• rab

    Chtěl bych si pořídit sporttester převážně na cyklistiku a sem tam i běh a plavání, ale nemám s tím zatím žádné zkušenosti. Prolezl jsem myslim celou historii, ale pořád se v tom nějak ztrácím. Co bych měl od sportestetru v této cenové relaci (do 2,5–3000 Kč)očekávat? Když přihodíte nějaký typ budu jenom rád.

    0 0
    • Kubiczech  

      Suunto t3c?

      0 0
    • hajda  

      taky hledam neco v tehle cenove kategorii a asi to bude Polar CS 100

      i kdyz nema nektere funkce ktere by se mi libily jako treba vyskomer a teplotu ale to neni prioritni. Funkcema me oslovila mnohem vic tahle Sigma

      ale cetl jsem ze ma vypadky..coz je naprd..pres Ebay neni spatna cena ani na Polar CS200..ale abych pravdu rekl, mam dost obavy jak s pripadnou reklamaci atd..radeji bych kupoval u nas..pokud ma nekdo tip na neco dalsiho..sem s nim..:)

      0 0
    • rab  

      Po dlouhém hledání jsem došel na dvě vyrianty:

      suunto t1c – http://www.koloasport.cz/…-suunto-t1c/

      sygma onyx Pro – http://www.koloasport.cz/…ma-onyx-pro/

      Kterej podle vás je lepší?

      Ale ještě uvažuji že bych si připlatil za suunto X3HR – http://www.koloasport.cz/…uunto-x3-hr/

      0 0
      • gmbiker  

        Suunto X3hr seženeš i pod 3 tis. Na rozdíl od t1c a sigmy měří výšku, tlak a teplotu, můžeš si nastavit i intervalový trénink a podle mě jsou x3hr i o dost pěknější. Asi rok jsem je používal, celkem spokojenost.

        0 0
        • rab  

          Kde je pod 3000 seženeš?? Leda se zahraničí ne?

          0 0
          • gmbiker  

            U nás jsem je viděl nejlevněji za 3500 Kč, v USA vychází něco přes 100 USD + poštovné.

            0 0
        • MJ24  

          jsem rád, že jsem našel někoho kdo používal X3hr nejsem si totiž jistý jaké přesně tyto hodinky mají funkce sportestru? neukazují jen aktuální tepovou frekvenci? v Hudy Sportu mi je totiž vymlouvali, diky za radu

          0 0
          • gmbiker  

            Mě zase v Hudy přesvědčovali, že k ním můžu připojit bike pod :-)

            Na trénink měli většinu funkcí, co jsem potřeboval, i pro intervalový trénink.

            Můžeš na nich nastavit horní a dolní mez TF, s tím že tě to upozorní na překročení zvukem nebo blikáním. Dají se na nich nastavit dva časové intervaly, které se opakují. Pokud jsem jel intervaly různé délky, obcházel jsem to pomocí mezičasů na stopkách.

            Mají paměť na 10 záznamů – ukládají průměrnou TF (celkovou, bez ohledu na intervaly), nastoupané/ses­toupané metry, nejvyšší/nejnižší bod, myslím že i max/min teplotu.

            Naopak neuměli zobrazit %TF, nezaznamenávaly čas strávený v jednotlivých zónách TF a nedaly se nastavit různé limity TF pro intervaly.

            0 0
            • MJ24  

              diky moc to sem potřeboval slyšet, protože ani v Hudy v Brně na Orlí mi nedokázali říct co vše má za funkce sportestru

              0 0
            • rab  

              a měl si někdy problém s nekodovanym přenosem? u Suunto x3hr

              0 0
              • gmbiker  

                Třeba v „peletonu“ žádné problémy nebyly. Sigma PC15 dokázala chytnout signál z hrudního pásu u Suunta, ale nikdy se nestalo, že bych chytal signál od někoho jiného nebo že by se tepy sčítaly, tohle fungovalo spolehlivě.

                Krátké výpadky způsobovaly alarmy, vedení vysokého napětí, troleje – přibližně na deset sekund byly tepy úplně mimo, údaj o maximálce taky. Většinou se to stávalo tak jednou nebo dvakrát během švihu, na stejných místech. Extrém byl v autě – tam naskakovaly hodnoty kolem 280 i bez pásu.

                Přestože jsem měl k těmhle hodinkám citový vztah, musím napsat jedno velké mínus – byly dost poruchové. Během roku byly třikrát na reklamaci. Servis špičkový, ale když jsem dostal po třetí reklamaci nové hodinky s novým pásem, raději jsem je prodal. Samotného by mě zajímalo, jakou mají zkušenost ostatní.

                0 0
      • rab  

        nikdo jinej s žádným nemáte zkušenosti??

        0 0
        • Honza z H  

          Polar cs300, ale cena je vyšší, já ho sehnal asi za ty 3 litry. Ale plavat s ním nechodím.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.