UCI worlds 2011, Lombardie atd..

114 nepřečtených
  • Hroch obojzhivelnyj

    Diskuse o Sablici zuri jinde, tak at muzem proprat taky neco jinyho

    Pripominam,beru tipy na mail:

    Top 5 pro casovku, do dneska -stredy 21.9. 12:00

    Top 5 pro hromadny zavod, do nedele 25.9. 12:00– (tedy oni startujou uz v 10 ale kdo by vstaval..)

    Bodovani:

    Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 12–10–8–6–4 body. Pokud se spletes o 1 misto, dostanes polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 2 body. Jako na cekove v Grand Tour, ale za pulku bodu.

    I kdyz tentokrat asi jen o cest a pravo se vytahovat.

    PanzerMartin, Cancelara, Phinney, Porte, domaci Fuglsang, Wiggo, Millar nebo nejakej cernej kun, Brajko, Jack Bobridge?

    Startovka a casy TT

    0 0
    • karliner  

      Tipuju Raboně na 18.místo. Jinak je mi to úplně jedno.

      Edit: hehe, on má 18 :-)))

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Hmm tak do uzaverky si tipnul jenom Pebe, tak na to kaslu.

        BTW. za me Cancellara, Martin, Porte, Fuglsang, Wiggo

        PeBe: Martin, Cancellara, Bobridge, Wiggins, Phinney

        0 0
        • karliner  

          Docela sympaťák je ten Slovák, co začal jezdit na kole pořádně asi v 35 a posledních pár let je pravidelně mistrem Slovenska v TT.

          0 0
          • Pebe  

            Polievka, ale ten jezdí tuším i 53×11, a taky docela dobře

            0 0
          • Tina  

            S Palim Polievkom som bola „pár krát“ na tréningu :) Inak je to juniorský majster Československa v plávaní. Dlho držal nejaké Československé rekordy. Možno aj drží :)

            Bicyklovať začal v 32 rokoch na MTB. Serióznejšie začal jazdiť a trénovať o 2 roky neskôr :)

            0 0
        • karliner  

          treatt asi vyčkává se zasláním tipu na první online výsledky ;-)

          0 0
          • Pebe  

            :-))

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No ted skoro 2 hodky po startu se ptal v kolik jedou a sdodal dobre uzrale tipy :-)

            1Martin 2Cancelara 3Wiggo 4Millar 5Phinney

            0 0
            • treatt  

              Mno jo, su holt zevlák, jsem nějak měl pocit, že se jede až zejtra, tak jsem dopo pracoval a vůbec nikam nekoukal :)

              Už jede někde live stream?

              0 0
              • treatt  

                Jo tak už koukám, Fery zrovna startuje, tak dávej dávej dávej!!!

                0 0
                • karliner  

                  Tak podle prvního mezičasu to vypadá, že na něco šetří síly a jede spíš hlavou.

                  0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            a vubec, co tvuj papousek, ten skoncil v troube?

            0 0
          • treatt  

            No jo, holt pracuju, tak nemám furt čas akorát bejt u compu no :)

            0 0
        • treatt  

          Nebyl jsem u complu, tak jsem poslal tipo via sms :)

          Můj je Martin, Fabian, Wiggo, Millar, Phinney :)

          0 0
        • treatt  

          Grabsch, Fugl, Tuft, Kiryenka, to jsou moji další černí koně..

          Jinak koukám s Pebem máme podobný tipy, ale řekl jsem si, že mladíci zas tak dobrý nebudou a mezi Jackem a Taylorem jsem se rozhodl pro Phinneyho..uvi­díme..zatím dost dobře Dajčenko

          0 0
          • karliner  

            Tak to už máš asi deset favoritů, to bych řekl, že vítěze trefíš :-)))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Phinney nic moc zatim, ale Bobridge jede pekne. i Porte.

              0 0
              • treatt  

                Martin letí, to je nehoráznost..Phin­ney mi umřel jak Swift na Tour, chjo :( volil jsem mezi EBH a Swiftym, teď mezi Jackem a Taylorem, opět blbá volba :(

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Treatt s hvezdickou 21, PeBe bez hvezdicky 20, a H.O. 10 :( Ja si myslel ze Martin asi vyhraje, ale neni mi sympatickej…

                  Pekne Fabian, sel do toho kdyz ho ty risky nakonec staly stribro.

                  Leopardi maj tech druhych a tretich mist letos fakt hodne- Benati, Schleci na klasice i Tour, Cancellara

                  0 0
                  • karliner  

                    Jsem říkal treattovi, že spešl dělá lepší motory než trek, takže sázka na cancellaru je sázkou na kulhavýho koně…

                    0 0
                    • Mug  

                      Ale zas Kulhavý jezdí na Spešlu :D

                      0 0
                      • karliner  

                        Taky je letos, na rozdíl od Cancellary, mistrem světa :-)))

                        0 0
                        • Mug  

                          Podle mě fungovala dobře spolupráce Cancellary a Riise. Teda on by vyhrával i jinde, ale s Riisem za vysílačkou a slušnou taktikou ostatní válcoval rozdílem třídy. Ale je to jen můj dohad. Spekulace na CN Jinak Fabian je velkej sympaťák. A jestli Trek nebo Spešl to je shoda okolností. ;)

                          0 0
                  • treatt  

                    Ale závod to byl pěknej. Martinovi jsem taky nepřál, další německá držka :)

                    Fabian hodně zvostra ty zatáčky teda, nebojí se toho..škoda, že si sám projel stříbro, zas parádní úspěch pro Wigga

                    Phinney byl docela vyjevenej, jel prý přesně to, co chtěl jet, všchno podle plánu, až na ten výsledek. Zajel v průměru 20W navíc oproti své časovce na Vueltě, kde dojel pátej a stejně byl tak vzadu, byl z toho docela vyjevenej, jak až moc jinde je dneska špička..

                    0 0
    • karliner  

      Btw, nevzpomenete si někdo, jak se jmenuje ten Nor, co hrál fotbal, dokonce hrál i Ligu Mistrů za Rosenborg a pak se zranil a na fotbal už nemohl dostatečně kvalitně trénovat, tak začal jezdit na kole a během asi dvou let byl v Pro tour?

      0 0
    • Mug  

      Tak Roman nejede. Nechce riskovat pád a zranění. To mohl říct trochu dřív. :/

      0 0
      • karliner  

        hehe, včera jsem treattovi psal, že RK ani neodstartuje :-)))

        0 0
        • Mug  

          Jo Andy to řekl alespoň tejden předem, že nepojede protože bude mít rozřezanou pusu. Bohužel tady byl tvůj ironický despekt vůči RK na místě. Škoda.

          0 0
          • ememem  

            imho sa fakt trocha zhadzuje, nie tym ze je zraneny a nechce riskovat dalsie mozne komplikacie ale tym ze k tomu dodava ze inak ma dobru formu stylom ze by snad aj mohol vyhrat akurat je okruh prilis technicky a nebezpecny. asi by fakt zmenit PR managera.

            0 0
        • treatt  

          Potvrzuju :)

          A to ještě včera psal, že si odjel super trénink se Štybym a že cejtí dobře, tak by MS mohl zkusit odjet..

          No, naše účast bude asi poněkud..skromná..

          0 0
          • vitan  

            Andrle nepočítal s nějakým náhradníkem, když Krojza měl jako podmínku jeho zdravotní stav?

            Je to binčus…škoda:/

            0 0
            • daymaker  

              nerad rýpám, ale může mi někdo vysvětlit toto zmatené PR, které se táhne už od TdF? 1. co by Roman na MS dělal? Vždyť ta trať je přímo jeho „antityp“… 260km rovina, co by tam chtěl předvést? 2. laborování s rukou mi přijde taky úsměvné… dobře, má ji poraněnou, tak napíšu A, až bude zdravá a něco budu chtít tvořit, tak napíšu B a jdu se někde ukázat a ne 3× týdně tiskovku, že dlahu pořád má. 3. Jestli něco příští rok nepředvede, tak se obávám, že si podepíše ortel „doživotního“ domestika… Pravda, je mladý a nejlepší roky by měl mít před sebou, ale mentalita se formuje už teď a jestli chce každou sezónu jezdit hlavou, tak bych zvolil radši hru v šach… Jinak samozřejmě držím palce a fandím!!!

              0 0
              • karliner  

                Obávám se, že „mentalitu“ má už dávno zformovanou :-(

                btw – může mi nějaký odborník (treatt, pebe??) vysvětlit, jak je možné, že za Astanu na Vueltě startoval Kašečkin?

                0 0
                • treatt  

                  Myslíš kvůli dopingu nebo přestupu? Doping měl nalezený prvního 1. srpna 2007, takže nastoupit mohl bez problémů, co se týká přestupu z Lampre, tak UCI jeho přestup v sezóně schválila a Lampre nedělalo problémy, tak v tom překážka nebyla.

                  Že v dnešní době po přestupu závodník nemůže startovat na dalších závodech je dáno hodně tím, že aktuálně jsou nastavena pravidla přidělování bodů do žebříčku UCI nikoli podle týmu, ale nositelem bodů je sám jezdec. Tedy pokud by plácnu Van Sumeren vyjel 1 000 bodů za vítězství na Roubaix a pak přestoupil třeba do Dukly, tak těch tisíc bodů nezůstává Garminu, za který vyjel tenhle závod, ale odnesl by si je do Dukly. Na to UCI pamatuje tím, že umožňuje týmům se tomuhle bránit způsobem, že jezdec sice už podepíše v novém týmu, ale pokud jeho současný, kde měl platnou smlouvu, k tomu nedá výslovný souhlas, tak do konce sezóny zůstává na jeho soupisce a tím týmu jeho body zůstanou.

                  Kaše nevyjel Lampre zhola prd, tak proč by ho nenechali jít..

                  P.S. Nejsem právník ani není moje hobby proštudovávat reglementy UCI, tak se omlouvám za případné drobné nepřesnosti ve výše napsaném. V kostce by to tak mělo být..

                  0 0
                  • karliner  

                    Doping jsem nemyslel, jen jsem někde četl, že v průběhu sezóny se do sestavy pro tour týmů může zasáhnout jen stylem výměna kus za kus a Astana oznámila, že Kašečkin střídá Vina, Vino to už tehdy dementoval s tím, že se bude loučit na Lombardii a teď čtu, že bude startovat nejen na „padajícím listí“ ale i celej příští rok…

                    0 0
                    • treatt  

                      No mně by spíš zajímalo, jak je možný si přerazit stehenní kost a startovat na Lombardii týž rok. Kazaši musej mít kua silnou polívku a kořalku…

                      0 0
                      • karliner  

                        Ještě pikantnější bude, když Vinův týmovej spolujezdec RK dva dny předem oznámí, že ta jeho vlasová zlomenina ještě pořádně nesrostla a že tedy raději nepojede a pošetří síly na příští sezónu, přestože jeho tréninkový ukazatele byly skvělý a slibovaly opravdu velký úspěch ;-)

                        0 0
                • treatt  

                  Podle mě celej přestup do Astany byl jeden velkej nesmysl, sám se zbytečně vystavil najednou velkýmu tlaku na výsledek. Chce přijímat odpovědnost velkýho šampiona, do kterýho mu toho ovšem ještě mnoho chybí. Zaznělo to tady, ale taky mám pocit, že v tomhle je z něj hodně cítit otcův vliv a přístup.

                  Ano, finančně si asi zatraceně pomohl, na dvě sezóny. Ale jak příští rok nezajede velkej výsledek, jsem dost zvědav, kam se vrtne. Těch lidí druhýho ranku, co můžou zajet dobře, když maj dobrej den a vyhrát malej etapák typu Romandie a Švajcu začíná bejt čím dál víc. Jen tak mimochodem, Zaslechl jsem, že třeba Bruyneel se snaží prodat Brajka..

                  0 0
                  • treatt  

                    BTW škoda, že nejezdí dál s Liqui boys, od Sagiho by se mohl učit, jak jezdí šampion, co se nebojí..

                    V Astaně se určitě mohl něco přiučit od Vina, ale popravdě, má za sebou pěkný palmarés, ale když si člověk vzpomene na mraky jeho nesmyslných útoků v půlkách etapy, to by zrovna napodobovat nemusel :) tohle prosím trochu s nadsázkou, Vino je borec velkej :)

                    0 0
                  • karliner  

                    Je na Šumavě skoro soused s Bakalou, tak kam by asi šel :-)))

                    0 0
                    • treatt  

                      Dělat domestika Štybymu na klasiky a Raboňovi v kopcích Romandie? ;)

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        No me by to prisla zrovna dost logicka volba, OPQS (to je teda zkratka, nebo jen OQ?) nema jezdce kdyz je to jen trochu do kopce, a myslim ze ambice by mit mohli. Kdo tam jezdi, Chavanel kdyz mu sedne unik, Boonen je zralej na duchod, Seeldryers? nic moc nepredvadi… Nakoupili z HTC, ale zas nikoho na GC. Nebo vlastne Leipheimera? Ale to uz je taky celkem veteran. A Velitse, jak tak koukam. Hele me by se to libilo, to by moh bejt peknej ceskoslovenskej skoronarodak. A navic jezdej na Merckxech :-)

                        Fakt je ale ze Astana je hodne podivnej tym, a kdyz tam RK prestoupil, tak jsem si rikal, chlapce, ty mi to fandeni kazachstanskym narodakem teda neusnadnujes.

                        0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    No zustat v Liqui, tam bude vzdycky ve stinu Nibaliho a Bassa. Dle meho bylo logicky jit do tymu kde bude jasnym lidrem.

                    Na druhou stranu, ze jet Tour byl letos nesmysl, a ze na MS fakt nema co delat, to vidim od zacatku i ja, a nechapu ze to nechape on. Cili ze nepojede je jen logicky, nevim proc mu to trvalo tak dlouho. Giro v ramci moznosti nezajel spatne. No ale i kdyby se setril na Vueltu, nejak si ho nedokazu predstavit jak se tam rve v dojezdu s Froomem a Cobem.

                    A k MS, ono bohuzel z Ceska tam asi realne nema sanci nikdo. Mozna pro Koniga by to byla zkusenost, ale to je taky vrchar.

                    0 0
                    • treatt  

                      Osobně bych řekl, že by mu ten stín ještě jeden rok ničemu nebránil. Teď je na slunci a akorát se o něj pálí..

                      U Vuelty jsi chtěl říct spíš s Montfortem ne?

                      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      A jak to vidite, hromadnej spurt, nebo pozdni unik par lidi?

      Italove, Spanele, Briti, Nemci maj tym postaveny na spurt, dokazou uhlidat a udrzet vsechny ty Belgicany, Francouze, Svycary a nebo treba Slovaky? Za me B, doufam.

      Start list

      0 0
      • karliner  

        Cavendish.

        0 0
      • Pebe  

        me se libi v pruhovanym Hushovd a i bych mu to přál. A nebo Gilbert za tu letošní fmózní sezónu…

        0 0
        • treatt  

          Tak Thor mimo, zůstal za pádem..

          No, jsem zvědav, jestli to GB dokáže stáhnout na únik a jestli se to nepovede rychle, je dost možný, že duhu bude vozit Lastras..

          0 0
      • Tina  

        Peter Sagan ;)

        0 0
      • karliner  

        Až budeš zase někdy chtít vědět, kdo se stane mistrem světa, tak se mně zeptej, ty vlčí mlho :-)))

        0 0
    • vitan  

      Já typovacku rovnou hodím sem:

      1, Gilbert

      2, Boasson Hagen

      3, Sagan

      4, Freire

      5, Husvod

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        0 bodov :(

        0 0
        • vitan  

          nevadí, příští rok to vyjde..:-P

          0 0
          • karliner  

            Ten Gilbert asi jo, ostatní moc šancí mít nebudou.

            0 0
            • vitan  

              ani nevím kde se to vlastně jede.

              Každopádně MS může vyhrát jen borec, co umí do toho šlápnout a nemusí mít nějaký supertým kolem sebe.

              Proto mne třeba opravdu překvapil Cava – myslím, že spurt byl na férovku a ten vláček neměl poskládaný podle představ.

              0 0
    • padlos  

      Zdar, jde se na to někde koukat na netu?

      0 0
    • karliner  

      1.Cav

      2.Goss

      3.Greipel

      4.Cancellara

      5.Roelants

      Mám 12 bodů za Cava, takže jsem asi vyhrál :-)))

      0 0
      • Thidney  

        CGGC :) Cancellara o míň než galdu

        Common Ground Garden Club ?

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Omlouvam se hluboce moudremu papouskovi za posmesne poznamky.

          Vysledky tipovacky budou az zitra, zustalo mi to na druhym pocitaci v praci, sorry. Ale slavenim nic nezkazis :-)

          Ja mam v top 5 Gosse a Cance, aspon.

          0 0
          • Pebe  

            já posíla tipovačku takhle: Hushovd, Sagan, Cavendish, Goss, Greipel

            tak nevim jak to je bodově, když mám první tři na 3.-5. místě :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              To dam z hlavy, 6 bodov…

              0 0
              • Pebe  

                to je víc než ty ne? ;-)

                a jelikož nikdo jiný tipovačku neposlal, tak můžu nosit proužky :-)

                0 0
                • karliner  

                  Poslal… :-P

                  0 0
                  • Pebe  

                    tak hned v prvním příspěvku je napsáno „Pripominam,beru tipy na mail:“ takže smůla, takhle by mohl i Treatt chtít být ve výsledcích za Vueltu :-P

                    0 0
                    • karliner  

                      To ne, ten to poslal po odstartování, ale pokud tě bude těšit vítězství od „zeleného stolu“… :-P

                      0 0
                      • Pebe  

                        to si piš že bude :-)

                        to je jako chtít vítězství v závodě když jsi nezaplatil startovné :-)

                        0 0
                        • karliner  

                          Asi na jury na příští vyjížďce trochu zatlačím.

                          Pak se uvidí :-)))

                          0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    No ted koukam do mailu, a tam nic. Jako jestli Cavendish tecka kdesi v kyberprostoru ma byt tip na top 5 na mail tak to teda mas smulu. :P

                    0 0
                    • karliner  

                      Jak píšu výše. U blondýny tě chytnu do kravaty a vznesu zdvořilou prosbu o přezkum výsledků :-)))

                      0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Asi fakt jo, jestli si to pamatuju dobre, tak mam jen 5 b… Ale ofiko az zitra..

                  0 0
                • treatt  

                  Já posílal sms, protože jsem byl na cestě..

                  Mimochodem, Karliner netipoval časovku ne? Myslel jsem, že tipo za MS se dělá součtem bodů z časovky a hromadného..

                  Jinak moje tipy jsou taky mimo, Sagan srdcem, pak trojblok Géček ve špatným pořadí – Greipel, Goss, Gilbert, Freire

                  Cava jsem ignoroval, nečekal jsem, že GB odvede až tak nehoráznou práci. Tentokrát by měl dostat zlatou placku jejich kompletní tým..jako třeba co předvedl v posledním kole Wiggo, čelist dole!

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Jo, nasel jsem tvuj tip az dneska rano. Takze

                    Celkem Casovka RoadRace

                    Treatt 30 21 9

                    PeBe 26 20 6

                    Hroch 15 10 5

                    Karliner 12 0 12

                    Lombardii muzem tipovat tady ve vlakne.

                    0 0
                    • treatt  

                      Na Lombardii se těším, tím spíš, že jsem pojal podezření, jestli Gilbert už přeci jen nezačíná bejt po celý sezóně malounko vystřílenej. Stejně je to nehoráznost, že vyhrával v takovým stylu od zimy skoro do zimy..

                      Takže by to mohlo být zajímavý letos

                      0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Ted ctu v jinym vlakne, ze sis byl tak jistej vitezstvim, zes slavil uz vcera :O

            0 0
            • karliner  

              To asi bylo na mne. Byla to jen udička, poctivě jsem ucpával kapiláry v lesní půdě na bikové vyjížďce s Klubem přátel Točné. Pivo bylo jedno na závěr a rum se mnou nikdo pít nechtěl :-)))

              0 0
      • treatt  

        Tak Cav mě překvapil, nečekal jsem, že to v kopečkovým dojezdu dá takhle pěkně. Musím uznat, že celý tým GB si to fakt zaslouží za to, jak jeli celý den, to byla neskutečná práce! A Cav to teda dokonale načasoval, zdálo se mi, že jak Goss, tak Greipel byli rychlejší, ale prostě to bylo pozdě. Greipela může hodně mrzet, že tam neměl Martina, na druhou stranu, Fabian se boxoval sám a jak zajel! Toho mi je teda líto, placku jsem mu strašně přál, ale to je sport no..

        Nadchlo mě, že to v závěru zkusil Johny Hoogerland s Voecklerem a nebej Wiggových tempařských schopností, mohlo to být drámíčko hodně blízko k cíli, škoda. Jinak Frantíci se předvedli pěkně, byli hodně aktivní, dělali závod. Sice to bylo místy poněkud naivní, ale vidět teda byli :) Trochu zklamání byli Holanďani, tým na úniky a krom Hoogerlanda nebyli vpředu vůbec.

        Obecně to byly hodně ostrý kule, drama až do konce..

        Škoda Sagiho, že se nedostal k lepší koncovce, ale on těch příležitostí snad ještě bude mít víc :) Jo a Jürgen příjemně překvapil, kdo by si na něj vsadil, že bude nejlepší Belgán, Romain parádní výsledek, 6. flek moc pěknej, akorát by už mu to konečně na nějakým velkým závodě mělo vyjít..

        Naopak Italové teda slušně vyhořeli, Gilbert taky nula koncovka..

        0 0
        • karliner  

          imho jak Hoogerland, tak Voeckler neměli se svými „úniky“ jiné cíle než zviditelnění sebe sama :-)))

          0 0
          • treatt  

            Tohle Voeckler nemá zapotřebí, zvlášť po letošní TdF..on to prostě zkouší a zkouší, jak sám říká, v devíti z deseti pokusů to nevyjde, ale díky tomu pak vyhrává :)

            Hoogerland to načasoval dobře, akorát ten vlak GB a hlavně Wiggo byl prostě příliš silnej..ale zkusili to :)

            0 0
            • karliner  

              No dobře :-DDD.

              Kdybych to měl přirovnat třeba k fotbalu, tak bych řekl, že jak Voeckler, tak Hoogerland vypálili na bránu soupeře za stavu 0:1, minutu před koncem, při drtivém tlaku soupeře, z vlastního vápna a proti šílené vichřici, čili to „zkusili“, protože to „mohlo“ vyjít ;-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Kdyby jeli hlavou, tak nemuseli vubec odstartovat… Proste nevis, mohlo to za nima lehnout, ve spurtu sanci nemaj, tak proc to nezkusit.

                0 0
                • karliner  

                  Však jo, zviditelním se, vím že moje šance je jen kdyby to za mnou lehlo (viz Voeckler a TdF…), moji fanoušci budou mít radost a brblání karlinera už nějak přežiju :-)))

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Hale kdyby Hoogerland furt nejezdil hoogerlanda, kdo by ho znal. (I kdyz je slavnej spis kvuli holymu zadku. No ale tam by se taky nepriplet kdyby zrovna nejel hoogerlanda). Nebo takovej Jacky Durand. A vubec pulka Francouzu v pelotonu.

                    A kdyz to neklapne, tak aspon trochu utahaj UK vlacek.

                    0 0
                    • karliner  

                      Vždyť to tvrdím od začátku, že se jeli jenom zviditelnit, neříkám, že to je špatně, jen tvrdím, že neměli ani za nehet šance a že to věděli :-)

                      0 0
                      • treatt  

                        No jo, jenže Tebe neuspokojí aktivní jezdec, protože je bez šance a jen se chce zviditelnit, neuspěje u Tebe ani jezdec, co zůstane sedět v balíku, protože nic nepředvede a všichni sprinteři světa jsou kulhavý kobyly, protože nezajedou Cava :)

                        0 0
              • treatt  

                No tak já bych řekl, že šli do pěknýho, nadějnýho brejku, ale beci byli prostě příliš rychlí a pokryli si je :)

                0 0
      • obda  

        Cav letos ukazuje, ze je sprinter par excellence. Umi vyhravat i bez sveho vlacku, cimz pekne zavrel tem neustalym kritikum co rikaji, ze bez Renshawa a HTC vlacku by byl jen jeden z mnoha.

        0 0
    • karliner  

      Dokáže mi někdo vysvětlit, jaký smysl měl výlet Benčíka do Kodaně? A tedy i Bárty, aby to bylo spravedlivé…

      0 0
      • treatt  

        No, díval jsem se na netu, když byl ten pád, kde zůstal i Hushovd, tak mi to zrovna dost sekalo, ale zahlídl jsem tam náš dres, takže jeden z našich (bohužel nevím kdo) zůstal mimo hru..

        0 0
        • obda  

          JJ, v tom padu byl dost osklive jeden cesky dres.

          0 0
        • karliner  

          Já to tedy sledoval spíše po očku, ale český dres jsem nezahlédl ani jednou, ani v tom pádu…

          Pád jsem tedy viděl – tedy to, co ukazoval Eurosport.

          0 0
          • obda  

            Prej tam spadli oba: http://sport.idnes.cz/…listika.aspx?…

            Jinak na UK Eurosportu (pres net) ten cesky dres byl videt hned v tech prvnich zaberech z padu spolu s F. Schleckem, pak uz ne. (Komentar byl ve smyslu „ve stredu zaberu vidime Franka Schlecka“ – a to stal az za nekym v nasem dresu ;), proto si to pamatuju.)

            0 0
            • karliner  

              Tak toho jsem si nevšiml, dokonce si účasti v pádu našich nevšiml ani nikdo z trojice komentátorů (Faltus, Hofman a komentátor Eurosportu) a tvrdili pak, že je pád asi zabrzdil a ztratili tak šanci na umístění (jako by ji snad předtím měli) a pak to zabalili. V každém průjezdu cílem byli oba na totálním chvostu, snad ani jednou nebyli uvedeni ve zhruba první stovce po průjezdu cílem kola. U Benčíka asi ani ten největší optimista nečekal, že dojede do cíle, ale u Bárty jsem třeba já čekal něco podobného, jako předvedl před dvěma lety…

              0 0
              • obda  

                Třeba měl českej Eurosport trochu jiný obrázky, nebo zrovna reklamu. Nevím, českej Eurosport nemám (nemám ani satelit, ani kabelovku) a nikdy jsem ho ani neviděl.

                0 0
    • treatt  

      Jen pod čarou, právě dnes by bylo Wouterovi Weylandtovi 27 let…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.