• jecnak

    Ve stredu 26.9. v 16:30 sraz na Kobylisych na metru C – na nastupisti. Repertoar se udela podle ucinkujicich.

    Trocha historie www.bike-forum.cz/…6/forum.html#…

    Kde se cca bude bikovat www.bike-forum.cz/…m/564643.jpg

    Zakoncime to klasicky v restauraci Lodenice v Troji.

    Anketa: Jedete?

    Ano
    4x
    44%
    Ne
    1x
    11%
    2x
    22%
    0 0
    • drb  

      Super!

      0 0
      • drb  

        Mm, tak jsem prave zlomil paku od zadni kyvky na svem Spesliku, takze shanim nekoho dozadu na tandem (ten jsem zatim nezlomil) … kdo se hlasi?

        0 0
        • McBlacky  

          ty fully nic nevydrží :)

          0 0
          • drb  

            No mas uplnou pravdu: mohly by vydrzet aspon neco, ale oni nevydrzi vubec nic :(

            0 0
        • SavaH  

          Je mi to moc líto, velmi ráda bych se přidala, ale vydím to bledě s časem :( Navrhuju posun o 2 diny k večeru, co vy na to? Taková noční Praha je taky krásná ;)

          0 0
    • Medunka  

      ja nevim. z posledni akce mam pod fotkou napsano „chrti“

      0 0
      • Medunka  

        Lepsi by bylo Chrt mezi slepickama

        0 0
      • Manas  

        Posledni akce byla dobra. Twister uz snad ma novou helmu tak muze jet :-)

        0 0
        • Twister  

          Twister už má dávno praskolou novou helmu a zabíjí jeden ze svých nejlepších roků života na studiích v Paříži. :P

          0 0
      • Medunka  

        Kdyz vymyslim co za plaste (Trilobity byly zabaveny) a nebude prset, tak dorazim

        0 0
    • petebike  

      sem v praci

      0 0
    • Thidney  

      pokud se odlepim ze sveho sofa…tak se mozna ukazu

      0 0
    • Martin  

      se bojim o vyléčenej kotníček:-(

      0 0
    • laufdeck  

      no pojedu pokujd nebude neco bliž jihu prahy :-)

      0 0
    • mitch  

      Streda je spatna, co jindy :)? Ctvrtek? Patek?

      0 0
      • jecnak  

        Uvidime vubec podle pocasi, ale treba pristi tyden se muzem predbezne dohodnout na ct.

        0 0
        • karf  

          tak to bych se predbezne hlasila .-)

          0 0
          • drb  

            A jela bys se mnou? Asi jeste nebudu mit ok kolo… pojedu nezne ;)

            0 0
            • karf  

              tak jo, ale mysli na to, ze za tebou sedi clovek bez tandemoveho vycviku :-) ja se zase budu snazit ve sjezdech nejecet :))

              0 0
          • SavaH  

            To mu nevěř! Jezdí jak drak! Koukni na jeho webky ;)

            0 0
    • Martin  

      BTW: restaurace v Troji u kanálu je čím dál tím horší. Doporučuji raději restauraci v kempu.

      0 0
    • Medunka  

      Bajk je v praci, schovany ;-) a tesi se, ze odpoledne vyrazi

      0 0
      • jecnak  

        Ten muj na me dorazel ze skladu, jestli se taky konecne projede, tak jsem mu rikal, ze jestli nebude odpolende prset, tak jo.

        0 0
    • jecnak  

      Muzete nekdo prosim vzit s sebou pumpu na vidli? Diky.

      0 0
    • Medunka  

      25 slusnych kilacku

      0 0
    • jecnak  

      Pekne to bylo, priste ale beru zimaka, takhle jsem se dolekopcom uz dlouho krotit nemusel.

      0 0
      • Thidney  

        drifting sid :-)) Co blbnes, tohle byl trening prave na zimu na zimakovi

        0 0
      • blue  

        škoda, že to nevyšlo, seděl sem do osmi v práci, abych tam nemusel bejt zejtra… prej se vyjížďka opět neobešla bez Thidneyho eskamotérských kousků, to mě mrzí dvojnásob :-)

        0 0
        • Manas  

          Thidney, od ty doby co spolu nejezdime, nejak prej trikuje na kazdy vyjizdce :-)

          0 0
    • drb  

      Jo, pekny, kilaku se moc nedalo, ale nuda rozhodne nebyla. Tome diky!

      Nejaky kidokec a video je u me: drb.cz/nakole/bf_200709­26

      Pokud by nekdo stal o 2 hodiny nesestrihaneho zaznamu, necht se ozve ;-)

      0 0
      • jecnak  

        Pekny to je. Ten prujezd „aleji“ to je zrychleny, nebo to jen nestiha komperese?

        0 0
        • drb  

          Zrychleny to je, to bys e i bikeri ukousali pri sledovani nudou, ale s tim, jak to vypda to nesouvisi.

          Problem je v tom, ze na youtube se da hodit max 10 minut a max 100MB, takze jsem tohle musel brutalne zakompresit. Navic ytoutube sam o sobe hodne kompresi, takze kdyz se neco hodne hybe, v cele plose zaberu, je to konec.

          Jestli te zajima mene zakompreseny produkt, ~ 270M, staci rict. Zajima?

          0 0
          • Pebe  

            mě to třeba zajímá, video z NightWTB bylo moc hezký…

            0 0
            • drb  

              Ok, tady si ho po vyhazeni pomlcek stahni: http:-//-drb.cz-/video_files/20070926­_vyjizdka_bf_HQ­.avi

              (~270M)

              0 0
      • karf  

        pekny, ty voe vetev, to uz nemusim na bika – staci sledovat tohle :-)

        0 0
        • Medunka  

          vetev byla nejlepsi ta, na ktere jsem se zasekla ja a sec to Thidney videl, nabodnul se na ni taky a malem nam vykrvacel :)

          0 0
      • Thidney  

        Riders z BB 2000 . Děkuji pane, udělal jsi mi radost .-)

        0 0
      • blue  

        čím točíš? a jak to máš přidělaný?

        0 0
        • drb  

          Panasonic S150, gumou. Udelam o tom page u sebe na webu, az bude ve Ct vyjizdka, tak to rovnou nafotim, jak to mam pridelany. Je to de facto 3. verze drzaku, ve stylu ‚v jednoduchosti je krasa‘.

          0 0
      • treatt  

        Tak to je moc pekne videjko…bravo a at to jde dal…

        0 0
    • jecnak  

      Takze opakovani ve ctvrtek ve stejny cas na stejnem miste.

      0 0
      • Medunka  

        pro spoustu pracujicich lidi mooooc brzo

        0 0
        • mitch  

          I studujících, na první cvičení bych mohl zajít :)

          0 0
        • Sakullic  

          Brzo je i tma, později by to asi nemělo cenu… Ale k tomu to vypadá zatím na déšť :-(

          0 0
          • npeter  

            No pokud bude jakž takž počasí, tož bych aj jel. Ale čas je to šibeniční…

            0 0
    • Medunka  

      nechce sem nekdo v 6 rano napsat zda se jede? :)

      0 0
      • drb  

        Nejsem jen tak nekdo, ale klidne sem neco napisu ;-)

        Zatim pocitam ze jedu, i s Kvetou jsme domluveni, ale bude-li lejt (jako ze tomu ledacos nasvedcuje: www.chmi.cz/…d/index.html), tak to vzdavam. V tom pripade bych dal vedet, asi telefonem Jecnakovi.

        0 0
        • Medunka  

          no bajk je opet zaparkovan v praci… takze zalezi taky na pocasi… no s Jecnakem se domluvime kolem 4 pres ICQ

          0 0
        • jecnak  

          Jsem na tom stejne, bude-li prset tak nejedu. Kolo mam v praci.

          0 0
        • karf  

          ja s tim taky pocitam, i Bluda, ale naposledy to tu budu cist pred 15:00, pak uz vyjizdim, tak sem kdyztak pisnete driv, jestli v Pzre prsi :-)

          0 0
    • Medunka  

      nice mokry spinavy

      0 0
      • jecnak  

        Taky se mi to libilo, ale priste uz zmenime trasu.

        0 0
        • drb  

          Jo, dobry. Mohli bychom treba na druhou stranu vody. BTW sorry, ze jsem se nepoloucil, trochu jsem odjeli a zdalo se, ze v tom lijaku je nejlepsi zamirit k B&K caru

          0 0
    • Janouch  

      Ahoj jel bych ale muj dotaz zni jakej je to povrch a jestli vam budu stacit na AM kole zdvihy 140

      0 0
      • jecnak  

        Myslim, ze bys v klidu stacil. Sice takovy zdvihy jsou zbytecny, ale neuskodi. Nekdy se pridej, je to pohodova vyjizdka po praci, zadna honicka.

        0 0
        • Janouch  

          no zbytecny ja vazim skoro 100 kilo a to bys videl jak se hodi ale prave zalezi co jezdite ja na tom kole nechci jezdit zadny dalky na to mam HTčko

          0 0
          • Medunka  

            dnes mi to dalo nejakych 25 km, ani ne :) pohoda, klidek, jezdim pomalu a musi cekat :)

            0 0
    • jecnak  

      Utery nebo streda? Asi bysme se posunuly trochu jizneji (Baba, Sarka, Hvezda) a nebo muzeme vymest Klanovicky les…

      0 0
    • jecnak  

      Kdo by se zitra pridal od 16:30(45) na vyjizdku – bud zas primo na severu, nebo do Sarky.

      0 0
      • drb  

        Jel bych, ale nemam na cem :( Nebudte sadla a pojedte se mnou nekdo na TAN…

        0 0
      • Bulda  

        tak jak? ja bych Sarku+sraz na holesovicich pred vystavistem ci tam nekde

        0 0
        • jecnak  

          Prihlasil ses? Ne? Tak neprepinej! Proste se nam nikdo neprihlasil ze by jel, tak nic…

          Dohodli jsme se s Drbem, ze pojedem dneska v 5 ze Skalky na silnickach na vychod/sever.

          0 0
          • Bulda  

            se podivej trochu vejs, ale jinak v poho, dobre si jiste zajezdim i sam :)))

            0 0
            • jecnak  

              Vim co myslis, ale chtel jsem aby mi kazdy kdo vi ze pojede napsal jeste sem…

              Precteno Bulda (09.10.2007 10:31:25) 82.113.61.xxx 4×> Sever Prahy – vyjizdka (^ odpověď na 3× ^) Babuuuu bubu buuuu bulda [Odpovědět] [Odpovědět na zakládající příspěvek] [Zpět na obsah]

              *
              - Precteno Bulda (09.10.2007 10:32:13) 82.113.61.xxx
              5×> Sever Prahy – vyjizdka (^ odpověď na 4× ^)
              jo a streduuuu nebo bude bubububumbuch :)))
              [Odpovědět] [Odpovědět na zakládající příspěvek] [Zpět na obsah]

              0 0
    •  

      Baník pyčo!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.