Salzkammergut - slow-motion team 2012

10 nepřečtených
  • karliner

    Ahoj, Salzkammergut Trophy 2012 se kvapem blíží, Je tedy čas na nové vlákno…

    O co v soutěži slow-motion teamů jde ?

    Jaké jsou letos ceny ?

    Připomínám, že v minulých letech se team LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER několikrát umístil na „bedně“ (2010 a 2011 shodně 3.místo) a jeho členové si odnesli atraktivní ceny :-)

    Informace pro ty, kteří účast na Salzkammerguttrophy plánují – při přihlášce uveďte, že chcete být součástí slow-motion teamu č. 31 – Loneliness of a long distance rider.

    Informace pro ty, kteří jsou již přihlášeni a účast ve slow-motion teamu neuvedli – nevadí, jde to zdarma změnit (přihlásit se do slow-motion teamu) při registraci v Bad Goisernu.

    Informace pro ty, kteří se do závodu přihlásili prostřednictvím seriálu Kolo pro život – při registraci v Bad Goisernu uveďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!!

    Informace pro ty, kteří se hlásili prostřednictvím seriálu Marathonman Europe – při registraci v Bad Goisernu uveďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!!

    Není důležité jestli jedeš pomalu nebo rychle – důležité je dorazit do cíle, samozřejmě, čím pomaleji, tím lépe pro hodnocení teamu ;-)

    Anketa: Budu součástí teamu LLDR 2012?

    2x
    100%
    Ne
    0x
    0%
    0 0
    • karliner  

      Ještě tedy foto loňské ceny :-)

      0 0
    • PeSi  

      Ahoj,

      nechteli jsem s kolegou cekat az do vyhlaseni soutez, asi bychom umrzli:). Chtel jsem se zeptat jak to vypada s cenama?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Musim ta sklamat, ale toho roku ceny nebudu. Skoncili ste az stvrty.

        0 0
        • karliner  

          Skončili jsme 4. – to je pravda. Jinak to pravda není. Sice jsme nedostali ten kámen za bednu, ale za 4. místo ve slow-motion je cena tady

          Členové týmu, kteří se najdou ve výsledkové listině mi můžou volat, smskovat nebo mailovat své kontakty, jakmile ceny dorazí (poštou, obvykle to nějakou dobu trvá..) dám všem vědět. Preferuji osobní předání (Praha + okolí, trojúhelník Tábor-Písek-ČB, různé závody..), balíčkovat a rozesílat několik desítek kusů brejliček se mi, popravdě, chce ze všeho nejméně…

          0 0
    • karliner  

      Tak prý dneska posílají brejličky, snad dorazí…

      0 0
    • karliner  

      Tak brejličky mám doma. Těm co se ozvali se ozvu a domluvím předání, ostatní ať mailují na mail v profilu..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.