Nokia E50 bez fotoaparátu nebo E61

21 nepřečtených
  • Tomcat

    Po přečtení mnoha vláken na fórech, to nemám odvahu dát na žádný odborný fórum. Protože by se to strhlo akorát ve flame tipu N… je st…., kup to na netu atd… prostě nic na co sem se ptal.

    Věci, o kterých nemíním diskutovat

    • sháním Nokia telefon E50 bez fotoaparátu nebo E61 (důvod propojení s GPS a dlouhá výdrž a celková pro mne univerzálnost)
    • chci ho koupit v kamenném obchodě v Praze
    • nechci za ně dát plnou palbu = nevadí mi, pokud Telefon není určen pro zahraniční trh (není česky nebo s Anglickým návodem. On rozdíl mezi ceny může byt až těsně pod 8000 proti 15000 a to je už dost.
    • nechci, ale „šedivku“ tedy telefon pro konkrétního operátora, nebo bez Nokia mezinárodního záručáku.

    A teď kde ji koupit?

    0 0
    • Meesha  

      www.deltamobil.cz je to na cernym moste u metra – nejlevnejsi ceny a cesky telefony. kupoval sem jich tam uz nekolik. je pravda, ze zatim sem zadnou reklamaci neresil

      0 0
      • Tomcat  

        Docela se bojim aby to nebyla pobočka Satronu. To je taková firma co vystupuje pod asi 10ti různejma nazvama z jejich postupu mi běhá mráz po zádech.

        0 0
        • palkac  

          reklamace ok, máš originál záručák. Posílají to do ofiko servisu. Když by dělali problémy, tak můžeš do oficiálního servisu rovnou. Se satronem to nemá nic společnýho (před půl rokem teda ještě nemělo..)

          0 0
        • Diego  

          Kupoval jsem tam cca 4 zařízení. Reklamaci jsem řešil v Siemensu (kde tomu je konec) Všechno byly ofic. distribuce s plnou zárukou.

          0 0
    • fousac  

      ja bych sel do znackovky…

      obchod.nokia.cz/no­kia-e61-silver

      obchod.nokia.cz/no­kia-e502-black-bez-fotoaparatu

      na flore maj kamenak.. ale mam pocit, ze tam maj trochu jiny ceny… jo a na klubovou kartu sleva 5%

      0 0
    • Manas  

      E61 je sracka, nekupovat. Testoval jsem ji u nas a radsi neco jinyho, desne velka a dost neprakticke ovladani.

      0 0
      • Tomcat  

        Jenže vono nic ninýho neni :-[, nemíním s telefonem měnit práci. Zapomínáš jakej bych měl problém s foťákem.

        0 0
      • CZiko  

        no tak velikost by nebyla to nejhorší … mě E61 docela zklamal, čekal jsem něco jiného. Mob mi příjde v mnoha věcech jako nedodělávka – například nevím, proč si nemůžu nastavit na oznámení sms mp3 – jdou tam dát jen nastavené polyfonky. Nebo se mi tam nějak nepodařilo nahrát java aplikace. Stejně tak jsem nenašel žádný program nebo cokoliv, co by hudbu v AAC převedlo do parametrů, které mobil požaduje… jakobych tam ty funkce ani neměl…

        0 0
        • Karlos009  

          Tak to jsi zkoušel nějak špatně brachu. Jde to v pohodě v nastavení profilů, právě jsem to zkoušel. A s tím převodem hudebních formátů, jestli to nebude tím, že to je mobil na práci a komunikaci a né na multimedia. Asi jsi si trochu popletl přísroje ;-)

          0 0
          • CZiko  

            ty jsi nepochopil mě panáčku… měl jsem na mysli !!!počítačový!!! program, který by uměl určený formát vytvořit a poté abych si to nahrál do mobilu. No a s tím nastavením tónu pro !!sms!! opravdu nevím – najedu do profilů/tón zprávy a hodí mě to do složky s polyfonkama, které jsou v mobilu na pevno. Tak ze mě prosím nedělej vola:)

            0 0
            • Tomcat  

              A to ani nezvlád LAME :-\?

              0 0
              • CZiko  

                no lame je pokud vím na mp3… ale právě mi kámoš poslal program, kde je jeden fungující kodek:)) tak si teď s tím hraju…

                0 0
    • Karlos009  

      Řešil jsem podobné dilema, E60 kontra E61 a asi nejlevnější kameňák jsem našel tady: www.coolmobil.net/.. Jak je to u nich se záručákem ale netuším, nakonec jsem koupil jinde. A jeste bych trochu oponoval Manasovi, E61 je zvláštní foun, osobně bych ho nazýval spíš komunikátorem a pro toho kdo potřebuje občas na cestách vyřídit korespondenci, nebo hojně využívá ICQ a pod. je to za ty prachy nepřekonatelná vol­ba.

      0 0
      • Tomcat  

        Od E60 mě odrazuje děsně velká spotřeba a microMMC karta. Ten telefon v praci někdo ma a vydrži tak 48 hodin :-\ a to je jak moje stará Motorola MPX200

        0 0
    • raceman  

      sony ericsson k 800i

      0 0
      • Tomcat  

        Hmm to neni náhrada :-(

        Je to Sony a to je velký mínus. Spoustu věcí si Sony dělá posvím, proto to je na kulový i Siemens je víc v pohodě

        • problém jedna v praci nesmím mít foťák. Je to to za okamžitý vyhazov a pokutu xxx xxx ,– Kč
        • telefon není z kategorie na práci = memá operační systém(Linux ,Symbian ,WM atd…) takže ho s GPS nespojim
        • problém další Ssony = Memory Stick nezájem „Sony standart“

          sou drahý malý a hlavně nestandartní

        • za kabel a SW bych vývojáře od Sony vyhodil, nefunguje jako UMS device
        • Nemá EDGE

        Chlape dík , ale takovej mobil by pro mě byl hrozná pohroma.

        0 0
        • raceman  

          aha tak to jo, a kde prosimtě děláš, nebo aspoň v jakém oboru, že máš takové problémy s foťákem??

          0 0
          • Tomcat  

            Automobilový průmysl – vývoj – Podpora IT systémů

            0 0
    • Tomcat  

      Tak 24.12 se semnou starý telefon na dobro rozloučil a já sem strávil klidné vánoce bez mobilního telefonu. Takze včera sem koupil tu Nokia E50.

      Vypadá slušně, ale mobil klasický konstrukce proti véčku a Symbian S60 r3 pro WindowsMobile2003 je dost rozdil.

      Uvidime kolik vydrži na kole, koupim jeste ten GPS modul.

      Jinač se mi ho podařilo sehnat pod 7000,– s DPH a oficiální dovoz.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce