• karliner

    Předpokládám, že všichni závodníci z B-F se rovnou hlásí do slow-motion týmu č. 31 Loneliness of a long distance rider www.mountainbike-challenge.at/…_wertung.php který šéfuje legendární Bulda!!! Kdo to u přihlášky neuvedl – nevadí, team coach vše potřebné zařídí.

    0 0
    • jožin2  

      Jak se do týmu přihlásit? Je nás pár na dlouhou přihlášenejch už v dubnu v rámci marathonmana a o slow motion registraci tam nebyla zmínka. Díky.

      0 0
      • karliner  

        Dle loňského modelu stačí coachi Buldovi sdělit startovní číslo a on vše potřebné zařídí.

        0 0
        • Bulda  

          slušný, to je jak mnichov :)) o nás bez nás :)) to bych se z toho asi zbláznil, kdybych to měl přihlašovat nějak hromadně takže situace je taková, napište prosím na office@trophy.at předmět slow motion team

          asi nějak takhle:

          Please, register my name to the slow motion team no. 31, Loneliness of a long distance rider, CZE, Thanks. Jmeno, startovni cislo pripadne dalsi udaje z prihlasky pripadne to, ze jste prihlaseni pres maratonmana

          do druhyho dne vetsinou prijde potvrzeni, v tomhle jsou rychli jinak by to melo jit nahlasit i primo pri prezentaci, staci nahlasit cislo slow motion tymu

          me staci, kdyz mi poslete nejaky seznam jmen, abych mel aspon trochu prehled, komu pak predat pripadnou vyhru (pripadne komu uz jsem ji dal), pokud se nesejdem primo tam po vyhlaseni vysledku

          dik za pochopeni

          jinak jeste upozornuji na moznost souteze tymu tak jak jsme zvykli www.salzkammergut-trophy.at/show_page.php?… na dlouhou muze mit tym az sest clenu, ostatni trasy tri (viz prihlaska v pdf), pocitaji se tri nejrychlejsi

          0 0
          • Bulda  

            -

            0 0
            • karliner  

              pardon coachi ;-)

              0 0
              • Bulda  

                v poho, jen minule nas bylo 13, tak to slo, ale ted nas doufam bude mraky :)) a to bych se z toho zblaznil

                0 0
                • přišlapávač  

                  jsem se příhlásil podle tvejch pokynů majlem a během půl hodiny mi přišel mejl zpátky v něm bylo !done!" ;-)

                  0 0
          • mrazitkova  

            ahoj tak jsem se taky prihlasila ale doufam ze pojedu pod vlastnim tymem a ze budu bodovat do prestige trophy a nebudu doplacet zadne penize na vic???

            0 0
            • Bulda  

              nic to nestoji, bodovani nevim, ale spousta z nas jede maratonmana a na to to vliv nema, tak prestige urco taky ne, jen ten tym na startovce jaksi prepisujou a jestli nekde uchovavaji puvodni nevim

              0 0
    • turlo  

      Nie,predsa chceme vyhrat,takze jedina moznost je The Slovak Snail Highlanders :-)))

      0 0
      • Bulda  

        no, možností je už přes 40, ale j(l)en ta jedna je správná :)))))

        0 0
    • Gorgov  

      sem přihlášenej pře tým, ale nevim startovní číslo, můžu se přihlásit do slow bez něj? Počítám že se číslo dozvim až při prezentačce v pátek.

      0 0
      • přišlapávač  

        já jim poslal jen svoje jméno a stačilo to

        0 0
      • Bulda  

        viz ukázkový mail výše, stačí jméno a národnost, oni už si tě najdou :)) dík

        0 0
        • Gorgov  

          SUPER, DU PSÁT

          0 0
        • smallbrother  

          tak jsem jim to taky poslal, počkám jestli přijde potvrzení a písnu na mail. jedu kilo.

          0 0
    • Gorgov  

      sem v týmu!

      0 0
      • Bulda  

        tak ne abys jel moc rychle …vis preci, co je to anglicky slow :))

        0 0
        • Gorgov  

          no dyt, to je jasny:)

          0 0
        • mrazitkova  

          Ahoj hele já se přihlásila do vaseho tymu a cely zavod jsem dojela bez podvodu a jela jsem tama kama jsem mela a ted jsem diskvalifikovana a nejsem vubec napsana na ve vysledcich ze jedu za vas a to jste byli na tretim miste.o to mi nejde ale jde mi o to ze tam mam napsany DSQ a v tymu kde jsou vypsani lide co jeli za vas tak tam nejsem.potrebuji s tim nejka pomoct protoze si nenecham libit to ze jsem to cely objela a sedrela ze sebe skoro vse a ted jsem jakoze nedojela.nechapu tohleto prosim o nejakou pomoc jinak me z toho jebne

          0 0
          • Bulda  

            já to loni zkoušel řešit přímo na místě, ale byla to tak trochu taky moje chyba, že jsem si pořádně neprohlíd mapu a asi to taky říkali na startu, ale rozměj tý jejich angličtině, když stojíš na konci …napsal jsem mail na info@trophy.at a nakonec to šlo já neměl moc šancí zjistit, jestli někdo v tom seznamu slow motion chybí nebo ne, když jsem přesně nevěděl, kdo tam má bejt .....navác to bylo dost ve spěchu, to předání, už tam všechno balili …až potom,co jsem si to požádně prohlíd jsem zjistil, že tam neni třeba Ječnák …???

            0 0
        • mrazitkova  

          jjinak muj cas byl kolem 8:30 nebo 8:40h a jela jsem 109km trat a moje cislo bylo B 291 Zuzana Mrázkovájsem z toho fakt spatna.

          0 0
          • Meesha  

            napiš pořadatelum, třeba s tim eště půjde něco udělat. Ikdyž Bulda s tim měl loni solidní obštrukce…

            0 0
            • mrazitkova  

              Ahoj uz to resim se Svatou Fortem tak se uvidi ale pekne me to stvalo protoze mi to jelo a jestli jim to nevzal treba cip nebo ja nevim co tak je to jejich chyba a ne moje. nedokazu si to vysvetlit kdyz kluk od nas to zabalil a je ve vysledcich napsany ze dojel a to neprojel ani cilem. schvalne to objizdel ten cil a ma tam napsany cas jako kazdy jiny jen ja tam mam proste DSQ fakt netusim co se stalo a jsem z toho mimo a mooooc me to mrzi az z toho brecim. mela jsem z toho zavodu pekny pocit ze jsem to dobre zajela a lip jak drasala a ten byl o moc lehci nez tady tohle.kdybych podvadela takk nereknu pul slova ale ja bych tohle neudelala protoze bych podvedla sama sebe.na prezentaci jsem dostala obalku s cislem a cipem a bylo na tom papire napsany ze jsem v tom vasem tymu a nakonec jsem se tam nenasla. Stve me to a moooc

              0 0
              • heretik  

                a nevymenili jste si treba cip? Kdyz on cilem neprojel a ve vysledcich je? Neodpovida jeho cas tvymu? Jinak zkus u poradatelu argumentovat fotkama z trati, bylas vsude, kde se fotilo :-) www.sportograf.de/01

                0 0
                • heretik  

                  Druhý pokus: www.sportograf.de/…91%2C98.html

                  0 0
                  • mrazitkova  

                    ahojky moc dekuji snad to pomuze.vymenit cipy jsme nemohly protoze s cipem souviselo i jmeno zavodnika ja mela B291 a on B 1161 zkusim jim to poslat protoze tohle tak nejde kdyz to nekdo dojede a z niceho nic ho disknou.prihla­sovala jsem se do tohoto tymu Slowmotion a tam nejsem uvedena ale na paire jak jsme dostavali na prezentaci jsem mela jako tym napsany lonelines… a cislo 31. tak nevim co je to za bordel.vse jsem dojela v case a nepodvadela,to bych neudelala.

                    0 0
                    • Bulda  

                      jestli ti to uznaj, tak at ti ten comp poslou postou, ja je mam jen pro ty, co jsou momentalne v tom seznamu, tj. pro 44 lidi …cely sem to zpunktoval a nakonec mám h… beeee :)))

                      0 0
                      • mrazitkova  

                        o to mi nejde o kompik me jde o to aby to uznali protoze to neni mozny.nejedu tolik kilaku tam a jeste takovy zavod aby me z niceho nic diskli.ale jinak diky

                        0 0
    • Bulda  

      zdar všem, tak se velkou část výhry podařilo udat rovnou na místě, ale pořád mi doma zbývá skoro 20computerů, jestli jste tedy v seznamu členů týmu, kteří dojeli a nemáte ještě výhru, tak se mi ozvětě, napiště, kdy na jakém závodě budete, atd. ten seznam www.sport-timing.at/…owmotion.htm

      0 0
      • Gorgov  

        Jé tak sme vyhráli computery jo? sou aspoň bezdrátový?:) budu v chrudimi na manitou.

        0 0
      • jecnak  

        Ty troubove me tam nepridali, ach jo.

        0 0
        • Bulda  

          viz vyse ma odpoved pro marzilku

          0 0
        • Bulda  

          ale pri prihlasovani sem kokal na ty seznamy co tam meli na stolech a byls tam, jen Lempl mel Rock cafe :)), tak jsem ho osobne prehlasil :))) mels to dobre i na tom papiru, co byl u cisla? psali tam zkontrolovat a nesrovnalosti nahlasit …napis jim maila a at ti comp poslou, ja ho pro tebe nemam ..viz vyse ma odpoved pro mrazilku

          0 0
          • mrazitkova  

            ja vubec nevim kam jim napsat ale volala jsem vcera vecer Svatovi Fortovi a tak by to mel podle me zajistit jinak nevim co a jak jim tam napsat.na papiru jsem mela to lonelines… a vedle toho bylo cislo 31 nebo tak nejak.jako cislo tohoto tymu slowmotion.kdyby jsi jim tam neco napsal tak bych byla jedine rada.ja jinak nevim co mam delat.a neic neumim nemecky

            0 0
            • heretik  

              Zkus napsat na info@trophy.at, jak už ti tu radili, a klidně anglicky – taky jsem jim psal anglicky, když jsem se asi ve středu rozhodl se kvůli viróze přehlásit z 200 na 100… podle okomentovaných mailů, co mi nakonec dorazili, si to mezi sebou nějak předali, přeložili, a vyřešili bez problémů…

              0 0
              • mrazitkova  

                zdravím tak jsem jim tam poslala ještě jeden mail do Rakouska tak ted čekáme co se bude dít a moc děkuji za ty fotky snad jim to pomůže a mě taky jako důkaz.kdyby se mi ten závod nepovedl tak bych si řekla stalo se ale ja to zajela dobře a proto chci aby se to vyřešilo.

                0 0
          • jecnak  

            dobre tom bude zakopanej pes – na tom papiru co jsem dostal pri prezentaci nemam slowmotion cislo teamu. No nic.

            0 0
      • tulda  

        čau, což takhle uspořádat Kopce Kolem Vltavy vol.2? tam bych to převzal :)

        0 0
        • Bulda  

          no, klidne nekdy, ale asi az po BCH

          0 0
    • Bulda  

      prosím všechny, kterým by vyhovovalo si výhru vyzvednout u Gung-ha v Rock café na Národní v Praze (ale má nějakou divnou otvíračku, snad jí sem kdyžtak hodí :))) at mi napíšou, já to tam odnesu, ale asi až po bikechallenge tj za 14dní

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce