• Peslezedirou

    Prosím nevstupujte do této větve, prosím o strpení :o)

    0 0
    • Peslezedirou  

      Všechno začíná dne 05.11.2004 v 12:2­1:11 středoevropského času. V tuto chvíli se na B-F registruje neznámý Lance

      0 0
      • Peslezedirou  

        Jednoho dne sbírá odvahu a představuje své první dílo, které krátce na to vstupuje do historie B-F. Toho času ještě neznámy umělec, sklidí všeobecné uznání od široké bikerské komunity na B-F, profesionální kritici sním bohužel ještě opovrhují :( Lance si v té době uvědomuje svoje nadání a začíná tvrdě pracovat. Je zatím jen přirovnáván k Josefu Ladovi. Obr1.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Lance publikuje další uměleckou studii oblasti sedlové trubky a sedlovky, začíná krystalizovat jeho nenapodobitelný styl, který se později pojmenuje jak Realistické B-F Bajkkoko! Je přirovnávám k Alfonsi Muchovi. Obr.2

          0 0
          • Peslezedirou  

            Po vzoru Michelangela a jeho Sixtínské kaple se rozhoduje vymalovat svým dvěma kolům pokoje. Jedno z nejnádhernějších děl Lance! příloha www.bike-forum.cz/…5/forum.html#…

            0 0
            • Peslezedirou  

              Další kapitolou jeho života jsou po vzoru velikánů renesančních umělců literární díla, která opět díky jedinečnému stylu vstupují do historie B-F. Namátkou pár odkazů.

              1p www.bike-forum.cz/…/povidky.htm?…

              2p www.bike-forum.cz/…/povidky.htm?…

              3p www.bike-forum.cz/…/povidky.htm?…

              4p

              www.bike-forum.cz/…/povidky.htm?…

              0 0
              • Peslezedirou  

                Stává se miláčkem všech a obzvláště žen na B-F, které propadají šílenství a pořádají doslova hony na nebohého Lance. Lance se dostává do deprese, která se projevuje v jeho výběru nového kola :(. Obr.6

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Příležitosti se chopí mladý paparazzi wroum a přistihuje Lance na jednom maratónu. Podoba Lance je odhalena! Obr.7

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Lance na základě tohoto odhalení pověřuje svého nejlepšího přítele jako tiskového mluvčí pro styk s veřejností. Obr.8

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      Elwing alias sličná se chopí příležitosti a tiskového mluvčí seznamuje se svojí fenkou, aby se dostala do blízkosti Lance. Obr.9

                      0 0
                      • Peslezedirou  

                        Vztah Elwing a Lance se hroutí ještě než začal. Z nešťastné lásky se Elwing pokouší o sebevraždu skokem s kolem ze skály. Obr.11

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Po těžkém období se Lance dostává opět mezi Elitu výtvarného umění a proniká jako Leonardo da Vinci i do věda, viz. jeho studie o brždění.

                          Obr.4

                          0 0
                          • Peslezedirou  

                            Stejně tak se stává slavným i ve světě mody, kde představuje vážnou konkurenci většině velkých firem.

                            Obr.3

                            0 0
                            • Peslezedirou  

                              Podle posledních informací pracuje mistr na jednom z nejvýznamnějších děl. Proto mějte strpení a mistra příliš nerušte.

                              Chtěl jsem zachytit život velikána aby nikdy neupadl niky v zapomnění, přesto, že v jeho životě najdeme chmurné okamžiky . Pokud jsem vynechal některé jeho dílo tak mě doplňte a prosím za shovívavost, jsem jen Pes co Leze Dírou.

                              0 0
                              • Peslezedirou  

                                Dne 30.08.2006 v 12:4­7:32 oznamuje Lance v tiskovém threadu konec své umělecké kariéry :(

                                Tímto je moje dílo o životě mistra úplné a tím i dokončeno.

                                0 0
                                • grafik  

                                  :'(

                                  0 0
                                • Pavlis  

                                  K dokresleni charakteru a genia Lance pridavam jeho vysvetleni ke vzniku sveho nicku:

                                  Ne ze bych Armstronga nejak obdivoval, ale zaregistroval jsem se 5.11.2004 a narozeny jsem v unoru no a jednou jsem zabrousil tady na toto forum,ale abych mohl prispet,tak musis byt zaregistrovany no a me zadny nick nenapadal,ale zjistil jsem ze mesic unor je sedmy mesic po mesici cervenci 1.srpen 2.zari. 3.rijen 4.listopad,5.pro­sinec, 6.leden,7.unor no a registrovany jsem 5.11.2004 no a 5+2 je sedm a 11–4 je taky 7, no a ted ten unor jako 7 mesic po cervenci kdy cervenec je mesic v kterem se jezdi TdF no a ja si rek same sedmicky kdo vyhraje v roce 2005 TdF? Armstrong tudiz jako jediny bude mit na konte 7 vitezstvi v rade na TdF,tak jsem si dal nick Lance, protoze jsem potreboval rychlou registraci a musel jsem se rychle rozhodnout, takze to byla takova pomucka no.

                                  1 0
                                  • sportovni_biker  

                                    Složitěji už to nešlo? :-)

                                    0 0
                                  • SoLaX  

                                    :D :D :D ..takovej mistr proste nemuze jen tak skoncit karieru, ani literarni ani vytvarnou, to proste nejde, to nedovolim.. :)

                                    0 0
                                  • Lance  

                                    samozrejme,ze tech 7 vitezstvi nam nejaci kokoti nevezmou

                                    1 0
          • mar_tin1  

            ta studie je tady…

            0 0
    • Manas  

      Skvostne!

      0 0
    • maxtor  

      Tohle zapomenuté dílo tu asi ještě není

      0 0
    • Lance  

      jsi jeden z mych ztracenych bidniku, tady kdyby ses neurazil neco z me galerie.....

      0 0
      • raceman  

        hnedle vedle v jinem threadu.....

        0 0
      • sportovni_biker  

        A kdy mi nakreslíš holku? :-(

        0 0
        • Lance  

          snad budes spokojen, kdyz tak ji nech prebarvit, tak uz nejsi sam, bezky mas oprene o domecek, presne jak jsi chtel, jo kdybys ji nepoznal, tak male poznavaci znameni je, ze drzi zelene kolo v ruce

          0 0
          • maxtor  

            Reklamace: to kolo nemá řidítka!!!

            0 0
            • Lance  

              jsem pod tlakem, kreslim ve stresu a ani ty muj maxtore neocenis tuto kresbu diky tobe koncim s kreslenim, opravdu uz nemohu dal, velke dilo zustane nedokonceno a to jsem zrovna tobe chtel rict tajemstvi bajkreseb.......

              0 0
              • raceman  

                néééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­éééééééééééé

                0 0
              • Peslezedirou  

                Néééééééé, Lenci držíme palce, ty to zvládneš!!!!

                4maxtor: Lance je i vizionář, to, že kolo nemá řídítka je šifra, zkus o tom přemýšlet, co tím chtěl autor říci.

                0 0
                • Pebe  

                  já teda nevim, ale pokud má to kolo řidítka kolmo k Mistrovi, tak ani nemůžou být vidět, protože jsou rovná. Zato jsou vidět malé rohy, mě to kolo přijde jako hodně vymazlený!!

                  0 0
                  • Lance  

                    Pebe ty si zaslouzis obrazek, ty mi rozumis, aspon vidis v jakem stresu muze byt umelec, ty riditka tam vlastne jsou, ale jsem tak na dne z Elwing, ze uz jsem byl schopny priznat i to co neni pravda! Nevedel jsem ze chce skocit ze skaly, vzdycky se mohla sverit........ Mas skvele umelecke citeni......

                    0 0
                  • Lance  

                    Pebe asi je to jedno z mych poslenich del.........mam v ocich slzy – vim,¨zes mi vzdycky rozumnel.......

                    0 0
                • maxtor  

                  Otevřel jsi mi oči. Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka:-)

                  0 0
              • maxtor  

                Proboha to jsem nechtěl!!! Promiňtě, mistře – chtěl jsem vás vybičovat k ještě lepším výkonům aniž bych zvážil celkovou situaci. Naopak ten obrázek je skvělý a ty chybějící řidítka mu dávají takový zvláštní, téměř až symbolický podtext.

                0 0
              • raceman  

                mistře a kdo je v tom levém horním okně? to už je jejich dítě?

                0 0
          • sportovni_biker  

            Perfektní, díky moc. Měním tapetu…

            0 0
      • revish  

        chtel bych se nechat mistrem namalovat, slo by to? :o)

        0 0
      • Zlatka  

        Bohužel já bych to lépe nenakreslila. Za což se stydím. Patří Ti můj obdiv pane mistr.

        0 0
    • revish  

      parádní životopisné dílo, jsem zvědavý kdy po tom chňapne Hollywood :o)

      0 0
    • ziki007  

      LOL:-) Konečně ucelená monografie :-)

      0 0
    • kankrlicek  

      To je poprvé, kdy mě na b-f tekly slzy… :) Asi dojetím :)

      0 0
    • luke777  

      sem unesem a taky placu dojetim nad mistrovskymi dily mistra lance, opravdu mistr v oboru smekam

      0 0
    • scret  

      chtel bych timto Mistra pozadat o ztvarneni CrossMaxu treba XL,na ty originalni bohuzel nemam:(tak aspon neco nad postel:)

      0 0
    • Davit  

      Šmarjá, to je peklo:-) Taky sem zaplakal; akorát kolegové v práci na mě divně koukali, měl sem si to nechat na večer. Hluboký obdiv mistrovi i jeho životopisci.

      0 0
    • Baracuda  

      Genius ve sluzbach genia – pro podporeni majestatnosti okamziku mi zrovna ve chvili, kdy jsem to vsechno zacal cist, zacli z radia hrat Queeni a The show must go on… Parada

      0 0
    • rock  

      To je brutální záležitost …

      0 0
    • Orbis  

      dokonalý:D

      0 0
    • soc  

      oko nezůstane suché…

      0 0
    • dancing dog  

      Abych to zhrnul- vážně dobrej thread !!

      0 0
      • goofy  

        Klidne si to shrn, kdyz ti to udela dobre… ;o) (Copyright Pá-dlista)

        0 0
        • dancing dog  

          vážně dobrej thread, bez ironie ! a asi sem měl napsat shrnu neý zhrnu, co? s, z – to mi nikdy nešlo, sory :-)

          0 0
    • dada  

      ufff… wow… kurwadrát… to je fakt hustej thread!

      0 0
    • ota  

      výborná práce.jsem ale musel v práci přiznat,co že mě to téměř dostalo pod stůl

      0 0
      • pegas  

        ..no nevim jak to rict ale nektera dila Lance me pripominaj dila jednorocniho ditete co ma muj kamarad…ale asi je to jen podobnost stylu…:-)))

        0 0
        • ota  

          to mi pak přijdou geniální oba-Lance i to dítě.to teda začínám mít z toho dítěte komplex- mám tři děti doma a ani jedno tohle v roce nedokázalo-maximálně to,co občas mívá Lance vedle podpisu

          0 0
        • McBlacky  

          to je moderní naivní minimalismus :)

          0 0
    • Stancek  

      Nejhustejsi thread na B-F :-D uz v praci jsem se chechtal a ted moja nechape proc se skoro valim po zemi… takhle uz jsem se nezasmal dlouho, diky kluci… Chtelo by to zalozit Lanceho fan kub, vedel jsem ze v nem neco je uz kdyz jsem procital jeho beletrii v povidkach, ted kdyz mi pesleze… otevrel obzory jeste o Lanceho vytvarnych kvalitach, nezbyva nez smeknout prilbu a tise obdivovat jeho dilo.

      0 0
      • fousek  

        S tim fan klubem to neni spatnej napad, jeste by se udelaly nejaky tricka nebo dresy s nejakym mistrovo dilem (tedy pokud by to mistr schvalil) a bylo by to super

        0 0
    • Sabbath  

      Tak tohle cteni je fakt mazec. Lanci, mam k tobe cim dal vetsi uctu a tesim se az zas vyjedem:)

      0 0
    • maxtor  

      A opět: Mistr Lanconardo a jeho expresivní výklad toho, jakého je znamení – jestli jsem to teda správně pochopil, Mistře

      0 0
    • Lance  

      jo nebudu ted chvili v atelieru

      0 0
    • WSH  

      Keby bol Lance starsi, tak by som bol ochotny odprisahat, ze bol tym velkym ucitelom Jary Cimrmana v oblasti bajkomaliarstva.

      0 0
      • Lance  

        cimrmana jsem znal krtil me a sel za sudicku

        0 0
        • gemini  

          Tak toto nemůže nechat nikoho chladným.Navíc z tohoto treadu vyplývá, že Armstrongova matka musela být vizionářka, když pojmenovala svého jediného syna po Mistrovi. On se poté chudák sedmi chabými pokusy snažil dosáhnout takovému věhlasu jako – snad dovolíte ten výraz – Náš VelMistr. V mých očích to však byly pokusy chabé, poněvadž Velmistrův věhlas je nedosažitelný. Ještě je potřeba zdůraznit, přátelé, že Mistrova díla dali světu umění zcela nový rozměr a jistě nebude trvat dlouho, kdy bude v učebnicích ozančován jako živoucí legenda v oboru výtvarného umění.

          0 0
          • pegas  

            ..lehce se zacinam obavat o dusevni zdravi lance:-)))…ty kresby maji svuj podtext..on tim urcite chce neco svetu vyjadrit..nechal bych prozkoumat psychousem co nam na to rekne:-))…

            0 0
            • pos3k  

              co vam to pripomina… skvru…neco jineho..sedou skrvnu…

              0 0
              • pegas  

                spis bych to formuloval jinak:-)…co vidite?..babu..a co jeste?…nahou babu…a co dlasiho?…babu s kozama:-)))

                0 0
    • Darkson  

      jsem se málem pochcal smíchy a nějaká ta slza taky ukápla!

      0 0
    • minikin  

      Prekvapujuce odhalenie: Opravit: Život a dílo mistra Lance na Život a dílo mistrine Lance Podla nicku je Lance ONA !!!

      0 0
    • sway  

      Jsem rad, ze si konecne nekdo vsiml Mistrovych kvalit…vyvoj jeho kresby, ktery zacal u tenkych linii nástrojem „tuzka“ a skocnil u plnych prokreslenych tahu „stetkou“ pouze svedci o jeho naproste vyzralosti. Techniku „stetky“ zvladne jenom ten nejvetsi z Mistru…i Leonardo da Vinci se o tuto techniku pokousel, bohuzel na jeho cernobilem monitoru nevynikla rafinovanost teto techniky, takze radejsi sve vykresy spalil…jsem rad, ze muzu s tedou sdileti jedno phorum, a byti ti tak alespon virtualne pobliz…bikebuh zehnej tvemu umeni…

      0 0
    • maxtor  

      Lance, kde jsi?? Už jsem tě tady dlouho neviděl…

      0 0
      • Lance  

        styska se ti? to je normalni:) sem tam tu zajdu

        0 0
        • SoLaX  

          Lance se vratil!!! :-) Krasa, originalita, dokonalost.. hod to i do dredu o PFkach..

          0 0
          • Lance  

            ma vrozena skromnost mi to nedovoli, ale dal si mi krasny darek:)))) opet jsem dojat v tento krasny predvanocni cas jenz by mel byt vyhrazen pohadkam a miru na celem svete nikoli shonu a konzumnimu zpusobu zivota:( strasne trpim......... za ostatni lidi, kteri se neumi zastavit a nezazpivat si na namesti nejakou tu krasnou koledu, pripadne tichou noc

            0 0
            • maxtor  

              No nazrááár!! Děkuji! Taky přeji Šťastné a veselé. Bohužel nemám talent k tomu, abych své přání vyjádřil i graficky:-)

              0 0
        • Stancek  

          hezkyyyyyy, diky mistre…

          0 0
          • Jaroslávek  

            Nevím jestli to tady už nebylo: Mistr na Hrad !!

            0 0
            • Lance  

              toz vitaj

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Taky zdravím velkého Mistra. Už dlouho jsem o tobě nic neslyšel, co se s tebou dělo ?? ;))

                0 0
              • ota  

                taky přeji Mistrovi klid a mír a lehkou ruku při tvorbě s virtuálním štětcem v Novém roce.Ať Mistra samozřejmě líbají můzy stejně intenzivně jako v tomto uměleckém roce!

                0 0
    • Lance  

      ty vole to je uz 4 roky, leti to jj

      0 0
      • Karlie  

        Tak jsem shlédla to dílo a jak jsem nevěděla, tak v závěru jsem polichocena, že jsem byla označena za stejně nadanou :))

        K tomu seznamování nabízim naší smečku :D

        Kyra

        Max

        Mates

        Eddie

        chybí Filip, 14ti letý vořech :D

        a v lednu zesnulý Dag

        :(

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Už nejsi žádný mladík, měl bys se sebou začít něco dělat… :-)))

        0 0
      • goofy  

        Ach ty vspominky :o)

        0 0
        • Lance  

          probuh goofy, delej prosim te neco s tim S :-)

          0 0
          • goofy  

            Sory. Degradace z polske zakladky.. Tam to zase vsechno bylo jinak nez v cestine, a ted se mi to semtam plete :-)))

            0 0
    • Smazaný účet  

      Tak po dlouhe dobe zase oziveni:)

      0 0
    • daymaker  

      doted jsem netusil, jake cti se mi dostava, kdyz muzu zezadu sledovat Mistrovu galusku… a to jsme ho minule plisnili za cyklo artikulaci… :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.