ZTR Crest 29" na štěrkolet a na 120 kilo

21 nepřečtených
  • Martin

    ahojte, unese mě ZTR Crest na štěrkoletu? nebudu jezdit nějaké extra prasárny, jednoduše lesní cesty, polní, občas hezká pěšinka a hlavně silnice.

    zaplétat budu tady http://www.superstarcomponents.com/…wheelset.htm

    díky za názory

    0 0
    • kubad  

      jo ale nevím jak dlouho :)

      je to blbost

      0 0
    • Dejv94  

      Já v tom nevidím problém, jako asi to nebudou nejtužší kola na hrubý zacházení, ale na pohodový ježdění by to neměl být problém, bude to lehký a bude se to výborně roztáčet.

      0 0
      • kubad  

        u stereho Crestu to sice není napsané ale +/- paltí to samé co u nového Mk3

        Max Rider Weight: 190lbs (86 kilo)

        osobně bych to nikomu přes 100kg nedoporučil není to ráfek za pár korun, ale asi víš co píšeš

        0 0
        • Dejv94  

          Záleží, pokud s tím hodlá vymetat každou díru, kořeny, občas nějákej CX závod, tak ne. Pokud to je ale na ježdění po „hezčích“ šotolinách a svižně po asfaltu, tak proč ne… Ale musí vědět, jak jezdí, nebude tam žádná rezerva když se rozhodne jet do bordelu.

          0 0
        • mastihuba  

          No teď je zacinam jezdit na zimaku, tak jsem zvedavej jestli se dozijou toho az se vlezu do limitu. Ale jedou úžasně predevsim do kopce.

          0 0
        • mastihuba  

          No teď je zacinam jezdit na zimaku, tak jsem zvedavej jestli se dozijou toho az se vlezu do limitu. Ale jedou úžasně predevsim do kopce.

          0 0
    • JFtryall  

      Dal bych neco levnejsiho. Jinak kdyz uz, tak bych dal vysoky karbony na CX galuskach.

      0 0
    • Martin  

      tak díky, budu hledat dál…

      máte někdo prosím rozumnou alternativu, která mě unese?

      0 0
    • matysekul  

      Zrovna v tom odkazu se na ty kola dají zaplést ZTR Flow EX. Což je daleko odolnější varianta.

      0 0
      • Martin  

        jestli to zas není na CX moc těžké :)

        0 0
        • palo7  

          jestli nejseš na CX težkej i ty? Myslíš že poznáš třeba cca 150g na ráfku při tvé váze a síle?

          0 0
        • matysekul  

          řeknu Ti to takhle. Mám o cca 5 kg míň a váha je to poslední co mně zajímá. Měl jsem na hardtailu zapletené Remerx Jumbo na 26" a za 5 let mi prasknul pouze jeden drát. A pouze v této situaci jsem kolo centroval. Prostě 5 let bez zásahu,

          Teď jsem koupil kolo a mám na tom DT Swiss M1600 a i když je to podle Bottica váhově v pohodě,už jsou podruhé z reklamace s vyměněným ráfkem. Nevím jestli je to nějaká blbá série,ale už riskovat nebudu a ze Superstaru jsem objednal bytelnější kola a ty moje budou na prodej…

          0 0
    • Pán z Dubu  

      Depkovi se kros TL pláště na 21 mm ráfku, co byl jen na MTB tlaky, vyzouvaly. Ty nebudeš foukat málo – to aby ses díval mezi silniční ráfky http://www.ryde.nl/dp-comp-disc

      Levnější varianta např. Remerx Masterdisc – je léty prověřený na MTB i Trekkingových kolech a nemá pověst, že by umíral předčasně, pod Tvou tonáž by mohl být OK.

      0 0
    • Bafoon  

      115kg a vozil jsem dtx470, mavic A119, rmx hurry = ht a jezdim všelijak. ztr flow a wtb i25 na FS. Ta i25 zvládne lecos (občas i v parku)

      0 0
    • Martin  

      dlabčím na to, zkoušel jsem, že při troše šikovnosti obuju TLR pláště na moje letité Fulcrum RM 29 SL :)

      takže se nebude utrácet

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.