Vánoční večírek B-F, Praha a okolí - 2017 - jdeme do finále

96 nepřečtených
  • karliner

    Takže tradiční vánoční večírek se uskuteční na tradičním místě: Club bar Kormidlo – Na Zderaze 9 Praha 2

    Kdy? Ve čtvrtek, 7/12

    V kolik? Od 18:30

    Program? Tombola (kdo se bude chtít zúčastnit, musí přinést zabalený dárek, je možno přinést dárků víc, o nadbytečné budou pořádány dodatečné soutěže, každý může přinést co chce, ale se šrotem typu použité rychloupínáky zapatlané kolomazí raději neberte…)

    Dress code? á la nebožtík Klub motokrosu

    Pokud chcete řízek s bramborovým salátem, hlasujte v anketě.

    Pokud chcete přijít a řízek nechcete, hlasujte v anketě také, ale jinak.

    Jo a bude překvapení.

    0 0
    • šimlos  

      Tak paráda, tradiční setkání by byla škoda neuskutečnit. Jenom malý postřeh..Minule a předminule jsem si všimnul, že někteří lehkoživkové nepřinesli žádný dárky.Je to přeci jenom vánoční večírek a k němu dárky patří a navíc jsou tady již zavedou tradicí. Sice jsem si minule minimálně desetikilovou soupravu rezavých klíčů, pocházejících pravděpodobně z padesátých let minulého století moc neužil ale los je los a Blacky nemá holt někdy šťastnou ruku :-)

      0 0
      • McBlacky  

        já přinesu jako vždy více dárků, ale rozdělený na „pro lidi co dárek přinesli“ a pro „ostatní“ :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Taky přinesu víc dárků a pod vlivem vlákna „Nejhezčí Bikerka IV“ budou rozdělený pro lidi, kterým se líbí kérky a pro ostatní :-D :-D

          0 0
          • Smazaný účet  

            já hlasuju spíš pro likérky…

            0 0
          • oddie  

            Ty sem fakt pojedeš? Vzal bys mi speck?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Hele neprozrazuj moje dárky :-O :-D :-D

              Kolik ho chceš?

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Speck s kerkou! :-O

                0 0
              • oddie  

                Tak dvě tři kila. A tak kilo sejra ;)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Celej speck je něco málo přes čtyři kila a krájí se to na půlky nebo na čtvrtky ;-) Když se kupuje celej, tak je to většinou o dvě Eura na kile levnější.

                  Jakej sýr? Z mlíkárny? Z Alm jsou letos už všechny sýry vyprodaný. Sýry z mlíkárny v Brunecku jsou kvalitativně stejný jako z Alm. Jedinej rozdíl je, že jsou z pasterizovanýho mlíka. Cena skoro stejná :-D 15,90 za kilo :-D

                  0 0
                  • oddie  

                    Celej speck ne, nemám to jak skladovat, ideální jsou vakuově balený tak půlkilový kousky. Jak, vyprodaný? No tak aspoň ten z mlíkárny, no.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      hele já ti nechci brát iluze :-D ale do těhle levnejch balíčku se dává ten nejhorší speck ;-) a pokud koupiš u řezníka stejný balíček s kvalitním speckem, tak stojí kolem 16,– Eur za kilo. :-D

                      Ok, nějak to vymyslím a dám vědět ;-)

                      0 0
                      • oddie  

                        Přiznám se, že moc nerozumím tomu, co je na 16 eurech za kilo tak k smíchu. Když jedu kolem, kupuju speck z Moser Alm, leč dlouho kolem mít cestu nebudu, proto se ptám. Jestli je problém přivézt kvalitní speck balený po půlkile, tak to hoď za hlavu, dík za snahu.

                        0 0
    • karliner  

      Jako nechci vyhrožovat, ale letos řízek objednám jen těm, kteří zahlasují do ankety…

      0 0
    • McBlacky  

      Samozřejmě bude i tradiční BF hra o hodnotné ceny.

      Trénovat můžete dle libosti cokoli vás napadne, na výsledek to s největší pravděpodobností nebude mít vliv.

      Pro pánského vítěze bude věcná cena, pro dámu bychom něco našli v zadní místnosti Kormidla :)

      0 0
    • madik  

      Taky se hlasim, hlasovano pro rizek :)

      0 0
    • 2. Bóďa  

      Jestli není plný stav, tak bych se s dovolením vetřel.

      Bych se rád mrknul, jak že za to umí vzít cyklisti. :))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hele ty dárky musí být fakt zabalený? :-O

      0 0
    • makaltom  

      nevadí, že dárky budou uplně nepoužitelné? stačí, že budou s cyklistickou tématikou? Takové věci, co je mi líto vyhodit, ale nikdy je už nepoužiju …

      0 0
    • karliner  

      Posledních pár hodin pro objednání řízku…

      0 0
    • karliner  

      Řízky objednány.

      Vzhledem k tomu, že jako první se obvykle dostavují megažrouti á la Kešu, StrejdaS atd., doporučuji dochvilnost :-D :-D

      A abych zamezil spekulacím, překvapení nebude to, že přijde Zlatka, ani to, že uprostřed baru bude vztyčena MMA klec v jednom rohu s Janouchem a ve druhém s karlinerem.

      0 0
    • madik  

      Kurknik, darek jsem zapomnel doma. Tak abych sehnal něco jinyho.. :)

      0 0
    • milmat  

      Úplně se bojím napsat, že přijdu později, aby mi ještě zůstal řízek. Ale je to tak. Dokonce i dárek jsem pořídil.

      0 0
    • Medunka  

      Nedorazím. Abys na mne třeba zbytečně nečekal. :-)

      0 0
    • Elwing  

      Super! Moc děkujeme za organizaci, je to prostě každoroční hit a důvod těšit se na Vánoce :-) Letos asi poprvé po večírku se nemusím za sebe stydět :-D Sice byla později určitě legrace, ale toho se zúčastním třeba někdy jindy.

      0 0
    • McBlacky  

      tradičně výborný setkání. Tradice žije a letos bylo víc lidí než loni. Fotky počítám, že dodá Serža a Ondra.

      Dolomiti dostává pochvalu před nastoupenou jednotkou – tvůj top dárek byl první cenou ve hře a velká motivace jít do toho. Odnesl si to Heretik s Otou.

      0 0
      • Smazaný účet  

        na fotkách se pracuje (jde to blbě, když se oběma rukama držím za hlavu), díky za super večírek

        0 0
      • karliner  

        V podstatě jediní, kteří to berou každoročně vážně :-D

        0 0
      • Smazaný účet  

        :-D salát dobrej, řízek taky :-D příště musím vylepšit ten čas! Blbě se odcházi z dobrý zábavy. Stálo to za to. Dík!

        0 0
    • jecnak  

      Bylo to fajn. Díky za organizaci a příští rok zas na viděnou. Jen nechápu, proč mě ráno bolela po dvou pivech hlava.

      0 0
    • šimlos  

      Přidávám se k díkům za skvělou akci.Účast předčila očekávání a určitě i minulý ročník. A kdepak jsem ty gripy jenom viděl…:-)

      0 0
    • karliner  

      Přišel jsem pozdě (ale ne poslední), odešel jsem pozdě (ale ne poslední). Výhodu to mělo tu, že jsem si z tomboly odnesl spoustu hodnotných cen, které tam jejich výherci zapomněli. Takže Emanuellka má nové luxusní sportovní hodinky, dále mám sadu kvalitních blikaček, několik duší na žiletku, hrneček a to jsem ještě fanfarónsky přenechal panu Anciášovi carbonový košík, který by neladil s mojí silniční raketou.

      Takže děkuji a za rok podesáté a naposledy.

      0 0
    • Smazaný účet  

      pár slov a hlavně FOTKY! :-)

      https://serzovo.wordpress.com/…k-bike-fora/

      0 0
    • Petr L2  

      I když i já přišel pozdě, tak nám nikdo nesnědl řízek :-) takže super a díky !

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.