NEoriginal brzdovy desticky pro XT BR-M775(2008)

18 nepřečtených
  • mountaineer

    Mate nekdo jiny nez neoriginalni desticky v koutoucovkach XT 08?Budu menit tak se rozhoduju ktery…

    0 0
    • Vilém  

      takze chces brat originalni? os shimana jich je taky par druhu na vyber

       
      0 0
    • misha  

      co fastop?

      0 0
    • petebike  

      mam sice Rka ale je to stejny…

       

      a o hodne lepsi nez original desky jsou Kool Stop a Goldfreny..

      0 0
      • pepek  

        Tak, tak, Goldfreny mám teď a zařadil bych je hned za Koolstopy – a za tu cenu- není co řešit.

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Mám SH XT a zkoušel jsem tyto desky:

      SH RESIN (organiky) – dobrý SH METAL (sintry) – dobrý ale mě pískají A2Z (organiky) – dobrý nebo trochu lepší než SH 300G (organiky) – divný / ještě skusím zjistit kde je chyba

      Jen tak mimochodem mě pěkně štve že výrobci neudávaj pro svoje destičky součinitel tření a jeho závislost na pracovní teplotě. To u auto destiček, zvlášť pro závodní účely to píšou. To potom ta srovnání tady dost kulhají, protože stačí aby měl někdo zamaštěný kotouče a i docela dobrý desky najednou nebrzdí......­.zkrátka busines táhnou mýty a pověry, napsat pravdivé a věcné informace se dnes moc nenosí :-(

      0 0
    • tri3lobit  

      nebudem zakladat novu tenu tak sa spytam tu

      ake dosticky by ste mi doporucili do avid BB5 mechanickych kotucovych brzd, mam uvazovat nad nejakymi neoriginalnymi alebo radsej original avid?

      0 0
    • Fenous  

      Pridam se s dotazem: mam Avid Juicy 3 a dal jsem tam Fastopy desticky. Ale: kdyz davam do trmene original desticky, krasne zacvaknou a drzej jak pribity, kdyz tam davam Fastopy, jsou porad jakoby volny a je kumst je tam naraficit, aby cepy na pistkach sedely v dirach na destickach a stejne tam nesedej nic moc. Koukal jsem, ze kazdy desticky maj jinej tvar zoubku na vrchni strane. Resil jste nekdo tenhle problem? Muze to bejt tema zoubkama, ktery y origo Avidu lip zapadnou a drzej?

      http://www.cykloprofi.cz/…alog/507.jpg

      http://www.wiggle.co.uk/…/5300003709/

      0 0
      • Vilém  

        V cykloprofi maji trosku zmatek. Potreboval jsem do stare Avid CPS desky, koupil jsem tez fastop, ale prisly ty, ktere mas v tom prvnim odkazu. Ty mi v CPS nedrzely, protoze mam ztraceny jeden magnet, ktery desky pridrzuje. Tak jsem kontaktoval cykloprofi a oni rekli, ze vedi oc jde, poslali jiny desky, ktery sice mely stejny typovy oznaceni, ale jinej tvar horni casti desky, takovy jako je v tom druhem odkazu. Ty uz drzi na svem miste bez potizi.

        0 0
        • Fenous  

          Ted se zeptam uplne blbe, ale ve trmenu je nekde magnet?

          0 0
          • Vilém  

            Na CPS ano. Jak je to v Juicy 3 to nevim. V tech CPS drzi jednak magnetem a jednak diky tem hornim zoubkum, ktere zapadnou do pruzne plechove spony.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.