• wraftler

    Napisal som naky prispevok a jad kliknem odosli ci pridat ci co to tam je tak sa mi otvorilo zhruba 40 okien s tou diskusiou:)

    0 0
    • admin  

      to se ti stava pokady? me se nikdy nic podobneho nestalo, stava se to tady jeste nekomu??

      0 0
      • Beeda  

        jen jina drobna chybka, v menu foto, pokud kliknes na username v komentari tak se nezobrazi detail ale refresne se stejna stranka..B.

        0 0
      • aku  

        Ne ale posledni dobou mi nekdy naskoci hlaseni o nebezpecnem prvku ActiveX. A nenasel jsem v tom zadnou souvislost

        0 0
      • wraftler  

        stalo sa mi to raz a dost ma to prekvapilo:) proste sa mi asi tak 10 sekund na monitore vytvarali nove okna:)

        0 0
    • J.A.V.  

      Já mám taky jednu chybku, není nijak kritická, jen estetická. Když někdo udělá příliš dlouhej název diskuse pokud možno nezlomitelnej text – jako třeba ten: přehazovačka po vyjiždce§§§§§§§§§­§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§­§§§§§§§§§§§§§ tak se mi rozjede formátování řádků ve výpisu a vypadá to hnusně. Nevím jestli je b-f optimalizované na nějaké rozlišení, ale připadá mi že 1024×768 je dnes standard. Nešlo by a) omezit maximální délku názvu? b) vypisovat v přehledu jen prvních x znaků?

      0 0
      • TinkTink  

        Klid…mne to dela taky…mam teda 1600×1200, ale udela mi to taky :o)

        0 0
      • TinkTink  

        Pardon…bezne mam 1280×1024…ale quli Catii jsem si dal vetsi…

        0 0
    • Mamut  

      Nech nezakladam novy thread. Nejak sa mi casto stava, ze sa musim po relativne kratkej dobe necinnosti znovu prihlasovat na bikeforum. Nie je nastavene nejake expirovanie cookies na prilis kratku dobu? Vzhladom na to, ze nebezpecnost zneuzitia loginu do B-F je mala, tak by sa hodilo tento cas predlzit ASPON na dvojnasobok. Ze to pred par mesiacmi este nebolo?

      0 0
      • admin  

        Je to porad stejny myslim ze 30 minut necinosti nebo hodina (nepamatuju si to musel bych se podivat)

        0 0
    • wraftler  

      Stalo sa mi to druhy krat. Mal som otvoreny jeden prispevok v novom okne a ked som to okno zavrel tak sa mi otvorilo znova asi tych 50 krat:) Neviem, mozno je to windowsami ale na inych strankach mi to nerobi…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.