• Matts.

    Dnes sme sa boli tak trochu potárať na pešo, no a tu je z toho taký malá kukuč.

    0 0
    • Beeda  

      ja ne, ale web camera z Lucni na Snezku :-)

      0 0
    • ove  

      Dneska jenom pár fotek z mobilu…

      0 0
      • dedasurovec  

        něco podobného jsem dnes absolvoval na javorníku. Nic příjemného nést kolo na zádech v pul metru sněhu.:-D

        0 0
        • ove  

          Půl metru už je na kolo trochu moc.V těch deseti centimetrech tady se dalo docela v pohodě dojet až na místo,odkud je tato fotka.739 m n.m …8-)

          0 0
      • teepeex  

        hmm, tise zavidim :)

        mam chripajznu a hniju v pelechu

        0 0
        • Krocan  

          to sme na tom stejně…a ještě k tomu tady všude je akorát mokro, bláto a žádnej sníh:-(

          0 0
          • Howgh  

            kolem Priglu (napolo vypuštěnýho) se jelo fajn. Blato na trailu nehrozí.

            0 0
            • pepek  

              Tak, tak blata tak akorát, aby byl ten fun. Prygl trail byl v noci móc pjekný.

              0 0
              • Howgh  

                to jako když nevidíš ty propasti kolem, tak nemáš závrať a valíš suverénně ?

                0 0
                • pepek  

                  Jaký propasti? Sem myslel, že je tam rovina  :-)

                  0 0
            • ropman  

              dnes už to vypadá malinko jinak (zamrzlo), je pěkně sucho, terén vymrzlej

              0 0
    • gmbiker  

      Ty dnešní fotky jsou trochu depresivní :-(

      0 0
      • cagalam  

        …a byl jsi tam na kole?

        0 0
        • gmbiker  

          Na kole ne, možná v létě. Ale jestli chceš fotku z kola, tak tu mám jednu z minulého týdne.

          0 0
          • Matts.  

            Tak toto je dnes večer u nás. Nie je to biková, ale cez tieto dvere sa dostaneš do ríše snov.

            0 0
            • Matts.  

              Hríbik, a túto si videl? , Šariš je síce Blééé, tam nechodím, ale ako sa hovorí – dobré svetlo.

              0 0
              • hribik A1  

                jj, videl. saris tusim nikto nema rad, aspon spomedzi tych co poznam :-D

                0 0
                • teepeex  

                  ja ji mam rad:)

                  hodne se zlepsila

                   

                  svojho casu to bolo druhe najlepsie pivo na Slovensku, ked tam boly iba dva pivovare

                  0 0
                  • hribik A1  

                    sak teraz su tu zase iba dva pivovare. presnejsie, dvaja vlastnici vsetkych pivovarov :-D

                    0 0
                    • teepeex  

                      ale nejlepsi je smädny mnich

                      bez debat

                      0 0
                      • Matts.  

                        Akože sme na americkom súde: Námietka!

                        Teraz som odbehol do kuchyne a nafotil moju zásobu do zajtrajšieho rána.

                        Budem patriot a na Urpiner ako Čupku kopli do riti nedám dopustiť. V Kauflande za 10,– SKK.

                        0 0
                        • cagalam  

                          No máš je tam pěkně seřazené, ale není to málo? :-)

                          0 0
                          • Honza729  

                            Ja vcera prisel do vecerky a rikam: Prosil bych dvacet piv a neco k piti..... :)

                            0 0
            • Stancek  

              Saris – samoser

              0 0
    • hribik A1  

      dneska nemam nic. povodne som planoval na prievidzu, handlovu, ZH, zarnovicu. potom sa mi to zdalo na tieto kratke dni dlhe a vzal som to opacnym smerom. blbo som urobil. celu cestu do korycan (morava, buchlovske hory) proti vetru, nas5 skoro bezvetrie. takto som mohol ist po vetre

      0 0
    • zskal  

      Z dnešní pohodové vyjížďky. Cesta z Hadovny na Rusavu…

      0 0
    • capis  

      Foceno na Hovízkách ( Vsetínsko)

      0 0
      • capis  

        nemůžu tu fotku nahrát, asi dělám chybu

        0 0
    • TheIF  

      Ja byl včera na Skřítku. Po dlouhé době den bez srážek tak toho byla potřeba využít… ale i tak mokro, samá sůůůl, nahoře kosa, kolem Olmíka pruvan – zase domů to pak jelo samo :-)

      0 0
    • sibe  

      V sobotu jsem byl na Brdech, ale vandrem, nakonec z toho byla jedna povedená fotečka.

      0 0
      • jIrI___  

        Úplně z té fotky číší pohoda :-)

        0 0
      • Spirit  

        Nádhera!

        0 0
      • Matts.  

        Toto pošli do súťaže, môže byť aj o varení, aj o muzike, ale hlavne foto je O.K.

        0 0
        • sibe  

          jh, tahle se obzvlášť povedla

          0 0
          • sibe  

            no a když se vám tak líbí, přihodim ještě jednu, škoda, že neni tak ostrá hjako ta první

            0 0
            • Matts.  

              Námet super, ten stromček cez ľavého chlapa fuj, ináč 98bodov. Z tej fotky cítiť atmosféru, ktorú doma nezažiješ.

              0 0
    • Bully  

      Dneska jenom se psem, takze jsem vzal i fotak :o)

      0 0
    • wda  

      Sice nebiková, ale… Dnes se u nás počasí střídalo jako v dubnu. Chvíli sluníčko, chvíli déšť.

      0 0
      • Matts.  

        Nič v zlom, pekná dúha, ale nedalo sa ti spraviť krok vpred aby vypadla tá hrozná značka, vrchol strechy a nejakého smreku? V jednoduchosti je krása.

        0 0
        • jIrI___  

          Ta značka tomu právě dodává atmosféru.

          0 0
        • wda  

          Já věděl, že si někdo rýpne. Bohužel nešlo, páč nešlo jít za tu zastávku. No nešlo, všechno jde! :D

          0 0
    • hribik A1  

      tomuto hovoria nasi meteorologovia „polojasno“. uz davno hovorim, ze by mali byt plateni normou – na kolko % sa ich predpovede zhoduju s realitou, tolko % dostanu z platu

      0 0
      • hribik A1  

        ..

        0 0
      • prvniodkonce  

        To by si museli jít vydělávat na živobytí jinak a nebyl by nikdo, kdo by ty hovadiny vymýšlel :D Leda že by se zločinci odsuzovali k několika letům meteorologických služeb… :D

        0 0
        • hribik A1  

          no ja som v snehovej burke dostal dneska taky napad, ze keby tym kanadanom predsa len povolili u nas tazit ten uran, tak by sme im ponukli ako prvych zamestnancov cele shmu :-)

          0 0
        • Krutor  

          Můj táta vždycky říkal (bylo by mu dneksa 63 :-( ), že rosničkáři jsou státem placení lháři :-))))). Něco na tom bude …

          0 0
          • hribik A1  

            oproti politikom su ale len velmi nizka kategoria

            0 0
    • Meduza  

      20–23.12. Italie Monte Bondone. 4 dni totalniho azura :o)

      0 0
      • XC-biker1  

        ta obloha a výhled je brutus :) krásne foto

        0 0
        • Jogador  

          škoda že neměl polarozák, jinak by ta fotka byla uplně nej…

          0 0
    • marapara  

      Dneska ráno jsem se vzbudil, teda spíš mě probudilo tohle :). Akorát jsem vyfotil z okna, nic úžasného v tom nehledejte, krom těch mraků :).

      0 0
      • marapara  

        A tohle včera, ale to jsem byl v práci a měl jsem s sebou foťák :)

        0 0
        • Matts.  

          Dobré svetlo, dobrá kompozícia, z ničoho si spravil krásny záber.Obloha ti k tomu pomohla.

          O.K. Takto si predstavujem živé fórum.

          0 0
        • marapara  

          No a takto vypadá pohled z okna z práce :)

          0 0
          • Matts.  

            Aha, už sme doma, ale takto som dnes pracoval ja.

            Na druhej snímke vzadu Poľana

            0 0
    • easyrider  

      Dneska ráno v Brně, sluníčko a frišno…

      0 0
    • RedAce  

      Byl jsem dneska na Ještědu (teda ne úplně nahoře, zabalil jsem to tam u toho semaforu;-)), chudák Author… :-D

      0 0
      • jIrI___  

        Blázne, na silničce bych asi na takové zmrzlé cesty nevyjel :-D

        0 0
      • RedAce  

        Dole u středu mi to zmrzlo a nechtělo to řadit:-DDD

        0 0
        • Matts.  

          Ty kokso, dúfam, že teraz sa už nalievaš rumom, aby si rozmrzol. U nás vymysleli taký cestný zákon, že keď je súvislá vrstva snehu na cesea, tak musíš mať zimné pneu. Ty si našu literu zákona určite nedodržal.

          0 0
          • Matts.  

            cesea zmeň na „ceste“.

            0 0
          • hribik A1  

            hentam by sa dalo argumentovat, ze to neni suvisle, v strede chyba

            ako sa oznacuju zimne gumy na bajk? lebo okrem dopisania „M+S“ fixkou o ziadnom inom sposobe neviem :-)

            0 0
          • RedAce  

            ono z křižan až na to rozcestí to je v pohodě, ale ta cesta z toho sedla,  byla souvisle pokryta snehem, ale nastesti na tom byl nasypanej nejakej sterk. Nahoru to jet šlo, ale dolu sem bruslil pěšo vedle kola :-D (aspon mi nebyla zima…)

            0 0
            • Matts.  

              Nechcel som by ť sviňa a rýpať ako si šiel dolu, vysvetlil si to sám a gratulujem ti k štastnému návratu domov. Moja parta to mala lepšie, cudzí psisko nám doniesol poleno do ohňa, kamoš mal ťapku, aby prehadzovač nezamrzol.

              0 0
    • hribik A1  

      samy sneh…

      0 0
      • hribik A1  

        polia…

        0 0
        • hribik A1  

          kopce…

          0 0
          • hribik A1  

            este moj oblubeny pohlad proti slnku…

            0 0
          • teepeex  

            tohle jsou taky pole :)

             

            ps – hint:)

            0 0
            • hribik A1  

              tam je to vsade same pole :-) krasne je, ked na polovici z nich su v lete slnecnice…pohlad na slnecnicove polia naprosto milujem…

              0 0
              • teepeex  

                ja vim, zes romantik:) ale musel jsem si malinko stournout

                jo a je to fajn :)

                0 0
    • Tomcat  

      Nafotili ste dnes niečo? Ano nafotili,  jen sem trohu zmrznul a to dost…

      0 0
      • Detař  

        Neni to nahodou TX ze SkyLady? :D Taky lítáš? :-)

        0 0
        • Tomcat  

          Ne já jen rozbíjím a lepim 0:-)

          0 0
          • ¨MZ  

            vždyť máš to letadýlko jak nový. přál bych ti vidět mého Wild Hawka, tam je víc lepidla a skelné pásky než polystyrenu. Už bylo pěkných pár přistání přímo na čumák. Nejdřív proto, že jsem to neuměl a když už to člověk trochu má v ruce, tak zase zkouší akrobacii moc nízko, pak stačí splést si strany a jede lepit :-)

            0 0
    • Bully  

      Dneska naopak ostatni fotili me, napred zena, co me po te tlame odvazela a potom mi delali CTcko hlavy a zad a RTG zapesti. Hodim pak fotky do padu.

      0 0
    • ¨MZ  

      východ slunce

      0 0
    • ¨MZ  

      východ slunce

      0 0
      • Matts.  

        ešte raz sa pozri na tvoje foto. Hocičím zakry pravú  stranu fotky, aby tam nebolo vidno ten dom, cca 1/3 fotky a máš krásnu kompozíciu. S tým barákom je to špatné. Ináč O.K.

        0 0
        • hribik A1  

          to je vec vkusu, mne sa tam ten barak paci :-)

          0 0
        • ¨MZ  

          no nevim, mam těch snímků asi 7 různých a tahle mi přišla nejlepší, bez toho domku mi to právě přišlo o ničem. Jenom jsem to možná nemusel dole tolik oříznout. Jasný je že je to věc vkusu. Nicméně díky moc za názor.

          0 0
          • Matts.  

            Rešpektujem každý názor. Orezané je to  super, nejde ti stredom línia ale na dolnomokraji, vyniknutá obloha, motív je východ slnka, ten dom už rozbíja obraz.

            0 0
    • bagr84  

      Dnesni vyjizdka, zadnej snih ale zamrzly koleje…

      Vyhody: neni potreba blatniku, clovek zustava cistej, zmzla hlina pekne „krupe“.

      Nevyhody: smer koleje = smer jizdy, casto rozbita drzka pri pokusu o vzdor, zima.

      0 0
      • marapara  

        jj, když zamrzne bláto, tak se dá konečně zajet do terénu :). Už se těším, až zítra vytáhnu provětrat fulla. Full na zmrzlém blátě výhodou … :)

        0 0
        • hribik A1  

          dneska bola na moravskej strane pod karpatmi hlina este trochu blatista…nebolo to dobre zmrznute, asi bola najtypickejsia miestna zimna teplota +1*

          *idealna na to, ze to zem ani nevyschne, ani nezmrzne

          0 0
    • sibe  

      včera na Vranní skále, v akci tatík

      0 0
    • beeker  

      27.12. Procházka na kopec za městem se psem, docela pěkné počasí i fotky. :-)

      0 0
    • jim1f  

      Včerejší výjezd na Prašivou…jen jsme se zapoměli vyfotit na Prašivce,tak není důkaz :-(((

      0 0
    • Jarry  

      28.12. vycházka na Luž

      0 0
      • Jarry  

        Horní Podluží pěšky

        0 0
    • zskal  

      Tak já dnes bez biku lehká procházka na Hostýn…

      0 0
    • teepeex  

      nedelni vyjizdka na Karlstejn, do Haloun a do hajan

      pod nulou, ale slunecno

      0 0
      • Matts.  

        Pre takéto foto som založil toto vlákno. Kompozícia, svetlo, námet = to je zhrnuté v tomto foto.

        Yes.

        0 0
    • hribik A1  

      0 0
    • Lenka.05  

      Zahořanské údolí, Pikovice, Posázavská stezka, požárské lesy…krása. Jen mne cestou domů už přepadla tma.

      0 0
    • marapara  

      Jo :). Docela mě překvapilo, že už tam bruslili nějací nedočkavci. Led ještě praskal.

      0 0
      • Matts.  

        Obidve foto do kvalitného kalendára, gratulujem. Čo máš za stroja? Predpokladám že zrkadlovku, len prezraď akú a zaujíma ma aj objektív. Ešte raz, klobúk dolu.

        0 0
        • marapara  

          Dík :). Mám Canona 450D a tohle je foceno širokáčem Sigmou 10–20 mm. Proto taková perspektiva.

          0 0
          • Matts.  

            O.K. ja mám Canon 400D, kámoš má tvoj 450D, spokojnosť na obidvoch stranách.

            0 0
      • Matts.  

        Dnes cestou z roboty, len tak do bludu. Fotené z jedného miesta, akurát otočka o 180 st.  Ten tretí je len tak na ukážku, aké paneláky sa u nás stavajú.

        0 0
    • Schoscha  

      Dnes jen kousek po okolních kopcích.Bylo krásně, mrazivo,žádný hnusný bahno a oběd pak chutnal 100× líp.

      0 0
    • ZbynekN  

      Pár fotek z dneška

      0 0
    • slavekRM  

      Tak dneska bylo na biku super…

      0 0
    • Luke  

      byla by skoda nevyuzit takoveho pocasi, tak jsem vyrazil na svoje oblibene misto:

      0 0
      • faba  

        Kde to je focené?

        0 0
        • Luke  

          asi 1.5km jihozapadne od Luzne u Vsetina. Kousek pod tim kopcem jsou Vrablovy paseky. A v prave casti fotky jsou v dalce trochu videt Pulciny.

          0 0
    • hribik A1  

      chodnicek pri priehrade

      (2 Burizon: pre teba je ten napravo)

      0 0
      • hribik A1  

        zmrznute nosicke more, vzadu pristav nimnicaport. o kus dalej sa na morskej hladine hrala dedinska liga ladoveho hokeja :-)

        0 0
    • teepeex  

      aj bolo dobre Kefalin, bolo

         
      0 0
    • Tleskač  

      Já jsem se byl dnes podívat na „zával“ cyklostezky pod barrandovskou skalou.

      0 0
    • orgoj.chorchoj  

      Testdrive noveho ore :D

      0 0
    • kolečko  

      Čerstvo bylo, ale hezky.

      0 0
    • zdenek  

      Kdo to pozná?

      0 0
    • Jogador  

      Já též

      0 0
    • Kiri83  

      so psom na vychádzke :-P

      0 0
    • redhotrock  

      s přáním dobře ujetých kilometrů v singlu či s partou, hlavně bez nehod… HOnzula

      .. a toto jsou fotky z prvních kilometrů v novém roce s taťuldou na Ďáblické hvězdárně odhadem 01:30

       
      0 0
      • cagalam  

        Aspoň jste tam mohli před focením trochu uklidit!  :-)

        0 0
        • redhotrock  

          nebyl čas,nebyl prostor a byla zima. navíc bych řekl, že je lepší když ty flašky atp bude vidět než když budou poházený ve křoví nebo po cestách kde se o ně někdo pořeže..

          0 0
          • Paul5515  

            Silvestrovska vyjizdka -Hostynky: Rajnochovice -Lazy-Trojak-Rajnochovice-a spatky domu.

            0 0
            • Paul5515  

              jeste par dalsich fotek +Sjezdovka na Trojaku

              0 0
            • jIrI___  

              Z Lázů na Troják jste jeli po zelené tur. značce? Zajímalo by mě, jestli tam není moc sněhu a je na biku sjízdná :-)

              0 0
              • Paul5515  

                no popravde Jsem vlaste v Lazech nebyl  Z Rajnochovic okolo Kostela po trase Drasala jsou tam na stromech znacky kdyz se vyjede na kopec tak po prejeti louky takovou zkratkou (cervena znacka )na Zelenou znacku Vcera tam moc snehu nebylo ale nektery vyjezdy rozryty od traktoru a zmrzly takze se po tom nedalo ani chodit ale ty useky byly asi jen 2 a delka tak 20–30 metru ,jinak to slo krasne projet ,jo na 3 mistech led pres celou cestu z vytekajicich pramenu vody -na jednom miste jsem hodil hubu -dopoprucuji obejit lesem -led je pres celou cestu adelka asi tak 3–5 metru. jinak to bylo nadhera akorat trochu foukalo ,ale dneska napadlo asi 5 cm snehu ale i tak si myslim ze to bude sjizdny v pohode ,jestli bude dobre pocasi v sobotu a v nedeli tak to pojedu znova.

                Pavel

                0 0
                • Paul5515  

                  Jeste pridavam Sjezd z Kelcskeho Javorniku do Chvalcova -v jednom miste bylo tolik listi ze jsme "zapadli " skoro po pas :) foceno 13.12.08

                  0 0
                  • marapara  

                    No ty wole :))). Něco podobného jsem zažil v při podzimním sjezdu z Velkého Lopeníku. Místy bylo listí po náboj, 2× jsem s sebou švihl a občas i sjel mimo cestu, protože nebyla prošláplá.

                    0 0
                  • hribik A1  

                    to uz ste si skoro mali zavolat traktor aby vas vyprostil :-)

                    0 0
                  • ¨MZ  

                    tak to je bomba, to jsem ještě neviděl :-)

                    0 0
    • orgoj.chorchoj  

      Dnes na Brdech, pohoda a klidek :)

      0 0
      • teepeex  

        tak my dneska taky Brdy, ale proti tomuhle to byla jarni vyjizdka :)

        0 0
    • ¨MZ  

      něco z půlnoci

      0 0
      • Matts.  

        Prvá je super. Tiež niečo vložím novoročné.

        0 0
        • jIrI___  

          První má takovou zvláštně parádní atmosféru.

          0 0
          • Matts.  

            Je to nafotené cez okno v reštike na Skalke, Kremnické vrchy.

             
            0 0
            • Matts.  

              Pre Pána Boha, až teraz vidím, ako je to dojebabrené. Novoročný alcohol spravil svoje. Kompozícia priam ukážková, ako nemá vyzerať foto. Motív v strede, stožiar rastie z hlavy, atď. Odchádzam do kúta,  idem sa hanbiť a kľačať na polienku.

              0 0
              • DaSnail  

                to je práve umenie

                nie tie šablónovité kompozície podla nejakej fotoučebnice pre začiatočníkov

                imho môžeš vstať z polienka

                0 0
                • Matts.  

                  Jééééj, vďaka, už leziem rovno do chladničky, kde ma čakajú vychladené pivká.

                  Vracia sa mi chuť do života.

                  0 0
                • marapara  

                  Máš pravdu, ale ne tak docela. Vyplatí se fotit podle pravidel a to ve valné většině případů. Tohle úplné porušení pravidel se vyplatí jen někdy, za určitých okolností.

                  0 0
                  • Bully  

                    No pravidel: ono je to o oku, pokud to nekdo vidi, bude mit kompozici skoro vzdycky dobrou, aniz by si tu „praci“ s ni nejak uvedomoval, popr. ji lehce upravi vyrezem. Kdo to nevidi, muze se podle nejakych pravidel snazit fotit, techniku muze mit dobrou ale pekna fotka u nej bude spis otazkou nahody.

                    0 0
              • hribik A1  

                neviem, co je na tom take strasne…nikdy som nepochopil, a asi ani nikdy nepochopim vsetko to „ucebnicovanie“ umenia…si myslim, ze to, co je vec vkusu a dojmu, sa do pouciek zhrnut ani neda, lebo je to tak individualne, ze je to u kazdeho ine…

                0 0
            • raceman  

              heeej tam jsem byl na slovenský pohár v cyklokrosu :-)

              0 0
              • Matts.  

                Dúfam, že si vyhral. Takže na pripomenutie prikladám nejaké dokumentačné.

                0 0
                • raceman  

                  kéžby… :-) ale to rekreačné stredisko je luxusní, jen jestli to není zbytečný…

                  0 0
                  • Matts.  

                    No luxusné, áno, ceny sú luxusné. Dnes sme už platili už Eurom. Smútim za slovenskými bankovkami. Takže od žialu radšej ďalšie dokumentačné foto. Toto vlákno je predsa o foto.

                    0 0
    • TB298  

      Včera na Lysé, parádní výšlap, super počasí

      0 0
      • TB298  

        hm, ještě to foto :)

        0 0
      • KAPLIS  

        Lysá je fajn.

        0 0
        • Matts.  

          Bomba, tak chlopi, na Lysej som bol 05/1980. Na vrchole sme si do Salka zamiešali rum, na dobré sa nezabúda.

          0 0
    • l-e-t-o  

      na silvestra jsem byl s přítelkyní na Velkém Javorníku tady u nás u Frenu. Bylo nádherně a zrobil jsem aj pár panoramat. Včera na jejich spojení už nebyl čas, tak je tu dávám až dneska :)

      0 0
    • pajan  

      Já jsem se vyblejsk dneska před domem po návratu z Novoroční vyjížďky…  

      0 0
      • ¨MZ  

        podle mě je to moc velký, hrozně dlouho se mi to načítá, ještě trochu bych to zmenšil :-)

        0 0
        • hribik A1  

          ja by som to este zmensil, kazdy rozmer skratil o tri stvrtiny…ale potom by tu bol problem, ze by sa do obrazku nezmestilo cele b-f logo

          0 0
        • pajan  

          ??? 8-O 

          Ják máš rychlej net?

          Jinak kdyby se to etě zmenšilo nebylo by tam nic jinýho než B-F logo…

          0 0
    • james11  

      Javořina na Silvestra :-) http://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • jIrI___  

        Volba hudebního doprovodu mě hodně rozesmála. Čekal bych k ní spíš nějaké extrémy, divokou akci, atd. Ne romantické fotky. Jinak pěkné video, jen ta hudba… :-).

        0 0
        • james11  

          youtube ti už vše nevezne – napíše že porušuješ autorské práva atd. nabídne ti ale ze své knihovny pár skladeb, ke kterým má práva. No a najít skladbu o vhodné délce a žánru je zatím problém :-)

          0 0
          • jIrI___  

            Tak to pak jo, nevím jak to na youtube chodí :-)

            0 0
            • JSt  

              :-DD

              0 0
            • james11  

              už jsem to změnil, za pár minut se to projeví :-D díky za upozornění

              0 0
      • 4.ever1  

        Nafoceno dnes v lese 02:01:2009  ,  10:58:04.

        Loc: 49°54'32.033"N, 18°23'58.871"E

         
        0 0
        • teepeex  

          dostals k vanocum navigaci? :)

          0 0
          • 4.ever1  

            Ne.

            Foceno mobilem Nokia N82 s navigací. Mobil používám pro záznam projeté trasy s pomocí Garmin Mobile XT 5.00.20 + mapy TOPO 2 Czech PRO. 

            0 0
            • zichis  

              Ještě žes nám ty souřadnice dal, bez nich bych si myslel že je to někde v lese :-P

              0 0
    • zbynek1  

      Fotka z pondělí z Pradědu

      0 0
      • cagalam  

        …tam už je sníh jo? :-)

        0 0
        • zbynek1  

          Jo docela dost… Teď už se lyžuje i tady na Rusavě což je asi 400m nad mořem.

          0 0
    • sagista  

      jj neci drzku v plzni na valse, mrska byl tam schovanej pod prasanem ledik, sem si hral na stopare, krasne je videt jak podklouzlo predni kolo a kousek vedle zvalena zem, uplnej sherlock by ze me byl:)

      0 0
      • sagista  

        ted uz to snad vyjde i s fotkama

         
        0 0
        • Schrama  

          TOUR DE SKI, Nove Město, tým Norska

          0 0
    • jipík  

      Dneska ráno –20°C

      0 0
      • zichis  

        suprová úroda :-) V noci jste teda museli mít parádní mlhu, tady nic takovýho nebylo, jenom vesele mrzne. Je jasno a slunečno, kdo má takovýty boty s želízkama, už na nich řádí.

        0 0
        • jipík  

          Je to foceno mobilem, ta mlha byla až ráno a takhle rychle to narostlo, jsou to dost velký ledový krystaly, na některých fotkách je vidět jak se ten opar nad terénem převaluje, docela mě mrzí že jsem si nevzal velkej foťák.

          0 0
    • Kiri83  

      Doma o 10:00 cca –11°C, o 300m vyššie bolo podstatne teplejšie :)

      0 0
      • jIrI___  

        V takových mrazech by mě na bika nikdo nevytáhl :-D

        0 0
    • marapara  

      Jo, nafotili. Bude toho víc, teď ochutnávka :)

      0 0
      • zichis  

        tak se nenech prosit a dávej, dávej :-) Tvý fotky jsou vždycky koukatelný!

        0 0
      • Matts.  

        Kedže sa do 9.1.09 nezastavím a v robote denne, potešil si ma týmto krásnym malebným obrazom. Ajhľa, Euro je Euro.

        0 0
    • jim1f  

      Dnešní vyjížďka kolem řeky Olše z Darkova do Petrovic.

      0 0
      • snowbob  

        Tady někdo nezahálí a chce za sezonu najet slíbených 7000km…

        0 0
      • arcco  

        Netušil jsem, že se dá kolem Olše pokračovat až do Petrovic, většinou začínám nebo končím v Koukolné u benziny Oilteam

        0 0
        • jim1f  

          to já taky,ale za tím mostem už to jsou Petrovice,ne?Teda Závada.

          0 0
    • Fody  

      Dnes pri Kavečanoch na Hrešnej. Krásny slnečný deň, super jazda na snehu, len všetci bikeri až asi na troch dnes lyžovali.

      0 0
    • Fody  

      Dnes pri Kavečanoch na Hrešnej. Krásny slnečný deň, super jazda na snehu, len všetci bikeri až asi na troch dnes lyžovali. (aj s foto)

      0 0
    • hribik A1  

      0 0
      • hribik A1  

        javorina…(to je to tam vzadu co skoro nevidet)

        0 0
      • hribik A1  

        bradlo

        0 0
      • hribik A1  

        to druhe – jaslovske bohunice

        0 0
        • teepeex  

          vcera jsem nekde slysel, ze jste uz bohunice zastavili

          0 0
          • hribik A1  

            1 blok, tento bude v prevadzke udajne minimalne do 2015

            0 0
      • hribik A1  

        tu asi fucalo…

        0 0
      • hribik A1  

        nhl

        0 0
        • Palo TT  

          Horna Streda s Ihelnikom, Tematinom a Prielacinou v pozadi. Zvacsa sa pozeram opacne, naposledy 26.12 vid foto :)   V lete super kupanie.

          Kolko km si presiel? Respekt. V takej kose jazdit dlhe trasy po cestach, to by sa mi veru nechcelo. Vsak si uz kup lepsie MTB a hor sa do lesa :)

           
          0 0
          • hribik A1  

            nebolo ich nejak moc, asi 120–125

            mna bavi jazdit takto…

            0 0
            • Palo TT  

              Ja mam tiez rad asfaltky a lokalne cesticky 3 triedy, ale radsej autom :)  Okolo Myjavy je toho naozaj kopec. Podolie – Osmek – Krajne ; Krajne – Podkylava – Košariska ; Krajne – Jablonka – Myjava ; kopanice pod Javorinou …

              0 0
      • hribik A1  

        povazany

        0 0
    • Jogador  

      I nad Českou kamenicí napadl sníh, nebo teda snížeček." FOTO":http://jogador.rajce.idnes.cz/…e_svycarsko/

      0 0
      • teepeex  

        tohle je kde prosimtebe?

        0 0
        • Jogador  

          Nad Českou kamenicí – kamenický hrad, nebo taky tu tomu někdo řiká zámečák…

          0 0
    • dedek55  

      dneska jen tak pro radost :-)

      0 0
    • Matts.  

      Dnes sa mi vrátili baby z Tatier a hneď s nimi aj SOS. Tomuto vravím „super výchova“.

      Takže aj mne sa dnes dačo podarilo „blysnúť“.

       
      0 0
    • losna  

      Vacov-Javorník, kaplička sv.Antonína

      0 0
      • prvniodkonce  

        Pěkný, je tam dost sněhu na běžky?

        0 0
        • losna  

          Když jsem odjížděl,tak začal padat sníh,ale jak to tam teď vypadá se sněhem opravdu nevím.

          0 0
    • Karbic  

      konečně jsem stáhnul fotky z minulýho víkendu na Hejšovině…

      0 0
      • Matts.  

        Pekné, vyzerá že inverzia pomaly končí.

        0 0
        • hribik A1  

          bohuzial ale v prospech este ovela horsej sloty

          0 0
    • marapara  

      Konečně jsem se dostal k fotkám, tak něco ze včerejšího asi 1,5 hodinévého pojezdu po Chřibech a podchřibí. První fotka zasněžená lesní asfaltka nad Čeložnicema, druhá Bohuslavice z polí nad nimi a třetí pole nad Bohuslavicama směrem na Čeložnice.

      0 0
      • ¨MZ  

        ta poslední s tim stromem na obzoru je super, ta se mi líbí nejvíc

        0 0
      • Matts.  

        Pekné všetky tri, mne najviac sa páči prvá.

        0 0
    • dieegoo  

      Dnes jsem nenafotil nic.

      0 0
      • teepeex  

        zajimalo by me tvoje srovnani Kendy a Mountain kinga 2,2

        0 0
        • dieegoo  

          Na srovnání je ještě hodně brzo, na MK jsem vyjel jen dvakrát, z toho jednou na sněhu. Že by měl větší nebo menší valivý odpor než Karma mi nepřijde, jede velmi dobře.  MK je možná o malý chlup pohodlnější, ale na silnici hučí a přijde mi, že přenáší do kola drobné vibrace. Víc ti zatím nepovím.

          0 0
        • stix  

          MK mam na kole od vcera, v patek vyjizdim poprve na snih, tak jsem zvedavej :) podam taky info

          0 0
    • Smazaný účet  

      dnesni vyjizdka na prygl a po lede zs sokolaku na rakovec

      0 0
      • vili  

        vcera tam prej bylo asi 2500 lidi…sem tam byl o vikendu brzo rano sam se psem a docela to praskalo pod nohama, na bruslich s vetsim poctem bruslaru bych tam jeste nevlez. Ale zatim se teda myslim nikdo nepropadl (tuk, tuk)

        0 0
    • Beeda  

      vikendove jizerky.....

      0 0
    • Fody  

      Dnes som chcel najazdiť trochu viac ale skončil som takto s mojím druhým defektom tohto roku asi po 4 km. 

      Nakoniec to bola pekná prechádzka s bikom za ruku.

      0 0
    • Pavel  

      Dnes to byla moje premiera jízdy po tom bílém studeném. Moc toho u nás na jihu sice nemáme, ale lepší, jak nic ;-)

      0 0
      • Matts.  

        To za tvojim tátošom je bunker z druhej vojny?

        0 0
        • Pavel  

          Přesněji to je předdruhovojnový:-) bunker (řopík) aka „Lehký objekt vz. 37“, typ A – 140 „U Trafa“ ŘOP 13*, VEČ 872; druhosledový oboustranný objekt (rozevření os střílen 140°) v normální odolnosti, datum betonáže (jaro) léto 1937, Loc: 48°43'34.733"N, 16°53'45.473"E

          0 0
          • Matts.  

            Vyčerpávajúca odpoveď, po jej prečítaní som zostal  absolútne vyčerpaný. To chce za pohárik frankovky modrej, suché,  roč. 2007

            0 0
            • drtyc  

              a s tim se spokojis? co treba pudorys, jmeno architekta, stavebni firmy a subdodavatele kovanych dveri?

              0 0
              • Pavel  

                Tady máš ten půdorys :-))

                Stavební firma Ing. Stanislav Neděla, Brno, velitel stavebního dozoru por. žen. Ladislav Matoušek

                0 0
                • drtyc  

                  hezkyyyy :)

                  takze jeste tonaz pouziteho armovani a popis. jestli mrzika (kolik metru ctverecnich a rozmer) nebo pruty(kolik kusu a delka). zpusob prolozeni, vzdalenost vrstveni. se ukaz Majere ;-)

                  0 0
                  • zdenek  

                    No a hlavně výzbroj!

                    0 0
                    • Pavel  

                      Při stavbě bylo použito zhruba 65 q cementu a 14,5 q armatury. Výstavba tohoto objektu stála v tehdejší měně asi 55.000,– korun československých s vnitřním vybavením beze zbraní asi 72.000,– korun.

                      Výzbroj tvořily dva těžké kulomety vzor 37.

                      Armování bylo prutové, počet kusů a délku nevím, ale dalo by se to určitě zjistit, byly na to normy

                      0 0
                      • DaSnail  

                        hmm, a toto je ktorý gulomet- pravý alebo ľavý? 8o)

                        0 0
                        • Pavel  

                          Podle umístění periskopu pravý

                          0 0
                          • drtyc  

                            machr. – nikoliv hanlive.

                             
                            0 0
      • autor_trek  

        V bidonu je nemrznoucí směs ????

        0 0
        • Pavel  

          Nerznoucí to moc nebylo, ale zahřívat to vydrželo hodinu a 3/4 :-))

          0 0
          • jIrI___  

            Rum?

            0 0
            • Pavel  

              Grog. Ale bez rumu :-)

              0 0
              • kolečko  

                Nápodobně. A po hodině jsem měl ledovou tříšť :-)

                0 0
                • Pavel  

                  Já ne. I po té hodině a 3/4 to bylo vlažné. Ta flaša je termo.

                  0 0
                  • kolečko  

                    Aha. Příště beru normální termosku do batohu, ať nemusím lámat ledy…

                    0 0
    • Matts.  

      Dnes ráno na pešo, len tak na Urpíne. Potom cvalom do roboty.

      0 0
      • hribik A1  

        tie strechy na domoch su tam nejake snehuproste…

        0 0
        • Matts.  

          Presne toto rýpnutie som čakal, lebo je to pred mesiacom… :-)))

          0 0
          • hribik A1  

            no prave mi to bolo podozrive, ze to vobec nevyzera byt aktualne…len som to nechcel tak sproste napisat :-)

            0 0
    • Karkulka  

      :-) u plotny aspoň teploučko :-)

      0 0
      • cagalam  

        Mám hlad, jdu jíst…

        0 0
        • drtyc  

          neeeeeeee zradaAAAAAAA! nesmim to tu cist vecer.

          0 0
          • Pavel  

            Taky jsem udělal tu chybu… Chlemtám při tom sice mátový čaj, ale není to zrovna dvakrát vono… :-)

            0 0
            • Matts.  

              Odhlasujem sa, ide sa žrať.

              0 0
      • jIrI___  

        Tolik zeleniny by mě složilo :-D

        0 0
        • Matts.  

          Ja tam vidím okem fazuly a kukurice aj kusy nejakého roztrhaného a upečeného zvieraťa.

          0 0
          • jIrI___  

            To jo, ale kukuřice těžce převažuje.

            0 0
          • pepek  

            Upečené zviera je taky zelenina, len je prefiltrovaná cez prasa.

            0 0
            • DaSnail  

              pravdu díš… 8o)

              0 0
            • Karkulka  

              skoro trefil´s:-) pod tím vražedným nánosem zeleniny je pořádná vrstva mletého masa orestovaného na másle a česneku :)

              0 0
              • Matts.  

                Po konzumácii ako je to s nadúvaním (nadýmáním). Ja by som z toho prdel dva dni.

                0 0
            • hribik A1  

              to je pravda :-)

              0 0
        • l-e-t-o  

          Jsem na tom s tebou stejně. Všechu kukuřici a fazole bych od tama vydlubal a nechal si jenom ty brambory s nějakým mrtvým zvířátkem co v tom je :)

          0 0
      • Krocan  

        tiše závidím:-(

        0 0
      • Krys  

        Pekne, ešteže práve večeriam. Špenát, zemiaky a omeleta. :)

        0 0
        • Matts.  

          Nazdar Krys, a toto si už jedol upečené? Samček jašterice zelenej, ktorý má jedinenčné nebíčkovomodré sfarbenie hlavy.

          0 0
          • Krys  

            Nejedol. Na tom asi nebude veľa mäsa. :)

            0 0
            • 4.ever1  
              1. Antošovice nad dálnicí D47 -  49°54′28.76″N 18°18′47.50″E
              2. Rudyszwald (Polsko) fotbalové hřiště  -  49°56′20.38″N 18°17′31.31″E
              0 0
            • Matts.  

              No, mäska je tam menej, ale má kvalitný chvost. Naši vedci prišli na toto:  nie je dôležité či ti stojí, dôležité je, že ti pevne visí.

              0 0
              • teepeex  

                ty vedci asi nebudou zadny plemenny bejci ;)

                0 0
              • Krys  

                Oveľa väčšia frajerina je presvedčiť ženu, že je mäkký, aby ju netlačil. :)

                0 0
                • Matts.  

                  Správny pohľad na život ako taký. Keď jej ešte vysvetlíš, že sa to dá napchať ako do fajočky, však on sa časom roztrt…á, tak rodinná pohoda ako vyšitá.

                  0 0
    • marapara  

      Nafotili :).

      Ranní Hodonín a pak odpoledne jsem byl na běžkách, asi 10 km kolem Kyjova jsem dal :)

      0 0
      • marapara  

        Druhá fotka aj s měsíčkem :))

        0 0
        • kolečko  

          Taky mám dnešní Měsíček :-) Z dnešního testu nových plášťů.

          0 0
    • The_Trooper  

      Kosířsko (Olomouc)

      0 0
    • l-e-t-o  

      Dneska hned jak jsem přijel domů z Prahy, tak jsem šel fotit a tohle z toho nakonec vylezlo.

      0 0
    • stix  

      Plzeň, neco kolem –7°C :)

      0 0
      • faba  

        Ty jsi se vydal fotit dráty nebo jsem na těch fotkách něco přehlédl? :-)

        0 0
        • stix  

          mam i fotky, kde jsem ja, ale tak to by nebylo ono :-D fotim prirodu. ale ze jsi to ty, tak prihodim jednu, na ktere jsem i ja

          0 0
        • Zeppelin  

          ******* je, že nebyl foťák, ale jen mobil. Příště bereme foťák a pak to snad bude lepší…

          0 0
          • stix  

            yes, pojedu s bagem a tam se toho vejde

            0 0
        • hribik A1  

          sak aby sme si my ostatni nemysleli, ze v ich kraji trebars nemaju elektriku :-D

          0 0
          • stix  

            mame tu i mesto ve meste, tedy skodovku, to by byl teprve pohled ;)

            0 0
      • zdenek  

        Nechci rejpat, ale nemáte v Plzni i něco fotogeničtějšího než ty dráty VN?

        0 0
        • stix  

          mame, ale zkusit vyfotit neco fotogenickeho, tak si tu nekdo rejpne: cim to je por boha foceny? a jelikoz to je foceny mobilem, tak jsou draty :-D. priste berem fotak a jedem za nejakym krasnym zaberem :)

          0 0
          • dieegoo  

            to je logika jak stehno :D

            0 0
            • stix  

              musime na to jit vedecky ne? :-D

              0 0
    • marapara  

      Dneska nic, ale zitra se chystám na běžky na Javořinu, tak foťák beru s sebou :)

      0 0
      • Matts.  

        Už terazky sa teším na tvoje foto. Máš dobré oko. Zajtra idem opäť na Kremnický hrebeň, inde sa u nás nedá fungovať, možno aj ja strčím to čierne čudo do batoha. Počasie je fantastikuš.

        0 0
    • Páník  

      kolem Lužnice, kousek před Táborem

      0 0
    • shodan  

      lazne bohdanec

      0 0
      • stix  

        hezka fotka :) i s dratama VN, jak mi tu vcera zkritizovali :-D

        0 0
        • shodan  

          draty jsou nejlepsi. bez nich by tam byla jen ta haluz:-D

          0 0
          • drtyc  

            do pristiho tydne prosim neco s plynovodem.

            0 0
            • hribik A1  

              plynovod ti nezarucim, ale co by nahradu mozno by som ti mohol nafotit znova spustene bohunice…

              0 0
            • stix  

              ja te nafotim Dobrany – lecebnu :-D

              0 0
              • drtyc  

                no ja to myslel tak nejak solidarne s bratry slovaky co zustali doma. at se muzou aspon zahrat pri pohledu na plynovod, kde jeste treba nejaky kubik plynu zbyl ;-)

                0 0
                • stix  

                  ja bych rekl, ze nejakej kubik ukradli bratri na ukrajine :-D

                  0 0
                • drtyc  

                  jinak vsichni doufam vite, ze az prestane psat uz i Hribik, tak jel ven na celej den, aby se zahral. Takze v ten moment budou totalne bez plynu a nas to bude cekat chvili po te. Takze Hribiku. Ne, ze se budes ulivat a svou potencialni absenci vyvolavat poplasne zpravy. Jasne?

                  0 0
                  • Matts.  

                    Smer ZSSR, idú sa vyjednávať dodávky plynu. Ešte že svieti slnko.

                     
                    0 0
                    • drtyc  

                      btw. kdy zaradi STV na porad dne Ocelove Mesto a legendarni vystup Hlinomaze: „Holomrááááz!!!“

                      0 0
                      • stix  

                        mohli by to dat, docela bych se na to po letech mrknul :-D

                        0 0
                    • hribik A1  

                      zapojim za hajtrovicu cisternu a budem s nou kruzit do ZSSR a naspat a vozit odtial z gazpromu skvapalneny plyn :-)

                      0 0
                • hribik A1  

                  chcel som ti dneska nafotit tie slubene bohunice z frastaku, lec viditelnost nebola taka aby to za cosi stalo,  bolo videt akurat cosi pary splyvajucej s mrakmi a mizernu siluetu, na takej fotke by nebolo nic… (a blizsie sa mi k nim nechcelo) … takze smola

                  0 0
                  • drtyc  

                    HAHAHA :) Nekecas? A co je todle za fotku? I s kolem. Fakt to neni nekdo z rodiny?

                    0 0
                    • hribik A1  

                      no to vies, kazdy kto ma na slovensku nejaky dvojkolak, to je vsetko moja rodina :-)

                      0 0
      • hribik A1  

        pekne…toto by ma asi nenapadlo fotit, ale paci sa mi to…

        0 0
      • hribik A1  

        aj my mame elektriku :-)

        0 0
        • Matts.  

          Hlavne si všimnite, že my máme bezdrôtovú, u nás vidno len ståpy

          0 0
          • hribik A1  

            sa hadaju egyptsky archeolog a grecky archeolog, ze kde mali v staroveku lepsiu, pokrokovejsiu kulturu, a ten egyptsky pravi:

            „my sme pri vykopavkach nasli stare draty spred 4000 rokov, takze uz vtedy sme tu mali telegraf“

            no a grecky mu na to:

            „my sme tiez kopali, a nenasli sme ziadne draty, takze my sme uz vtedy mali bezdrotovy telegraf“

            0 0
            • Matts.  

              :-))), a tie ståpy sú egyptské, alebo grécke? Toto by mohol byť nie bezdrôtový telegraf, ale ståpový, len neviem kto ho vynašiel

              0 0
              • hribik A1  

                vynasli ho slovaci, pri pohariku dobrej bosackej slivky palenej :-)

                0 0
        • Jogador  

          Vy hlavně buďte rádi, že máte plyn:)

          0 0
    • fery18  

      minulej tejden,pianko v Ceskem Raji,presneji receno sem si  to dal kolem hradu Kost,bylo to krasny az na par mensich padu,snih je snih:-)

      0 0
    • fery18  

      ete par fotek pridam

      0 0
    • kankrlicek  

      Dneska jsem fotil mlhu.

      Ta poslední byla proti slunci, na Labi dovádělo nějaké ftáctvo, ale na fotce nic vidět není. Jen jsem to zkusil.

      0 0
    • marapara  

      Dneska na Javořině

      0 0
      • lutte1  

        jupí konečně sme se dočkali :)

        paráda jako vždy

        0 0
      • stix  

        tyjo parada, jakoze nejsem bezkar, tak tohle by me donutilo to zkusit … fakt krasny

        0 0
      • Jogador  

        Polarizační filtr?

        0 0
      • axle  

        polarizák mě taky baví, ale jak se říká, všeho s mírou.. zvlášť v kombinaci s širším ohniskem

        0 0
        • Matts.  

          Veru tak, polarizák ti potiahne  tmavomodrú do jedného kúta, motív pri všetkých troch O.K.

          0 0
          • Matts.  

            Dnešné šialenstvo, lebo jazdiť sa nedá.

            0 0
            • hribik A1  

              dnesne sialenstvo…jazdit by sa sice dalo, keby sa tak moc chcelo, ale sa neda…

              0 0
              • Matts.  

                Hm, vážna vec, tomuto aj niekto rozumie? Vôbec neviem, načo toto niekomu je k životu.

                0 0
                • hribik A1  

                  je to potrebne na prelezenie skuskou z predmetu matematika. ci aj na nieco ine, netusim, lebo nikdy nijaky matematikar nebol s to, zdelit, k comu je to v praxi potrebne, resp. k comu to bude mne. na nieco to mozno bude…rozumeju tomu matematikari, ktori sa to x rokov ucili a cely zivot to prednasaju

                  0 0
                  • Matts.  

                    Taký matikár do kopca na bike asi veľmi nemvládze, toto musí zobrať veľa času.

                    0 0
                    • hribik A1  

                      matikar dojde pod kopec, pozre sa nan, odmera uhol stupania, zintegruje, zderivuje, vypocita limitu stupania, nakresli graf priebehu kopca, zisti, ze riesenie existuje a je spokojny

                      0 0
              • misho  

                fúú, tak toto šialenstvo ti fakt nezávidím, ale cez skúškové som najazdil vždy viac km ako mimo neho :)

                0 0
                • hribik A1  

                  do silvestra to platilo aj pre mna… :-) teraz tazko povedat, asi menej alebo rovnako ako cez semester…ono je povacsine aj take sproste pocasie. nastastie

                  0 0
      • misha  

        ten polarizák tomu dává :-)

         
        0 0
    • Tomcat  

      Ano nafotil :-)  XC Trip Zima 2009… …zima co dodat

      0 0
    • mulambo  

      bylo to sice  vcera,ale za ukazku stoji,ne?chopok

      0 0
      • Matts.  

        Krásne, keď zoberiem prvý obrázok, tak vľavo v popredí biely vrchol je Siná nad Demänovskou dolinou, za ňou hrebeň Chočských vrchov a úplne vzadu Nízke Tatry, od stredu doprava vzadu je Sivý Vrch a pokračuje hrebeň Západných Tatier. Gutt.

        Na druhom foto máš zľava Salatín (samozrejme Západné Tatry), Pachoľa, Baníkov, Hrubá kopa, Tri kopy a končí to masívom Baranca. riadne si to priblížil, až je to trochu neostré, v popredí to vyzerá ako Poludnica v Nízkych Tatrách.

        Tretí pohľad, je z Chopku na Ďumbier a vľavo Štiavnica.

         
        0 0
    • Matts.  

      Pridám niečo z Nového roku. fotil kámoš, škoda že tieto foto kazí moja deformovaná postava :-).

      Čakám recenziu hlavne na tú prvú fotku, nešetrite konštruktívnou kritikou, čo ťa nezabije, to ťa posilní. Ja osobne jej dávam 100 z 90 možných bo­dov.

      Ešte pre machrov, akým foťákom to bolo fotené.

       
      0 0
      • pegas  

        ono fotit proti slunku je hrozne zradny a chce to opravdu presne vedet co a jak fotit…ten sloup tam vadi,linie horizontu,sloupu i toho kere se klati a vubec to spolu neladi…do toho ty draty ci co to je:-/…

        0 0
        • Matts.  

          Jasné, keď fotíš na širokáč, tak sa to celé rúti do stredu. Drôty tam nie je vidieť. len stožiar TV vykrývača. Keď stožiar  rukou zakryješ, je to oveľa lepšie.

          Vďaka, veľmi dobrá postreh

          0 0
          • pegas  

            takhle je to mozna lepsi…

            0 0
            • Matts.  

              Presne toto som mal na mysli – zakryť stožiar rukou.

              O.K.

              0 0
    • Rendy  

      FOto z Pusteven směrem na Fatru… sice to neni letos, ale tenkrýt tam bylo super…

      0 0
    • marapara  

      Jen tak z okna z práce :)

      0 0
      • Polka  

        Dotaz: ma to presnou perspektivu, svisly hrany baraku krasne sedi…upravujes to v editoru nebo to tak foti samo? :-)

        0 0
        • drtyc  

          rek bych, ze odpoved je jasna podle toho ramecku

          0 0
          • Polka  

            Ja jsem se ptal na upravu perspektivy te fotky.

            0 0
        • marapara  

          Zdarec. Tady jsem co se týče pesrpektivy a ani co se týče celkového podání barev, téměř nic neupravoval. Jen tam je lehká úprava křivek, téměř neznatelná, zmenšení, doostření, rámeček a šup na web :).

          Jinak taková perspektiva je díky širokoúhlému objektivu. Je to focené Sigmou 10–20. Perspektiva je na širokáči úplně jiná, než na klasickém záklaďáku.

          0 0
    • Ricci  

      Dnes naobed maly vyletik po Brehu Moravy medzi Skalicou a Hodoninom,teplota okolo nuly

      0 0
      • tožtak  

        Zdravím, chci se zeptat v čem převážíte ať už na kole nebo běžkách foťáky. Mám na mysli konkrétně zrcadlovky. Dík za tipy.

        0 0
        • jIrI___  

          Já sice žádnou zrcadlovku nemám a nepřevážím, ale bratránek to řeší nějakým pevným skořepinovým pouzdrem, které si pak dá normálně do batohu.

          0 0
        • Jogador  

          Já zrcadlovku na kole nevozim, i když mám otřesu vzdornou, a na kolo vozim kompakt Panasonic LX2. Zrcadlovku na kole možná ochráníš proti pádu, ale žádnej batoh ti ji naochrání proti otřesům, který této mechanice zrovna nesvětší…

          0 0
        • marapara  

          Já vozím zrcadlovku normálně v batohu a nemám ji v žádném obalu. Prostě volně položenou v batohu. Batoh mám Hydrapack Glacier. Občas vezu i 2 objektivy, ten druhý mám ve futrálu, který jsem k němu dostal. Mám Sigmu 10–20 a 17–70. K té 10–20 jsem dostal polstrované pouzdro. Vleze tam i ta Sigma 17–70. Standatrně vozím ještě pouzdro s přechodovými filtry Hitech a držák filtrů. Vše volně v batohu.

          0 0
        • kolečko  

          Mám kombinovaný fotobatoh, do kterého se vleze tělo s objektivem+dva další a nějaké filtry, karty. V nefoto části mám peněženku, svačinu, mapu, teď v zimě druhé rukavice a pod. Je to podle mě nejlepší řešení pro zrcadlovku. Kdysi jsem vozil klasiku v pouzdře na prdeli, ale je to dost risk. Batoh ji ochrání líp, ale nejlepší je nepadat vůbec :-)

          0 0
    • marapara  

      Dneska na běžkách v Chřibech .....

      0 0
    • Smazaný účet  

      Vyroba tepelne izolace na hadicku pitnyho vaku a test v terenu. Obstala!

      http://picasaweb.google.cz/…eAdamovAOkol

      0 0
    • Jogador  

      Už aby zas bylo léto:)

      0 0
    • DaSnail  

      nieje to pekný pohlad. ležalo to len tak na ceste. aké zvieratko to bolo neviem.

      vlci táhnou krajem…

      POZOR!

      osobám mladším ako 18 rokov a osobám s citlivou povahou sa odporúča

      OBRÁZOK NEOTVARA!

      0 0
      • Jogador  

        Já před 3 týdny narazil na pytlákem střeleného jelena, s uřízlou hlavou, kterou si vzal, vše ostatní tam nechal, nahlášeno myslivcům, přišli se na to podívat, a pak to tam nechali pro ožrání, mizelo to docela rychle, nakonec toho moc nezůstalo…

        0 0
      • hribik A1  

        tak takychto podobnych krasnych zvieratiek vidim bezne na ceste dost, niekedy aj 4 za jednu cestu tn-pd

        0 0
        • DaSnail  

          njn, ale ja tn-pd nejazdím…

          btw, to je ešte lepšie jak am-en? 8o)

          0 0
          • hribik A1  

            tak musis hladat inde. obcas sa taketo krasne zvieratka nachadzaju aj v inych destinaciach, len v mensej koncentracii (viac km na jedno zviera resp. menej zvierat na 1000 km)

            ked sa zvoli spravny cas (napr. 00:00–03:00) tak je to uplne skvele :-)

            0 0
      • Krys  

        Minulý víkend som sa bol s deťmi sánkovať a našiel som na zemi kompozíciu z dvoch kusov hovna, jedno dlhšie a druhé asi tak polovica toho prvého, a pri tom ležal návod na použitie z krabičky prezervatívov. Mal som pri sebe foťák, aj som si spomenul na tento thread a chvíľu ma aj cukalo, že to cvaknem, ale potom som si uvedomil, že to by už bolo asi moc. :/

        0 0
        • DaSnail  

          súhlas, všetko fotiť netreba

          niekedy úplne postačí podrobný popis

          ostatné zostane na predstavivosti čitateľa…

          8o)

          0 0
      • prvniodkonce  

        Nějaká kost se válela celý léto a podzim na barranďáku…

        0 0
    • Pavel  

      Sice je to z lyží (kolo bylo včera), ale s kolem to má něco společného. Na foto č. 2 je downhillista valící dolů po sjezdovce. Ano, ta tečka :-)

      0 0
    • bagr84  

      Provetral sem noveho milaska

       

      fotky

      0 0
      • Matts.  

        Hádam si ho nevtrepal do nejakej slanej sračky, takého pekného koníka.

        0 0
        • bagr84  

          prave proto jsem jel na vysocinu, abych se srackam vyhl.

          0 0
      • Smazaný účet  

        nadhera, tise zavidim..

        0 0
    • hribik A1  

      odkazte panovi fararovi, nech pride dat tomuto snehu posledne pomazanie :-)

      (konecne normalna teplota +8, ze sa tu po dlhom case necitim ako v zvaze sovietskych socialistickych republik…mohla by taka ostat konstatne do marca a potom sa zacat zvolna oteplovat…)

      0 0
      • Krutohlav  

        vzdy sa snazim uhadnut miesto kde si fotil a tentoraz sa mi to podarilo. Na dsc01675.jpg je Pominovec. Takze si isiel: Tn – Nemsova – Pruske, tam uz si nevladal tak si tam presiel na druhu stranu Vahu do Ilavy a domov. Uhadol som? 

        0 0
        • hribik A1  

          moc jednoducho si to predstavujes :-D

          tak nemsova, pruske, potom do ktorejsi tej osady podvazie ci co to tam je, zase do pruskeho, nemsovej, potom cez priles na druhu stranu…ale nie ze by som nevladal, len mam aj inu pracu, tak som rad ked stiham aspon takto…

          0 0
    • hribik A1  

      0 0
    • hribik A1  

      basa tvrdi muziku

      0 0
      • Matts.  

        A tento hudobný nástroj je v ktorom meste? Ilava to asi ee.

        0 0
        • hribik A1  

          v ilave

          dokaz

          0 0
          • Matts.  

            Do kelu, tak predsa som akože uhádol, ja sa tam mocem vždy od námestia, kde je vchod do basy a do kostola.  A vieš ako sa dá do basy dostať, aby si ju mohol nafotiť z vnútra?

            0 0
            • hribik A1  

              napr. nejaka vrazda alebo tak…mozno lupezne prepadnutie :-D mozno by stacilo aj struhnut facku nejakemu ustavnemu cunitelovi :-)

              kostol je vtrepany do basy asi preto, lebo ked sa to pred xyz rokmi stavalo, tak to bol zamok alebo take volaco, a kostol patril k tomu…ci je od nej teraz odizolovany, som nikdy neskumal, pretoze som vnutri nikdy nebol, ale snad bude

              0 0
              • Matts.  

                Prvá otázka zodpovedaná správne – vražda.

                Na druhú som našiel odpoveď v tvojom odkaze na hrad Ilava, kde sú foto, a je tam kostol so zamrežovanými oknami od von, čiže do strany basy. To asi preto, aby veriaci vrahovia neliezli do kostola oknami a nerozširovali rady veriacich, ktorí po skončení omše oddídu slobodne do svojich príbytkov.

                0 0
                • hribik A1  

                  ja som ten link cely necital…islo mi o to najst obrazok s popisom…nebral som to totiz ako skusku :-D

                  0 0
                  • Matts.  

                    Tak tu sú tie zamrežované okná na kostole.

                    0 0
          • Matts.  

            Ešte jedna vec, doteraz mi nešlo do hlavy, prečo je kostol vtrepaný do basy, ale on je vlastne od nej odizolovaný, však?

            0 0
    • RomanH  

      O vikendu pri prejezdu Vsetinskych vrchu a Javorniku

      0 0
      • Matts.  

        Super podmienky, to by som si dal kua.

        0 0
    • Mamutko  

      Z Javorníkov.

      0 0
    • drtyc  

      neni moje, ale libi… takova mestsko technicka.

      http://www.flickr.com/…/3210996224/

      0 0
      • hribik A1  

        by som sa stavil, ze hned vedla toho za tym plotom je dialnica…

        0 0
    • hribik A1  

      asi som dosiel az niekam k budejicom alebo treboni, lebo kam sa pozrem, samy rybnik…

      0 0
    • Pavel  

      Tak sníh a led u nás již vystřídalo blato (a sníh a led)… Neoprénové návleky se VELMI osvědčily…

      0 0
      • Krocan  

        to vypadá zajímavě…všecko špinavá, ale pláště jako nový:-D

        0 0
        • hribik A1  

          staci ist na konci chvilu po ceste, gumy sa ti umyju, ale bordel vsade inde zostane

          0 0
          • Krocan  

            mě je to jasný, akorát to prostě dobře vypadá:-)

            0 0
          • Pavel  
            1. nebyla to cesta, ale pořádná kaluž vody s ledovým dnem – takže bez blata
            2. před focením jsem pláště vydrhl

            ;-)

            0 0
            • drtyc  
              1. chtelo se ti na malo a potreboval si umyt plaste?
              0 0
    • Matts.  

      Dnes to bolo opäť bez lyží a bike, ale zato s hubárskym nožíkom. Plamienka zimná, po česky Penízovka sametonohá. K tomu ešte ranné pohľady na zahmlenú B.Bystricu.

      0 0
      • hribik A1  

        ta posledna je uplne skvela…

        0 0
        • Matts.  

          Vďaka, tak ešte jednu žánrovku

          0 0
        • marapara  

          Taky se mi ta poslední líbí. Já jsem dneska jen cvakl z okna, ale bylo hezké světlo :)

          0 0
          • Matts.  

            Ako tak pozerám, o chvíľu ideme kosiť trávniky.

            0 0
            • hribik A1  

              coby, zachvilu zase napadne biela brca a mesiac nebude chcet zliezt :-(

              0 0
      • Bafoon  

        tu poslední bych mohl poprosit na mail? díky moc ;-)

        0 0
        • Matts.  

          Poslal som ti to na mail pred tromi dňami a žiadna odozva. Kua, čo si zomrel?

          0 0
          • teepeex  

            :))

            0 0
            • Matts.  

              No ale on fakt asi skapal, však toto sa nerobí. Najprv voľačo pýta, potom mu pošlem a chlap na to kašle. Alebo žeby mu vypichli oči?

              0 0
              • hribik A1  

                trebars sa na tu fotku pozrel, vyplestil oci, tie mu nasledkom toho vypadli a teraz caka nez mu dodaju klavesnicu s braillovym pismom :-D

                0 0
                • Matts.  

                  Tak a teraz mi vysvetli ako ja na bikeforume prečítam brailové písmo, keď mám hladkú obrazovku. Včul budz múdry

                  0 0
                  • hribik A1  

                    treba si doinstalovat nejake udelatko, ktore to brailove pismo od odosielatela pretransformuje na prijme do morseovky, a ta sa potom moze odpipat, alebo zobrazit v podobe bodiek a pomlciek

                    0 0
                    • Matts.  

                      Podľa teba ja starý corgoň sa mám dnes večer učiť morzeovku? Ty ma nešetríš ani minútku, počkaj, v Bojniciach ťa uptopím pri lipe Mateja Korvína.

                      0 0
                      • teepeex  

                        tyvado, corgon!!, to jsem pil?!?

                        boze, co jsem to vlastne chlastal?

                        no chutnalo to nejak divne:))

                        0 0
                        • Krys  

                          Corgoň je tak hnusné pivo, že ak by bolo ešte trošku hnusnejšie, tak sú to už šťance.

                          0 0
                          • hribik A1  

                            ono este existuje aj ilavske pivo, vola sa tusim koniber alebo konbier, a robi sa z toho sranda ze to je odvodene od slova kon, pretoze je to nascane v pohari od kona. srandovne je aj to, ze ked sa ide okolo pivovaru, tak na ceduli maju napis: ilavsky pivovar, a pod tym: vyroba nealkoholickych napojov, miesanych napojov a neviemesteakych napojov a pivo sa tam kdesi straca medzi tym

                            0 0
                            • Krys  

                              Je to Konbier. To som ešte nepil, ale už som o tom počul. Žiadne prejavy uznania to teda neboly.

                              0 0
                              • Misiak  

                                tak teraz sy tej slovenčyne dal dobre na frak :)

                                0 0
                                • Krys  

                                  Tak môže sa stať aj mne, nie?

                                  Tuším, že teraz nedávno som tu niekde písal, že kým nedávam ypsilon na koniec slovies v minulom čase, tak je to v pohode. A bác ho, je to tu :)))

                                  0 0
                                  • Misiak  

                                    no prave-keby chybal makcen tak je to zanedbatelne, ale y na konci slovesa, to je luxus :D

                                    ale beriem, stat sa moze hocikomu…

                                    0 0
                                    • Krys  

                                      Oné, už som v Česku nejaký ten piatok aby sa na mňa niečo nalepilo. To by si mi mohol uznať ako poľahčujúcu okolnosť, ni?

                                      0 0
                                      • Misiak  

                                        cestina pozna ypsilony na konci slovies?

                                        btw ten prejazd vtacnika zatial vychadza na 4.7.2009… :)

                                        0 0
                                        • Krys  

                                          Minulý čas v ženskom rode množného čísla. Na druhej strane, tá moja hrúbka, by ňou ostala aj v Češtine.

                                          Ad Vtáčnik. Snáď si to zapamätám. Prípadne mi to ešte pripomeň.

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            Ozaj ? :-)

                                            0 0
                                          • Misiak  

                                            je to aj tak az za pol roka, ked tak to este upresnime. zatial vychadzam z pretekov, ktore su (zatial) planovane nasledovny vikend. este sa to moze zmenit…

                                            0 0
                                  • DaSnail  

                                    8o)

                                    0 0
                    • kankrlicek  

                      Ne, ne, žádný pan Morse ani Braill :), mají prográmky, které jim to psané písmo čte. :)

                      0 0
                      • hribik A1  

                        to hej, ale to je moc jednoduche, co sme blbi ze nemame na viac nez na taketo prachsproste jednoduche riesenia? :-)

                        0 0
    • Pavel  

      Dnes (vlastně včera) se kolo nekonalo…

      0 0
    • marapara  

      Dneska vyjížďka asi jen 26 km přes Milotice :). Kostelík a zámek.

      0 0
      • zdenek  

        Máš docela štěstí na zajímavé světelné podmínky.

        0 0
        • Jogador  

          Jj, na fotce nic moc, ale to světlo udělá i z blbýho paneláku pěkný barák:) Ale pdoel mě to neni jen tak, buď je to digitálně upravovaný, nebo nějaký filtry, polarizák jsme už odhalily, tady netušim:)

          0 0
          • marapara  

            Na první fotce je jen polarizák a na druhé je v kombinaci se slabším přechodovým filtrem hitech (0.6 soft). Nic víc.

            0 0
            • Jogador  

              A první fotka je jakým objektivem?

              0 0
              • marapara  

                Obě dvě jsou Sigmou 10–20. První je na 10 mm, druhá na 11 mm.

                0 0
        • marapara  

          Tak světlo hraje na víceméně většině mých fotek celkem zásadní roli :).

          0 0
    • hribik A1  

      cesta…

      0 0
    • hribik A1  

      hmla…

      0 0
    • hribik A1  

      fujisan, japonsko

      0 0
      • lutte1  

        to sem netušil že jezdíš až na dálný východ :)

        0 0
    • hribik A1  

      ta obloha ma nejaku divnu farbu a cele krajina je volajako prapodivne osvetlena, take som tu uz nevidel ani nepamatam…

      0 0
      • Kiri83  

        kua, však ty tam nemáš žiaden sneh :-O

        0 0
        • hribik A1  

          aspon volaco pozitivne…ked ho uz do konca zimy neuvidim nez na vrchole martinskych holi a velkeho krivana, tak mi vobec nebude chybat

          0 0
          • Kiri83  

            No trafil si klinec po hlavičke, som z Turca… Martinky mám za oknom… Kriváň trošku ďalej… (prvá foto je z dnes, a to blato je všade…, druhá je zo silvestra keď bolo vonku asi –15°C)

            0 0
            • hribik A1  

              ja som v ziline kazdu chvilu, odtial je pekne videt obidva menovane kopce, preto som ich tam napisal… ked sneh uvidim na nich a nikde inde, budem spokojny :-)

              0 0
      • Matts.  

        Hríbo, na prvej je Vtáčnik? (Len ma nezakop pod čiernu zem)

        0 0
        • hribik A1  

          cernozeme tu skoro ani nejsu…

          je to smerom na strazovske vrchy

          0 0
    • hribik A1  

      grand canyon + kostolik pobliz

      0 0
    • orgoj.chorchoj  

      winter trans brdy :D 

      0 0
      • Matts.  

        trochu rozmazané, ako z minulého storočia :-)

        0 0
    • Ricci  

      Vcera pri rieke Morave pri Hodonine +5 C, hotova jar :-)

      0 0
    • jipík  

      Dnešní fota

      0 0
    • teepeex  

      dnes smerem na sever Prahy,

      kormorani a bolsevicka architektura

      0 0
      • Matts.  

        Nuž čo už s tou architektúrou, ale ryby majú po vtákoch, teda vtáci ich pekne popapkajú, ako u nás rieke Orava, tam už je houby a nie ryby.

        0 0
    • prvniodkonce  

      Něco málo ze čtvrtka z Krkonoš (mobilem:()

      0 0
      • Matts.  

        Na to, že si fotil mobilom, tak klobúk dolu, krásne prostredie. Ja dnes len tak, aby sme nezdochli hladom. Ja viem, chýba tam nejaký bike, aby to malo fazónu :-)

        0 0
        • hribik A1  

          ked tam chyba bajk, v takom pripade neostava, nez predmetne snicle vyklepat do pozadovaneho tvaru :-)

          0 0
          • Matts.  

            Sleduj postupnosť, oni už sú v požadovanom tvare a hlavne v cesnakovovínovej marináde.

            A popri tom som stihol toto, viď foto. To vieš, keď si slamený vdovec, musíš makať v kuchyni ako farebný.

            0 0
            • Pavel  

              Krwa, táhněte s tím žrádlem do hajzlu! Člověk se snaží držet dietu, večer už nežere a vy s tím vaším žrádlem ničíte morálku mužstva…

              Doktora Grünsteina na vás, holoto!

              :-))

              0 0
              • zdenek  

                nebo Dr. Cajthamlovou :-)

                0 0
              • marapara  

                My Vás tady vyléčíme, lépe než Píšťanech … já Vám tady pumpuju žaludky a dávám klistýry a Vy se chcete dobrovolně zabít žrádlem !!! :)))

                 
                0 0
                • Matts.  

                  Vlastne som už màtvy, je to zožrané. Aj moje baby sú kaput, všetko čo žerie je kaput. Nech žije žrádlo.

                  0 0
        • l-e-t-o  

          to od tebe není pěkné, takhle večer tady ukazovat takové dobré jídlo :)

          0 0
    • hribik A1  

      0 0
    • teepeex  

      nafotili :)

      caput regni z divcich hradu primo pres lihovar

      0 0
    • hribik A1  

      dneska by sa mi boli zisli okuliare so stieracmi…mohli by take zacat vyrabat. cely den bola pohoda, sucho, dokonca konecne a vynimocne fucalo menej nez vyslovne sproste (neni totozne s vyrazom: bolo bezvetrie), a poslednych 5 km zacalo tak husto snezit, ze za tu dobu nayebalo 2 cm. to je potom cez okuliare videt gulove a bez nich este vacsie gulove (snezi mi do oci…). pritom este par minut pred tou snehovou burkou som sa dozadu pozeral na slnko zapadajuce medzi mrakmi…

      0 0
      • Matts.  

        Tú korytnačku si ulovil a zbaštil, alebo ešte dýcha?

        Dnes bol u nás lyžiarsky sviatok – Biela Stopa, takže nejaké foto hádžem do pľacu. Najdebilnejšie miesto prejazd zjazdovkou naštastie sprejazdnili a zjazdári mali tým pádom dnes dovolenku.

        0 0
        • hribik A1  

          pokial ju nezbastil medzitym niekto iny, tak tam este je. nebudem vyjedat jazierka, ktore su aj beztak cim dalej, tym pustejsie…trebars ich vyjedaju ini :-D

          0 0
      • Matts.  

        Pokračovanie, boli aj zástupcovia nášho „slávneho cykloklubu“, držali sa statočne.

        Boli aj jedinci, ktorý do zákruty išli takým zvláštnym spôsobom.

        0 0
    • Matts.  

      Dnes sa mi podarilo toto:

      Trošku snehu, šup, šup, a už je to na streche. Dobré, nie?

      0 0
      • jIrI___  

        To asi jel někdo na namrzlé cestě jako hovado… :-/

        0 0
        • JSt  

          staci malo a vehikl je na budce ;-).

          0 0
        • Matts.  

          Bola to mladá baba, aj ju tam vidieť s kabelkou ako sa šprtá v aute.Nič sa jej nestalo. Otočila to tesne pred nami. Yes.

          0 0
          • jIrI___  

            Tak „mladá baba“, to vysvětluje vše :-D

            0 0
            • Matts.  

              Najprv som sa je opýtal, koľkých okrem seba v aute prizahlušila, ale keďže bola  veselá a stále len telefonovala a telefonovala, tak som ju blejsknul a šli sme lyžovať. Krásna nedeľa.

              0 0
              • drtyc  

                svatecni ridicka… z toho auta touhle dobou uz mela byt jenom hromada rezavyho pisku a pritom jeste drzi pohromade…

                0 0
      • hribik A1  

        500

        rally letne gumy?

        0 0
        • Matts.  

          Foto N. 3 = gumy zimné to bolo o.k., baba bola blbá, že akurát prvý deň nového cestného zákona s vysokými pokutami takto pristála.

          0 0
          • hribik A1  

            no tak ked sa niektorym babam podari otocit to aj na suchej ceste pri parkovani…

            0 0
            • drtyc  

              no me se taky libi jak krasne to misto oznacila a ze vylezla z auta nechala zaplou elektriku a tak… asi prvni nehoda. ale stejne mi nejak neprijde, ze by na te trojce byly lamely. podle ceho soudis, ze to neni letni pneu? a vubec jak to obratila? chbi podle travy na krytu motoru vybruslila az na ten svah, ale neni tam videt nic rozrytyho ani pred tim brzdna draha nebo vyjeta stopa, ale asi to bude vic v zatacce vzadu a klouzala po strese chvili?

              0 0
              • Matts.  

                Otvor si foto č. 3 – posledné. Pneu jednoznačne zimné. za ňou,  ako stojí prvé auto, tak tam je náraz do pravého svahu. Otočilo ju a praskla pravým kolesom do svahu pod uhlom 45 st., došlo k rotácii a bola na streche.

                Tu jej už svetlá nesvietia, lebo som ich vypol :-)

                0 0
    • marapara  

      Z dnešního výjezdu do zasněžených Chřibů. Docela mě překvapilo, že je tam dost sněhu. Zmrzlé zbytky starého sněhu a tak 5–10 cm prašanu na tom. Ale na běžky to nebude, tak jsem aspoň pojezdil a testl nové pláště Crossmarky. Docela dobře drží :).

      0 0
      • Matts.  

        Juj, tá prvá je bohová, kde chodíš na to svetlo. Atmosféra ako sviňa, keby bolo leto, tak o 2 min. prší.

        0 0
        • Krys  

          Už dlhšie mám podozrenie, že vozí zo sebou nejaké reflektory a sviti nimy do mrakov. :) V skutočnosti to bude asi prechodový filter.

          Ale tá prvá fotka je fakt skvelá.

          0 0
          • marapara  

            Je tam přechodový filtr Hitech 0.6 soft. Je to ND4 s lehkým přechodem.

            0 0
            • Matts.  

              No vidíš, ako Krys z teba vytiahol výrobné tajomstvo. Vo finančnej či hospodárskej kríze by som to nerobil.

              0 0
    • raceman  

      sry za kvalitu… pouze mobilem…

      0 0
      • hribik A1  

        nahodou je to dobre…taku divnu farbu na oblohe som uz davno nevidel, co sa tam stalo, zjavenie alebo zazrak?

        0 0
        • raceman  

          rozjasnilo se :-)

          0 0
          • hribik A1  

            coze sa? kedysi som ten vyraz pocul, ale zabudol som uz, co to znamena… :(

            0 0
            • raceman  

              vitr odfuknul mraky a mlhu a vylezlo slunko… ;-)

              0 0
              • hribik A1  

                co to je slnko? to som tiez uz kedysi pocul, ale som uz zabudol, comu sme tak vtedy hovorili…

                0 0
                • hribik A1  

                  vietor, mraky a hmla, tomu rozumiem, ale to slnko, to si nejak neviem predstavit ze co to je… :-(

                  0 0
                  • Matts.  

                    Tak sa chvíľu dívaj,

                    0 0
                    • hribik A1  

                      aha to je toto…no, kedysi to byvalo aj u nas, ale uz dlho nie. asi to bude tou krizou. neni to spoplatnene, ze sme nezaplatili ucet tak nam to neposlali? alebo na ukradine blokuju tranzit?

                      0 0
      • Tomcat  

        Na fotomobil to je dobré

        0 0
    • Karkulka  

      Dnešní 30km výšlap s XC bikerem lze shrnout do tří slov: parádní leč výživný

      ..pohled na polské gúry z rozhledny na Čantoryji

      0 0
      • Matts.  

        Pekné, to vyzerá ako z eroplánu.

        0 0
    • jIrI___  

      Sice to není foceno dnes, ale líbí se mi všechny tři fotky :). První je pohled z kolejí na okraj Brna směrem k Technickému muzeu, druhá fotka je podvečerní procházka kolem moře a třetí fotka je focená z letadla někde nad Slovenskem.

      0 0
      • jIrI___  

        Tady je ta třetí.

        0 0
        • hribik A1  

          krasne zachytava vsetky turisticky atraktivne miesta na slovensku :-)

          0 0
    • Meesha  

      dneska pár fotek bylo

      0 0
    • hribik A1  

      0 0
    • hribik A1  

      a o nieco neskor…

      0 0
      • raceman  

        koukám, že u vás se už taky rozjasnilo :-)

        0 0
        • zdenek  

          Aby ne, když už je plyn. :-)

          0 0
    • hribik A1  

      zdrava vyziva, nee?

      0 0
      • Matts.  

        Veď ťa musí zapiecť na tri týždne. Prekladaj to feferónmi, to je laxatívum.

        0 0
        • hribik A1  

          to nie, to je davno odskusane. cokoladovy zavislak som uz davno, a bez akychkolvek problemov. keby sa nejake hypoteticky vyskytli, staci pozriet na slovensku politicku scenu. z toho sa po*ere kazdy

          0 0
          • Matts.  

            Viď Kalinák, prvý deň nový cestný zákon a on sa je.be po Blave stovkou. Najlepší príklad pre arogantných vodičov.

            0 0
    • Tomcat  

      Šembera

      0 0
    • Ludweek  

      Chci se zeptat, plánuji koupi nějakého solidnějšího foťáku, cca do 10 000, ne zrcadlovky, páč jsem zatím nefotil a nevím jestli mě to tak chytne. Chci něco s čím bych se ale už mohl trochu naučit a v případě přetrvávajícího zájmu pak časem přejít na zrcadlo.

      Teď k otázce. Jak na kole převážíte objemnější fotoaparáty? Vím, že ke kompaktům se dají koupit taková tvrdá plastová pouzdra, ale co k poměrně neskladnému půlkilovému foťáku, či zrcadlovce. Jde mi především o možnost pádu s foťákem. Ne, že bych se v pádech vyžíval, ale znáte. Jak tedy chráníte své foťáky při přepravě kolmo. Díky.

      0 0
      • t29  

        Vozím ultrazoom Canon S1IS v měkkém pouzdru Lowepro D-Res10AW, které se akorát vejde do prostřední kapsy dresu. Krom foťáku se do pouzdra dají nacpat ještě náhradní tužkovky, ale je to tak tak. Popruh pouzdra obtáhnu kolem pasu, takže i kdyby za jízdy vyskočilo z kapsy, nehrozí ztráta.

        Zatím jsem s ním spadl dvakrát, pokaždé na bok, foťák bez úhony přežil a fotí dál.

        0 0
        • Tomcat  

          zakladen je nepadat a kdyz tak ne na fotak pec jedno jak fotak to vydrzi tak to odnej pekne boli.

          0 0
          • drtyc  

            delsi objektivy bych na kole nevozil. neco kratsiho do poradnych polstru od lowepro nebo podobnych. testovano sice ne na kole a prezije to dost.

            0 0
      • Matts.  

        Kúpiš kompakt, potom ťa to chytí a bude nadávať, načo si vy..bal peniaze za kompakt. Kúp zrkadlo, vozenie v batohu nerieš, ja nosím zrkadlovku  bez puzdra v batohu len tak v „kapesníku“.

        „Nie sme tak bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné veci.“

        0 0
        • JSt  

          k zrcadlovce to chce kompakt. mit jen velkej fotak neni taky dobry…

          0 0
          • Kiri83  

            odkedy mám zrkadlo na kompakt sadá akurát tak prach :)

            0 0
            • Matts.  

              Preto som kompakt nikdy nemal. Začiatky Praktika MTL 5, kúrňa, to bol stroj a tých doplnkov čo som mal k nemu. Roku Pána 1986 som zaň vydrbal 3.600 Kčs.

              0 0
            • JSt  

              v praci jsme pouzivali canona 5d. mit neco takovyho jako jedinej fotak by bylo treba na kolo dost neprakticky. radej sahnu do kapsy pro kompakt velikosti krabicky od cigaret nez sundat batoh… nehlede na to, ze zrcadlovka a hlavne objektiv je nesrovnatelne nachylnejsi na poskozeni pri pripadnym padu. o kvalite obrazku nepolemizuju a jsou samo okamziky, kdy bych radej mel poradnej fotak.

              0 0
              • Tomcat  

                Tedy ať nechceme další flame na téma foťáky, bohužel nekvalita kompaktů je tak daleko že ho člověk sebou tahat nemusí páč výsledek by byl nepoužitelnej děs.

                 

                takže co  vzít sebou foťák který odvede práci a člověk musí bejt opatrnější nebo sebou vzít komapakta a vědomím že ty fotky stejně 100%ně budou na…

                0 0
                • JSt  

                  s tim si dovolim nesouhlasit. sam zadnou zrkadlovku nevlastnim a fotim touhle „komedii“. a nemyslim si, ze treba toto nebo toto by byly fotky uplne na ho*no ;-). ale samozrejme si kolikrat postesknu, ze by se zrcadlo hodilo. rozhodne i levnej kompakt dokaze kvalitne poslouzit. ten olympus vysel na 5k kc i s podvodnim pouzdrem. na prilozene fotce vidis, jak to foti pod vodou. podobnej obrazek udelas zrcadlovkou jen za cenu brutalni investice do water housingu.

                  0 0
    • Pavel  

      Víkendový Zillertal (v údolí panovala inverze, nahoře modro, slunečno a mrzno)

      0 0
      • Matts.  

        Terazky si ma dostal, tu som voľakedy bol, nádhera, až na to tretie foto, tam to zábradlie nemá čo robiť. Ináč o.k.

        0 0
        • Pavel  

          Třetí fotku jsem dělal úplně naslepo a „od boku“ z fronty u „krmítka“…

          0 0
          • Matts.  

            Vyspovedal sisa, to je dobre. Máš odpustené.

            0 0
            • hribik A1  

              otcenase sa odriekat nebudu?

              0 0
              • Matts.  

                Otče náš, ktorý si na nebesiach,

                Posväť sa meno tvoje,

                Buď vôľa Tvoja,

                 

                atď.

                0 0
              • Pavel  

                Spíš si někdy ve sjezdech odříkávám andělíškumůjstráž­níšku… :-))

                0 0
                • Matts.  

                  Ja nestíham ani jedno ani druhé, na konci zjazdu sa cítim ako s dlhoročným parkinsonom.

                  0 0
                • Matts.  

                  Dlho tu nebolo foto, tak takto to vypadá v relaxštúdiu po dvoch ťažkých zjazdoch

                  0 0
                  • jIrI___  

                    :-D ten výraz mluví za vše

                    0 0
                    • Matts.  

                      To je obrovská radosť zo života…

                      0 0
                • hribik A1  

                  to je skoro ako ta babka co sa vybrala do kostola, a az ked uz bola tam, tak si spomenula, ze nechala zapnuty sporak aj s obedom…tak zacala

                  „andelicku, moj straznicku, ochranuj mi dvojplatnicku, prepni z sestky na jednicku“

                  0 0
                  • Matts.  

                    Ceée znenie prosím ťa pošli arcibiskupovi Sokolovi, to je taký vďačný človek.

                    0 0
    • teepeex  

      prestoze rosnicky prorokuji otepleni, dnes na jiznim okraji prahy sirsi lesni cesty nesjizdne

      jinak po singlech v lese lahudkovy, akorat mi vytekla pulka hrbu na zadek:)

       
      0 0
      • Matts.  

        Na prvých dvoch keby nebol bike a bágl, mohli filmovať Babičku. Krásně mechem prorostlý.

        Tá tretia je na urgent, štvornásobná zlomenina celého tela.

        Super.

         

        Ak so  dačo dojebabril v tej češtine, prosím ukameňovať. Vopred ďakujem.

        0 0
    • dua  

      Na dnešek jsem planoval pořádnou vyjíždku. Ráno jsem rozlepil oko a koukám, jak v letě, ale než jsem se vyhrabal bylo hnusně :( Ale odpoledne zase vykouknul Oskárek, tak jsem valil. Z Ostravy centra → Loděnice Děhylov, z5 přes → Hošťálkovice → a domů.

      0 0
    • krool  

      dneska pekna vyjizdka na trase Ostrava – Paskov – Frydlant – Ondrejnik – Kozlovice – Brusperk – Ostrava

      Na Ondrejniku ani jeden cyklista, jen par pesich turistu.

       
      0 0
    • hribik A1  

      strazovske vrchy

      0 0
    • hribik A1  

      briestennuo…

      0 0
    • hribik A1  

      a o minutu neskor…

      dlhsie sa tam vydrzat nedalo kvoli silnemu vetru…

      0 0
    • marapara  

      Jo, dneska bylo krásně :).

      První je panorama u Vřesovic s Chřiby a druhá je západovka z okna pokoje doma :)

      0 0
    • hribik A1  

      zapad slnka, na priblizeni dokaz toho, ze aj na slovensku je infrastruktura na prenos elektrickej energie

      0 0
    • jirka-s1  

      pěkně? to je hnus…v ůnoru +14°C :-)  všude plno bahna…po asfaltu mě to moc nebaví,raději mám pěkně nasněžíno…

      0 0
      • teepeex  

        vzdyt ti to stoji po nabu v zaveji clovece :)

        cja ti nevim;)

        0 0
        • jirka-s1  

          to byl jen zbytek naváté závěje,posloužilo jako stojan,ale už je naštěstí sněhu zase dost :-)

          0 0
      • nksh  

        co to mas za zadni blatnik? to je nejaka domaci vyroba?

        0 0
        • jirka-s1  

          no to je původně přední,nechrání mě,ale čepy a přesmyk,

          na minulém bajku mi 2× uhnilo lanko u přesmyku pod nánosem bahna :-)

          0 0
          • zdenek  

            Dobrý nápad. Taky o něčem takovém uvažuju, ale chtěl bych zachovat i ten původní zadní.

            0 0
            • jirka-s1  

              Tady to jde líp vidět,možná ho ještě zkrátím,ale ůčel plní dobře.

              0 0
              • stan.zak  

                Mám to podobně, přesmyk tolik netrpí, a nemusím po každé čistit.

                0 0
            • dieegoo  

              Určitě se to hodí, já  mám na svém Trancovi takový hodně kratičký blatníček už delší dobu a je to šikovná věc. Jen vysvětluj pak lidem, proč máš blatník, kterej je „k prdu“ :)

              0 0
              • zdenek  

                Pěkný.

                Kolo mám teď sice zas… jak jetel, ale dnes jsem jel po vidlici ve sněhu, tak se snad vyčistilo. Za těch pár  korun za přední blatník to stojí.

                0 0
              • jirka-s1  

                no vypadá pěkně nenápadně,ale zdá se mi moc blízko kola,

                nehromadí se ti tam příliš maras?

                0 0
                • dieegoo  

                  Neměl jsem s tím problém.. ale je fakt, že v zadu nemám žádné velké drapáky, které by braly bahno na kila.

                  0 0
    • teepeex  

      tak v okoli prahy byla defakto cely den mlha, ci zatazeno

      ale no problema, astalavista, deviticlenny peloton se pred neprizni pocasi nesklonil

       
      0 0
      • hribik A1  

        praha-srbsko-amerika…kua to je skoro ako cesta okolo sveta :-D

        0 0
        • teepeex  

          presne:) jsem taky mirne znaven

          0 0
          • hribik A1  

            a ako ste sli cez ocean? mate nejake plavaky na bikoch, alebo ste sa nechali previezt lodou? :-)

            0 0
            • teepeex  

              musis za to poradne vzit, nic to neni;)

              0 0
    • dieegoo  

      Nenafotili, ale dostalo mě to :)

      0 0
      • Misiak  

        kontroluje prach na snimaci, to je toho…

        0 0
      • minikin  

        Ziadny fail, ale makro oka.

        tu je vysledok.

          
        0 0
        • kankrlicek  

          Nechal jsem se inspirovat :)

          0 0
          • Krys  

            Tiež som si po zhliadnutí tej fotky povedal, že to doma skúsim. :) Akurát by som rád vedel ako minikin vyriešil nasvietenie.

            0 0
            • Ravo23  

              no, su nadstavce pred makro objektiv. pripadne niektore tusim maju priamo vpredu zabudovany blesk (osvetkenie).

              0 0
              • Krys  

                O tom viem. Nemienim to ale kupvať kvôli fotke oka. Dúfal som, že minikin porozpráva nejakú príhodu s oknami, zrkadlami, lampami a kartónmi polepenými alobalom. :)

                0 0
            • kankrlicek  

              Mám jen kompaktík, použil jsem interní blesk, jen jsem nastavil kompenzaci blesku na –2 = nejmenší velikost.

              0 0
            • minikin  

              Ale, ved toto som nie ja fotil. Len som tu dal link na obrazok nejakeho oka najdeny na internete.

              ;-)

              0 0
    • prvniodkonce  

      Včera úplný jaro.

      No a dneska jedna přeháňka za druhou :(

      0 0
    • Smazaný účet  

      kdyz ne na biku, tak alespon ve stylove saline

      0 0
      • hribik A1  

        tak kedze drtiva vacsina z tych, co jazdia salinou, pozna dvojkolak slapohybny maximalne tak po znacky ukrajina, liberta, eska, stary favorit, tak si dovolim mierne pochybovat o ucinnosti a vhodnosti umiestnenia tejto reklamy :-)

        0 0
        • kankrlicek  

          Dotaz: Myslel jsem, že na SK se říká ,,drvivá". Jde o můj omyl, nebo je Žilina přílš blízko moravsko-českému vlivu? :)

          0 0
          • hribik A1  

            neviem ci zilina, tam su ine jazykove vplyvy (do tankoch atd.), ale v skoropohranici, odkial som, a este navyse na zapadnom slovensku (piestansko-trnavske narecie) sa na tu spisovnu slovencinu zas tak nehladi. typicky sa tu vyprava asi ako v textoch tejto piestanskej kapely…problem je, ze stur bol odrodilec* (bol od banoviec), ktory nas zapadoslovakov zradil a svoju spisovnu slovencinu spravil podla pre nas cudzieho a neprirodzeneho liptackeho ci akeho to narecia

            *brat s iba ciastocnou vaznostou

            0 0
        • Smazaný účet  

          zrovna v Brne, jakozto studentskym meste, je tech potencialnich speslaku celkem dost, takze bych tu reklamu ani nezatracoval. a vlastne diky za ni! aspon nejsou salinkarty jeste drazsi :)

          0 0
        • pepek  

          Jenom malá připomínka: ti co jsou uvnitř šaliny na tu reklamu nevidí :-)

          0 0
          • hribik A1  

            ale na nu vidia ked stoja na zastavke a na tu salinu cakaju :-) a veru ja ked idem po ceste (niecim inym, napr. na biku, sedim v aute, inom autobuse…) tak sa tiez nepozeram na to, co je nakreslene na autobuse (alebo saline) ktora zrovna ide okolo…

            0 0
            • pepek  

              A to ja zase pozerám, bo je to najkrajšia šalina v Brně :-)

              0 0
            • drtyc  

              tu reklamu vidis akorat pokud je ta salina na protejsim ostruvku nebo ti ujizdi pred nosem a blizis se kolmo k ni.

              jinak jsi moc blizko nebo z uhlu.

              0 0
              • hribik A1  

                no ja si teda to co je na hromadnom dopravnom prostriedku (v ziline trolejbuse) vsimnem jedine vtedy ked nahodou stojim na zastavke (priblizne niekde v tej bude – ja najcastejsie ked potrebujem nieco nahrabat v taske, lebo sa inac hromadnej dorpave vyhybam sec to ide) a hladim nan…pokial len prechadzam okolo neho, tak len cistou nahodou (snazim sa skor sa vyhybat nastupujucim zo zastavky) a pokial prechadzam pesi okolo iduceho vozidla, tak si ho bezne ani nevsimnem

                0 0
    • Matts.  

      Včera večer tak pekne u nás snežilo

      0 0
      • marapara  

        U nás taky :)

        0 0
      • hribik A1  

        pekne a snezilo su slova, ktore sa vyznamovo vzajomne vylucuju

        0 0
        • Pavel  

          Já to „pěkně“ chápu jako ve spojení „pěkně, pi.o, pěkně…“

          0 0
          • hribik A1  

            myslis ako tehda ked to deticky vymyslali vetu zo slovom pekne, a triedna hviezda vypotila nieco v zmysle: „minule sa vratil otec ked zrovna mama bola v posteli s milencom a ked to videl, zareval: no pekne, pekne ty curva jedna“ ?

            0 0
        • Matts.  

          Vylučujú sa ako pre koho. Hríbo, kúpim ti lyže a už sa ti nebudú vylučovať, bude sa vylučovať možno len moč. Dnes sa mi skoro vylúčili slzy z oka, keď som pozrel na kurozvý lístok a videl som za koľko odkúpime bratskú českú korunu, ktorá nás gniavila  roky pomerom 1:1,3 resp. 1:1,25, terazky sa blížime k plichte (rozumej český výraz pre remízu) a bude to cobydup 1:1.

          Prijať € v pravú chvíľu sa vždy oplatí. K tomuto príspevku foto nemám, ale budúci týždeň nafotím aktuálnu kurzovú tabulu.

          Howgh.

          0 0
          • hribik A1  

            tak to ja zase ked jedneho dna za t€uro dostanem 50 ceskych korun, tak u nas uz nebudem kupovat ani rozky…vsetko na morave :-D

            0 0
          • JSt  

            jj. budte radi za ojro ;-).

            0 0
            • Matts.  

              Tak to si píš, že sme.  Predchádzajúca vláda (nemal by som o politike, ale tak trochu mi nedá) robila tvrdú politiku, nepopulárnu, ale s koncepčným výhľadom do budúcna.  Toto čo máme teraz, to je jedna  hrôza. Najhoršie čo môže byť ,mať premiera populistu, ktorý tomu ale vôbec nerozumie. Každý národ má takú vládu, akú si zaslúži.  Nie ste teraz na tom o nič lepšie ako Maďari,  Poliaci, a u Vás je to tiež v peredeli.

              Pardón, už tu nebudem viac politizovať, radšej fotografovať.

              0 0
          • Stancek  

            No jo… kdyz vy mate ve vlade mensi koko*y jak mame my… :-/ Ted se situace obrati, tak jak doted jezdili slovensti bratsi makat k nam, tak ted budem jezdim my k vam :-) Me by to ani tak nevadilo, na slovensku je moc pekne, mate pekny holky… akorat s tim pivem kufa neco udelejte…

             

            PS: co je to „gniavila“

            0 0
    • hribik A1  

      zatisie so stromom a atomovou elektrarnou

      0 0
      • autor_trek  

        Přihodím kokurenci z ČR (je to ale fotka z podzimu)

        0 0
    • jIrI___  

      Když v Brně napadne sníh aneb i študáci si umějí hrát :)

      0 0
      • jIrI___  

        … vol.2

        0 0
        • Krocan  

          kde v Brně to je??…zajel bych se tam zejtra podívat jestli to tam ještě stojí:-P

          0 0
    • teepeex  

      pesinky nad prokopakem a tak

      ps:bylo hezky, divky na divcich hradech taky, takze ohwell:)

      potkal jsem prvnihoodkonce, a ten chlapec trenuje, pozor na nej:)

      0 0
    • TheIF  

      A pak, že není sněhu. Včera pěšo na Smrk, na kole by to fakt nešlo nahoře je tak metr :-) Huste sněžení, bíle peklo, –8°C zmrzle ruce takže foto nic moc… FOTOgalerka

       
      0 0
    • marapara  

      jj, sněhu jako prase. Dneska jsem byl na Javořině. Super světlo, super výhledy, fotky, ale vítr jako prase. Ale stále to za to :)

      0 0
    • marapara  

      ještě jedna

      0 0
      • Matts.  

        Všetky tri krásne, filtre sú filtre, ale však na to sú, aby sa používali – to je technika, ale oko a kompozícia, to je vec osobná, to ze teba teba žiadny prístroj nespraví. Máš skvelé fotky. Len toľko.

        0 0
    • teepeex  

      sobota prokopak

      bol som sa predvcerom tak trochu potarat na biku, nu a tu je z toho taky mala kukuc:)

      0 0
      • hribik A1  

        to jazierko sa mi paci…

        0 0
        • Wojtek  

          jn,sou tam ryby?

          0 0
        • Krys  

          Je to zatopený minilom.

          0 0
          • hribik A1  

            jj, myslel som si. ale je to pekne. je rozhodne krajsi nez tento :-)

            0 0
            • Blade  

              Ten by se dal blbě zatopit :)

              0 0
              • hribik A1  

                islo by to po vzore toho, ako nasli ariel saron a jasir arafat bin alladinovu lampu, vyliezol bin alladin a vravi, ze za to ze ho vyslobodili, im kazdemu splni po jednom zelani. tak prvy si zela saron, ze chce, aby postavil okolo izraela taky vysoky, hruby, silny mur, aby sa dovnutra uz nikdy nedostal nijaky palestincan. bin alladin lusknul prstom a mur bol postaveny. potom sa zacal arafat pytat: „aky je ten mur vysoky?“ „1500 metrov“ „a je vodotesny?“ „je dokonale vodotesny“ „dobre, napln to vodou“

                0 0
    • Bafoon  

      tady tohok šílence, a není to světlo – jen odrazka :-(

      0 0
      • JSt  

        nekde u ostravy?

        0 0
        • Bafoon  

          Hradec Králové – směr OD Ostravy :-)

          0 0
      • Matts.  

        Niekde v smere jazdy nie je Krematórium?

        0 0
        • Bafoon  

          tak to netuším, nejsem tamní

          0 0
    • Matts.  

      čo som sľúbil, to aj plním. Dnes som nafotil toto. Je to  zaokrúhlené na celé stotiny smerom nahor.

      Konverný kurz SKK = EUR 30.126

      Dnešný kurz CZK = EUR 30.476

      a takto to vyzerá v realite. viď foto

      Na dovolenku chcem ísť do Čiech, asi to bude lacné.

      0 0
      • marapara  

        To určitě, klidně dojeďte. Všichni turisti, jsou u nás vítáni, když u nás utrácí, ne? :)

        0 0
        • Matts.  

          Jasné že dojdeme. Ináč, keby naši nešli na €, tak SKK je dnes už vyše 40 SKK za 1 €. Ekonomika je kua. Bikovanie a popri tom fotenie  je oveľa krajšie. Niekde zaznelo také krásne heslo, možno aj tu na BF.

          Nežijem preto, aby som pracoval, pracujem preto, aby som mohol žiť.

          0 0
          • zdenek  

            Takže jsme zpátky v roce 1992? kdy byl kurs CZK:SKK = 1:1

            :-(

            0 0
          • marapara  

            To je jasné. Dobře jste přechod na eura načasovali, i když to byla spíš náhoda. Našincům se k vám teďkom moc nevyplatí jezdit, protože je euro pro nás drahé. Vy jste na tom vydělali. Jinak by byl dneska kurz skk k euru určitě 40, ale i spíš víc sk.

            0 0
            • minikin  

              Ziadne nacasovanie. Tomu celemu sa u nas hovri: „Viac stastia ako rozumu“

              0 0
              • drtyc  

                no nevim jestli je ted spravna doba na radovani, kdyz se objevuji clanky, co rozebiraji fakt, ze zajmy narodnich bank jako je Nemecko, Francie jdou proti tem Slovenskym tedka v krizi…

                Jsem docela zvedav co se bude rikat za pet, sest let a vestit z kristalove koule zatim nehodlam. Jen doufam, ze to preckeji vsichni bez nejake vetsi ujmy.

                0 0
                • minikin  

                  No ved ja sa neradujem, ja len konstatujem. ved ked sa to otoci, tak ostatne narodne meny budu rast urcite rychlejsie ako €.

                  0 0
              • marapara  

                Lépe řečeno :)

                0 0
    • jihacv  

      Našel jsem to někde na internetu, docela nepříjemná situace,…

      0 0
      • Matts.  

        No kúrňa, však tam aj perie lieta.

        0 0
      • hribik A1  

        fiha, on sa uz rasto zitny prestahoval do ameriky?

        0 0
    • Jogador  

      Něco z dneška… ZDE

      0 0
    • Matts.  

      Dnes po čerstvom snežení na Kremnickom hrebeni. Už sme našli aj stopy od maca.

      0 0
      • Krys  

        Oné, pošleš mi tie stromy v plnom rozšírení a bez úprav na mail? Ak áno, len podotknem, že som zmenil adresu, takže ak ma máš v adresári, zaktualizuj si ma podľa proiflu. Dikes.

        0 0
        • Matts.  

          Zdar Krys, skúsim ti to poslať z roboty, lebo to foto má 5,3 MB a doma som dátovo obmedzený (dočasne, až kým nepominie vraj finančná kríza :-)). Aj tak ho budem musieť zkresať na 4 MB. Dnes opäť na horách tentokrát Nízke Tatry, obidve foto sú z jedného miesta, akurát iný uhol pohľadu. Na prvej je Kozí chrbát, na druhej Prašivá v hmle. Fotené dnes 25.2.2009 z Hadľ­anky, na 61. výročie dojebania Slovákov komunistickou menšinou…

          0 0
          • Krys  

            Vďaka.

            Inak, keď som za mojích mladých čias raz kráčal okolo Kozieho Chrbta, žiaden sneh tam nebol. Nejak sa to celé serie. :)

            0 0
            • Matts.  

              Asi preto, že si tam bol v júli.:-)

              0 0
          • Krys  

            Ďakujem, už to mám na ploche. Ikony v tom lese takmer nevidno a priesvitný mediaplayer sa stratil úplne. Ešteže si pamätám kde to všetko je. :)

            0 0
      • marapara  

        jako v pohádce …

        0 0
      • Bafoon  

        já bych také prosil tu poslední kdyby se ti chtělo :-) mail v profilu díky moc (zase)

        0 0
        • Matts.  

          Ak ma vlak nezahluší, tak zajtra z roboty to pošlem. A čo sa vám tak na tých stromoch páči?

          0 0
          • Bafoon  

            mě třeba to že takovouhle fotku jsem zkoušel na svém compactu asi 20× ale takhle to fakt nevypadalo :-)

            0 0
    • hribik A1  

      uz aj v ziline postavili takehoto …uja, to aby si moravaci nemysleli ze sme od nich snad horsi

      kazdopadne tym co to postavili patri naparit hrubu kokutu za vykradanie authorskych prav :-)

      0 0
    • lenochod  

      Přejed Brd – autem. Je to kousek od Toku (1,5 km) – silnice Valdek-Obecnice. Cca 700 mnm. Chvíli to ještě potrvá, než to bude zase k lepšímu ježdění.

      0 0
    • teepeex  

      dneska jsem vytahl kanona(konecne) a vystrilel 75 vostrejch podel reky:)

      0 0
      • teepeex  

        dneska bylu uzasne, trochu protivitr, ale tlustoch tohle presne potrebuje;)

        jinak co se tyce sjizdnosti pesin podel Berounky, tak to jde ale je to hrozna pastelina

        no proste drina

         
        0 0
      • raceman  

        to je u vas tak pekne, ze vam tam ta bila sracka ztala?

        0 0
        • teepeex  

          tady neni vubec nic kolem 200–250mnm

          na kopcich nad 350mnm je poprasek a uvnitr lesa tak 10cm

          nad 500mnm je tak 15–20cisel

          0 0
          • raceman  

            tssss, tady v 240 mnm snehu hafo :-(

            0 0
          • hribik A1  

            az je to aktualne, tak vam zavidim pocasie. tu je dole viac, nez u vas nad 500m

            0 0
    • teepeex  

      jojo, dneska jsem zas dal kanonu nafrak, 52 vystrelu, a nad vodou se to nese:)

      navic jsem vyzkousel svetla a dal si piviste

      proste dokonaly odpolednovecer

      0 0
      • teepeex  

        a dalsi tesne pred setmenim

        a jak se setmi, tak „cyklisto sesedni z kola“

         
        0 0
        • teepeex  

          a pak uz okolo tma jako v pytli a pred kolem slunecni svit:)

          pigi zatim bohuzel nesviti;)

          0 0
          • zdenek  

            To jsou nějaký fotky z léta, že tam nemáš sníh? :-)

            0 0
            • teepeex  

              to je prosimpekne vcera:)

              0 0
              • Matts.  

                Sneh nemá, ale mu to dobre svieti. Máš tam aj tlmené, aby ti vodiči neblikali?

                0 0
    • jakub  

      taky si dovolim nějako fotky....... to co sem davate vi jsou fakt pecky…

      0 0
      • jIrI___  

        Ta poslední nemá chybu.

        0 0
      • Matts.  

        Pre mňa O.K. tá v strede. Prezraď , kde to je?

        0 0
        • jakub  

          Slovinsko, Julské Alpy

          0 0
    • capis  

      Zima přináší i krásu.

      0 0
      • hribik A1  

        jj, suhlasim

        0 0
        • Matts.  

          To kde si fotil sa stala nejaká dopravná nehoda? Alebo zabudli tí chu.i cestári posoliť?

          0 0
          • hribik A1  

            dopravnu nehodu som tam nevidel, aj ked vselijake autoakrobacie hej. tieto cesty sa nesolia, ta prva je len prijazd k nejakym barakom (asi 10 niekolkopos­chodovych panelakov) a druhe su cesty parkoviska pred carrefourom – tie tiez nevyzerali ze by sa solili, mozno len niektore tie „hlavnejsie“ z nich. no a chodniky vedla, to uz je uplna tragedia…

            0 0
            • jIrI___  

              Lopatu, kyblík se solí do ruky a hurá jít napravit to, co se ti nelíbí :-))

              0 0
              • hribik A1  

                to by som najprv musel zakupit dva vagony soli…

                0 0
        • minikin  

          Hribik,  zle hladas.

          0 0
    • Jogador  

      Dnes jsem se dnes zaměřil na zvířátka:) DNES

      0 0
    • teepeex  

      ano nafotili

      svizny vylet na karlstejn, stoupajici a kalici se vodu v berounce

       
      0 0
      • bagr84  

        Pokud bys jel nekdy pres zadni treban, nahod nejaky fota prosim, prozil sem tam kus detstvi, no ted uz asi nebudu mit moznost se tam jen tak podivat :(

        0 0
    • Flais  

      Něco odjinud: Banff NP, Kanada (Alberta)

      0 0
      • hribik A1  

        len vynimocne sa mi pacia zimne fotky, tieto su ale pekne

        0 0
      • raceman  

        kua to je jiná liga… ;-)

        0 0
        • teepeex  

          z okna autaku.hmm, supr;)

          s tim bez do ******:)

          diky

          0 0
          • drtyc  

            nekdo by rekl taky: sutry, klacky, bilo. Co na tom sakra vidis?

            0 0
            • hribik A1  

              tu su aspon stromy a slnko. vacsina zimnych horskych krajiniek (specialne vselijake alpske strediska a spol.) je tychto veci prosta

              0 0
      • l-e-t-o  

        OOOO, OOOOO a u té třetí to už bylo OOOOOOOO :) Nádherné fotky :)

        0 0
    • Matts.  

      Hádanka na dnes. Odfoť sám seba v zrkadle, aby si sa nedíval na seba. Teraz budzte múdry máte na to 30 sek.

      0 0
      • l-e-t-o  

        soustava zrcadel :)

        0 0
        • mar.tan1  

          Souhlas, proto nápisy na tom fotoaparátu nejsou převrácené, ale čitelné…

          0 0
    • teepeex  

      vcera navecer s lampickami do Brd(ele)

      0 0
      • teepeex  

        a dalsi obrazova symfonieta;)

        0 0
        • teepeex  

          a pak…

          0 0
          • Ricci  

            Aurora? :-)

            0 0
            • teepeex  

              dve :)

              0 0
              • mar.tan1  

                Takže světla jako když zapne kamion dálkový :o)

                0 0
                • drtyc  

                  no oktavku na potkavacky dve aurory ve pri poulicnim osvetleni presviti, ale mozna to bude jen barvou diody.

                  0 0
            • hribik A1  

              :-)

              0 0
              • zdenek  

                Tady ji máš v barvě. :-)

                0 0
              • Thidney  

                je mi líto, že můj památnej výkres z první třídy – Aurora bez děla, ale s růžovýma záclonkama – ohodnocená zápisem do notýsku na téma, že by mě rodiče měli poučit o důležitých historických událostech se ztratil .-/

                0 0
                • Krys  

                  Teraz si mi okrem smiechu spôsobil aj celkom slušný flashback. Som si spomenul na všetky tie Aurory, tanky, kozmické lode, traktory a mnoho ďalších komunisticko sovietských rekvizít, ktoré sme museli maľovať an základke.

                  0 0
                • drtyc  

                  to ja za totace nakreslil raketoplan s emerickou vlajkou… nastesti se to uhralo na to, ze to byl ten vybuvchlej challenger, tak z toho kadrovaci nic moc nedelali.

                  0 0
    • mar.tan1  

      Já dneska nafotil, ale jen zas*ané kolo od bláta :-(

      0 0
    • maniana  

      Z minulé soboty.

      0 0
    • maniana  

      A tady jsou.

      0 0
    • kleins  

      Právě dorazil.Čerstvě rozbalený a zvážený.

      0 0
    • teepeex  

      par fotek z dnesniho pojezdu

      0 0
      • kankrlicek  

        Fotky pěkné, výlet to musel být nádherný.

        0 0
    • prvniodkonce  

      Borci v Chotouni mají sněhu dost. Na to, že to je kousek od Prahy, jich tam moc nebylo.

      0 0
      • hribik A1  

        cheche…toto som videl parkrat v buchlovskych pri stupave tusimzeto…dookola vsade zelene nic, a zrazu vlek a na nom takyto flak snehu…neviem preco, ale pripadalo mi to docela smiesne…

        0 0
    • drsnej márvin  

      Tak sem byl odzkoušet nové komponenty, kliky a přehazky. Popravdě pořád zima, tak sem si to až tak nevychutnal. Mám nahozený crossový převodník a pravda těch 48 zubů proti původním 42 na starém STX vypadá dost humpolácky.

      Přitom sem měl defekt na Maxxis wormdrive a došla mě trpělivost půjdou dolů. Nikdy sem se žádnými plášti tolikrát nelepil jako s těmito :-(.

      0 0
    • marapara  

      Dneska ve Vyškově :)

      0 0
      • prvniodkonce  

        super foto, jako vždy :)

        0 0
      • Matts.  

        Veľmi pekné, viem si to predstaviť aj tak, že lavičky až na spodný okraj a namiesto dlažby  hóóódne oblohy.

        Ja pridávam foto z piatka, príprava na MDŽ:

        Bavčová (vepřová) lopatka, soľ, cesnak, čierne mleté korenie, rasca (kmín), jalovec, rozmarín, bravčová masť, gazdovská slanina, 24 hod. necháme v chlade odležať a potom oddídeme z domu a necháme to manželke upiecť, nech aj ona niečo robí.

        0 0
    • hribik A1  

      nedavno a teraz…

      0 0
      • drtyc  

        tak prece bude pravdy neco na tom, ze bila a svetle barvy opticky zvetsuji? ;-)

        0 0
    • Pavel  

      Po týdnu přestalo chcat a vykouklo takové to.. no, oranžová koule na obloze…

      Ale abychom se nenudili, tak sněhy tály a přišly (skoro) povodně…

      0 0
    • teepeex  

      jasne ze jo:)

      singliky na tocny, uzasny :)

       

      ps – hribiku a ty si davej majzla na gramatiku(bacha, pozor, uvaga, be carefully)

      bo budes solit(platit jak mourovatej:))

      0 0
      • Matts.  

        Hríbik to má v paži, ako študent má zľavu aj na pokuty.

        0 0
      • l-e-t-o  

        ti slováci už fakt neví co by vymysleli za zákon :-D

        0 0
        • hribik A1  

          to vies, ekonomika kvitne, dvojciferny rast hdp, kriminalita je nulova, podniky neprepustaju, nezamestnanost ziadna, inflacia ziadna, kazdy ma penez dost, tak treba riesit taketo dolezite problemy…by si stari paprdovia z jazykovedneho ustavu nepripadali zbytocni :-)

          0 0
          • minikin  

            Su chvile, ked parlemant riesi taketo veci (alebo ci vyhlasit niekoho za otca naroda, ci ked sa hadaju o zakone o dubcekovi atd. ci ano ci nie… alebo o inych nepodstatnych veciach) a vtedy parlament nenarobi take skody ako ked riesi socialne, danove, zdravotnicke a ine zakony. A preto mam rad chvile, ked v parlamente idu taketo hovadiny… vtedy su ostatne zakony tykajuce sa bezneho zivota obcanov aj 3 mesiace nedotknute a stabilne. Preto mam rovnako rad aj parlamentne prazdniny. 3 mesiace stability a nemennosti zakonov!!!

            0 0
            • hribik A1  

              to je v podstate tiez pravda, akurat ze teraz stejne skodu robi, byt mensiu nez ked schvali zvysenie socialnych davok vychodoslovenskym osadnikom, ale priblizne stejnu ako ked zakazuje jazdit po lesnych chodnikoch a zbierat lesne plody. keby sa aspon starali o otca naroda, vyhlaseni jana spatne pocasie za svateho a podobne relativne neskodne veci…

              „ked parlament zasada, sloboda a prava jednotlivca su v ohrozeni“

              0 0
              • l-e-t-o  

                tak s poslední větou musím jenom souhlasit :)

                0 0
                • Matts.  

                  Súhlas. Len je tu jedno nebezpečie, keď nezasadá, jednotlivci jednotlivo rozmýšľajú, aby keď sa stretnú, jednomyselne zase dojebabrili tento národ.

                  0 0
                  • Matts.  

                    Odpoviem sáme sebe, dosť bolo politizuváni a pluváni na zem, toto vlákno je o foto, a sľubujem, že zajtra sem (ak prežije batéria vo foťáku) niečo aktuálne vložím. Ideme na bežky.

                    Howgh, Winetou.

                    0 0
      • hribik A1  

        tu som predsa mimo vplyvu magyaricsa, skoro ako na ceskom uzemi, nie? mimochodom, prvu pokutu by mal dostat ten minister: ako sa slovak moze volat MADARic? :-D

        0 0
        • Krys  

          Sa teším, ako dostane pokutu Slota. Nie že by som bol škodoradostný … :)

          0 0
          • hribik A1  

            tak to hej… :-))

            aj ked ja zase poznam taku knihu, vydanu v ziline, kde to asi vzali z opacneho extremu, asi odstraseni tymto prikladom sa koncovke -och sa vyhybaju ako cert krizu…text potom vyzera zhruba tak ze

            …napatia a prudu na jednotlivych prvkov…

            0 0
            • Krys  

              No jo, ťažký je tá slovenčinovi.

              0 0
              • Matts.  

                Chlapy, ja slovenski nemviem, ale f pjatok 27.3.09 by som mau ísť do Prjevidze obzrieť svekrušu na víkenď. Tuším 28-ôsmyho je sobota a mau by som mať bycigeu zo sebou. Nahovno termín, však?

                0 0
                • teepeex  

                  ved hej, maria skare boha ci

                  0 0
                • Krys  

                  Vole, akurát budem na Slovensku. Budem ale bez bajku a pravdepodobne v Tatrách. Ideme si užiť povolebný týždeň.

                  0 0
                  • Matts.  

                    Aj teba tak volby odrovnajú, že si dva týždne práceneschopný?

                    U nás voliť je fakt nápor na psychiku.

                    0 0
                    • hribik A1  

                      skor mam niekedy problemy zadrzat na ulici smiech, ked vidim tie ich billboardy…xichty za pol rozpoctu :-D

                      0 0
                      • Matts.  

                        Ja smiech nezdržiavam, ba priam na verejnosti deklarujem pri bilboarde s napísom Ivan Gašparovič a pod tým foťka Ficka.

                        0 0
                • hribik A1  

                  poslednu vetu neviem zhodnotit, lebo nevlastnim vestecku gulu. mal som vestiace karty, lenze sa niekde stratili, mozno niekde zhoreli v peci alebo boli strcene do balika papiera co sem chodi vyberat ista zilinska hajzelpapierova fabrika.

                  0 0
                • hribik A1  

                  uvidime co este dovtedy urobi pocasie, ale pri tom bahne to bude len na cestu (aspon by uz nemalo snezit…), sak teraz je blata tolko ze som skoro zapadol len som spravil krok z chodnika na travnik…ale volajaky klastor pod znievom alebo nieco take by sa mohlo dat…

                  0 0
              • hribik A1  

                ......

                0 0
          • hribik A1  

            jo a slota ziadnu pokutu nikdy nedostane, lebo vsetky slotoviny budu automaticky zaradene do kodifikovanej spisovnej slotenciny :-)

            0 0
    • Matts.  

      Páni a dámy, predám túto veľmi milú a prítulnú  mačku. Srsťou sa vyrovná perzkej, povahou cigánskej – hryzie, škriabe, veľa žerie, každý rok desať mladých. Cena dohodu, prípadne aj priplatím. Momentálne sa pohybuje v Kvačianskej doline medzi Oblazmi a Zubercom.

      Keby som ju nepriškrtil, tak  sa nedá odfotiť.

      0 0
    • Pavel  

      Za komunistů se špatně nežilo

      V létě bylo vedro v zimě sněžilo

      Z jara ledy tály byly povodně…

      To jste milé děti přišly o hodně!

      :-)

      Foto 1: první varování

      Foto 2: to se ještě dalo

      Foto 3: plováky ani člun jsem neměl

       
      0 0
      • Pavel  

        Dodatek: to zas bude komárů…

        0 0
        • wert_1  

          V Praze je SKORO sucho) tak komáři nehrozej)) jo a fotit jsem byl odpoledne taky) byl jsem si brát mustr jak skákat, abych nehodil na schodech s bikem zase lachtana ))

          0 0
          • Pavel  

            Tak to je fakt mazec! Kterej jseš? Ten krajní? :-)

            0 0
            • wert_1  

              Ha Ha Ha))) já sem ten veprostřed))) ale šlo jim to těm klukum)) akorát mě sral ten kravál z výstavy vedle. Předváděli se tam machři na čtyřkolkách a ukazovali asi, za jak dlouho se progumujou na plátno v plášti)) A chvílema, kdy gumovali na silničkách to vypadalo, jak když hoří pro změnu druhý křídlo paláce .-) ale maj asi nárok, když je to výstava MOTOCYKL 09)))

              0 0
    • teepeex  

      skotsky kravajzny u Vonoklas

        
      0 0
      • Matts.  

        Krásny dobytok v blate sa pohybujúci. My sme dnes mali trochu viac snehu ako u vás.

        Poobede sme si ešte dali 30-ku na cesťáku, terazky už len relax.

        0 0
        • teepeex  

          pekny

          0 0
          • Matts.  

            Tak ešte jednu prihodím.

            Takto sa dnes postarali o nás bežkárov. Niekedy ľudia dokážu robiť aj dobré veci.

            0 0
    • hribik A1  

      konecne slnko!!!!!!!

      0 0
      • Matts.  

        Ani ja sa nesťažujem, takto sme dnes začínali.

        0 0
        • Karkulka  

          a my taklenc :-)

          včerejší 80km švih na Prašivou (Beskydy)

           
          0 0
          • Wojtek  

            a to ses 80 km prodíral sněhem?

            0 0
            • Karkulka  

              neprodíral, jsu holka:-)

              0 0
              • Wojtek  

                tak to se moc omlouvám

                :-)

                0 0
                • drtyc  

                  to asi, ze se tech 80km nechala odnyst nebo co?

                  0 0
            • Karkulka  

              až pod kopec bez sněhu..nahoru místy kolmo místy pěšky..:-) dolů jízda s občasným dopadem do sněhové peřiny:-)

              0 0
              • dua  

                Ahoj, prosímtě kde to je focene, připada mi to povědomé, ale nemužu to nikam zařadit.

                0 0
          • teepeex  

            okata Karkulka sviha 80km snehem!

            respekt:)

            0 0
            • Karkulka  

              Hele mladej starej, věříš, že jsem o jedno oko včera málem přišla?..větvička mrška!:-)

              0 0
          • jIrI___  

            Nechtěl bych.

            0 0
      • teepeex  

        to je veget sycaku, koukej mazat domu, tady padaj trakare :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          co bych tam dělal – tady se mi pod okny opaluje nějakej švédskej školní dívčí fotbalovej tým.....ty bys jel? :-)))

          0 0
    • ¨MZ  

      Poslové jara.

      0 0
      • stan64  

        … jaro se opravdu blizi :-)

        0 0
        • drtyc  

          no jak jsem to videl, tak jsem oprasil letni 3/4 a uz mi 45min rozmrzaji nohy a jeste porad nemaji pokojovou teplotu :) takze bych pockal, az to vykvete.

          0 0
      • Matts.  

        Veľmi pekné. Alergici majú opäť po ftákoch.

        0 0
        • Mamut  

          Toto je fotka samice, nie?

          0 0
          • Matts.  

            No, nie som si celkom istý, to úplne vpravo vyzerá ako pipíš.

            0 0
    • minikin  

      Zima sa nevzdava lahko, ale svoje dni uz ma spocitane!

      0 0
    • keo  

      Dnes kousek za Ostravou

      0 0
    • Pavel  

      Dnes o trochu větší kus za Ostravou… :-)

      Loc: 47°18'19.796"N, 13°21'4.764"E (cca)

      0 0
      • hribik A1  

        za ostravou z pohladu od katowic? :-)

        0 0
        • Matts.  

          Normálne ojebkávajú, tie prvé dve sú na kosačku, trochu vysoká tráva a bike ako z obchodu, no a hekynen udal aj zemepisnú šírku a dåžku,( z toho som pako) ale viac ma to prvé jeho foto ťahá do Alpov.

          Poprosím Hekynena, aby mi k tomuto fotu pridal súradnice. V pozadí je ostrov Capraia

          0 0
          • hribik A1  

            no sak aby si mal smerom do alpoch a sucasne mohol tvrdit, ze je to za ostravou, musis byt niekde, odkial lezi ostrava a francovky (alpy) na jednej priamke, pricom ostrava je skor nez francovky. vychodiskove miesto musi preto byt v polsku

            0 0
            • Pavel  

              přesně tak.. Katowice – Ostrava – Flachau. Poznámka: fotky nejsou přímo z Flachau, nicméně je to stejný kopec. Ve Flachau jsme jezdili ve čtvrtek, kvůli mlze a chumelenici nejsou ale žádné obrázky…

              0 0
              • Matts.  

                Die drei taller – Flachau, Wagrain, St. Johan. Ak som to skomolil, tak prepáč, ale roku pána 1982 som tam lyžoval za červených kmérov. Foto nemám, lebo som foti ako všetci na pásmo.

                Toľko previerok kým sme vycestovali som už niky nezažil.

                0 0
    • Lázeňák  

      Nefotil jsem to já ani to není dnešní, ale stojí to za to!

      tady

      0 0
    • z0diaC  

      tak dnes nad Uherským Hradištěm … bylo krásně …  a slepé rameno řeky Moravy – Kanada v Kněžpolských lesích …

      0 0
    • teepeex  

      vylet na mednik

      0 0
      • jIrI___  

        Na Medníku jsem jednou byl :). Byli jsme sjíždět Sázavu a v rámci volného dne jsme si řekli, že si pěšky vyšlápnem na proslulý kopec Medník a jako totálně neznalí jsme si mysleli, že se pokocháme výhledem na okolí a občerstvíme v nějaké hospůdce (která samozřejmě patří ke každému známému kopci). Bláhové představy. Vyšli jsme nahoru, na stromě cedulka Medník, všude kolem listnaté stromy, občerstvovna žádná. Tak jsme zase sešli dolů a museli smutek a zklamání zapít v hospůdce u kempu :-))

        0 0
    • Radek Broz  

      dnes toto: http://etbikez.com/…e-drahosovo/

      0 0
    • stan.zak  

      Dnes konečně o vík ani sníh, ani déšť, takže první letošní špinění

      http://stanpilot.rajce.idnes.cz/

      0 0
    • lukas.rusty  

      Sice nafoceno včera, ale co, krásnej to den.. :)

      0 0
      • HoK  

        Slapy 21.3.09

        0 0
        • Matts.  

          Hladina vody sa zachovala ako polarizačný filter. Obloha sýtejšia modrejšia, oblaky belšie. O.K.

          0 0
          • HoK  

            Toto je skoro rok staré, ale líbí se mi to. Foceno z okna chaty.

            0 0
    • jIrI___  

      Dneska počasí v Brně nevědělo co by.

      0 0
      • Krocan  

        můžu jenom souhlasit:-(

        dopoledne tu bylo krádně, odpoledne asi 5 minut sněžilo, pak půl hoďky krásně, 15 minut sníh, 20 minut zataženo, půl hoďky déšť, zataženo a teď pro změnu déšť + sníh:-/

        0 0
        • Krocan  

          *dopoledne tu bylo kráSně…asi to po sobě začnu číst před přidáním:-D

          0 0
      • hribik A1  

        to vsade…a taketo pocasie mam rad…su z toho pekne krajinky

        0 0
    • Lenka.05  

      Dneska ráno kousek od Konopiště.

      0 0
    • dua  

      Letos poprvně na chatu. Celkem jsem je potka 3× vždycky se vrátili, ja zase pojel nahoru, a ony zace chtěli jít přes cestu, ale nakoc jsme se dohodly. :-)

      0 0
    • dua  

      Ještě v podvečer jedna vyjíždka.

      0 0
    • hribik A1  

      aspon toto…celkove to ovsem dneska stalo za <censored>

      0 0
      • Krys  

        Nešiel si náhodou dnes večer okolo pol ôsmej popri Uherskom Brode?

        0 0
        • hribik A1  

          asi hej…

          0 0
          • hribik A1  

            mohol to byt nejaky taky cas, lebo v hrozenkove bolo na kostole 21:05

            0 0
            • hribik A1  

              chcel som povodne ist do skalice, a cestou tam cez moravu…pri straznici sa uz dalo hovorit o vichrici, a boli tu moznosti slapat pesi do kutov a odtial snad nejako cez bratislavu vlakom, alebo cakat az prestane fucat…nakonec som sa tam motal okolo rieky moravy po vselijakych chodnickoch a polnych cestach…to trvalo hadam aj 4 hodiny, ale stravit co najdlhsi cas bolo cielom, lebo som cakal az ten vietor prestane. nakonec som sa okolo siedmej pustil proti nemu (resp. fucal zboku) domov, a lutujem toho, ze som to urobil. boli to tie najnebezpecnejsie kilometre, ktore som kedy odjazdil. snad by bolo byvalo rozumnejsie ostat cez noc v nejakej bude alebo autobusovej zastavke a cakat…popripade zmenit byt v zlom kurze nejake eura a zostat v nejakom motoreste cez noc alebo neviemco… hoci pri kunovicoch sa zdalo, ze to domov pojde, prave od brodu to zacalo nanovo…

              0 0
          • Krys  

            Šiel som pravdepodobne okolo teba na aute, vracal som sa od toho zákazu vjazdu, jak tam bola tá ********** cesta a ja som si nevšimol informáciu o obchádzke. Aj som na teba zatrúbil. :)

            0 0
            • hribik A1  

              ono obchadzka je tusim len z jednej strany, z tej od trencina na hradiste. vcera tam bola dlhocizna kolona. napriek tomu som prechadzal opatrne tou stavbou, a jedneho z robotnikov co tam robili sa len tak zo zvedavosti pytal, ze aky je vlastne zmysel tejto stavby…odpoved bola, ze nevie…

              0 0
              • Krys  

                To som pochopil. Ja som akurát odpovedal na synove všetečné otázky, takže uzávierku som si všimol, až keď sa predo mnou objavila značka zákazu vjazdu. Otočil som to a zrazu čo nevidím, týpek na hajtre aj s košíkom, tak som si zatrúbil. :)

                0 0
                • hribik A1  

                  hej, vsimol som si tam pri odbocke do mesta a na bojkovice auto a ze malo prazsku znacku, len ma nejak v tej chvili nenapadlo, kto by to mohol byt…navyse zrovna zadul vietor, a mal som co robit to udrzat aspon ako-tak na kraji…inac sa mi obcas stava, ze trebars auto zatrubi, este si stihnem vsimnut ze mi sofer aj zamava, ale vacsinou to spravi v takej vzdialenosti, ze nez sa stihnem pozret poriadnejsie, kto tam je, tak je fuc… :-)

                  0 0
    • Stendy  

      Jizerky 25.3.09 rozces­tí U Tetřeví boudy.

      Jsou období, kdy většina lidí dodržuje dopravní značky :-)

      Už se teda opravdu těším na ježdění na kole při teplotách 20´C a více, ale ve středu bylo na běžkách fakt nádherně! 

      0 0
    • LookAss  

      Včera už tady bylo jaro,skoro léto - 17 stupňů,slu­níčko,žádný vítr. Dnes je to o poznání horší :( ani to nebudu fotit…

      0 0
      • hribik A1  

        tak to mas stastie. o kus dalej bolo vcera vyrazne horsie pocasie nez dneska, hoci z fotiek sa zda lepsie. na morave ma zavrela vichrica, nemohol som sa dostat domov, musel som cakat a napriek neskorsiemu ciastocnemu zoslabnutiu vetra som sa dostal domov len za cenu velkeho rizika. navyse som si tym prvykrat po 8 rokoch uhnal prechladnutie z ineho zdroja nez takeho, ze na mna niekto nakaslal…

        0 0
        • Matts.  

          Tak ty si tu s Krysom píšeš romány, jazdíš po celom RakúskoUhorsku a ja som v PD takto weekendoval ( Ale stovku som spravil, aj napriek skorumpovanému počasiu).

          0 0
          • hribik A1  

            njn, ale mozno by to, teda v sobotu, bolo byvalo inteligentnejsie travenie casu. nutno sice uznat, ze chodnicky a polne cesty okolo rieky moravy, ktore som doteraz zaznaval ako neatraktivny region a neplanovane vcera presiel, maju tiez svoje caro, bohuzial to nestalo za to, co som si tym uhnal, lebo s takou je otazne, ci budem nabuduci vikend vobec niekde jazdit, nie to este po celom rakusko-uhorsku. aj v prievidzi tak fucalo?

            0 0
            • Matts.  

              V sobotu doobeda to bolo ešte ako tak, poobede sa rozdulo poriadne, ale to už som kňučal pri vínku u svokry. Dnes ráno za mrholenia som sa (na cesťáku) vydal do Novák, Diviacka n.Ves, Nitr. Rudno, Šútovce a cez Bojnice domov, cesta a riť dokonale mokrá. Ale stálo to zato, aspoň som neprdel v byte. Ak si prechladol, navar si tak osem litorv vína, zvykne to prestať bolieť.

              P.S. Rudnianska vodná nádrž z minulej jesene vysušená,  je teraz naplnená po okraj.

              0 0
              • hribik A1  

                njn, len tolko vina nemam… (nech si ho schovam hocikde, vzdy mi ho doma vypiju prv nez ja…) aj ked jedna flaska by sa mohla najst, az mi aj tu niekto nevynural a nevypil :-D

                okolo rudna som siel naposledy asi pred tromi tyzdnami, alebo styrmi, este bolo vtedy dost snehu, na sutovcoch 20 cm a na homolke pol metra, ale uz vtedy vyzerala normalnejsie nez obvykle (este dodam, ze v ten den ukazoval teplomer na kanianke uz 12 stupnov…a druhy hned o kusok dalej 9)

                0 0
                • hribik A1  

                  mal som ist do tej prievidze, to by ma ten vychodny vietor hnal domov…

                  0 0
    • teepeex  

      neco malo,

      tradicne jsou to srajdy, ale abyste o neco nahodou neprisli ;)

      cestou domu jsem potkal v cele pelotonu bikeru a jedne? slicne bikerky pana Pebeho ve fracku,

      mazali to na svych vernych simlech smerem k neumetelum nebo tam tudy nekudy:)

      0 0
      • bagr84  

        pekne, uz se k te trebani priblizujes :)

        0 0
    • Pavel  

      Tak letošní poslední lyžovačka. Zillertal Arena.

       
      0 0
      • VIktorr  

        Ja tam byl 10 dni pred tebou. Primo v Arene jsem nebyl ani jednou. Ale dvakrat na ledovci Hintertuxer gletcher pak v Penkenu a posledni den…no ted si nevzpomenu… a parada!!!

        0 0
      • VIktorr  

        Hod oko na kratky video z ledovce Hintertuxer Gletscher je to v sedle pod nej. vrcholkem Olperer 3476 m.n.m

        http://www.youtube.com/watch?…

        0 0
        • Pavel  

          Na ledovci jsem tam ještě nebyl, zatím bylo vždy sněhu dost (byl jsem tam už cca 10×).

          0 0
          • VIktorr  

            Aha:-) ja tam byl poprve…z ledovce mam nejlepsi zazitky:) viz. video-paradni pocasi,kosa jak svina lidi malo…nadhera..a kazdy vecer do otho aquaparku jestli vis… my bydleli v Mayrhofenu tak po ceste jakoby zpet je takovej auqupark je to snad druha treti vesnice na vyjezdu z udoli…

            0 0
            • Pavel  

              jj, znám. My bydleli krom jiného v Uderns a taky ve Fügenu… Jezdíme každý den „jinam“, takže se nelyžuje každý den na stejném místě

              0 0
    • Lenka.05  

      V lese u Jílového…dneska bylo fakt krásně, ale docela zima

      0 0
      • marapara  

        Pěkná DOF, jaký objektiv?

        0 0
        • Lenka.05  

          Ten bez kterého se žádný canonista nemůže za ty peníze obejít – Canon 50mm f1.8 :)

          0 0
          • marapara  

            Jo, pevná 50 je slušné sklo i jen ta obyč. bez USM. Ale já se zatím bez ní obcházím :). Ale časem ji určitě koupím. Má výbornou kresbu a dobře se s ním pracuje s DOF, díky malé cloně.

            0 0
    • stan.zak  

      U nás bylo skoro 8C, ale svítilo, a v lese nefoukalo, takže pohoda. Jinak ale ve stínu to ještě klouže. Dali jsme si jednu z ašských sedmistovek, kopec Stráž 716 m n.m., výhled prima, vítr silný a studený.

      Jinak foto zveřejňuju tady, kdybyste se chtěli mrknout, a jsou tam i odkazy na projeté trasy http://stanpilot.rajce.idnes.cz/

      0 0
      • hribik A1  

        pekne ste tam mali, taku oblohu som uz nevidel ani nepamatam. tu je furt zamracene, ale nie ze by mi to teraz vadilo, ked nejsom na biku tak by mi stejne to slnko akurat tak svietilo do oci…

        0 0
        • jirka-s1  

          u nás taky furt zamračeno,včera jenom po ránu kousek modré oblohy,ale dneska už to vypadá líp…

          0 0
          • hribik A1  

            dneska je tu uz jasno. zas som sa vo vlaku nic nenaucil…produk­tivita mojej prace je totiz funkciou prevratenej hodnoty mnozstva slnecneho svitu. ked je pekne, tak furt cumim len na krajinu…

            0 0
            • jirka-s1  

              to máš ještě dobré,já se akorát chystám do roboty na odpolední :-(

              0 0
        • stan.zak  

          Jojo, ani tady do předvčera nebylo lépe.  … a prima počasí nás zřejmě čeká i o víkendu, tak snad se dostanu na kolo :- )

          0 0
    • kankrlicek  

      Vybral jsem pár žánrovek z týdenního cyklopobytu v Poreči. Bylo převážně dobré cyklistické počasí, déšť jsme si vybrali většinou v odpočinku. S parťačkou jsme si sedli – nálada na palubě bylo dobrá s tendencí k vynikající :), jídlo dobré. Co víc si přát…

      foto 1 – Limský záliv, pohled k moři. Pod námi Pirátská jeskyně.

      foto 2 – Pohled z Oprtajlu směrem k Išt. Toplicím

      foto 3 – Odpočinek. Novigrad, kavárna, vichr, déšť.

      0 0
      • kankrlicek  

        foto 4 – Poreč večer, další stovečka v kapse :)

        foto 5 – Kontrasty chorvatského venkova

        a ještě kočičku na schodech :)

        0 0
    • redhotrock  

      no dneska přímo nééé, ale tyhle fotky sem patří…

      http://redhotrock.rajce.idnes.cz/segra_Cube/

      0 0
    • Lenka.05  

      Dneska bylo úžasně, tak jsme se podívali na Karlštejn, do Srbska..a tak :)

      0 0
      • bagr84  

        ta fotka s zizalou, ou maj gad!

        0 0
        • l-e-t-o  

          jak je „žížala“ připravená k zakousnutí se do objektivu :)

          0 0
          • Wojtek  

            vy ste taky žížaly :-D

            0 0
            • l-e-t-o  

              ty sám si žížala žížalovitá:)

              0 0
    • bizzon  

      včera na Ryšovym u Strakonic ...... naposled na „zimáku“

      0 0
      • jIrI___  

        Takový „zimák“ by se mi taky líbil :). První fotka je parádní.

        0 0
    • keo  

      Je vidět,že se příroda už probudila do jara

      0 0
      • hribik A1  

        to hej, akurat tieto zaby vidno teraz bezne na cestach, a to v omnoho menej peknom stave…vcera som tam napriklad videl vecer jednu zivu a asi tak trojciferny pocet tych, co to uz mali za sebou…

        0 0
      • pegas  

        excelentne zaostreno:-D

        0 0
        • keo  

          Sory,ale foto bylo pořízeno mobilem.

          0 0
    • dancing dog  

      včera večer, Potůčky v Krušnejch Horách, tuhle sezonu už asi naposled :-( od velikonoc asi pokorný návrat ke kolu…

      0 0
    • Pavel  

      No, nafotil jsem… Včera…

      Asi není nutno moc komentovat…

      :-(

      Před chvílí mne propustili do domácího ošetřování…

      0 0
      • dancing dog  

        Copa?

        0 0
        • Pavel  

          Artroskopie kolene. Spíš se tam jen koukli, jestli s tím jde vlbec něco dělat. Co šlo, tak pospravil, bohužel hlavní problém, co tam zjistili, (překřížené vazy nemám překřížené) moc opravit nejdou…

          Tak snad to co nejdřív „rozhýbu“ a budu moct sednout na kolo. Naštěstí je můj ortpoped taky bajker, takže má pro tu naši úchylku pochopení. :-)

          0 0
          • dancing dog  

            Jojo, ne vše se dá opravit..koleno šetři, vypustili ti kloubní"maz" a nechali tam jen řídkej fysiologický roztok, a chvíli trvá, než se ten maz doplní, tak opatrně, ať se Ti „nezadřou ložiska“…držím pal­ce!

            0 0
            • Matts.  

              Nech sa ti to spraví. Na zlepšenie nálady posielam naše velkonočné námestie.

              0 0
    • šáfa1  

      Tady je pár fotek z pátku.

      0 0
    • šáfa1  

      A ještě pár.

      0 0
    • prvniodkonce  

      Kdo uhodne, kde to je, má bod ;)

      0 0
      • Matts.  

        Vígľaš, pri Zvolenskej Slatine :-)

        0 0
      • Žulda  

        Žebrák?

        0 0
        • hribik A1  

          to by tam mal leda tak hrdzavu ukrajinu, a nie hentaku ziletku :-D :-D

          (viem, ako to myslis)

          0 0
        • prvniodkonce  

          Ne, ale jsi blízko (cca. 15km)

          0 0
      • Krys  

        Týřov?

        0 0
        • prvniodkonce  

          Ne, na druhou stranu ;)

          0 0
          • prvniodkonce  

            na druhou stranu od Žebráku, tak zhruba aby se neřeklo :)

            0 0
            • Žulda  

              Tak to bude určitě nějaká zřícenina ve voj. prostoru, ne?

              0 0
              • prvniodkonce  

                Tak jest, ale je jich tam víc :o)

                0 0
                • Žulda  

                  Tak tam jsem nebyl, páč se tam nesmí :o)

                  0 0
                  • prvniodkonce  

                    Smí se tam o víkendu a ve svátek oficiálně, jinak se to toleruje pořád.

                    0 0
                    • drtyc  

                      no ve statech, kde ma armada trochu normalni rozpocet to znaceni vojenskeho prostoru neni od toho, aby te mohli pokutovat nebo vyslichat, zda jsi zved, ale pro tvoji ochranu…

                      Ale nevim jak u nas… treba znacky konce vojenskyho prostoru mi nejak unikaji… jsou mista na svete, kde maji na kazdym stromu modry reflexni body a maji je ve dvou radach kus od sebe… smerem ke znacce se nema ani mirit se slepyma a uz vubec ne strilet s ostryma a samozrejme ani vybehnout z tama na dalnici pod auto…

                      0 0
                      • drtyc  

                        cestin je muj kobyl

                        0 0
                      • prvniodkonce  

                        Využití VP Brdy je s otazníkem. Okrajové zóny se zpřístupňují veřejnosti i s turistickými značkami, skrz prostor vedou veřejné komunikace – to vše o víkendech a o svátcích. Na stránkách VP je pak rozpis střeleb, většinou žádné nezasahují do víkendu a jejich četnost se snižuje, většina střelnic je nefunkčních. Když už se náhodou střílí, vojáci to kontrolují a do oblasti nikoho nepustí. Kromě toho, že v prostoru sídlí vrchní velitelství Strašice (tzv.  „U němých“), se využívá zejména jako lovecký revír. O víkendech je v prostoru spousta cyklistů, všechno se toleruje. Význam VP zkrátka upadá, nebezpečně se tam necítím, protože se tam nic neděje.

                        0 0
                        • Žulda  

                          Už jsem měl v plánu tam zajet, ale kolem Berouna je tolik lesů a prázdných silnic, že se mi tam táhnout nechce.

                          0 0
                          • prvniodkonce  

                            Ale každý středočech by měl navštívit svou nejvyšší horu :)

                            0 0
                            • Žulda  

                              No tak já tam někdy vyrazím… ;)

                              Nějaký info, kudy tudy od Hořovic, bys mi napsal?

                              0 0
                              • prvniodkonce  

                                Z Hořovic na Valdek přes Komárov a Chaloupky, pak je dál silnice skrz prostor na Obecnici, na Tok se dá odtamtud odbočit, ale na vrchol se dá jen na bajku (nebo cyklokros).

                                Jinak mapy od shocartu na mapy.cz i kčt turistické celkem slušně odpovídají skutečnosti.

                                0 0
                            • Krys  

                              Vy to máte ľahké. Ale takéto zásady, prenesené do slovenských reálii, sú pre mnohých ťažko realizovateľné. Raz sa ale na ten Gerlach vyštverám. :)

                              0 0
                              • hribik A1  

                                sak on tam pise stredocech, teda aj slovensko treba rozdelit do prislusnych segmentov, a na gerlach tak budu muset slapat len spisaci a liptaci. zato pre obyvatelov dunajskej stredy je takyto ciel velmi lahko realizovatelny :-)

                                0 0
                                • Žulda  

                                  Co tam mají nejvyššího? Meloun na poli?

                                  0 0
                                  • hribik A1  

                                    mozno nejaku dobre rastenu kukuricu…ale mozno tam je aj nejaky vysoky stlp alebo orindzacka veza…prinajmensom stoziar elektrickeho vedenia by sa nasiel urcite… :-D

                                    je pravda, ze na zitnom ostrove raste psenica ako telegrafne stlpy? ano, na zitnom ostrove raste psenica ako telegrafne stlpy, a miestami aj hustejsie :-)

                                    0 0
          • Krys  

            Zmiatla ma tá valcovitá veža. Ale na Týřove je tuším širšia a stojí samostatne.

            0 0
    • Lenka.05  

      Dneska u Sázavy, spíš jen courání po neznačených pěšinkách a vyhlídkách.

      0 0
      • hribik A1  

        ten druhy, to je tajak ta babka co ide po kolajnicach a spieva si … tralala, tralala, tralala lalala, tudum, tudum, tudum, tudum, tudum, tudum…

        0 0
      • Karlos009  

        Teda teda, tentokrát jsi to nějak odflákla, ne? Tou trojicí s hadem a tím superiorem jsi nastavila laťku proklatě vysoko. Nedočkavě jsem otvíral nové fotky a jsem trochu zklamán. Polepši se! :-)

        0 0
        • Lenka.05  

          Já vím:-)) Tohle jsou výcvaky z kompaktu no… vím, že to není žádný zázrak, spíš jen dokument typu „byli jsme tady“ :)))

          0 0
    • Dalas  

      po 9 letech jsem se byl na zelené vodě, ale pořád je to tam stejné:)

      0 0
      • Dalas  

        a cestou měsíční krajina:)

        0 0
        • Dalas  

          a ještě Javořka..

          0 0
          • marapara  

            Javořina je už víceméně bez sněhu, ale západní svahy směrem na Vápenky, tam to bude ještě maso :)

            0 0
        • hribik A1  

          kdeze, to udolie ma peknu krajinu, to keby si isiel dneska cez obed krizom cez celu zasmogovanu betonovu zilinu…to je mesacna krajina a nie toto…

          0 0
    • m4rkus  

      Včera kolem poledne u rybníka se to jen hemžilo těmito potvorami. Musel jsem jet pomalu, jinak bych jich pár zajel, nemaj vůbec zájem uhnout. Foceno mobilem.

      0 0
    • VIktorr  

      Nedelni pohodicka udolim Ricky.

      0 0
    • keo  

      Dnes při cestě z práce

      0 0
    • maniana  

      Sobotní výlet do Řeky

      0 0
      • jim1f  

        Jeli jste i někde výš?Jak to tam vypadá se sněhem???

        0 0
        • maniana  

          V neděli měli sjezdovku už uzavírat. My jsme to pak pustili směrem na Harendu a pak do Vojkovic ke „Koníkovi“. Co se tyče sněhu, tak na Javorovem ještě kapánek bude. Na Lysé ho ještě ale asi bude dost.

          0 0
      • hampik  

        …páteční provětrání v okolí Zlína…

        0 0
    • Smazaný účet  

      kvete nam rytina :-)

      http://hactar.ujep.cz/…ay/index.php?…

      0 0
    • keo  

      Tak už i lesní pěšiny jsou bez bahna.

      0 0
      • marapara  

        No, jak kde. U nás někde jo, někde je bláto, ale není to hrozný. Většinou je měkká půda, a když člověk šlape do kopce, tak si připadá jako by jel na pichlém kole :)

        0 0
    • autor_trek  

      Trochu jara.....

      0 0
      • autor_trek  

        Ještě nějakou EU cestu…

        0 0
        • clun  

          Blbnutí na vyjetí v okolí Brna (Kohoutovice).

          Zvědavý dotaz: zkoušeli jste vyjet kopec z pisárek (z cyklostezky) nahoru po modré do kolonie zahrádkářů? Včera jsem ho jel prvně, ale už na těch kostkách ze začátku jsem si málem utavil stehna :-)

          0 0
    • hribik A1  

      nafotit som to nenafotil, ale videl som taky jeden pekny vyjav – nejaka zeleznicna buda pri stanici, a okolo asi 8 udrzbarov alebo takych nejakych, co sa neustale motali a cosi riesili nad jednym obstaroznym bicyklom. jak som tak na nich cumel, som si hned predstavil konzilium 8 doktorov, ako sa radia nad umierajucim pacientom… :-D ale fotit som ich radsej nefotil, lebo by ma este nakonec za taku provokaciu nechceli pustit do vlaku…

      0 0
    • Ricci  

      Dnes doobeda bolo uzasne, Skalicke hory 10.00

      0 0
      • bagr84  

        skoda zes to fotil petlahvi :(

         

        Jinak zavist…

        0 0
        • Ricci  

          jj, PET lahve,inym slovom SE K800i :-)))

          0 0
    • Matts.  

      Dnes to bolo O.K., až na tie medvedie stopy. Mal som chuť ho odfotiť celého, ale sviňa medvedia bol tam skôr ako ja. :-). Tak prikladám aspoň jeho labu.

      Na druhej snímke jeden z posledných šafránov, no a na tretej nový výhonok limby z terasy krčmy.

      0 0
      • Ricci  

        Bud rad,ze si ho nestretol osobne…

        0 0
        • Matts.  

          Tak to zase nie, šesť  (6) som už videl naživo, potrebujem do konca môjho bytia vidieť desať (10), tak kúrňa kedy to mám stihnúť, keď aj do roboty treba chodiť. :-)

          0 0
          • hribik A1  

            tym videnim desiatich medvedov je nejak podmienene lepsie miesto v posmrtnom alebo nasledujucom zivote? nejaka, jak sa to hovori, zvysena karma? :-)

            0 0
            • Matts.  

              Dobre si to vystihol, do truhly ideš potom viac ********, ako keď  žiadneho nestretneš.

              Ináč maco je taký väčší pes, ktorý sa tiež bojí ako ja. Akurát mu viacej smrdí z papule, lebo nepužíva Colgate.

              0 0
              • Ricci  

                Len aby niektorych z tych macov nebol tvoj posledny doslovne :-)

                0 0
    • deverers  

      Cyklotrasa 503 nad Horním Benešovem. I takhle se dá využít řopík z druhé světové.

      0 0
      • Pavel  

        Takových využitých tady máme… Z jednoho je prej i vinný sklep.

        0 0
        • deverers  

          Spíš vinný sklípeček. Místa v nich moc není. Mít ho u baráku na zahradě tak v něm pěstuju žampiony a chladím pivo.

          0 0
    • prvniodkonce  

      Tohle mi celou zimu chybělo :D

      0 0
      • Eilyn  

        Hehe, prve jsem myslela, že máš kraťasy =D Taky už mám nějáké ty proužky, ale tak hodně ještě vidět nejdou .. xD

        0 0
      • Obi-wan  

        no jasný to je hotovo dvakrát jsme byl a je to, už to neřeším.

        0 0
      • Pavel  

        Provokatére… Já lapím doma, rozkuchané koleno… Už jsem mohl mít obnovený permanentní dres…

        :-)

        0 0
    • Lusetta  

      Dnes asi ve tři ráno

      0 0
      • Ricci  

        Cez den sa jazdit neda? :-)))

        0 0
        • marekmaue  

          ale prosimte.. to se skáče.. to se nesjíždí :)

          0 0
          • Ricci  

            V noci potme se sjizdi lepsie? :-)

            0 0
            • hribik A1  

              evidentne hej, lebo vtedy sa bezne prudko zvysuje koncentracia tych, ktori su sjeti ™ tajak stara guma co som ju nedavno dal z hajtrovice dole

              0 0
      • hribik A1  

        podla tych mrezi to vyzera tajak utek z base :-)

        0 0
        • Matts.  

          Nový prezident, nové amnestie, teraz utečencom požičiavajú na útek b i k e.

          Ten Gašparko, to je už len .ujo.

          0 0
    • hribik A1  

      vyhlad z hlavnej cesty pri ziari nad hronom…

      (priestupok nevenovania sa cestnej premavke :-D…ale no dobre, za jazdy to fotene nebolo)

      0 0
    • hribik A1  

      HLINIK nad hronom

      0 0
    • hribik A1  

      dedinka v udoli…

      0 0
    • hribik A1  

      este nez zaliezlo slnko…

      0 0
    • Smazaný účet  

      parnikovej letni vylet:

      http://hactar.ujep.cz/…arniik-11-3/

      0 0
      • maniana  

        Kaj to je?

        Koukam že jste víc vegetili na vodě než na kole.

         
        0 0
    • hribik A1  

      skoda ze som si dneska na tych blbych 48 km do prachsprostej ilavy s obycajnou nudne modrou oblohou nezobral fotak…za zatackou udolia vahu uz ta obloha nebola zas tak nudne modra, a ten burkovy mrak na severnej strane od ilavy, osvetleny zaroven slnkom od juhozapadu, nevyzeral vobec spatne…

      0 0
    • sagista  

      plzensko

      0 0
    • Matts.  

      Dnes trošku na pásoch, ale počasie sa nám postupne poplienkovalo. Keď som zakladal toto vlákno, nikdy ma nenapadlo, že tu bude  príspevkov čochvíľa číslo tisíc (slovom 1000). Vďaka najmä všetkým fotografomn a hlavne prispievateľom a kamarátovi Hríbikov No. 1 alias Hríbik A1, ktorý neúnavne fotí a fotí a fotí a občas, teda často nás tu obveseluje. Mám také malé tušenie, ktoré ma jedného dňa načisto prepadne, že toto vlákno bloknem a vatvorím nové, tiež s podobným názvom, ale kto bude chcieť niečo sem vtrepať, tak len s foto, ako je napr. vlákno nočný ten oný thread, pre totálnych nespavcov, zo zákona bikefóra vyplývajúce príspevky len v nietopierých hodinách.

      Amen.

      0 0
    • Flais  

      bikování v Amsterdamu

      0 0
    • Flais  

      opět

      0 0
    • Flais  

      ještě

      0 0
    • Flais  

      tak naposledy :-)

      0 0
    • mrozu  

      Ja jsem dneska u Rabstejna objevil zly strom pozirajici turisticke ukazatele. Pak clovek nema po stezkach bloudit… Nastesti zerou pomalu, tuhle si vychutnava uz 33 let :)

      0 0
    • hribik A1  

      ty kraaaavo!

      0 0
    • hribik A1  

      totok je jazero pri popovicoch*. nie tych velkych, v kerych varia toho capa, teda kozla, ale iba v takych obycajnych, na morave

      *popovicoch, podla vzoru kosicoch

      0 0
    • hribik A1  

      a okolo tejto tu podivnej dediny zrovna zacali stavat novu cestu…

      0 0
    • keo  

      Pohled na mé bydliště při návratu.

      0 0
    • Matts.  

      Toto vlákno dosiahlo  v sledovanosti tísícku, ďakujem všetkým za krásne príspevky, a týmto momentom zakladám vlákno N-o 2.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce