• ariaf

    Ahoj,

    chtěl jsem poprosit, zda by mi někdo neofotil či nenaskenoval článek z časopisu Velo 3/2011 – Vesmírné řazení. Je o nábojích s integrovanou převedovkou. Moc mě to zajímá a jsem cca 2 roky vlastníkem.

    Předem děkuji.

    0 0
    • ariaf  

      Pro jistotu, email. adresa je xml06@seznam.cz

      0 0
    • LáďaH  

      Když tu máš i ten mail, tak Ti to teda naskenuji. :-) Snad během zítřka, nejpozději ve středu dopoledne to tam budeš mít.

      0 0
    • Trailmistr  

      astronomická částka těch 79Kč..

      0 0
      • Radunak  

        pro někoho je astronomická čáska i 50kč,tím myslím sám sebe

        0 0
        • ariaf  

          Nevím, za co myslíš těch 79 Kč – pravděpodobně za časopis.

          79 Kč pro mě osobně není atronomická částka, nicméně záleží, za co peníze vynakládám. A taky kdy. A na dalších věcech.

          Láďa → předem dík.

          0 0
    • Chiron  

      Nevíte náhodou někdo jak funguje to předplatné Vela. Dá se tak objednat jedno konkrétní starší číslo které vyšlo letos? Ono když vyberu od-do ten konkrétní měsíc, tak se to tváří že to půjde. Ale radši sem se chtěl zeptat jestli to už někdo nezkoušel. Případně jak dlouho jim trvá to odeslat. Díky

      O publeru vím, ale já na PC časopisy nemám rád, jestli si někdy pořídím tablet, tak bych to ale určitě využil. Ale do té doby dávám přednost papírové formě a na netu jen články na serverech.

      0 0
      • jIrI___  

        Mělo by to jít domluvit. Kamarád sháněl starší číslo a bez problémů mu jej poslali, takže ani s předplatným začínajícím nějakým starším číslem by neměl být problém. Pokud by to přeci jen nešlo, tak starší čísla ti za odvoz daruju.

        0 0
        • Chiron  

          OK díky. No tak koukám že sekci z předplatným mají mimo provoz a připravují na 2012. A přitom tam včera ještě měli formulář na letošek :/ Tak zkusím jim napsat mail. A díky za nabídku, možná se ti pak ozvu.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.