pohodová vyjížďka do posazaví II :o)

75 nepřečtených
  • bajkr

    Pro vydařenou průzkumnou akci bych navrhoval v terminu 16, – 17,9 udělat opakovani :o)

    Anketa: tak kdo by měl zájem :oP

    8x
    53%
    7x
    47%
    0 0
    • petebike  

      nejak moc akci na tento vikend :-(

      0 0
    • bajkr  

      nějaké info www.bike-forum.cz/…1/forum.html#…

      0 0
    • Darkson  

      když si vzpomenu na parádní DH sekci ve Zruči, jídlo a chlast zalevno, chorály rádia Proglas…pokud nebude hnusně, pojedu

      0 0
    • McBlacky  

      ráno si dám P50 a pak to nakudlím za váma, s tím že to vezmu minimálně do Sázavy po silnici (Říčany, Jevany, Stříbrná Skalice, Sázava) a tam se rozhodnu podle sil jak dál. Nejpozdějc ze Štemberka ale pojedu červenou TZ. věci mi doufám vezmete…

      do světla jsem u Vás a pak brutálně zakalíme :)

      Kdyby někdo chtěl podniknout tuto variantu, budu moc rád, alespon bysme střídali hák…

      0 0
      • Darkson  

        bojim,bojim. minule jsi to pojal opravdu poctivě:-)

        0 0
        • bajkr  

          jj obzvlášt sekce kde udajně s bratrankem lezli po zelený byla výživná :oD ještě ted slyšim tady to znám :oD místama sem si připadal jako kamzík :oP

          0 0
        • McBlacky  

          to zatím moje největší opice letos :) ale ještě je v zásobě Dýmák…

          0 0
      • bajkr  

        auto by to zase chtělo :o) jen nevim jestli by jela romča, ale možná by sme jí za malej úplatek ukecali :o) pokud by se, ale někdo chtěl přijet do vlastšjovic jen podivat a vzal auto klidne může :oD

        0 0
    • Peslezedirou  

      Raději počkám s přihlášením pač nevím co bude, abych zbytečně neplašil :) Pokud by jela nějaká bikerka, tak by to bylo fajn…

      Tahle akcička byla parádní, super trasa s krásnejma singlama, kde se vejde jen biker a jeho stín :o) Snad to vyjde a pojedu.

      0 0
    • Chuck  

      no jel bych hned, ale mám na tenhle víkend nějakou firemní akci:o(

      0 0
    • jecnak  

      17. jedu Jested www.bike-forum.cz/…7/forum.html#…

      0 0
    • Páník  

      uz jsem chtel jet minule,bohuzel se mi to krylo…takze pokud by nebylo neco akutniho nebo fuj pocasi,tak bych si dovolil pridat se

      0 0
    • cabbage  

      přesunul bych to na jindy…

      0 0
    • ydaho  

      počkej, počkej, se jede na Ještěd ne v neděli 17.9. ??

      0 0
      • Gung-Ho  

        Jo to samozřejmě platí…lepší mít víc akcí v jeden termín, ze kterejch si můžeš vybrat než když neni žádná :-)

        0 0
    • Thidney  

      máš mé jednoznačné lidovecké ano, ale…

      0 0
    • fousek  

      Noo jako uvazuju o tom, ale ma to hacek ze se mi to mozna kreje s jinou akci, no a navic se zatim neprihlasil ani jeden nechrt tak nevim jestli bych ve vasem tempu nevypiv plice hned v Davly. Zatim budu situaci monitorovat…

      0 0
    • fousac  

      popremyslim.. ale nejak separatne alternativne.. moje zena by to totiz neujela.. :(

      leda by me pustila samotnyho.. ;)

      0 0
    • Páník  

      Tak co,pojede se? Ja bych,pokud bude dobry pocasko,jel urcite

      0 0
    • fousek  

      Je to v p…, jak sem predpokladal neco mi do toho vlezlo takze se nezucastnim:-(

      0 0
    • McBlacky  

      tentokrát beze mě :/

      0 0
    • bajkr  

      napište mi sem kdo by měl teda zájem jet at mužu zařidit ubytko a jestli to má cenu podniknout jinak to necháme na jindy díky :o)

      0 0
      • Páník  

        jedu

        0 0
      • fousac  

        nejedu…

        0 0
      • Darkson  

        soráč, já taky ne

        0 0
      • Gung-Ho  

        Jedu na 99%.....leze na mě nějaká rýma, ale nemyslim si, že by mě dokázala odradit, ale to 1% si tam nechávám, kdyby náhodou byla silnější

        0 0
        • Medunka  

          Nenakazila jsem te? To uz by jsi byl za ten tyden asi Xta obet ;-) Jen v kancelari mam na svedomi 2 lidi. Doufam, ze je to spravna buzerace jak nekoho donutit aby zvladl moji praci

          0 0
          • Gung-Ho  

            No nevim…byl sem v koutku…dost daleko od Tebe. Časově by to tak nějak, ale sedělo :-((( Ale dělat za Tebe nic nebudu, ani pod hrozbou nákazy :-)) Zvlášť kancelářskou práci ne :-) Spíš bych to viděl na to asi dvouhodinový postávání po Sudetech v kraťasech a krátkym dresu:-(

            0 0
            • goood  

              Ja uz jsem taky nakazenej, smrkam, boli me v krku a me samotnymu taky neni nejak dobre…P50 asi pojmu jako vyjizdku :)

              0 0
      • Frankie  

        Vzhledem k tomu, ze jsem vam nestacil ani ve „sve vrcholne forme:)“, tak ted po mesici flakani se se „zlomenou“ rukou to jen lehce zvazim :) v pripade, ze nepojedu do Jeseniku… bych se ozval…

        FV

        0 0
      • Chuck  

        no já s tim počítám, jen nepojedu až do Vlastějovic, ale trhnu se někde u Šternberku na tu naší firemní akci. A v neděli bych se k vám zas připojil na cestu zpátky.

        0 0
      • Thidney  

        nejedu, jedu někam na šumavu

        0 0
      • Tomas_001  

        Ahoj ja bych se pridal na cestu do vlastejovic, protoze jedu az do ledce takze bych klidne vyjel i ve dvouch. Ubytovani tedy nepotrebuji.

        0 0
      • cabbage  

        nejedu, dacron bude mít výjiměčně přednost;-) posuň to o týden.

        0 0
    • ydaho  

      kdyby se ti to nedejbohu rozpadlo, tak doufám, že dáš ten Ještěd :)

      0 0
      • bajkr  

        no ja asi pojedu určitě teda pokud nebude hnusně :o)

        0 0
        • Páník  

          takze Posazavi se rozpadlo?

          0 0
          • bajkr  

            no pár nás bude :o)

            0 0
            • Gung-Ho  

              Tak teď sem z toho zmatenej, odpovídáš na to, že pojedeš na Ještěd, pokud nebude hnusně.....jak tomu mám rozumět????? Jede se teda do Posázaví nebo ne???

              0 0
              • bajkr  

                ne jedu posazaví ale koukam že nas bude jen par :o)

                0 0
                • Páník  

                  netahej nas za ocasky,jo?:) ja bych se pridruzil v Cercanech,ale nevim kdy a kde

                  0 0
                  • bajkr  

                    posledně sme vyjižděli tušim že po 9 a v čerčanech sme byli asi v jednu pokud si dobře pamatuju :o)

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      Ahoj, napiš sím v kolik budete vyrážet od serpentýnek. Těšil jsem se, že s váma pojedem, ale bohužel. V sobotu čas mám tak bych vás doprovodil aspoň do Kameného přívozu.

                      0 0
                    • Chuck  

                      takže 9 00 u Baranďáku?

                      0 0
                • Tomas_001  

                  Takze se bude zase vyjizdet z toho sameho mista u Barandaku v 9:00. Ja jedu s vama na 100% do vlastejovic a pak dal do ledce.

                  0 0
    • klerik  

      Kuwa, me to tak krka ze nemuzu. Jsem se tesil a bohuzel casove nestiham. Tak vam aspon popreju stastnou cestu. :-)

      0 0
    • bajkr  

      tak ubytko a počasí je zajištěný ;o) odjezd v 9 hod od serpentynek u barandaku a v čerčanech budeme tak kolem 13 hod 

      0 0
      • Gung-Ho  

        Vzhledem k tomu, že skoro všichni odpadli a místo hromadný vyjížďky by se jednalo spíš o komorní záležitost, tak sem usoudil, že to nechám na jindy až nás bude víc.....proto na mě ráno nečekejte …sorry :-((

        0 0
        • SNAIL  

          Tak to bys mohl v neděli směr Ještěd :-)

          0 0
          • Gung-Ho  

            Zatim s tim spíš nepočítám, byl sem tam ted za měsíc už 2×, ale může se stát, že se ráno zjevim…ale rozhodně na mě nečekejte

            0 0
    • fík  

      omlouvám se za chybné hlasování, ale nejedu

      0 0
    • bajkr  

      tak opět paradni akcička :o) počasí na 1* v so i v ne parádni terének nezklamal mamča nám připlavila luxusní večeři a tak vynikající palačinky (myslím že Pánik potvrdí), sem ještě nejedl

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.