• jaros

    Tady čtu že příslušníky domů seniorů, léčeben a hotelů budou počítat komisaři z Českého statistického úřadu. Tak jsem se chtěl zeptat, budou se počítat i ti co jsou na smrtelné posteli? Když nebudou počítat nenarozené, ale ty co se chystají nějakým způsobem zemřít, třeba zastřelením z mostu do rybníka, nebude to mít vliv na celkový výsledek? Když podle sčítání chtějí nakupovat vakcíny, tak aby jich stovku nemuseli likvidovat tím že některé naočkují 2×.

    http://img.nadapenny.com/…93270232.jpg

    0 0
    •  

      když to všechno dobře dopadne tak i Karliner se dočká a stane se ovcí:))

      0 0
    • miki  

      Pandrhola :-)))čeká na Dařbujána

      0 0
      • jaros  

        Ten Pandrhola se také hlásí k hnutí Jedi. Jenže formulář za něj vypisují ouřadové a ti do toho napíšou nesmysly a ten ležák se nemůže bránit.

        0 0
    • Joseph de Sax  

      kdo přijde pozdě, toho naočkují pro jistotu 10×.

      0 0
    • malamala  

      Toto bude taky veselé při sčítání odkaz

      0 0
      • l-e-t-o  

        to si tam napíšu :) a do národnosti si napíšu Moravská, protože si stojím za tím, že jsem Moravák a jsem na to hrdý :)

        0 0
      • psot  

        na FB je v příslušné skupině už 30.000 členů. A popravdě se tomu ani nedivím. V dnešní době plné bince a bordela kde se člověk podívá, tak proč by si lid neužil aspoň trochu švandy, však nejde o zlaté trenky…

        0 0
      • jaros  

        To, že budou pitvat „o tom, jakou mají Jediové v ČR věkovou a pohlavní strukturu, kde se vyskytují v rámci republiky nejčastěji, jakou mají úroveň vzdělání, k jaké národnosti se nejčastěji hlásí či jaké mají zpravidla postavení v zaměstnání“… je do nebe volající hloupost panstva. Chtějí mít vše sečteno a podtrženo. A jednou to budou mít. -Ten Jedi není špatný nápad.

        0 0
    • Volf  

      Spíš bych si tipnul, že ty hovada co sice tvrdí, že vládnou, ale jen poslouchají svoje kmotry potřebují zjistit, kde mohou ještě lidem něco ukrást… Nic jinhého v tom není. Pokud potřebují zjistit kolik nás je, nepotřebují vědět moje majetkové poměry.

      0 0
      • jaros  

        Vše už vědí z internetu. Stačí zagůglit nebo jejich sledovací aktivity a mají vše i to co si myslím. V příštích letech přibudou případy že budou soudit lidi za neexistující zločiny, to aby ti mocní přišli k výhodnému bydlení. Nebo tím rovnou vyřeší bytovou politiku. -Něco málo jsem si o sčítání přečetl. Nejlepší cesta bude sčítání přes el. formulář. Tak si v mých údajích nemusí večer listovat nějaký pošťák který pak může o každým člověku vědět něco.

        0 0
      • Rychlej turista  

        Podobnost čistě náhodná: „Egyptské noviny jsou plné zpráv o tom, kdo a jak se za Mubarakovy éry dostal k penězům. Pro padlý režim se vžil název kleptokracie – podvody, machinace a předražené státní zakázky udělaly z úzkého okruhu lidí miliardáře. Kdo měl blízko k moci a vlivu, měl blízko i k penězům.“

        Kleptokracie

        0 0
        • jaros  

          Podobnost v tom je. Akorát není známo kdyby ti naši Mubaraci měli vracet co si rozkradli, z čeho by to vraceli. Kam to dali.

          0 0
    • RomanH  

      Premyslim, jak se scitani z principu vyhnout. Scitani samo o sobe neni spatna vec, ale vadi mi presna identifikace scitaneho. Pokud by to bylo jen ve smyslu vek, pohlavi a obec trvaleho pobytu, nic bych proti tomu nemel.

      0 0
        • miki  

          sice píší že nepravdivé údaje se budou pokutovat ale už vidím jak všem lezou do bytu a kontrolují co mám-nemám doma.Idioti co neví co roupama .Když sčítání lidu tak ať si údaje vezmou z registů pojištoven apod a nás neotravují.

          0 0
          • RomanH  

            Jen to ne. Informace davane pojistovne beru jen jako informace pro ni. Sam se daty zivim, tak si vubec nedelam iluze a nechci jim to takhle naservirovat na zlatem podnose s vedomim, ze zalezi na pristupu ITku, ktere neznam. Z minuleho scitani jsem si udelal nahodnou tipovacku, ted premyslim, ze se na to vybodnu uplne – dovolena ci sluzebni cesta…

            0 0
            • karliner  

              Já ti nevím, ale co jsem tak pochopil, tak budeš přiznávat z movitého majetku jen pc a připojení k internetu, ne? Dřív se tam psala každá kravina (lednička, pračka apod.), takže tam vidím posun…

              0 0
              • RomanH  

                Ne, majetek tam skutecne neni, ale je tam vse ostatni, o cem pisu nize. Chapu, ze je / muze byt clovek sledovan pres platbu kartou, mobily, podavas danova priznani, ale proste to nemam zajem uvadet tahle dohromady – v celem takto nastavenem scitani vydim akorat aktualizaci / doplneni udaju u kazdeho z nas.

                0 0
        • Roman1492  

          pokuty pro " veřejné buřiče " :))))

          0 0
      • jIrI___  

        Co ti na tom vadí, resp. z jakého důvodu?

        0 0
        • RomanH  

          Promin, ale co je komu do toho, jestli konkretni rodnec cislo bydli v byte, domku (a hned jaky je to typ), pripadne dalsi veci (topeni, energie, s kym, vydelani a podobne…) Melo by to proste byt anonymni, tot vse.

          0 0
          • Splinter  

            stejne to mas jedno, platis kartou, budes perfektne sledovatelnej..

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nosis s sebou mobil, jses perfektne sledovanej…az budou pipajici krabicky pro osobaky na dalsicich, bude este lip sledovanej…

              0 0
            • Volf  

              Ani nevím proč, ale vzpoměl jsem si jak byl uváděn nový americký velvyslanec a saša mu lezl do řiti tak, že velvyslanec muse nejspíš odjet do nemocnice na vytažení sašovejch brejlí ze svý ******. a v této souvislosti si říkám co by asi řekli američané na takové sčítání lidí :-) A co by potom říkal saša :-)

              0 0
              • karliner  

                Prostě by se sečetli. Naposled to udělali vloni, zjistili, že jich je něco přes 308 milionů.

                0 0
                • Volf  

                  No myslím si, že nemáš pravdu, protože takový dotazník jako vymyslel náš velký bratr by u nich byl hodnocen jako ohrožení federální ústavy :-) a autor by dostal možná 150 let :-)

                  0 0
      • Smazaný účet  

        Ja s stejne mylsim, ze „drab“ uz o kazdem vechno vi a scitani lidu je jenom prostredek pro aktualici dat u vytipovanych o­sob.

        Na d-fens vysi clanek o tom, jak legalne zmastit ten odtaznik. Treba ze PC nemusis priznavat, pokud ho mas byt doma, ale na praci a pod.

        0 0
    • Kubajzs  

      šmajra, neřešte píčoviny, nechápu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.