• RomanB

    Ahoj vsem. Chci se zeptat a poradit, zda je pro zacatecnicke jezdeni dobra volba kola Trek 4900, rok 2002, vidle Rockshox judy tt. Ucel jsou kratke vylety silnice/mirny teren. Nabizi mi ho kamarad za cenu 7–8 tisic. Skoro nejezdene. Diky vsem za rady.

    0 0
    • PavlikXSS  

      Kdyby bylo za 3ku tak by to bylo super :) za ty prachy dneska koupiš pomalu nove :D a vicemeně tu davam koment, jelikož se těšim na reakce ostatních :D

      0 0
    •  

      Hej nahodou to je dobra oldschoolovka, ale 7k bych za to nedal no…Kdyz je to kamarad tak ho pozadej at ti to necha jen za pulku ty udavany ceny…:D

      0 0
    • Strakááč  

      určitě ne.. za přebejvajíví čtyři litry možná :D jinak našetři tak 18 a nech si postavit stavitelem nějakej bajk.. pokud bys chtěl fakt jezdit tak různě.. pokud po památkách a po silinici a takoveých těch nezpevněných cestách tak bych nechal postavit kolo něco na styl gravelbiku na pevnej carbon vidlici a pohodlných 1,8" pláštích horským rámu a takhle to nakombinovat.. tak nějak bych stavěl já kolo na ježdění po památkách a tak různě :D

      0 0
    • JakeF  

      Kamarád je vtipálek anebo to není kamarád…

      0 0
    • -b-n-x-  

      Ten hnilik bude po takove dobe mekky i kdyz jenom stal nekde na miste.

      0 0
    • zimic  

      Tak historickou a nostalgickou hodnotu určitě má…třeba i 3k. Ale za 7–8k to nemůže myslet vážně.

      0 0
    • scalar  

      Kamarád :-)))))

      0 0
    • palo7  

      třeba si kamarád myslí že o tolik zvedá cenu to super gaučové sedlo a rohy :-) Navíc je to skoro v plné palbě, světlo, flaška i zvonek to má :-D

      Ale za trojku by to mohlo ještě slušně posloužit.

      0 0
    • Erknold  

      To kolo nemá cenu ani těch 4900 co má v názvu. Kolo do hospody za 8000 :) Dobrý start do dne :)

      0 0
    • Člověk a jeho svět  

      Kamarád tě chce trochu vojebat, tak se dej/nedej, podle toho, jak si ceníš kamarádství ;)

      0 0
    • Lachtis  

      Tvl, když zvažuji budoucí prodej mého Stumpjumpera HT v hlíně na 26 palců z roku 2012 v lepší výbavě mix Sram GX, X7, kotoučovky Elixíry 7, vidlice RS Reba, tak jsem si říkal strop někde kolem 8–10 tis. max., ale podle Tvého „kamaráda“ bych to asi mohl střelit možná i přes 20 litrů :-DDD

      0 0
    • McBlacky  

      fungovat to bude a na tvoje použití bohatě stačí.

      Radši si kup ale nějaký jiný bazar. Když dáš kamarádovi 8 táců, budeš všem za vola. Když mu řekneš, že mu dáš 4, což je reál strop cena, tak budeš za hajzla a už nebudete kamarádi ;)

      0 0
      • honza1982  

        Kamarádi už nejsou teď :D:D:D. Kdyby to totiž byl kamarád, tak po něm nechce osmičku :D.

        0 0
        • McBlacky  

          může být, lidi většinou nemaj přehled o cenách zboží z druhé ruky. Já se často fakt zasměju kolik si kdo myslí, že by dostal za svoje auto, když na to přijde řeč.

          0 0
          • Čipera  

            tak to je se vším s lelektronikou, mobilama atd… Většinou tomu uplně nerozumí a myslí si, že když to před 15 lety koupily za 30 000 dnes to má hodnotu 15 000. Pak když je uvede na pravou míru ani nejsou schopni to připustit jakto, že už to má dnes cenu jenom 4000 když to před lety stálo 30 a je to téměř nepoužité.

            0 0
          • honza1982  

            Tak když to prodávám kámošovi, tak zvednu prdel a alespoň se mrknu na sbazar nebo někam ať se neztrapním. Pokud bych to prodával ven, dám tam osmičku klidně a jdu níž a níž až to mám třeba na třech. Tam ovšem odpadá ten YAFYAB faktor: „you aren't my friend, you are bastard“.

            0 0
    • nitraq  

      Vzal bych tenhle Trek, o parník lepší a za rozumnou cenu.

      https://www.cyklobazar.cz/…-mtb-zn-trek

      0 0
    • TeryPV  

      vyměnit kamaráda :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.