Fotecky - Prokopak, zapad slunce...

25 nepřečtených
  • Archer

    Vcera jsem byl projet s fotakem. Jsou s toho cerstve fotky bika ;), a taky par krajinek. Doporucujem vsem, kdo rad foti – Prokopske udoli, vyhled na Vltavu, cas kolem 7–8 hodiny vecer. Je to tam nadherne, kdyz je slunko.

    Fotky: www.pbase.com/…r13/prokopak

    0 0
    • Krys  

      Ano, Děvín www.hrady.cz/?… Je to skutočne nádherné miesto. Pozostatky hradu, zujimavá vodárenska veža a výhľad na Prahu.

      0 0
    • kudlanka32  

      jj neni nad poradnou romantiku:)) kudlanka.ccnet­.cz/WebYetyy23/070512_t­ocnik/DSC00485­.htm

      0 0
    • Ent  
      • zdar, mám na Tebe dotázek ? Jak se dostanu na kopec nad Žvahovem, jak jsi to tam fotil ? A je mi jedno, jestli z Hlubočep, nebo z Prokopáku ? Díky
      0 0
      • Archer  

        Znam dve cesty, ale z Hlubocep je to jednodussi vysvetlit :)

        Jak jde cesta z Hlubocep do Prokopaku (asfaltka), tak je tam v zatacke stanek s pivem. Prez cestu od nej detske hriste. Hned za stankem odpocka doprava a do kopce. Jdes tam, furt do kopce, je to cca 1km. Jak vyjdes nahoru, odbocis doprava. Muzes to vzit bud' prez les (zajimavejsi, jsou tam schody dvakrat, jedna lavka…), anebo mezi lesem a polem – je tam obycejna cesticka. Tam uz do uvidis :)

        0 0
        • Archer  

          „odpocka“ == „odbocka“ „uz do uvidis“ == „uz to uvidis“

          Sorry, spechal jsem :)

          0 0
        • Ent  
          • díky moc, asi to hned dneska prověřim :-)
          0 0
          • Krys  

            Tiež ma celkom navnadil. Rozmýšlam, že by som tam zašiel. Žiadne veľké jazdenie, len relax pri západe slnka.

            0 0
        • Tom New  

          Jsem tam včera zabrousil (pár let mne ten kopec zval ..) a nyní hledám, jestli to tady BF obec zná. Asi moc ne. Tak doporučuji, moc hezký místo! Někdo asi s kolem i přes koleje se může projet … pěkný singletracky … taky panelovka :( … a bacha na kopřivy:)

          0 0
    • prvniodkonce  

      Jo tam je to moje večerní pohoda – klasika + kofola na cvičáku :-) Hlavně když nejsou pejskaři

      0 0
    • Jituschka  

      Taky to tam mám moc ráda, na modrou vodárnu koukám z okna (:

      0 0
    • Lasky  

      Hmmmm, mooooc pěkně Ti to kreslí, jestli to neni tajný, co máš na to Cannonu za objektiv???

      Dík

      L(.)

      0 0
    • Bruntal  

      Zdarec, jezdim tam casto a je tam opravdu nadherne, presne jak pises sedma az osma, slunicko. Vzdycky jsem se hrozne divil, ze je tam tak malo lidi, tak to moc neproflaknete at to neztrati to svoje kouzlo, ktere spociva i v tom, ze tam neni narvano… ;)

      0 0
    • Smazaný účet  

      A ten čtvercovej rastr tam vzniknul při zpracování fotky nebo už ve foťáku?

      0 0
      • Archer  

        Jaky rastr, kde?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Zkus si na tu fotku vzít brýle… :o) někde jsem to tu už viděl. Takovej rastr čar jakoby s vyšší kompresí. Na té světlé trávě vlevo je to dobře vidět.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Tak koukám na jiný fotky tady na b-f a asi je to kompresí při ukládání na server. Můžeš být klidný. :o)

          0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Hezký, znám,koukám na to z okna :-)

      0 0
    • kudlanka32  

      otazka je jak dlouho se na to budem koukat…dole v udoli bude brzo sidliste. Ochranny pasmo rezervace nehraje roli.

      krasne zelene ekologicke domky:

      http://www.advojka.cz/…ukor-prirody

      a Devin casem taky zastaveji…

      0 0
      • kudlanka32  

        vyhledy co brzy zmizi – sidliste nahore i dole, jako by to horni nestacilo :(

        Vysledek prace panu Jancika, Vodrazky a jinych.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.