• SNAIL

    Kdo by měl chuť se zítra (v sobotu) projet klidným tempem do Haloun, sraz je pod Barrandovským mostem v 11:00 hod. Tempo bude opravdu pohodové, jelikož mají všichni před závodem BCH.

    0 0
    • SNAIL  

      Ještě jsem zapoměl dodat – sraz pod Barramdovským mostem na Branické straně

      0 0
    • cabbage  

      „před založením threadu použijete vyhledávání“ nebo jak to je ;-)

      0 0
    • sfinga  

      říkám si, že bych měl jednou taky vyjet, ale zítra mě čeká švihání na silnici s teamem. Takže zase to přeložím na jindy. Kdyby měl někdo chuť, může se přidat taky, startujeme se silničářema ráno od mostu a pak dál se uvidí. JirkaD říkal, že asi vyrazí s tebou do Haloun :-)

      0 0
      • SNAIL  

        Řekni Jirkovi, že počkám ráno u vás v 10:45 před barákem, kdyžtak mu ještě ráno zavolám

        0 0
        • sfinga  

          ok, vyřídím, ale on se stejně ještě mrkne na BF :-)

          0 0
          • SNAIL  

            Díky za vyřízení :-) Taky jsi mohl jednou silničáře vynechat přidat se k nám

            0 0
    • Phoebe  

      Také jedu pohodovým tempem.

      0 0
    • Archer  

      Kdyz ne bude prsat – pridam se.

      0 0
      • RK  

        Fakt se mi to dneska líbilo. Někdy se musíme porozhlédnout z té skály na Babce.

        0 0
    • SNAIL  

      Myslím, že to byla bezva vyjížďka. Sice byla kratší a jak se slibovalo pomalejší (chrtíci McBlacky, JirkaD a Gung-Ho drželi skutečně pohodové tempo) ale vzhledem k opětnému horkému počasí to bylopříjemné :-)

      0 0
    • Phoebe  

      Dnes to byla opravdu pohodová vyjížďka, ani mi nepřišlo, že bylo takové vedro, Pavián opět perfektní, tři chody mě zasytily, ale u Pigiho to zase řvalo. Dalo mi to 68,5km s průměrem lehce přes 18.

      0 0
    • McBlacky  

      ode dneška zabíjim lidi co dávají v lese přes cestu nachvál klády. na to jako jsem poslal krysu nechápu, že kolo i já jsme na pondělí race ready…

      kromě tohohle škraloupu to byla pohodička, na HT je to zadarmo :)

      0 0
      • SNAIL  

        No ten tvůj polet vypadal hrozivě, ještě štěstí že se to obešlo bez následků :-)

        0 0
      • cabbage  

        Myslíš ty na červený těsně před silnicí do Všenor?

        0 0
    • Twister  

      Ty jo, skoda, ze jsem nemohl jet, kazdou chvili ted vzpominam na Zrzaviho paviana. Jsem natezko na Balkane, momentalne v Turecku, a susim tu pekne hubu se studentskym kapesnym. Doufam,ze se poradaj vyjizdky i v srpnu. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.