Noční Javorníkování 22.8.2015 (u Frenštátu p.R.)

13 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Ahoj bajkeři, noční vyjížďka na kopec Velký Javorník (ten u Frenštátu p.R.) se koná již tuto sobotu 22.8.2015. Je to jediná noc v roce, kdy je nahoře otevřená hospoda jen pro nás, pro bajkery. Přidat se můžete k nám v Kopřivnici, nebo po trase (Lichnov, Veřovice) a nebo můžete na V.Javorník vyjet i sami z jiného směru, od Frenštátu, Rožnova nebo od ValMezu. Hlavní je se nahoře potkat :-) na tuto akci zvou bajkeři z CykloArt bike klubu Kopřivnice

    více info je na stránce

    http://www.drticbike.cz/…nikovani.htm

    0 0
    • Muraj238  

      Ahoj. Jsem z Valmezu a tohle by bylo opravdu super, jen škoda, že v sobotu jedeme zrovna na Lysou… :-)

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        a nebo to spojit a po celodenní vyjížďce na Lysou pokračovat po setmění na Javorník :-)

        0 0
        • Mig_all  

          Na tu Lysou se jeden pravě po setmění ;-)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            aha… tak to je jasné. A na jak dlouho to je, až do rána na východ slunce?

            0 0
            • Muraj238  

              Chtěli jsme to ještě v Rožnově otočit na ten Javorník, ale už nebyly síly. Ale jsem spokojen. Z Valmezu na Lysou, přes Radhošť a Martiňák. Jakože asi bych se na Javorník nějak dostal, ale vstával jsem ve 3 ráno a už na mě šla celkem únava a asi bych nahoře stejně někde usnul. :-) Užijte si to.

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                tak to je jasné, to by bylo už moc

                jinak jo, užili jsme si to :-)

                hodím tu fotky

                0 0
    • novas752  

      Byl jsem tam minulý týden brzo ráno na východ slunce :) Zážitek parádní, ale nějak jsem nepočítal s tim, že bude jen 16°C :D

      0 0
      • jIrI___  

        Včera před šestou ranní bylo kousek od Rožnova 7°C… Takže nepodcenit oblečení, i když je přes den pařák :)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          jo jo, kosa může být

          ale na teplo může pomoci třeba i pláštěnka (nebo neprofuk)

          0 0
    • Tecka  

      Na Javorníku jsem byl včera večer skoro po hřebenu od ValMezu, ale ještě za světla protože potmě se bojím zlého vlka a sovy :-) ©Jen počkej zajíci

      0 0
    • Derwen  

      My už jsme to absolvovali v rámci Drtiče, kdy jsme tam razili předposlední kontrolu kolem 23:00… Panoramata a kosa byla parádní :-)

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      ahoj všem,

      tak dobře to dopadlo, vyjelo nás tam 59 a snad všichni dopřed dojeli domů

      fotky

      http://mtbfoto.rajce.idnes.cz/…avornikovani

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.