• tomaschek

    Zdravím, zvažuji koupi rámu No Saint Urian pro manželku a nejsem si jist, jestli nejmenší vyráběná velikost 16 není na jejich 160 cm moc (malé vysunutí sedlovky). Nemá někdo s podobnou výškou s touhle velikostí rámu od No Saint zkušenosti? Předem díky.

    0 0
    • destr  

      Ta moje má 18 rám a měří cca 170 cm a je jí akorát ;-)

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Mám 160 cm a 16" rám a je to v pohodě. Sedlovku mám vytaženou dostatečně. I kdybYch měla o něco kratší nohy, byla by vytažená dost. Dala bych fot­ku, ale žádnou vhodnou novýho rámu (taky No Saint) jsem nenašla. Kdyžtak jen starýho, ale ten měl taky 16". Neboj, na vejšku to bude fajn, na dýlku je No Saint kratší, i když pořád delší než třeba RB.

      0 0
    • yoggi  

      ta 16 ram bude v pohode aj uzivatel (kamarat) enrico ma 16 no saint a meria 169cm

      0 0
      • mar_tin1  

        ??? on sa práve bojí, či 16" rám nebude na 160cm moc veľký. týmto si ho práve podporil v tom, že veľký možno bude…

        0 0
        • tomaschek  

          jo jo :-) ale vzhledem k tomu, že manželka doteď jezdí na „19“ 4EVER bez slopingu, který si na radu chytrého prodavače koupila před cca 10 lety, ten „16“ by jí asi být velký neměl. Za ty roky si kvůli o dvě čísla většímu rámu zvykla na dlouhý posed (zadek vzadu – natažené ruce), takže ji teď horko těžko vysvětluju, jak by měla správně sedět na bajku. Holt zvyk je železná košile…

          0 0
          • siafu  

            Měřím do 165 cm a jezdím rám 16". Pokud má delší nohy, tak ta výška rámu bude naprosto v pohodě i při nižší výšce postavy, samozřejmě by třeba snesla i Trek 8500 ve vel. 15.5… Ja mám nohy spíš kratší, takže sedlovka je vysunutá cca 20 cm

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.