něco dělají:-)))

        A když už jsme zašli tak daleko, můžeš nějak zařídit, aby se naše společné hoto z tvého digi dostalo do mého PC??? Dík!!!

        0 0
        • Pá-dlista1  

          OK. Zaridim vecer. Ty naboje co jsem psal ja, jsou na prumyslech a levnejsi nez Author. Z tech tvych je to akorat tak Novatec a Joytech.

          0 0
          • ravo  

            Však jo, to jsem jen tak plácnul aby řeč nestála:-) A abych měl záminku pro ty fotky. A taky nemusíš každýmu hned vyprávět že nic nevím:-)))

            0 0
      • wbiker  

        Nevíš, kde na netu je prodávají? V většině e-shopů mají „jen“ Shimana, Hugi, Sram,…

        0 0
        •  

          Hardware ma myslim cyklo švec

          0 0
        • zac  

          promaxi maji na koloshopu a quando by mel mit Tink a Novatec treba shop.dolekop.com

          0 0
      • zac  

        nemate nekdo nahodou nejake zkusenosti s tema promaxama co maji treba na koloshopu? nevim jestli se vyplati koupit tyhle nebo radsi shim. deory…

        0 0
    • RUMcajs  

      Na předním kole mám diskovou nábu od Authora. Utěsnění je velmi dobré, zatím se za něj ani po 3 měsících nic nedostalo.

      Co se pevnosti týče, tak zatím můžu říct jen to, že se mi za 3 měsíce nerozsypala :-)

      0 0
    • Mamut  

      Mam zadny. Najazdene 1500 bez akychkolvek problemov. Ma o trocha vacsi odpor ako jeho predchodca (Sachs Neos,tiez priemyselne), ale stale lepsie ako konusy v tej cene. Cez bikestore pred rokom 1kKc

      0 0
    •  

      Nevíte jestli je zadní naba Author i na 36 drátů ??? vsude pisou 32, Díky

      0 0
      •  

        nekde pisou ze jo, tak to tak snad je ,

        0 0
      • Mamut  

        Je, sam ju mam. V 2005 zmenili trocha ten naboj, ale moznost na 36 dier snad ostala.

        0 0
        •  

          a jakej je, vydrzi naky skoky a tak ??dik

          0 0
          • Mamut  

            To nemozem vediet vacsi drop ako 50cm na beton som nedal, ale tedtujem ho svojimi 90+ kg a zije.

            0 0
            •  

              ehm,sem se blbe vyjadril ;) to cos napsal mi bohate staci, mam 80 kg a vic jak 30 cm na betoh si se svym ramem netroufam,tak ze bude stacit ;) dik

              0 0
      • ToBo  

        Mam Author 36 dierovy zadny… takze je aj 36 dierovy…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.