• DAWE25

    Ahoj, chci sundat z mého řazení LX SL-M580 ty ukazatele. Vím, že na nové XT 2008 vyrábí zakové kulaté záslepky, ale na toto LX nevyráběli asi nic nebo jsem jen nic nenašel. Jak to tedy udělat když to chci dát pryč? Máte nějaké nápady? Díky

    0 0
    • jojina20  

      Na XT jsou ty záslepky zespodu těch ukazatelů jen tak nacvaklý.

      Zkus někoho jestli ti nepřenechá ty XT bude to jalový ale nic jinýho ti asi nezbývá…

      0 0
    • Vilém  

      Muzes to prelepit vhodnou nalepkou. Mam tam vyseknuty kolecko ze samolepky a prelepeny. Do direk po sroubech jsem dal sroubky s pulkulatou hlavou.

      0 0
    • Blade  

      U mě posloužila elektrikářská páska.

      0 0
      • DAWE25  

        BLade a Viléme moli by jste sem hodit nějaký inspirativní foto? :-) Díky

        0 0
        • Vilém  

          Pokud odpo vzpomenu, tak to vyfotim.

          0 0
        • Blade  

          Vůbec sem se s tím nesral a až teď vidím, jak to mám hnusně:D Když ustřihneš menší kousek pásky a nalepíš ji vodorovně, tak se ti krásně schová za brzdovou páku.

          0 0
          • Blade  

            Akorát se tak dívám, těma tvejma brzdama to moc nezakryješ;-) Buď jak říká Vilém, nějakou hezkou samolepku, třeba od banánu, nebo asi splašit víčko z SLX/XT :)

            0 0
            • DAWE25  

              Asi to zatím vyřeší samolepka a budu shánět to víčko SLX nebo XT. Fakt by jste to někdo neměl doma to víčko???

              0 0
              • JakeF  

                Co bys za něj nabíd :-D? Asi budu teď jedno XTčkový řazení kupovat a na ukazatele jsem zvyklej. Ale myslim, že vzhledem k tomu, jak daleko bydlíme, tak by se to asi stejně nevyplatilo a co kdybych se někdy rozhod ty ukazatele sundat…

                0 0
                • DAWE25  

                  Do Prahy se občas nedostaneš? Nebo někdo z tvého okolí? Co bych nabídl? Co bys chtěl spíš za to? Nějaký prachy? Nebo jestli bys to třeba poslal poštou. Přidal jsem si tě na ICQ a domluvíme se tam.

                  0 0
                  • ememem  

                    neviem ci hovorime o tom istom „vicku“ ale ja to mam urobene takto (paka naschval vyklopena a ten cierny flak je olej ) a to vicko pri rozo­berani volako „samo“ objavilo, myslim ze bolo treba rozobrat aj ten samotny cifernik a volakde tam bolo.

                    0 0
          • StuntJ  

            Punk !

            0 0
    • ememem  

      ja som to robil zo starym xt kvoli tomu abych si mohol prehodit brzdy a radenie. ti elx na fotke vyzeraju ako stare xt takze by to ist malo. dierky po sroboch som zapchal tak ze som ich tam proste dal naspat a tu velku v strede kde bol nastoknuty ten cifernik som zapchal volakym plastovym tanierikom ktroy som tam po rozobrani volakde nasiel a tusimze som ho proste prilepil spat. uz si to presne nepamatam, volakde som to tu aj podrobnejsie popisal ale nie som to schopny najst. ten vyhladavaci engine by si uz zasluzil nejaky update…

      0 0
    • Vegan  

      ja to vystrihl s obalu na CD tedy s toho plastu ve kterem je cd usazeno (sedeho plastu ) pak to prejen na smirglu vyvrtal dirky na sroubky a prisrouboval a fungovalo mi to tak nez jsem kolo neprodal na supovi.

      0 0
      • DAWE25  

        Díky za super nápad. To zkusím. Vystřihnul jsi to čím? Jde to nějak v rámci možností nůžkama a pak to vzít šmirglem aby to vypadalo dobře?

        0 0
        • Vegan  

          Ja to vzal pedikurnima nuzkama :) nekdo konkretni stoho sice nebyl nadseny, ale prisel(a) az dilo bylo hotovo :D A jinak nebud nastvany kdyz to na poprve nevyjde ja delal celkem 6 kusu a povedli se dva chce to zkouset

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.