Bikeři z Bohnic, dotaz na jeden sjezd

145 nepřečtených
  • BB

    Myslel jsem si, že pravý břeh Vltavy od Holešovic po Kralupy už znám dokonale, ale dnes jsem zažil opravdu, ale opravdu velký svátek. Objevil jsem jeden sjezd z Bohnic dolů k Vltavě a připadá mi, že je to nejtěžší sjezd k Vltavě co znám. Začíná na sídlišti Bohnice v ulici Na Farkách, je tam cesta k takové podivné replice keltského opidia a zahne se doleva a začne mazec, takové staré schody, neschody z dřevěných pražců, které se místy dají jet, místy objet. Já jsem vyměkl a asi po 50 m, když to začalo být hodně prudké, tak slezl. A od té doby mám bolest v žaludku, protože stále myslím na to, jak to tam na mě čeká a že do toho musím jít. Chci se zeptat, jezdíte to někdo ? A když ano, jak na to, pustit to direkt dolů, nebo se snažit ty pražce objíždět ? Dík za info.

    0 0
    • jecnak  

      Znam a nejezdim, je tam spousta mnohem zabavnejsich sjezdu.

      0 0
      • BB  

        který třeba ?

        0 0
        • JMT  

          treba od stary bikrosky k tomu rozpadlymu baraku, ten je fak asi nejlepsi

          0 0
          • McBlacky  

            no řekněme že je dost těžkej ale dá se ještě jet :) me se nejvíc líbí ten co konči u utulku naproti silnici nahoře začíná u chatový osady, terén nenáročný ale palba ukrutná…

            0 0
            • JMT  

              od strary bikrosky je to lepsi, ta pesina k utulku je dobrej zpusob jak se dostat nahoru

              0 0
              • McBlacky  

                tohle je jinej než k přímo útulku – je na druhý straně silnice, dojezd po TZ. Znám i ten od bikrosky, ale na můj vkus je moc pomalej :)

                0 0
                • sousedovicmalymirek  

                  včera jsem to dával a ve spodní části nějakej dobrák natáh přes cestu strom, naštěestí né moc velkej, takže to jde i přes něj.

                  0 0
                • JMT  

                  vim co myslis, stejnak ho preferuju hore, na sjezd je moc nudnej

                  0 0
      • mitch  

        No to by mě taky zajímalo…

        0 0
    • kesu  

      jj dneska sem te dokonce videl:),tohle znam,driv to bylo zabavnejsi to tam byly jeste stary cihlovy schody ty se daly lip.Tydle sme jel snad jen jednou a neprijde mi to moc racionalni nicmene dat to de.Ale spis lepsi sjezd mi prijde kdyz z toho opida se das napravo jakoby na starou bikrosku ale zahnes az dal.sjedes do toho udolicka a pak tamtudy dolu az k vltave dole vyjedes u takovy opusteny vily

      0 0
      • jecnak  

        Jj ten je super.

        0 0
      • BB  

        a jede se tam okolo takového malého jezírka plného bordelu ? Tam jsem to zkoumal a pod tím jezírkem jsem to otočil, protože mě připadalo, že to končí ?

        0 0
        • kesu  

          jj to je ono to jezirko nahore se da objet a pak ten sjezd zacina,nektery pasaze jsou uz docela dobry.Nejlepsi na tomdle sjezdu je ,ze se porad meni v zavislosti na pocasi a na tom kudy je zrovna vyjeta stopa..

          0 0
    • wiz  

      Ahoj, ty schody jsem ještě nezkoušel. Mám tam ale jiná oblíbená místa. Asi nej je alej v Čimicích. Je to na konci – těsně před autobusovou točnou se dáš ulicí vlevo a pak asi po 200 metrech je tam cesta doprava mezi 3 řadami stromů. Když pak projedeš tou alejí tak se ještě můžeš spustit dolů strání. Dole nazrazíš na Draháňský potok, kolem kterého se spustíš k Vltavě. Potok se dá na několika místech i přebrodit…

      0 0
    • jecnak  

      Co takhle tam nekdy pojezdit? Udelat proste vyjizdku na sever Prahy…

      0 0
      • SoLaX  

        Ja sem pro.. Ale z casovych duvodu bych se primlouval tak na pul dne, zadny najizdeni kilometru, jen zkouseni ruznych sjezdiku v tyhle oblasti. Mne ta Tocna uz leze krkem :-/

        0 0
      • mitch  

        Good idea, ale žádný chrcení…šetřim síly na Lost in Prague :-)

        0 0
      • palkac  

        urcite, vubec to tam neznam…

        0 0
      • cabbage  

        čuchám děsivý tempo a ještě děsivější terén. snad jindy..

        0 0
      • jecnak  

        Co nedele? Pridal by se nekdo? Rekneme v 14h v metru Ladvi a nebo nekde nahore. Usetrime si jeden vyjed na kopec…

        0 0
        • SoLaX  

          Pokud se neudela nejak vyrazne hnusne a budu moct jet v jarnim obleceni, tak bych dorazil. Jo a pocita se s pohodovou jizdou, spis technictejsi terenni pojezdeni, nez zbesile buseni do pedalu..? Neznam vas a cabbageova poznamka me trochu vystrasila :-)

          0 0
          • jecnak  

            Proste se projedem, spisch bych zaradil vic v terenu, vezmu si zimaka.

            0 0
        • mitch  

          Co u vozovny kobylisy? projedem tim hájkem tam, dáme si párkrát bmxku a pak hurá dolů :-)

          0 0
          • jecnak  

            Jeste trochu pojezdime po Dablicaku – od metra je to kousek.

            0 0
        • Manas  

          Hms, uvidim. Ale rad bych jel. Nevim jestli pojedu domu v sobotu nebo v nedeli. Nebo jestli vubec …

          0 0
        • LinS  

          Tak já se hlásím taky, bylo mi to nařízeno SoLaXíkem, takže beru ještě bratra a v neděli naviděnou… Jsem zvědav co to bude za sjezdy, snad se tam moc nerozštípu… Vůbec to tam neznám, takže zase poznáme něco jinýho, než furt tu Točnou, tu máme prolezlou skrz na skrz…

          0 0
        • Thidney  

          Jestli pojedu v sobotu Boudečskou rokli, tak si budu lízat rány a proklínat dementní nápad závodit na kokořínsku. Pokud v sobotu budu trénovat děti v polehávání na gauči u televize, tak v neděli pojedu. Je to lokalita, kterou v podstatě neznám a jako bonus bychom mohli vytáhnout krysu, to neokecá .-))

          0 0
          • Manas  

            Toho sem nevidel asi 100 let. Takze asi v sobotu dom a v nedeli na vylet :-)

            0 0
            • LinS  

              Záčíná se z toho rýsovat zajímavá vyjížďka ;-)

              0 0
          • Martin  

            nes.r:-) V sobotu jedu do Haloun a v neděli jsem tě chtěl vytáhnout na poježdění někde tam u vás. Ale pokud vše dopadne tak sjedu z kopečka na metro a pojezdím s váma.

            0 0
            • Thidney  

              a hele ho, to už tady jeden nemůže ani pomlouvat kamarády .-))

              0 0
            • Manas  

              Cozes nebyl na Blat'aku?

              0 0
              • Thidney  

                určitě měl mistrák, lost taky nejede páč má mistrák. asi ho navšívíme a vezmem s sebou pár brazilců, jsou levný, mohli by mu něco zlámat, třeba tu tenisovou pálku .-)

                0 0
                • Martin  

                  Tak zaprvé:pokud „ta věc“ má výplet pak je to RAKETA!!! zadruhé: byl jsem nemocinkatý, zatřetí: když už návštěva tak s sebou pár brazilek, začtvrté: abych si to s tou nedělí nerozmyslel:-))) zapáté: pozdravuj svoji ženu a moje děti!!!

                  0 0
                  • blue  

                    :-))))

                    0 0
                    • Martin  

                      doraž taky, vezmu Lukáše.

                      0 0
                      • blue  

                        zapíšu si to do diáře… jenže mám nějakej pracovní rest z minulýho víkendu, třeba se to nějak zvládne skloubit dohromady

                        0 0
                    • jecnak  

                      Joo pojed taky.

                      0 0
                  • Thidney  

                    1 myslím, že teorii o lidech, kteří se nenaučili pinkponk a musí ho hrát na zemi se značně předimenzovaným nářadím, jsem ti snad vysvětlil. 2 jojo kašlíček to je mrcha. 3 brazilky v plechovým balení mám v camelu. 4 brazilci jsou fakt levný. 5 jako vždy .-)

                    0 0
        • Chuck  

          tahle akcička teda platí? abych věděl co a jak si mám naplánovat, mám spoustu možností.

          0 0
          • jecnak  

            Plati.

            0 0
            • Chuck  

              oki, zakončení někde na zahrádce? :o) třeba v Klecanech u přívozu?

              0 0
              • mitch  

                Hell yeah! Jedno pěkně vychlazený po vydařený projížďce :)

                0 0
                • Thidney  

                  cože? jen jedno ?? to se mám trápit s cestou do Prahy pak dokopce zkopce a nokenec jen jedno v Klecanech? ááááááá

                  0 0
                  • mitch  

                    No dobře…dáme dvě/tři/čtyři/pět­.........označ správnou odpověď

                    0 0
    • sousedovicmalymirek  

      Znam a jezdim často, dá se to objíždět i jezdit přímo po těch schodech, Spodní část je nejlepší pustit, vidle si s tim poradí.

      0 0
    • mitch  

      Nás už jede jak hadů…

      0 0
      • SoLaX  

        Jj, taky koukam.. to budou pod kopcem pekny hromady tel a srotu :-)

        0 0
        • Martin  

          Nic nic. budem pěkně koukat na Manase a Jecnaka jak jim to jde:-)

          0 0
          • Manas  

            Jestli prijede Blue, tak se budu koukat s vama jak jim to jde.

            0 0
            • blue  

              hahahaha… ja uz preventivne nejezdim ani zvolouse, takze nevim, kdo na koho bude koukat :-)

              0 0
              • Manas  

                Tak se budeme koukat jak to Tomas dava a jeste se u toho usmiva. :-)

                0 0
                • Martin  

                  VELMI NERAD bych se dožil okamžiku, kdy pojedu nějakej kopec, na kterém TY budeš jenom stát a pozorovat:-)))

                  0 0
                  • Manas  

                    Nerad ti kazim realitu, ale ja jsem vic nez pul roku nejezdil a je to strasne znat :-)

                    0 0
                    • Martin  

                      Kecáš. Sem, tě viděl při výletu na Okoř cca před 3 týdny:-) Pokud jsi to ovšem byl ty…

                      0 0
                      • Manas  

                        Kde? Ja jsem jenom jel s Chuckem a El do Kralup, to je tak jedina vyjizdka o ktery vim :-)

                        0 0
                        • Chuck  

                          no vypadá to že se taky asi přijedu podívat:o) daleko to nemám, a od naší poslední vyjíždky do Kralup sem se už dal krapet do kupy.

                          0 0
                • Thidney  

                  koukám, že ti to leží ve věži .-))

                  0 0
          • Manas  

            BTW: namontuju na Jamise MZ DirtJumper III, mozna se uz z kopce nebudu bat :-)

            0 0
          • SoLaX  

            Nestras, ja si chci taky neco sjet – vcera me navnadil jeden sjezdik v Prokopaku, o kterym sem myslel, ze na nej budu nabirat odvahu s novyma SPD dyl, ale povedlo se, slap sem si jen jednou.. Snad me pripadna nedelni drzka zase neodradi :-)

            0 0
            • LinS  

              Já Tě na něj nejdřív ani nechtěl nutit, si ho pořádně nedal bez eSPéd, ale když jsem viděl, žes to tam krosnul, tak už jsem nic neříkal. Trošku jsem se bál za Tebe, ale hlavně žes to dal (bez úrazu) ;-).

              0 0
    • jecnak  

      V tu nedeli sraz v 14h primo na nastupisti metra stanice Kobylisy.

      0 0
      • Manas  

        Muhaha, vyzkousime DJe a jestli praskne ram bude sranda :-)

        0 0
      • LinS  

        To se nás tam bude jako scházet taková grupa přímo v metru, jo? To jim tam blokneme dopravu :-)))

        0 0
        • jecnak  

          Kdyz vyloucis vsechny kecy kolem, tak to vidim tak na 5–7 lidi.

          0 0
          • Manas  

            Zhruba: ty, Chuck, Martin, Thidney, Blue, Mitch, LinS, ja.

            0 0
            • heretik  

              Žádná baba? Jsem si myslel, že nalákám ženu na pojíždění na konci Prahy, který na kole prakticky neznáme, ale takhle se asi bude bát, a taky bysme vás zbytečně brzdili…

              0 0
              • Manas  

                Toho bych se nebal. myslim ze spis budeme popojizdet a zewlit u nakejch zajimavejch veci. Mozna se prida Elwing, zalezi kdy se vrati do Praglu. Ale klidne ji vem, myslim ze tempo bude pohodove.

                0 0
            • SoLaX  

              Zapomnel si na me a nejspis pojede i LinSuv bratr – Koax..

              0 0
              • jecnak  

                Ted uz zbejva jedine Hoax :-D

                0 0
                • LinS  

                  Jasně, ten bereme taky :-P

                  To SoLaX: Jak „nejspíš“ :-O ? Určitě! Dnešek jsem přežil, takže v neděli směle na sjezdíky… A bratr zůstává doma, takže jede určo taky ;-).

                  0 0
            • Thidney  

              ještě Krysa

              0 0
            • mitch  

              Zejtra nejedu…ehm někdy příště holt…

              0 0
              • LinS  

                Vše co řekneš, je pouze výmluva, jež se nepřijímá :-P… Co se dá dělat, snad nevyvoláš vlnu omluv, že dotyčný nejede…

                Já jedu ale na sto pro a to samé i za KoaXe a SoLaXe (jestli se teda vrátí z doprovodu jedný holky ještě dneska :-D )

                0 0
    • Manas  

      Takze super vyjizdka. Sjezdiky byly luxus, kopce nahoru mene, to ze Jamis umi skakat prijemne prekvapeni :-) Kofola a klobaska u Trojskyho kanalu – mnam! S cestou dom po nabrezi, (diky Blue), mi to hodilo rovnejch 40km, nastoupano nevim. Diky vsem!

      0 0
      • Manas  

        Jeste diky pruvodci!

        0 0
        • Dani  

          kolik vás nakonec jelo?

          0 0
          • jecnak  

            Nejdriv 11 a pak 10 :-X

            0 0
          • Manas  

            11. Ale v prvni technice si Krysa vyvrk kotnik o psa :-) Takze vlastne 10.

            0 0
            • Manas  

              Safra, blbej smajlik. Melo to bejt :-((

              0 0
              • jecnak  

                Vsak on ti to pak spocita…

                0 0
                • Martin  

                  Jen tak nezpočítá – výsledek rentgenu kotník ASI není zlomenej. Žena mě odvezla domů a přšlo peklo. Asi půl hodiny jsem se odhodlával vyzout tretru. Kotník dvojnásobnej, dneska nateklej celej kotník a nárt. Příjemně bezesná noc – každý otočení probuzení a pak už jsem radši nespal. Tak jsem zvědav, co bude dál. Holt vyjížďfky s Thydneym na mě mají špatnej vliv ( na Šenbeře jsem si povyhodil ramínko).

                  0 0
                  • LinS  

                    No je to fakt smůla, tak si to brzo vyleč ať s náma můžeš konečně zajezdit… Příště s náma pojede Thidney jen jako potajmu ;-)

                    Tak ať se to brzo vyléčí!

                    0 0
                  • Manas  

                    Tak at se ti to brzo uzdravi!

                    0 0
      • Thidney  

        to jak jsi odpalil ty strelce na stary bikrosce na tom tvym xc to bylo dobry .-) sjezdiky byly super, jeste kdybych si priste dotahnul RU u predniho kola tak by mozna jelo tam kam chci. Vlak z libne mi ujel, jecnak me odtahl za pocerky – diky moc. Domu jsem dojel tak 3 min. po zapadu slunce, Hradesinskej kopec byl na moral, nejak mi pod nim totalne seklo :-) dalo mi to cca 80. Tesim se na pristi akcicku.

        0 0
        • blue  

          myslim, že po tom, co ses namotal na ten stromek, začnu asi věřit i tý telefonní budce :-)

          0 0
          • LinS  

            Jo to bylo vtipný… Viděl jsem to taky, ale nějak jsem nepochopil, jak to tam namotal, holt ty stromy rostou svině hrozně rychle…

            Jinak SoLaX to tam taky při jedný zatáčce položil /vysadil se/, vystoupil (vyzkoušel vyskakování za jízdy s eSPéDama).. Jsem jel za Bluem a před ním SoLaX. Najednou takovej hroznej hulán a pak vidim, jak SoLaX spěchá zpět ke kolu, který vyrylo do „skopce“ brázdu…

            Taky všem děkuju, hlavně dík Ječňákovi za provedení, fakt jsem se tam motal, vždycky jsme někde vykoukli, poznal jsem kde jsme a zase za chvíli jinde, ale už teď bych to znova neprojel… Takže jak psal SoLaX, hodil by se nějaký popis, kudy že jsme jeli.

            K tomu Maňasovi, tak tam někdo prohlásil z těch místních „my to tu trénujeme tak dlouho a on přijede a hned si to dá na XCéčku“ :-D. Kdyby věděli, co má Maňas doma za stroj… Ale bratr tam potkal maníka, co mu prodával přední kotouč /domo-robo 203mm, vypadá jako od Avidu/, na historickém Kangaroo…

            Co se týká sjezdíků, tak super, nejlepší byl ten tím potůčkem skalnatým, tam mě to fakt bavilo a užíval jsem si to.

            0 0
            • Manas  

              Jako nektery vystupy byly vesely. Nejlip jak Thidney objimal ten stromek … hehe :-)

              Ale nejhustsi byl Jecnak, kterej si ten sjezdik potokem dal i s tim sedlem „donebevysoko“. To je vazne dost!

              0 0
              • LinS  

                tak tak, jak by řekl kámoš, je to „MONSTRUM“… Ještě že nedával ty skočky s tim sedlem nahoře, jako Maňas, ale s jeho XCbikem, to už by ty místní asi kleplo nadobro :-D

                0 0
                • jecnak  

                  Jeden ram jsem minulej rozstipal (skakal jsem z podia, nejaky dvojacky, lavky atd.) tak proc zacinat novou sezonu novym prasklym ramem. Na zimaku bych to zkusil.

                  0 0
                  • LinS  

                    By ses koukám neztratil ani na DH závodech :-))) Řekl bych, že bys sklidil bezkonkurenčně největší ovace, kdybys to sjel :-P

                    0 0
                    • Manas  

                      Neztrati, planujeme ze ho nekdy vezmu sebou. Ale jestli mi natrhne prdel na DH, tak zpatky poslape po svejch! A co je nejhorsi, ze by mu to nedelalo vetsi problem. Oboje :-)

                      0 0
                      • Thidney  

                        ale ta predstava jak jecnak prijede na DH na ziletce presednne na sjezdaka, v elastakach to praskne dolu, pak rekne peace a odsvisti na ziletce smer zapadajici slunce :-)

                        0 0
                        • Manas  

                          O neco mene desivejsi verze toho ze prijede z Prahy na DHcku, da si to na bednu, pak odmitne pozvani na party se slovy: „Jeste musim dojet domu, slabejch 70km.“ a zvolna zmizi do zapadu slunce.

                          0 0
                          • Bulda  

                            ve kterem se mu budou krasne lesknout cerstve oholene nohy :)))

                            0 0
                      • LinS  

                        Já to myslel tak, že by tam přijel na svým XCčku, na kterým byl teď, na něm by to i sjel a na něm i odjel…

                        0 0
            • ice  

              to historicky kangaroo je moje a domorobo kotouc neni, doma nemam laser co by rezal plech. je to od Mano bike a naprosto vybornej

              0 0
    • jecnak  

      Parada, nekdy si to zopaknem + mohli bysme vyrazit do Vodradskych bucin.

      Musim slozit hold Medunce, jak zvladla teren.

      0 0
    • Manas  

      Twister a jeho smutna helma … www.bike-forum.cz/…ky/pady.html?…

      0 0
    • SoLaX  

      Jj, super vyjizdka.. Nam Modranskym to dalo presne 50 km, s prumerkou 16,9 hlavne „nachrcenou“ ranni nestihackou metra :-). Jo, muzete sem nekdo hodit kudy sme zhruba jeli? Mne se ty mista nejak domotaly.. A jeli sme ty sjezdy, o kterych pise nahore Blacky a JMT – neco s utulkem a rozpadlym barakem??

      0 0
    • Twister  

      Pro mě taky dobrý, asi bych měl víc trénovat sjezdy. Jinak radši něco rychlejšího ale míň držkovýho, třeba Kazín. Nipl už je vyměněnej, helma koupená (za 800 nekup to) :), jenom kilometrů je žalostně málo.

      0 0
    • karlik  

      bylo to moc fajn. konecne jsem poznal trochu i sever sam se tam nevyznam tak doufam ze tam bude brzo zase neco podobneho :)

      0 0
    • jecnak  

      Tady je mapka (ty kontroly jsou z minuleho roku ;-)

      0 0
      • jecnak  

        Janceni v Dablicaku jsem nekreslil, mapa ma moc maly meritko a navic bych to musel spojovat z sruhou plkou, no sem proste linej.

        0 0
        • LinS  

          Příště veme kámoše s GPSkou

          0 0
          • jecnak  

            Kdyz na to ted koukam, tak jsme to mohli jeste vic zamotat a pridat dva sjezdiky navic, tak priste…

            0 0
          • Martin  

            Já ji měl s sebou. Jenže.....

            0 0
      • Manas  

        To je pekny, ted uz dokonce vim kde to je :-) Diky!

        0 0
      • Bulda  

        kdysi jse tu delal akci kopce kolem vltavy, moc lidi tenkrat neprijelo …tak to muzu zopaknout, co ste jeli tam neni, naopak par vypecku na druhy strane vltavy, takovy pekny schody v suchdole, super singlik v uholickach a v tichaci (roztoky) atd. ale je to trochu delsi (60–70km)…zas se da cca v pulce zastavit v rezi na jedno a jet dal, konec v hospe Na vyhlidce v Holosmetkach (a domu pak muzete jeste po kusu ty vasi nedelni trasy) …co vy na to? akorat nevim kdy …v pondeli pred lost in prague?

        0 0
        • jecnak  

          Kdyz ty nas tahnes pokazdy k sobe domu na sever, my chceme Prahu.

          0 0
          • Bulda  

            libčice sou skoro ještě praha :)) alespon se tam někteří místní tak tváří :))) …no jak chcete :)) kdybych vás tahal nekam, kde to neznam, tak by se vám to asi nelíbilo :))

            0 0
        • Thidney  

          hmm je to pro nechrty namotávající se na strom, brzdící tak že jedinci jedoucí za nimi si vymykají kotníky, vyhazují ramena?

          0 0
          • Bulda  

            když pojedou poslední…

            0 0
            • Thidney  

              většinou jedu poslední .-) , pokud nejedu s krysou. Dofám že se brzo dá dopucu, pokud se pamatuju tak se hojí celkem rychle.

              0 0
              • Bulda  

                nebo klidne predposledni, ale posledni musi mit rozestup .))

                0 0
    • SoLaX  

      No, a co nejaky photecky? Manas, Twister.. hmm? Treba to zabalit a dat na Rapid.. nebo to poslete mailem/ICQ?

      0 0
    • Twister  

      pár fotek album.volny.cz/bar­ton.j2007/

      0 0
    • Manas  

      Malilinko fotek: www.manas.wz.cz/…c/index.html

      0 0
    • Bulda  

      ty ses mi teda pomstil :)))) sem si to vcera v praci precet a hadej kudy sem jel domu …jenze sem byl na nexikovi a teda na pevnou vidli to neni :))) jinak nadhera …tezsi je teda rozhodne ten od stary bikrosky, ale tenhle je hezci ..... dokud byl pražec jeden, dva, tak didrekt nebo objet když to šlo, jenže pak zatáčka a ty schody :)) tam to nešlo kolem a mě ta pevná tak nakopala, že ani nevim, jak sem se dostal dolu :)) …a když už jsem byl v tom, tak jsem objevil ještě jeden singlík z Holosmetek a Větrušickou rokli (sem si driv myslel, že ta pěšinka odspoda vede jen k nějaký chajdě) .....takže Kopce kolem Vltavy II o tyhle poznatky určo obohatim

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.