• manas31

    Jedete někdo? www.eubike.sk/portal/main.php

    Na fotce dojezd na první horskou prémii minulý čtvrtek.

    0 0
    • roud  

      muhehe tak tohle sem ještě nejel byl tam někd y někdo z vás vypada to zajímavě ?

      0 0
    • favorit.  

      kdyby nebyl start v Zakopanem v Polsku…

      0 0
      • manas31  

        To zas taková hrůza není, ze ždiaru, kde se dá v pohodě ubytovat za hubičku je to asi 30 km.

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Na začátku sezóny jsem to hodil do svého kalendáře, ale v průbehu sezóny z toho nějak sešlo. Snad příští rok … ;)

      0 0
    • B0B0  

      Ja idem. Den predtym sa este kvalitne rozjazdim na tejto akcii z Trnavy do Tatier. www.trnava-rysy.szm.sk/

      0 0
      • Bohus  

        Tiež som myslel, že sa pred Tatrami „rozjazdím“ na Trnava-Rysy, ale bude to asi dosť náročné aj bez toho. Stretneme sa v Zakopanom ;).

        0 0
      • djano  

        Trnava-Rysy som uz raz absolvoval, snad sa to opat vydari na buduci rok (Jazdil som aj Rock-FM, ale toto je vyzivnejsie). Inak celkom pohodova akcia. Tento rok mam zial s ohladom na pracovne povinnosti dost problem. Odporucam. Len je treba davat pozor na zaciatku, kym sa nerozvidni.

        0 0
      • karliner  

        proboha, co to je za pakárnu???

        z programu:

        - kladenie vencov (SNP)

        - Horné Hámre (prestávka) – prejav vďaky pri pamätníku

        - Nemecká (prestávka) – prejav vďaky pri pamätníku

        - výsadba stromčekov o Olympijskom lese

        atd…

        to porádají bolševici???

        0 0
        • B0B0  

          To nemusis riesit, to sa cyklistov netyka. Je to len prejav ucty voci padlym. Cyklisti si ani nevsimnu, ze sa tam nieco deje.

          0 0
    • Matts.  

      Bol som minulý rok, tento rok chcem tiež. Krásna akcia, má to svoju dåžku a prevýšenie. Akurát keď sa zo Zakopaného vytrieskaš hore, tak tie zjazdy po doslova dojebkaných cestách stoja za prd. Najťažšia časť preteku – colnica Lysá Poľana – mačacie hlavy.Fuj.

      0 0
      • manas31  

        Ale podle mapy to vypadá, že to letos vede přes Jurgow a celnici v Podspádech, i když tam taky cesta není nic moc. Ale nejsou tam kočičí hlavy…

        0 0
    • Ravo23  

      takze kto z vas bol?

      vysledky v pdf na www.championchip.cz/…isouboru.php?… ja som v pohode dokoncil ako 205 pripadne ak viete o nejakych fotkach, plz hodte odkaz. dik

      0 0
      • B0B0  

        Bol som. Poliaci jazdia ako blazni. Za volantom aj za baranmi. :-)))

        0 0
      • Matts.  

        Tak to si bol v skupine s mojim teamovým kolegom na červenom Cinelli a v modrobielom drese Witzenmann, taký vysoký. Išli sme od začiatku spolu piati z teamu, ale na Hutách hore pri občerstvovačke som dvakrát menil dušu, nešlo to nafúkať, chytil som stratu 30 min a zahodil pumpu.. Ale do ciela som došiel v pohode na 256 mieste.V Hla­dovke pri občerstvovačke dobre padol rumík. :-)

        0 0
        • Matts.  

          ešte dodatok, čas od Suchej Hory do cieľa sme mali takmer rovnaký 46 min.

          0 0
        • Ravo23  

          ano, s nim som bol v skupine takmer cely maraton. aj do ciela sme dosli spolu (som mu aj ruku podal :)

          0 0
          • Matts.  

            dobre si urobil, je to dobrý parťák, vo výsledkovej je hneď pod tebou.

            0 0
        • B0B0  

          Tak to ti asi bude nieco hovorit tento obrazok. :-)

          0 0
          • Matts.  

            Kua, však som na treťom mieste, tu sme hulákali po tých Poliakoch, čo sa vyvážali autom, tí v červených dresoch to sú maďari, a keď som aj mal 30 min. sekeru, pred cielom som ich obišiel (na bačovke).

            0 0
          • Ravo23  

            mas niekde povesane snimky, ktore si nafotil?

            0 0
            • B0B0  

              Este nie. Obcas skontroluj WWW.SPORTREPORT.SK. BTW. mam dojem, ze tento rocnik bol asi tazsi ako minule, lebo tohtorocny vitaz mal cas asi o 15 minut viac.

              0 0
              • vano  

                mne sa zdal lahci, vitaz bol v uniku 5 clennej skupiny asi 140 km a z toho asi 70 km isli proti vetru, preto ten pomalsi cas, v hlavnej skupine to kontrolovala Podbrezova, ktora mala v uniku troch ludi a usek od Smokovca po zaciatok stupania na Ostru sa isiel dost vlazne, az na chvile ked fukalo z boku, tak to hned davali na tereziny

                0 0
              • Ravo23  

                jj, sportreport.sk chekujem..

                mne sa zdal tento rocnik subjektivne lahsi, asi preto, ze som isiel povascinou v skupine, nebolo ani extra teplo a ani neprsalo ako vlani :)

                tych 15min mohlo byt sposobene aj miernou zmenou trasy. bol som dost prekvapeny, ked sme nad Zakopanym zabocili do lava a ja som uz mal nalozeny prevod na paradny zjazd do Lysej..

                0 0
      • davevi  

        já byl a bylo z toho 93 místo, takže spokojenost na to, že to byl můj první silniční závod. Jen ta skupina ve které jsem jel nechtěla jet dopředu a dojet další skupinku co byla před náma :-( ale co, užil jsem si to :-) Pěkný závod.

        0 0
        • vano  

          isiel som to uz po 4.x a zatial to bol najmensi odstup za vytazom, Nebyt padu v spurte, tak mohlo byt aj lepsie ako 33. miesto, ale bola to moja chyba. Inac pretek mal uplne iny charakter, ako ostatne rocniky, stacilo sa zmacknut a byt v predu po prvu HP a potom sa uz dalo vydrzat v hlavnej skupine. Ani na Ostru sa uz nesli take jeby ako obycajne

          0 0
    • RedAce  

      Tak co tenhle rok? Ja asi jo, po zavode tam chci tyden zustat a pojezdit po okolí.

      0 0
      • Beeda  

        Nazdar, mam to v planu mozna i Peete, ale nevi jak bude s prckem moct, prej ho veme do kejmlu a nakoji cestou :-)

        Ted me stve, ze jsem musel odpiskat Rampusaka takze, az Beskydy ( i mtb mistrak :-) tam zrejem pobudu tyden…

        0 0
        • RedAce  

          Taky sem nejel Rampusaka, uz sem ho mel zaplacenyho, ale celej tyden mi bylo blbe…

          0 0
      • St1c  

        mam to v kalendari, rad by som siel, ale cim blizsie to je, tym viac sa obavam:D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.