Náhrada za olej redrum do vidlice Reba RL 2012 nad vzd.pístek.

20 nepřečtených
  • Luk029

    Našel jsem tu hodně článků na toto téma ale nikde jsem nezjistil jaký olej bych mohl použít jako náhradu nad vduchový pístek místo redrumu. (reba RL 2012) Všude mají jenom velké balení a když se k tomu připočítá ještě poštovné tak je to celkem dost,stejně budu potřebovat jenom pár ml. :-)Tak se chci zeptat na nejakou dobrou alternativu kterou koupím v každé prodejně s oleji. :-)Nebo dá se sehnat někde menší balení toho redrumu?.díky za info.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Ja tam liju motorovy 10W40:)

      0 0
      • nitraq  

        A co 5W30 mistře, ten by šel?:)

        0 0
        • McBlacky  

          vzhledem k tomu že tam leju co mě napadne tedy od 5 do 15 tak určitě

          0 0
          • Smazaný účet  

            tak nejak…

            0 0
          • alinceb  

            A dovnitř do vidle leješ co? Btw. nějaký tip, kde koupit náhradní gufero na 30mm nohy? Dá se použít nějaký standardizovaný výrobek, nebo musí být vyloženě od RS nebo EFS?

            0 0
            • McBlacky  

              dovnitř leju bud 5 nebo 7.5 podle toho co tam má být. Teda do tlumení. Na mazání a pístek jak píšu co mě napadne. Open bath foxe si nechávám dělat, takže tohle se týká jen Sidů a Reb. Dřív jsem dělal doma i openbath maruny a tpc+ manitou ale ted už máme jen RS a jednoho foxe.

              0 0
    • scret  

      klidne nejakej hustej motorovej…

      0 0
    • goofy  

      Jak uz tady napsali ostatni. A pokud bys chtel neco RedRum podobneho, tak Fox Float Fluid jde koupit v malem baleni.

      0 0
    • scota  

      Mogul Trans 80 mají ho skoro na každé benzince.

      0 0
    • triss  

      Kdykoliv jsem doufukoval vidlici, tak si ani jednou neodprskla trochu oleje.(zřejmě sucho)Zdá se mi, že trochu zadrhává při menších nerovnostech.Chtěl bych se zeptat, který obyčejný olej kromě je podle vás nejlepší nad vzduchový pístek a kolik ho tam mám teda nalít.Vím, že na téma se odpovídalo, ale nevím, zda-li je to myšlené vtipem nebo jestli se tam může opravdu nalít skoro cokoliv.Vidlici mám ještě v záruce, tak to nechci nějak dokurvit.Ještě by mě zajímalo, jestli se opravu musí vyšroubovat celá matice s ventilkem, nebo jestli stačí vyšroubovat pouze ventilek a nalít to přes něj.Předem díky ..

      0 0
      • allrose  

        záleží co máš DA-redrum/fox fluid,husté tlumičové… ,SA-komora vazelína m.g.

        0 0
        • triss  

          Díky.. Jedná se o tuto vidlici http://www.velohanak.cz/…oploc-cerna/

          0 0
          • allrose  

            SA -PM600 Military Grease

            0 0
            • scret  

              nebo „maslo“?

              0 0
            • triss  

              Tak díky, já myslel, zda-li nejde použít úplně něco obyčejného, co nezničí vidlici a dá se to koupit např v mototechně.Takhle budu muset holt objednat ..

              0 0
              • Darius  

                kdybys chtel, mam RedRum navic doma… odpruzeni jsem uz opustil, takze rad za par penez prenecham

                0 0
                • triss  

                  Díky.Problém je, že jsi z Kladna a já z CV. Dnes jsem byl posílat poštou opravdu mini balíček a platil

                  jsem za poštovné 75,– Kč Takže i kdyby si nebyl drahý, tak se to skoro ani nevyplatí..

                  0 0
                  • Darius  

                    toho casu jsem realne nejvic v Praze, pokud bys mel nekoho na vyzvednuti…

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.