Noční Javorníkování 17.9.2011

129 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Ahoj bikeři, mám tu pro vás pozvánku na jednu naší ujetou akci :-)

    Noční Javorníkování

    sobotní večer 17.9.2011

    noční výjezd na Velký Javorník odkudkoliv, z Frenštátu, Rožnova, ValMezu, nebo se připojte k nám v Kopřivnici, nebo po trase v Bordovicích či ve Veřovicích

    předpokládaný výjezd k chatě cca po 22,15 hod.

    Ahoj bikeři, máme tu zase tuto tradiční vyjížďku, letos v netradiční termínu. Můžete využít otevřené horské chaty pouze pro nás bikery a vyjet si na Velký Javorník jak sami, nebo s námi. Sraz v Kopřivnici máme ve 20,30 hod., ve 20,45 vyjedem. Následne projedem Bordovicemi (asi po 21,05) a Veřovicemi (asi po 21,20). K chatě dorazíme po 22,15 hod. Program v chatě volný ;-) Můžeme např. probrat trasu Drtiče na r.2012 a 13 ;-) Kolem půlnoci nebo později odjezd, trasa dle výběru.

    Dobré osvětlení a přilba nutností!!!!

    Kdo chce jet sjezd lesem, tak ještě lepší osvětlení ;-)

    Fotky z minulých ročníků – Noční Javorníkování

    video z minulého roku

    http://www.youtube.com/watch…

    více informací

    http://www.drticbike.cz/…pozvanky.htm#…

    http://www.drticbike.cz/bikeklub/

    Anketa: přijedeš?

    1x
    100%
    0 0
    • nooski  

      Tak snad letos nebude hospodský dělat cavyky a pustí nás hned, jinak to opět jistí U Jany dole ;-) Když bude počasí, tak bych se strykem jel rád.

      0 0
    • jIrI___  

      Neplánuje někdo jet z Rožnova, příp. přes Rožnov?

      0 0
    • plevka  

      přemýšlím, že dám přes den pojezd někde po Beskydech a na závěr jako třešničku ten Javor..

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hmm.uz mam naplanovany sobotni celodeni vylet po beskydech, tkaze nocni program asi neklapne:(

      0 0
    • nox159  

      skoda ze se vam to kryje s Koprivnickou bikovou akci ktera bude nejspis o dost vetsi… :(

      0 0
      • mxv  

        WTF?

        0 0
      • plevka  

        sice bude větší, ale tak je to něco jiného docela :)

        0 0
        • nox159  

          tak jo ale treba osobne bych se rad mrknul na obe…

          v kopru se zucastnim samozrejme jako divak ale dost lidi co tam budou znam…

          vim ze tahle akce asi nebude zamerena pro lidi kolem 50ky… to samozrejme beru ale myslim ze se tam bude na co divat…

          javornik bude podle me zas spis pro starsi… ( nic ve zlem samozrejme…) jak nad tim tak uvazuju byl bych tam nejspis nejmladsi, coz by mi samozrejme nevadilo… ( jen zatim nemam svetlo ( jiste bych to chtel jet primo ) a nerad sedim v hospode protoze na kole ze zasady nepiju…)

          0 0
          • Kamikaze 591  

            Nejmladší nebudeš a světlo beru tohle

            0 0
            • nox159  

              to jsou silne argumenty a jedes to se mnou primo dolu? :)

              ( bych mozna ani lelezl do hospody jen si to dal v noci nahoru pak dolu a spat :D )

              0 0
              • Kamikaze 591  

                Nevím kam přímo dolů, ale s kolegou kujeme pikle že ještě před výjezdem dáme pár kiláčků. Dolů ještě nevím kama pojedu ale musim do Valu.

                0 0
                • ROMAN_BIKE  

                  mě se ozval jeden, že by z Vel.Javorníku chtěl ještě jet na Pustevny nebo Radhošť na východ slunce, tedy jestli se někdo další najde, sám jet nechce

                  0 0
          • ROMAN_BIKE  

            přesně tak, jiná cílova skupina a navíc na úplně jiných kolech, v úplně jiný čas (asi nebudou skákat po tmě…) a taky nevěřím že by někdo jel na dirtovém kole s námi a vyjel na Vel.Javorník :-) takže tyto dvě akce se nekryjou ;-)

            Ale beru to i tak, že jsi to napsal zase jako provokaci :-) takže v pohodě :-)

            0 0
            • nox159  

              nebylo to ryti to vubec ne… ja se chci podivat kluky posedet s kamosema na druhy den se mrknout na sjezd…

              do toho mi ten javotnik moc nesedi a celkem me to mrzi nic vic…

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                v pohodě :-)

                jinak stihnout se dá všechno, tedy já jsem za mlada takové akce dával, navíc pokud jde člověk spát třeba v jednu ve dvě, tak není problém ráno vstát, že jo :-)

                0 0
                • nox159  

                  asi nejsem ty…

                  osobne posedet s kamosema u toho byt s mladou v posteli a jeste na kole na javorniku proste najednou nedam… bohuzel…

                  0 0
                  • ROMAN_BIKE  

                    tak jestli spolu můžete být jen v sobotu, takto chápu ;-)

                    0 0
                    • nox159  

                      jej to slozitejsi :D ale to tady rozvadet nechci… :)

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Tak je to jasné. Přítelkyně zrovna nebude doma, tak je potřeba předvést své umění i jejím kamarádkám :)

                        0 0
          • plevka  

            já to chápu, taky by mě lákalo se podívat a v tu neděli tam nejspíš pár lidí taky budu znát(a jestli pojedu z Javorníka do Kopru k našim, tak se na sjezdíky zajdu mrknout), ale jak říkáš pro mě jako staříka je lákavější vyrazit zabajkovat někam do Beskyd a zakončit to Javorem :)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              dáš obojí! ;-)

              0 0
              • plevka  

                však mám to tak vymyšlené, sobota Beskydy, večer Javorník a neděle mrknout na sjezdy, nevidím v tom problém :)

                Já už se na ten Javor chystám asi 3. nebo 4. rok, tak letos už to snad klapne ;)

                0 0
            • nox159  

              mi slo o to ze tu v kopru chcip pes… nic se tady nedeje a jednou jak se neco zacne dit tak se to sejde tak je je tu ten extreme weekend, tohle je posledni vikend kdy jsou jeste vysokoskolaci ( moje vekova skupina) doma, a do toho se jeste priplete javornik…

              kdyby bylo kazdy vikend neco tak je to super, clovek jednou zajede tam podruhe tam…

              jinak roman to zas bere jako kritiku ale tak to vubec neni, se furt chystam ze s nima nekam vyjedu o vikendu ale posledni dobou jsem nezaznamenal ze by nekdo jel, nikde jsem nikoho v jejich dresu ani nezahlidl… ( jezdim denne) teda jen jednoho cloveka ktereho jsem v zivote v jejich dresu nevidel jel na XC kole sedlo mel nizko posed jak v kresle a vekove tak cca k te 50tce jinak vubec nikdo…

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                v pohodě :-)

                jinak termín není naschvál, už jsme to domlouvali od července, mělo to být v srpnu, pak o 2 týdny dív a nakonec to dopadlo takto, hlavně ohledně hospodského kdy byl ochotný nám v noci otevřít.

                0 0
    • nox159  

      přise*u se tady pokud to nevadi :)

      vecer javornik nejedu ale kdyby nekdo jel nekam tady v okoli v sobotu dopoledne tak bych se rad pridal ( tempo pomale ale v hospodach nezastavujeme :)

      0 0
      • jIrI___  

        Posledními dvěma slovy ses připravil o 90% potencionálních zájemců :)

        0 0
        • nox159  

          jsem rad ze jsi mezi tema 10% ( hospody co jsem slysel rad taky nemas… :)

          0 0
    • plevka  

      tak nakonec vyrážíme s Kamikazem v poledne z Valmezu z nádraží směr Díly-Tanečnice-Soláň-Rožnov a z Rožnova na večerní Javorník. Nechcete se někdo přidat, ať je nás víc?

      0 0
      • jIrI___  

        Kamikaze mi už psal, nejspíš se přidám. Ale až na úsek z Rožnova na Javorník, na celou tu trasu nemám mentálně :).

        0 0
        • Kamikaze 591  

          pOJEĎ CELOU, MY JEDEME POMALU, HODNĚ POMALU.

          0 0
          • plevka  

            a já ještě pomaleji..pojeď s námi! :)

            0 0
            • nox159  

              uvazuju kde by se k vam dalo pridat ( abych nemusel jet daleko? :) porpipade v kolik vyjizdite…

              0 0
              • Kamikaze 591  

                Vyxjíždíme už kolem 12–00 z VM.

                0 0
                • nox159  

                  to je dost pozde… :(

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Podle mě zas brzy, když se má být na Javorníku ve 22 h.

                    0 0
                    • nox159  

                      ja chcu byt v 6 doma :)

                      jinak pokud chcou jet v jednom zatahu i na javornik tak je to hodne brzo…

                      0 0
                      • plevka  

                        Mě přijíždí přímý(chcu ušetřit 25 kaček) vlak do VM buď ve 12 nebo po čtvrt na 3, tak jsme si včera říkali, že raděj ve 12. V Rožnově bych dal třeba kofolu nebo polívku. Nikdy jsem tuto trasu nejel, ani jsem zatím nepočítal kilásky atd., takže nemám vůbec odhad, kolik to zabere času, navíc když jezdím turistickým tempem :)

                        0 0
                        • nox159  

                          trasu jsem taky nejel ani jsem se na to do mapy nedival… kdyz vemu jizdu v terenu tak prumer 10–15km/h tak to je za tech 10h tak 100–150km a to je treba na me dost…

                          0 0
                        • jIrI___  

                          Část „myšlené“ trasy jsem naklikal na cykloserver (je to z místa kde budu vyjíždět já, případně bych se k vám připojil na Hážovských Dílech). Pokud budete zajíždět i na Radhošť, tak na to prdím a připojil bych se až v Rožnově čistě na výjezd na Javorník. Nicméně i tak si myslím, že vyjet v těch 12 h z V.M. je brutálně brzy. Já osobně bych to viděl spíš na ty čtvrt na tři. Ale samozřejmě vám do toho nechci nějak kecat, jen píšu svůj pohled :)

                          0 0
                          • Kamikaze 591  

                            Až dojde plevajz na icq tak se domluvíme.

                            0 0
                          • nox159  

                            5h v hospode 5h na kole :)

                            a zase budu za prudice :D

                            0 0
                            • jIrI___  

                              No tohodle bych se chtěl právě vyvarovat.

                              0 0
                            • plevka  

                              to né, ale doplnit občas tekutiny(nemyslím pivko zrovna),popř polívku nebo něco, není na škodu :)

                              0 0
                          • ghostik  

                            Ahoj, kdybys jel jenom z rožnova tak se ozvi na icq 423447979 nebo napiš tady.

                            Světlu zdar

                            0 0
                          • plevka  

                            tak jsme domluvení nakonec na 14:15..

                            0 0
                            • jIrI___  

                              ok, zítra dopoledne se ještě informuju kudyma chete jet a podle toho se přidám buď na celý výlet nebo jen na Javorník :)

                              0 0
            • jIrI___  

              A budete tam mít zařazený i ten Radhošť? Pokud Radhošť nebude, tak bych to možná projel celé. Samozřejmě záleží taky na počasí, nemám vybavení na zimu ani na déšť.

              0 0
          • beeker  

            to můžu potvrdit :)))

            0 0
      • beeker  

        tak bacha at se nesrazíme, zítra bych chtěl jet z ostravice přes lysou na hřeben, bumbálka, soláň a dom… na ten javorník snad příští rok, nemám pořádné světlo…

        0 0
      • Chiron  

        Škoda, vědět to dřív, tak si zruším směnu a jedu s váma. Díly-Soláň v tomhle směru sem nejel snad rok a půl. A na Javorníku sem taky už nějakou chvíli nebyl. Ale stejně nemám pořádné světlo…

        0 0
        • jIrI___  

          Díly-Soláň v tomhle směru jsou hnus. Člověk jede furt do kopce :). V opačném směru mám rád ten dlouhý sjezd Tanečnice-Díly.

          0 0
          • beeker  

            minulý týden sme jeli s kamikazem z dílů na tanečnici a mi to přišlo v pohodě, jenom tam na začátku nad loukama je pár prudších míst, dál už je to mírné lesem a z ničeho nic seš na tanečnici :))

            0 0
    • ghostik  

      Pokud bude hezké počasí tak bych jel i já s Taťkou ať vám snížím věkový průměr :-). Jedu z Rožnova ještě nevím v kolik

      Světlu zdar

      0 0
    • jIrI___  

      Díky Romanovi za uspořádaní vyjížďky, bylo to super! Parádní výhledy, vyhřátá hospoda :).

      Pokud víte někdo o nějakých fotkách nebo jste sami fotili, dejte sem prosím odkaz. Díky.

      0 0
    • nooski  

      Jojo, byla to paráda :-)

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Super truper!

      0 0
    • l-e-t-o  

      kua a já jsem už zase v praze :-D nebyl jsem u noťasu pár dní a taková zajímavá akce se u nás koná :)

      0 0
    • plevka  

      dvěma slovy čistá krása, věřím, že příští rok zopakujeme :) Několik fotek zde

      0 0
      • jIrI___  

        Až budeš mít chvilku, tak to ulož v plném rozlišení třeba sem http://leteckaposta.cz/ . Dík :)

        0 0
      • Kamikaze 591  

        taky prosím, jinak lepší by bylo uložto

        0 0
        • plevka  

          jasná věc, tak v úterý či ve středu to někam šupnu ;)

          0 0
          • plevka  

            tak jsem se hecl a uložil to už nyní

            0 0
            • plevka  

              nějak to nende, zkusím posléze, teď valím dospat ten včerejšek :)

              0 0
            • plevka  

              tak dneska už ten link funguje, včera mi to házelo error, takže sosejte, do konce září to tam bude :)

              0 0
      • ROMAN_BIKE  

        taky díky za fotoalbum

        jinak nevadí že jsem jednu fotku použil jako titulní na tu stránku? líbí se mi víc, než to co nafotil Hyna ;-)

        0 0
        • plevka  

          nevadí Romane, on to fotil Hynek mým foťákem a já fotil tím jeho tu skupinovku a ten můj má asi delší dosah blesku :)

          0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ahoj, hrozně mě štve že jsem nemohl jet. Jsem nemocný přes týden a doufal jsem že do soboty už budu ok, ale nebyl jsem, tak jsem se nakonec rozhodl nejet :-(

      Počasí vám ale vyšlo superově, v noci bylo neuvěřitelné teplo, tedy tady ve městě v noci ve 3 hodiny 18°C.

      Doufám že příští rok mi to vyjde

      0 0
      • jIrI___  

        Já jsem dojel domů chvilku po půlnoci a na teploměru bylo 10°C. Takže žádné hice, při sjezdu z Javorníku jsem drkotal zuby a to jsem byl oblečený celkem slušně (termotriko s dlouhým rukávem, dres, funkční mikina, neprofuk vesta, na nohách zateplené návleky).

        0 0
        • Kamikaze 591  

          Asi tak.

          BTW: kolik si měl kiláků Jirko?

          0 0
          • jIrI___  

            Já ani pořádně nevím :-D. Tacháč jsem vynuloval až někde mezi Díly a Tanečnicí a doma jsem na něm měl tuším necelých 70 km.

            0 0
            • nox159  

              v kolik jste byli na tanecnici sem tam v sobotu byl tez… a to jste jeli po te cervene az nahotu nebo tlacili ( beru ze sedla na tanecnici )

              0 0
              • jIrI___  

                Čas vůbec nevím, červenou nevím kterou myslíš :-D. Bavíme se oba o Vsacké Tanečnici?

                0 0
                • nox159  

                  ja se bavim o tanecnici a tu znam jen na pustevnach…

                  a tam se mi to libi :)

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Tak to se bavíš o špatné Tanečnici, tam jsme nebyli :)

                    0 0
                    • Ralan  

                      Kolik Vás jelo přes Vsackou Tanečnici? Já tam tím směrem potkal odpoledne nějakou odvážnou rodinku kde dva členové jeli na silničkách :D a jak jsem sjel na díly, byla tam nějaká parta co se chystala někam vyrazit :-)

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Byli jsme 3, na Dílech jsme zastavili jen na minutku a o té silničářské rodince nám povídal protijedoucí páreček. Si to na těch silničkách museli perfektně užít :-D

                        0 0
                        • Ralan  

                          :D tak to jsem vás asi potkal u rozcestníku u hospody na dílech, byli jste tři a směrem na tanečnici :-) Já pak jel krpálem do Rožnova. Já jsem se chtěl zeptat jestli si nespletli trasu ale vypadali unaveně tak jsem nerýpal :D

                          0 0
        • plevka  

          mě byla největší kosa po příjezdu nahoru, na cestu dolů jsem se navlíkl jak prasca a pak mi bylo horko, takže pod Javorníkem jsem zas sundával :)

          0 0
        • ROMAN_BIKE  

          Opravdu? tak to bych měl přepsat ten článek…

          (myslím na http://www.drticbike.cz/…nikovani.htm )

          mě někdo říkal, že jel dolů v krátkých… ale teď přemýšlím jestli to nebylo tím, kolik toho nahoře vypil… :-D

          0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ahoj,

      tak jsem o letošním Nočním Javorníkování napsal pár řádků a dal to sem, včetně odkazů na všechny 3 fotoalba

      http://www.drticbike.cz/…nikovani.htm

      Těch pár řádků je samozřejmě jen z doslechu (protože jsem pro nemoc nemohl jet a pořád mě to ještě štve…),

      tak jsem vás chtěl poprosit, pokud je tam nějaká chyba nebo něco by bylo dobré tam dopsat, tak mi to napište.

      Díky

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Nebude se akce někdy opakovat? Třeba v zimě?

      0 0
      • nox159  

        tak maji silvestrovskou vyjizdku, ale ta neni v noci no…

        0 0
      • nooski  

        V zimě se jezdí Silvestrovská vyjížďka. Loni se mi podařilo jezdit nahoru i v lednu (asi 4X), ale podmínky přály – sněhu tak akorát a podklad nebyl nijak extra zmrzlý. Výjezd však zabral 2X více času než obvykle :-) Lidi na mě pokřikovali, fandili no super atmosféra.

        0 0
        • plevka  

          když je dobře ujetý sníh, tak se jede super, já minulý rok zažil trápení, už od jezera byl hluboký sníh a jen vyjetá stopa od traktora, tak jsem se snažil jet v ní :)Stopa však vedla dále na Mořkov a já odbočil na Javor, ale to už se nedalo. Tak kilásek jsem se trápil, vždy jsem popojel tak dva metry a pak sebou liskl, takže jsem to vzdal a sjel do Mořkova :)

          Každopádně se někdy můžeme v zimě domluvit, na Silvíka mi to ale nevyhovuje, bývám mimo, myslím mimo své bydliště:)

          0 0
          • nooski  

            No výletování na Javor v zimě je už značně extrémní, takže já jedu fakt jen z baráku nahoru a zpět. I tak je to na 2 hodiny. Jedině se někde sejít na cestě a společně to vyjet. Každopádně nemám ani pořádné MTB pláště, takže jedu na jemném vzorku o dvou palcích a téměř nulovém tlaku :-) Pokud počasí bude přát bylo by to fajn. Na Silvestra jsem ale taky mimo.

            0 0
            • nox159  

              dejte pak vedet tedka budu stavet celopevnaka na zimu tak bych se pridal :) pokud nebudete moc hnat…

              0 0
              • nooski  

                V zimě se nežene, navíc bych jel na té modré MTB mrše, co mám v profilu a ono se tomu nechce moc do kopce, má to ocelovou vidlici, ojeté převody, platformy a moc to nebrzdí, takže rozhodně v klídečku a pohodě ;-)

                0 0
                • nox159  

                  promin ale nevidim u tebe zadne modre MTB, ktere myslis?

                  0 0
                  • nooski  

                    Ha! Kolidují tam fotky se zimákem. Mám jen staré fotky. Akorát že teď to dostalo kola z Kleina, jiný představec a určitě ještě něco je jinak :-)

                    0 0
          • Kamikaze 591  

            To bývám mimo bylo dobré :-D

            0 0
      • ROMAN_BIKE  

        ano, jezdíme Silvestrovká vyjížďku,

        hlavně proto, že na Nový rok nejsme schopni se sejít :-D

        když tak tady jsou nejaké fotky a i video z minulých ročníků:

        http://www.drticbike.cz/…pozvanky.htm#…

        např. i toto DRRRSNÉ video :-)

        http://www.youtube.com/watch…

        Jinak jestli dobře počítám, letos to bude už 17.ročník

        0 0
    • jIrI___  

      Chystáte se někdo vyrazit na letošní Noční Javorníkování od Rožnova? Já bych to rád projel jako minulý rok, taková podvečerní/noční vyjížďka (Díly – Tanečnice – Soláň – Benešky – Horní Bečva – Rožnov – Javorník).

      0 0
      • Haruky  

        mimochodem kdy se to koná???

        0 0
      • plevka  

        minulý rok to byla paráda :)

        Píšu si termín do deníčku, určitě vyrazím, ikdyž zatím nevím z které strany..

        0 0
        • jIrI___  

          Pokud bych našel parťáka, tak bych zkusil i tuhle variantu. Z Rožnova přímo na Javorník a pak v noci sjet na Pindulu, po úbočí Radhoště do Trojanovic a po knížecí na Pustevy, Radhošť a zpátky do Rožnova. Ta noční panoramata by za to stála :)

          0 0
          • Haruky  

            pěkná trasa,akorát nedoporučuji sjíždět po modré na pindulu,je to tam mazec padák,teda spíš rozryté koryto jako od nějakého potoka a hlavně to bude víkend po B 7,tak to tam bude úplně rozbombardované

            0 0
            • jIrI___  

              Já po té modré už dlouho nejel, ale co jsem tam byl naposledy, tak byl kritický jen jeden úsek, takový děsný padák, možná 100 m dlouhý. Budu tam muset zajet a osvěžit si vzpomínky :)

              0 0
              • Haruky  

                no o tom mluvím,loni jsme si tam zlomila klíček,letos opět hodila tlamu a na nočním přechodu Beskyd,se tam nedalo vydrápat ani nahoru…takže to bude asi pořád divočina…prý se to dá objet…

                0 0
                • jIrI___  

                  Tož přece se nebudu kvůli takovému krátkému úseku, který při nejhorším sjedu po prdeli, vyhýbat celé pěkné trase. Objížďku by to chtělo najít a použít :)

                  0 0
                  • Haruky  

                    prý se má pokračovat tou cestou,která je u toho odbočenína ten padák a ta se pak pohodově sjede někdu na tu asfaltku

                    0 0
                  • Ralan  

                    Já si taky říkal než jsem tam jel že to nemůže být nic co by se nějak nedalo sjet :D Ale opravdu se to moc nedá :-)

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Věřím tomu, že když má člověk výbornou techniku, tak se to sjet dá. Ale to není můj případ :D

                      0 0
                      • Haruky  

                        a zdvih 200

                        0 0
                        • mxv  

                          kdysi sem to sjel a na HT:), kdyz se jeste jezdilo dole v sutrovem korytu, casem se to vychodilo trochu bokem.

                          0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ahoj, tak jsem založil nové vlákno, k letošnímu ročníku

      Noční Javorníkování 2012

      http://www.bike-forum.cz/…-9–2012.html

      přesuňte se prosím tam… díky! :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.