Vánoční večírek B-F, Praha a okolí - 2016

92 nepřečtených
  • karliner

    Tak se blíží další vánoční besídka „pražské sekce“ B-F. Zváni a vítáni jsou však i všichni venkované, v Praze v tom čase přebývající, Prahou projíždějící nebo ti, které legendární besídka k výletu do matičky vyláká ;-)

    Besídka, již 8.ročník, proběhne ve středu 7/12 v tradičním baru Kormidlo , Na Zderaze 9, od +/- 18:00, bar bude v nekuřáckém režimu, hulit se dá na ulici.

    Kdo se bude chtít zúčastnit tomboly, ať přinese jeden (nebo i více) zabalených dárků.

    McBlacky nachystá tradiční bojovou hru.

    Do tomboly se bude jednat o decentní zábavu, po tombole je možné všechno.

    Tradiční účastníci již ví, že jediná možnost plnohodnotného jídla je si předem objednat řízek se salátem, kuřecí nebo vepřový. K mání je i klasika studené kuchyně utopenci + hermelín + matjesy, nachos se salsou a teplé toasty, na čepu je Pilsner Urquell, Gambrinus 10 a a předem neznámý speciál z kuchyně široké rodiny společnosti Plzeňský Prazdroj, široký výběr kvalitních rumů a whisek, zřejmě i nějaké nealko se najde.

    Anketa: Přijdu?

    1x
    4%
    Ne
    4x
    15%
    2x
    8%
    0x
    0%
    0 0
    • Kysky  

      Řízek bych si dal, ale nepojedu kvůli němu do Prahy :D

      0 0
      • black.horse  

        karliner nic o možnosti zaslání na dobírku nepíše, takže pouze osobní převzetí :-D

        0 0
    • Smazaný účet  

      Vanocni vecirek ve stredu? Jako sorry, ale my „venkovane“ jak ty rikas, v tydnu makame :-D

      0 0
      • l-e-t-o  

        si vezmeš na čtvrtek dovolenou a je to ;)

        Letos to takhle nejspíš poprvé udělám, protože vstávání na osmou do práce není po BF večírku to pravé ořechové :-D

        0 0
      • kolda  

        vikendy si kocovinou zasadne nekazim :)

        0 0
      • karliner  

        Tak makejte, ať vám máme z Prahy za co radit, jak máte makat :-D

        0 0
    • raw 4  

      Za Nibse je to zatim +1 pivo pro mě…tak snad to i vyúčtujeme :-)…snad to tak vydrží i v dalších let…

      0 0
    • McBlacky  

      já čekal nějakou super lákavou marketingovou nabídku a ty to takhle zazdíš :)

      0 0
    • jakub_kencl  

      Sakra, sakra, sakra, ty snad Máro, vidíš do plánů naší firmy a již třetí rok je BF večírek ve stejném termínu jako máme večírek pro klienty. A to tady prostě neukecám, takže zase budu jen závidět :-( No ale zase mi nebude ve čtvrtek tak zle :-D

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        No kdyz dorazis po skonceni vaseho vecirku, tak to dorazis akorat v nejlepsim ;-)

        (a ano ja ostuda vychodni sekce uz tou dobou jsem zbabele na uteku)

        0 0
    • vanderpoel  

      no, radsi se rozhodnu az na zaklade seznamu ucastniku

      0 0
    • karliner  

      Mno, prezenční listina se docela plní, již potvrdilo účast několik skutečných legend B-F, kteří se zde již téměř nevyskytují. A to jak dámy, tak pánové…

      0 0
    • karliner  

      Hele, možná nebude řízek. Obvyklému dodavateli se narodilo děcko a nechce se mu makat, raději na něj celé dny žvatlá. Ale kvůli řízku tam snad nechodíme, že :-)

      0 0
    • karliner  

      Koneckonců, o řízek se zatím přihlásilo 13 lidí, kvůli tomu by nevstal z křesla…

      0 0
      • JMT  

        Takže definitivně bez řízku nebo je stále šance ? Jsem se chtěl po letech kouknout :-/

        0 0
      • McBlacky  

        vždycky se sežraly všechny – slušně kličkuješ ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          jestli třeba nepřestoupil na nějaké náboženství a nevyhýbá se vepřovému…

          0 0
          • black.horse  

            tomu ať se vyhne a udělá kuřecí…

            0 0
            • tulda  

              vy nevíte, že maso je vražda? všude to píšou…

              0 0
              • McBlacky  

                nj ale když řízky nebudou skončí to fiaskem! nikdo nepřijde, páč Mára si naivně myslel, že lidi chodí na BF večírek se pobavit s kamarády a cyklopacienty, jenže opak je pravdou! Entweder Schnitzel oder nichts!

                0 0
              • oddie  

                Jasně že jo, proto je třeba dávat přednost BIO – zviřátku zavražděnému s láskou!

                0 0
                • Petr L2  

                  S láskou k jídlu? ta to nebude problém, to splňuje asi všechno maso na trhu .-)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  imho valná většina hospodářského zvířectva žije s myšlenkou uspokojit potřeby svého Pána = nechat se sežrat (a to včetně boxovaných činčil)

                  0 0
    • karliner  

      Tak Pepíno nás definitivně poslal s řízkama do háje (ne majitel, ale kuchař a každoroční dodavatel), je tedy možnost to pořešit přes Řízkárnu nebo Dáme jídlo. Případně si nechte zabalit od mamin.

      0 0
      • oddie  

        Nějaká hromadnější objednávka se nechystá? Aby si nemusel nechávat dovézt řízek každý sólo…

        0 0
        • Smazaný účet  

          to je tip na dárek…nic nepotěší víc, než darovaný řízek :-)

          0 0
        • karliner  

          Navrhoval bych učinit ji až na místě, fakt netuším, kdy kdo a jestli vůbec přijde :-)

          0 0
          • oddie  

            Ja az tak v pul osmy, a budu mit hlad, tak mi tam kdyztak prihodte…

            0 0
          • l-e-t-o  

            dojdu nějak po sedmé a budu najezený ;) Jdu před Kormidlem ještě raději na večeři

            0 0
            • McBlacky  

              vidím to podobně. počkám až přijde Šári z práce a skočíme na večeři někam při cestě

              0 0
          • raw 4  

            Zapomněl jsem..jdu dneska na Priessnitz, takže pivo /piva si snad vyberu/zaplatím příští rok..ať se večírek vydaří. .

            0 0
    • karliner  

      Kdo nasral východní sekci, že letošní večírek ignoruje?

      0 0
      • makaltom  

        mužu se přijet jen na vás podívat?

        Jsem pasivní uživatel B-F a už vás mám všechny pěkně zaškatulkovaný. Rád bych jen na vás hodil očko.

        0 0
        • karliner  

          Hele, můžeš. Ale počítej s tím, že tam bude ta nejhorší zvěř, která se na B-F a současně v okolí Prahy vyskytuje. Mluvíme sprostě, pijeme pivo a lihové nápoje a v přítomnosti dam nejsme galantní.

          0 0
        • Smazaný účet  

          pokud nebudeš házet nic jinýho…

          teda, kdybys měl řízky, tak to jo ;-)

          .

          .

          .

          a já už jdu

          0 0
      • šimlos  

        Hádej :-)

        0 0
    • oddie  

      Uz se objednavaj ty rizky? Jeden pro me, prosim

      0 0
    • Polka  

      Asi to bylo prisny, minulej rok Karliner uz v deset rano reagoval :-)

      0 0
    • Elwing  

      Myslela jsem na vás – v sedm, když jsem kojila, v jedenáct, když jsem kojila a ve tři, když jsem nooo, taky kojila :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        taky jsme na tebe vzpomněli…ale zas tak náročný to nebylo – ve tři už byla akce ukončena

        0 0
    • Smazaný účet  

      stručný popis a fotky už jsou na blogísku:

      https://serzovo.wordpress.com/

      0 0
      • kolda  

        pristi rok to musim prijet trochu rozcisnout, zacina to byt nejaka poklidna akce. ani rum z kyble uz nepijete :)

        0 0
        • McBlacky  

          Uz civil z lahve ;) to mizna vypada pokojne, nicmene litina poctiva, dost lahví rumů jsme ztrestali ;) srajtofle a hlava rano zabolely. Vysekavame se z toho mixem home offices, sickdays a dovoleny. Jeli jsme to na odpolko rozdejchat na hory ;)

          0 0
          • Petr L2  

            sickday a dovolaná ? velká závist, já už byl v 9:00 v zápřahu, peklo :-(

            0 0
            • McBlacky  

              Jeli jsme 4 kousky vsichni vcera poctive na vecirku do slusnyho plechu. Sice jsme vyrazili pozde, ale dohnali to po ceste. Kdyz ma auto motor, dá se :)

              0 0
        • šimlos  

          Rum z kýble vystřídal vaječňák z lahve :-)

          0 0
        • heretik  

          Sliboval, a zase nedorazil ;-)

          0 0
    • šimlos  

      Bylo to skvělý a všichni ti, kdo nepřišli kvůli chybějícím řízkům nebo z podobného malicherného důvodu, můžou litovat !

      0 0
    • karliner  

      Příští rok zase budou. Ledaže by nebyly..

      0 0
    • karliner  

      Mimochodem – nejlepší parťák do orientačního závodu dvojic v čemkoliv je mr. Greyhound.

      Veni, vidi, vici!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.