• -ost-

    Zdravím,

    Jsem na konci výběru nového kola (jsem téměř rozhodnuý) a vybírám už jen mezi Scalpelem 3 29 a Scotem Scale 930.

    Jezdím delší trasy všemi terény (skalky spíše ne), nezávodím. Asfaltu se nevyhnu, ale je tak do 30%.

    Jezdil jsem spokojeně 29 HT, než mi jej „mladíci“ odnesli.

    Výchozí požadavek je spíše rychlé tužší kolo bez zbytečného houpání. 29 rozměr je jasný na mých 193cm/100kg. Můžu je mít za cca stejnou cenu do 50kkč, takže v ceně rozdíl nehledám.

    Linky:

    http://www.scott-sports.com/…park-930-xl/

    http://www.cannondale.com/…ategory/931/

    Cy vy na to? Pro a proti?

    Předem díky.

    Martin

    Anketa: Do čeho jít?

    10x
    71%
    0 0
    • kralovek  

      Mam scalpel 2 carbon a jsem moc spokojenej

      … kdyz pominu ze mi hned na zacatku odesly obe brzdy a i leftynu mi nekolikrat spravovali (problem blokace). Ted ale jezdi moc dobre do kopce i z kopce.

      Na scale jsem nikdy nesedel.

      0 0
      • kralovek  

        Jo a jeste jsem chtel dodat ze mi myho scalpela pochvalil sam fontana … kdyz me predjizdel v lese :o)))

        0 0
    • -ost-  

      Samozřejmě myslím Spark a ne scale. Zatracená anketa se nedá upravit..

      0 0
      • kralovek  

        ac jsi napsal scale, tak nevim proc ale v hlave jsem mel stejne sparka :o))

        Pred casem jsem do nej (spark) tlacil jednoho kamose … pac ho meli u nas v zajimavy sleve… uz nevim ktery presne to byl typ (vidle reba) c 2250 → 1600€ nebo tak nejak

        0 0
    • mtucek 1  

      Mám též scalpela 2 už přes rok a velká spokojenost .

      0 0
    • Crusoer  

      pokud bude lefty 2013, tak jasná volba … mám jej, žádná houpačka, tuhost a občas jde s tím i zablbnout. Jinak jezdím co ty. Lepší bike jsem neměl a carbon jsem nechtěl.

      0 0
    • saintjv  

      Tady jako neni moc co resit…CD je krasny kolo proste.

      0 0
      • -ost-  

        Souhlasím že je CD krásný kolo, ale ten Spark naživo taky není k zahození..

        0 0
    • -ost-  

      up

      0 0
    • vizi  

      podle mě není co řešit, samo, že scott není špatná volba, ale se scalpelem se nadá při vší úctě srovnávat.. vůbec nepřemýšlej a jdi do scalpela

      0 0
    • vizi  

      a můžu se zetpat, odkud bys měl scalpela za 50???? to je cena o 36 nižší než je v obchodě!!!

      0 0
    • tomxxx  

      No a koukám dobře, že cannon je hlína a scott carbon?

      Tim pádem bych vybíral podle materiálu, páč dobrý jsou obě kola. Jen smysl lefty moc nechápu, ale to je subjektivní názor.

      0 0
      • -ost-  

        Jo spark je polo-karbon. Ram je karbon, zadni stavba al..

        0 0
      • vizi  

        zkus se projet na scalpelovi a pak to pochopíš…

        0 0
    • RUSH  

      Akceptuji Tvůj výběr. Osobně bych ale bral Epic. Z těhle dvou jednoznačně Scalpel. Vyžaduje to ale dobrého a zkušeného servisáka na Lefty v dosahu.

      0 0
      • -ost-  

        Epic byl mimo cenou, taky se mi libil a super jede.

        Nevis o dobrem servisakovi na Lefty? Pro jistotu :-)

        0 0
    • -ost-  

      Diky vsem za radu.

      Scalpel je doma. Potom co jsem s nim chvili „operoval“ jsem se rozhodl rychle..

      Lefty je nejvic nejlepsi :-) i kdyz ten scott twinlock ma neco do sebe.

      Dik

      M.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.