Nezobrazování rychlosti Sigma BC 2209 MHR

31 nepřečtených
  • _Verča_1

    Zdravím,

    přestala se mi zobrazovat rychlost /občas naskočí/. Vysílač rychlosti a magnet je ve správné vzdálenosti a baterku už jsem taky zkoušela měnit. Nevíte někdo, co s tím, nebo to mám rovnou poslat na reklamaci?

    0 0
    • iron.hide  

      mam rovnaky problem s BC2006 MHR, aj ked v lete to bolo ok, to az teraz na jesen zacalo zlobit, mozno je to kvoli nizsim teplotam?

      proste su to smejdy, ak sa da tak to predaj na bazare.

      nabuduce je lepsie kupit inu znacku

      0 0
      • zdsamct  

        ak sa da …

        … ak sa da .. bych rad mel, za radu prodat na bazare, obtisteny tvoje zuby na moji nabliskany Martensce

        bez s timto do hajzlu … me to nefunguje tak to prodam bez pul slova

        0 0
        • borda  

          Uklidni se, zopakuj si vyjmenovany slova po L, precti si, co pise nize a kdyztak zacni se svou vendetou v nemecku, porotoze si predstav, ze v nizkych teplotach se ty sigmy serou skoro vsechny, ty kurvy to prodavaji a nikomu nereknou ani slovo!

          0 0
      • Datel Stepní  

        Prodat věc o které vím, že funguje špatně???!!!

        Jak přemýšlíš? Je mi z toho na blití!

        Říká se, že na západě je morálka lepší než u nás. Doufám, že na východě není horší a ty jsi výjimka.

        0 0
        • iron.hide  

          no ved to by som uviedol v tom inzerate, ze obcas vypadava signal, ale ze v lete mi to fungovalo takmer bezchybne. a dal by som preto na to aj prislusnu zlavu. ten clovek co by si to kupil, by teda vedel dopredu, ze to nefunguje na 100%.

          btw, tento smejd BC2006 MHR som tiez kupil na bazare za 30 eur, pritom povodna cena je 100. povodny majitel dobre vedel preco to predava, a ja som zas vedel ze ta zlava je preto taka velka, lebo s tym neni vsetko OK. a ked som si precital recenzie na nete, tak sa mi to potvrdilo, ze je to smejd. no ja som ho zobral aj tak a na silnicku mi staci, lebo ju aj tak jazdim len ked je teplo.

          ked vsak dosluzi, tak ju rovno vyhodim a kupim si nejaku uplne inu spolahlivejsiu znacku.

          0 0
    • bochov  

      Pošli to na reklamaci ja mam 2209 asi čtyři roky a bez problemu 2006 to byly šmejdy ale 2209 jsou bezproblemove.

      0 0
    • zdsamct  

      pred tim ti to nedelalo a ted co se zacalo jezdit s blikackou nebo svetlem to zacalo

      vsadim se, ze to blikaci je neco od smart… dej je dal od compijutru nebo vymen a nebude problem .. zkousel jsem a vim

      .. kdyz jsem mel comp na predstavci a svetlo na jedne nebo druhe strane byl problem … svetlo na jedne a comp na druhe v pohoce .. brano z pohledu od predstavce ,,,

      i par cm dela moc

      0 0
      • _Verča_1  

        Blikačku ani světlo nemám. Začalo to samo-z ničeho nic jednou na vyjížďce to přestalo ukazovat rychlost /ostatní fce, které nejsou závislé na rychlosti, jsou zachované/

        0 0
        • notobi  

          vyměň si baterku a bude to OK ;-) a tohle můžeš zamknout

          0 0
          • Sugar67  

            Přesně – vyměnit baterku v čidle! Taky jsem se s tím trápil

            0 0
            • Vilém  

              Hned v uvodu pise, ze ji menila.

              0 0
              • Sugar67  

                S tím si dovolím nesouhlasit – píše že vyměnila baterii. To ovšem může být baterka v komplu, ale né v čidle. Pokud ji vyměnila aj tam, tak reklamace.

                0 0
    • Mychal  

      Teď jsem se něco natrápil stejným způsobem s Sigma 2006. Po výměně baterie v čidle to nechtělo naskočit a když už, tak to jen někdy. A před výměnou to bylo snad i lepší. Až po týdnu se to zlepšilo, snad už napořád. Tak třeba i tobě se to zas zlepší samo od sebe..

      0 0
    • Joekolo  

      Asi špatný kontakt mezi držákem a computerem. Zkus s tím zaviklat, třeba se kontakt obnoví.

      0 0
      • Joekolo  

        Další možností je, že po vyndání baterky nebo resetu se vynuloval obvod kol a proto neukazuje rychlost. Chce to vyndat baterku a po jejím opětovném zasunutí se jako první zapne nastavovací mód obvodu kola, většinou bývá 2090 (mm), nebo ho lze najít v tabulkách na netu podle rozměru kola. Pak už by měl rychlost ukazovat.

        0 0
        • Vilém  

          Ty jsi tak hodny, ze okamzite tlumocis dalsim ziskane informace. Pritom pred hodinou jsi sam nevedel.

          0 0
          • Joekolo  

            Důležité je, že to vím teď. Tady v tom případě se může jednat o stejný důvod nefunkčnosti měření rychlosti a já jsem pravděpodobně jediný, kdo podává správnou informaci :)

            0 0
        • Sugar67  

          2090? a to pro jaké kolo a jaké pláště? já na Ritchey Z-MAX mám 2020!

          0 0
          • Joekolo  

            Na netu jsou tabulky pro každý rozměr kola, nebo se to může změřit.

            0 0
    • _Verča_1  

      Díky kluci, ale všechno bych měla mít v pořádku. Pojede na reklamaci.

      0 0
    • iron.hide  

      to pomoze len vtedy, ak ti ju vymenia za uplne inu znacku ;)

      0 0
      • Joekolo  

        Jakou by jsi doporučil a jaký model v té samé cenové relaci, nebo i levnější ?

        0 0
        • Sugar67  

          No, pokud jde o mě, tak Sigmu používám leta a nikdy jsem neměl problém. Ten mám až s tímto modelem, ale vždy je to jenom o baterii. Bohužel baterky odchází hodně rychle. Teď už vím, že když nechytá ani HR, tak je špatná baterka v komplu a když jenom neukazuje rychlost, tak v čidle. Ale stejně mě sere, jaká je spotřeba!!!

          0 0
          • Joekolo  

            Proto je lepší drátová verze. Bezdrátová žere moc baterky.

            0 0
            • miki  

              Ty se mi zdáš!! jak žere bareky ,jezdím 10 let s bezdrátem a někdy vydrží baterie 2 roky v pohodě.Někdy rok ,záleží taky na kvalitě baterek.

              Jediné a přesné měření je sednout na kolo změřit a zapsat, tabulky jsou k hovnu

              0 0
              • Joekolo  

                a jaký model máš ? Co vydrží bezdrátově 2 roky na jednu baterku ? :))

                0 0
              • Sugar67  

                Souhlasím s nesouhlasem s tabulkama.

                Nesouhlasím s výdrží baterek 2 roky v bezdrátu, leda bys najel tak 200km/ročně. Rozhodně nepoužívám šunty, tak bohatý nejsem.

                0 0
                • Sugar67  

                  Jo, a jak se ochladí, tak měním baterky furt. Takže asi brzo půjde z domu. Docela to nas…e, když ti po půl hodině přestane fungoavat.

                  0 0
    • Murray  

      tak tady se přiživím…taky mám BC 2209 targa, na kole vše funguje, nemám problém, když ale běhám s hrudním pásem dělá to následující…

      nasadim, navlhčim kontakty, tep měří, rozběhnu se a tep se zasekne na nějaký hodnotě…tak zpomalim popřípadě uplně zastavim, chvíli na to čumim a ono se to zase rozběhne a ukazuje to, rozběhnu se a zase se to zasekne na hodnotě a takhle pořád dokola, je téměř nová, nenapadá vás něco?

      vydedukoval jsem, že to musí souviset s otřesy, jinak si to nedokážu vysvětlit… nebo to bude nějaká prkotina… jinak pude na zimu taky na reklamaci

      0 0
      • SharkPool2  

        Já mám 2209, ale normální ne Targu a při běhání nebo posilování vše funguje naprosto bez problémů… Na kole není problém. Vše šlape jak má.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.