• peg

    Já vím, že už to tu bylo, ale to jsou většinou hodněmegový a to se po telefonu blbě stahuje. Spíše nějaký kratší ukázky. Jestli znáte nějaké odkazy??? Díky.

    0 0
    • Dr.Milek  

      Jestli chces napis mi na mail. Neco posmenujem, mam nastahovano neco kolem 45GB :o)

      0 0
      • zirecek  

        to zavari Telecom, : – )

        0 0
      • CZiko  

        kde jsi to nabral? Pošli mi nějaké dobré okazy! Dik

        0 0
        • Manas  

          P2P klienti kterejma neco najdes a stahnes: http://www.emule-project.net/…/general.cgi?l=32 www.czdc.info – ale spis klasicke DC++, CZDC obcas v cizine fuckujou.

          Jinak vsechno se da stahnout, ja mam GPRS, uchylna rychlost ale kdyz ma clovek trpelivost a neomezenej cas na pripojeni … :-)

          0 0
          • Manas  

            Oprava – hlavne nezadavej ten druhej odkaz www.czdc.info je uplne o necem jinem nez je stahovani :-) Lepsi zdroj informaci: http://www.sdileni.cz/phprs/index.php

            Obzvlast hnedle nalevo – Seznam rubrik.

            0 0
            • CZiko  

              to je škoda:( mi nejde P2P protože jedu přes proxy… jinač mám 1Mb/s tak mi to jinak taky frčí… no nic, ale díky!

              0 0
              • Manas  

                Jako proxy ciste blokuje p2p klienty ? Myslim ze existovalo neco co prevedlo komunikaci na uroven http coz se blbe blokovalo … ale uz jsem dlouho z toho predmetu kde sme tohle zkouseli :-)

                0 0
                • CZiko  

                  nevim jestli přímo proxy nebo ten firewall na něm, každopádně mi to nejede:(

                  0 0
                  • Manas  

                    Tak snad jedine oscanovat volne porty. Ale to ti asi administrator zatrhne tipec :-) Nicmene pokud nejsou blokovany primo servery P2P klientu tak lze pracovat v passive modu. Ale to je jen snad … neznam presne tvoje nastaveni a nejsem zas tak chytry .. mozna nekdo bude vedet.

                    0 0
                    • CZiko  

                      skenovat porty je zbytečné, protože je otevřený jenom jeden – pro internet… s adminem se znám, ale kvůli bezpečnosti firemní sítě prostě nemůže otevřít nic dalšího… škoda:( Ale což… rychlé to je tak co bych si ztěžoval:)

                      0 0
                      • Manas  

                        Tak to potom jo, honit to ve firme je obcas na vyhazov .. to bych si nelajsnul ani kdybych byl Admin :-) Tak jedine poridit domu nesdilenou linku a huraa ;-)

                        0 0
                        • CZiko  

                          jo to jo… ještě kdyby tady byly nějaké možnosti a peníze… tady v té díře kde bydlím se teprve tahá plyn :))))))))) a ještě aby tady byl rychlý net:))))) to by bylo terno!

                          0 0
                          • Manas  

                            Kaamo, u nas neni plyn, kanalizace se teprve zavadi, ale uz tu je WiFi, CDMA a GPRS nepocitam :-) Musis hledat …

                            0 0
                            • CZiko  

                              abych měl druhou internetovou linku není zrovna prioritou… tenhle net mi stačí. To si radši kupim lepší výbavu na bika ne?

                              0 0
                              • wraftler  

                                no, ved tie porty nemusis skenovat z prace ale trebars z inet kaviarne kde ti dovolia nainstalovat naky netcat alebo co… a podla mna ked mate otvorenu 80 tak urcite aj 8080 a povedal by som ze aj ostatne „bezpecne“ ako 25 a podobne… no ja by som v tvojom pripade spravil tunel na nejake shellkonto na nete a odtial to presmerovaval na ten p2p server…

                                0 0
                                • CZiko  

                                  na takové běsy teda fakt nejsem… za to mi to nestojí, abych tam skenoval porty…

                                  0 0
                      • Dr.Milek  

                        na internet mas port 80 pokud me pamet neklame a k tomu abys odesil postu potrebujes 110 :) a k funkci dalsich sluzeb potrebujes jeste dalsi porty… mimochodem jestli mas prx. tak ti staci prepnout do „p“ modu ! Treba u DC… a mit sdilenou linku nebo ne, to je uplne jedno !!

                        0 0
      •  

        ehm, rikal neco jako ze hodně megovy se po telefonu blbe stahujou, dej sem naky dobry linky, dik

        0 0
      • gucan  

        nemas nahodou nejaky seznam tvych videi? ja pomalu nevim, co mam hledat :) … z tech lepsich vim jenom o kranked a NWD

        0 0
    • Dr.Milek  

      Bohuzel linky nemam a myslim, ze to co mam se jen tak na www nenajde, zkuste p&p :) ale nevim nevim jak se to bude tahat s telecomem :-/ kdyz video ma v prumeru tak 500–700MB ! Tak drzim pesti :o)

      0 0
    • zac  

      kdyz jsme u tech videi, nemate nekdo night ride in Prague se Spejsikem a Krausikem?

      0 0
      • Manas  

        Kup si posledni dirtbiker a mas to i z dalsima vecma. A kdyz uz jsme u toho tak jestli si Cesi ( pokud ty ne tak promin ) palej cesky bikovy videa tak to je prasarna. To je muj nazorrr. :-)

        0 0
        • zac  

          Pokud vim tak samostatne se neprodava a ty dirtbikery jsou uz rozprodany, ale jestli vite o nejakym shopu v praze kde ho maji s tim dvd tak piste! Jinak cesky videa nepalim a ani jich moc neznam…

          0 0
          • Manas  

            Tak to mas u me hnedle + :-) Videl jsem v Dookie jeste asi 4 DBecka. Cesky videa .. treba Core bikers ( minuly DB ),Marosana Never Dies, Megaprdy 0,1,2 , a tohle DB. Pak neco co ma Krausik – myslim ze se jmenuje Gooseneck …

            0 0
      • Seppy  

        mam to doma a je to fakt hrůza podle miho názoru, je to jak v nejakym kostele na msi…

        0 0
        • Manas  

          Vidis, a me se to zase celkem libi. Zajimavej napad, hudba taky dost dobra, kamera profi a i kdyz street neni moje parketa tak je to dobry. Ale kazdej je nejakej :-)

          0 0
        • Dr.Milek  

          Suhlasim, taky se mi to video nelibi ! Mozna fajn napad, ale to je asi tak vsechno!!!

          0 0
      • Clodman  

        To sem viděl na invexu, kde měli exhibici a nevypadalo to zle

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.