Vyjížďka - Sobota 7.10. Praha

33 nepřečtených
  • Gung-Ho

    Snad nebude zejtra tak mizerný počasí a mohli bysme vyrazit do Brd. Klasicky do Haloun k Zrzavýmu Paviánovi na něco dobrýho:-)). Kudy přesně, to se domluvíme na místě, možností je spousta:-)) Sraz v 10:00 u serpentýnek u Barandáku na branický straně a pokud se někomu líp hodí Zbraslavský náměstí, tak tam v 10:30, ale to sem napište, abysme tam nejezdili zbytečně Jasně, že pokud by bylo nějak extra hnusně, takse na to vykašlem, ale doufám, že to půjde:-)) Nebojte se, bude to pohodička…rozhodně se přizpůsobíme :-)))vždyť nás znáte :-)))

    0 0
    • McBlacky  

      no tak se s Váma svezu ke zbraslavskýmu mostu, možná na Cukrák. Pojedu tou dobou k Simče na chajdu do Pikovic

      0 0
    • cabbage  

      jo, budeš zase cbhrtit co?;)

      0 0
    • cabbage  

      btw: co někam na východ směrem do posázaví?

      0 0
      • McBlacky  

        no to jedu já až k Medníku. Bysme teda mohli společně dát to z Cukráku podle potoka na Štechovickou, po mostě do Skochovic, vyjet sjezdem od půjčovny lodí nahoru na červenou, červená do Davle mrtvým cyklistou a podle vody do Pikovic, pak nahoru na Medník, zelenou dolů a ty pak kam budeš chtít … budu v deset u serpentýnek tak doraž a proberem možnosti. Rád bych do 13,00 byl v Pikovicích pod Medníkem, to jen tak pro představu jakou kudlu pojedem :) je to víc než reálný 11,00 na Cukráku 11,50 v Davli a ±stíháme napohodu

        0 0
        • Gung-Ho  

          Domluvíme to ráno, rozhodně proti navržený trase nic nemám…teda pokud je na ní někde dobrej obídek :-))

          0 0
        • cabbage  

          no snad mě pustěj…

          0 0
      • ydaho  

        Jako na zavolanou… Zejtra jedu Vysočany – Poděbrady a přes Nymburk a Lysou zpátky.Je to asi 130 km. Takže nandej sliky a jedem :)

        0 0
        • McBlacky  

          dobrá víkendová nuda…

          0 0
          • ydaho  

            To mi řikej, ale co mám dělat, když mám čas tak 4 hodiny a start je ve Vysočanech..

            0 0
            • McBlacky  

              Dáblice, čimice, drahan, Větrušice, kralupy, okoř, roztoky, stromovka and back… například

              0 0
        • petebike  

          covece pekny, ale proc tak ted trenujes ? nejak mi to nejde do sebe…tohle bych cekal tak v zime a nebo na jare na najizdeni…leda ze CYKLOKROS ?

          0 0
        • cabbage  

          pakliže 2,25" albert je slick(jak mě RB přesvědčuje) tak jo…

          0 0
        • Bulda  

          ty voe, to je pořád po dálnici, ne :)??

          0 0
          • ydaho  

            bylo to krásný :) dálniční známku si lepim na kejml :)

            0 0
    • SNAIL  

      Pokud bude ráno slušně tak dorazím

      0 0
    • McBlacky  

      tak nakonec změna plánu… nejedu nikam :) dneska

      0 0
    • filipes  

      Stavite se tam, nebo mam prejet nekam mezi, treba do modran?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Stavíme, bude tam čekat i Pendolíno. Takže klidně počkej na Zbraslavskym náměsti. Určitě dorazíme.

        0 0
    • SNAIL  

      Super vyjížďka (jako vždy) vč. zastávek U paviána v Halounech a u Pigiho. Jen jsem čekal více km. Mě to dalo „jen“ 85 km :-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        jj, bylo to fajn, sice jen 85km, ale s průměrem skoro 20, takže sme se zas tak moc neflákali:-)) A ještě musim říct, že u Paviána vařeji vždycky dobře, ale dneska to bylo MIMOŘÁDNĚ DOBRÝ :-))fakt (teda pokud si člověk umí správně vybrat, viď Jirko :-)). U Pigiho taky pohodička, až na ty zoufalce co se pokoušeli hrát…to byl opravdu mazec:-)))

        0 0
        • filipes  

          to rad slysim ze jste se neflakali, mam AVG 150t/m a 50min nad anp…

          0 0
          • Gung-Ho  

            a to je hodně nebo málo :-)))…já do tohodle nevidim :-))

            0 0
        • SNAIL  

          No tak můj oblíbený smažený sýr nebyl špatný, ale mohl být lepší, tak snad příště :-) Jinak pravda že tempo bylo docela slušné (alespoň po mne.

          0 0
    • bajkr  

      pjekný to bylo to jo :o) ale dneska mi to nejelo :o/ sem se celkem trapil :o( ale jinak fajn vyjiždka pruměr 17,4 a 80km

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.