• kulix

    tak uz je skoro naplnen limit, kdo by mel jeste zajem, urychlene se ozvat Milcovi. Vsechny info na www.loudani.borec.cz

    0 0
    • Flegmatik  

      Koukám, že tam bude známý Jirka z Ostravy :-)) To jako pozor na něj, protože tahle akce bude mít jen jednoho vítěze :-)

      0 0
    • Rychlej turista  

      Takže se nedá přihlásit na poslední chvíli? Prostě přijet a jet?

      0 0
      • amito  

        …tak se koukej přihlásit ted alespon nepojedu z našich končin sám a vezmu tě sebou !

        0 0
      • karliner  

        Napiš Milčovi a buď v klidu, většinou stejně zhruba třetina z předem přihlášených z nejrůznějších důvodů odpadne a přihlášku nepotvrdí…

        0 0
      • Howgh  

        organizátoři jsou bezva. Určitě tě akceptujou. Kdyžtak se přimluvím…

        0 0
        • Rychlej turista  

          Nechci takhle dopředu zbytečně plašit. Ještě fakt nevím, co v červnu bude a hlavně bych to jel jen v případě, že by bylo hezky. Ale láká mě to, protože je to přesně to, jak jezdím Do hlubin Českého lesa. Jen se budu muset poprat s mapou a přesným dodržením trati, toho se trošku děsím :-)

          0 0
    • knihomol  

      Tak dobrodruzi, limit je už těžce přečerpán. Dneska jsem se chtěl přihlásit a jsem jako sedmý náhradník. Nevím, nevím, jestli se na mě dostane.

      0 0
      • Rychlej turista  

        Nebeč, holt ze Sokolovny nepojedeš na Zimní stadion autobusem, ale na kole :-D

        Nebo mi něco uniklo, co týká využití toho autobusu?

        0 0
        • gargamel  

          jo, to ti asi něco uniklo ;-)

          0 0
          • Rychlej turista  

            Čtu to horem dolem a furt na nic nemůžu přijít :-(

            0 0
            • romachain  

              Nikde jsem to nečet, ale domýšlím si, že by nás autobus mohl odvézt celkem kamkoliv, takže by se mohlo jet v jakékoliv lokalitě…

              0 0
              • Rychlej turista  

                Jo takhle, takže je to vlastně orienťák :-(

                0 0
                • McBlacky  

                  no orienták je to každopádně.

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    Tak to mě zaskočilo, měl jsem za to, že se pojede zhruba jako vloni. Že bych aspoň zpočátku jel s někým, kdo to zná, Český les mám celkem projetý a konec po asfaltu už bych nějak dojel. Takhle bych se ale dočista ztratil :-D

                    0 0
                    • romachain  

                      Já mám za to, že podstatou by mělo být právě to, že trať je překvapení až do poslední chvíle…

                      0 0
                      • Rychlej turista  

                        Asi jo, ale mě to vůbec nenapadlo. Škoda, docela jsem se na to těšil, že kdyby vyšlo počasí, tak bych si vzal dovču a jel. Proto jsem taky neviděl žádný problém s přihlášením na poslední chvíli, když v propozicích je, že si člověk všechno zajišťuje sám. No, aspoň už to vím a mám po problému, protože otročení podle mapy není nic pro mě :-D

                        0 0
                        • romachain  

                          Tos čekal, že bude 600km značená trať?:-D

                          0 0
                          • kulix  

                            trat je vzdy to nejvetsi prekvapeni, a ze to letos nebude Cesky les, to ber skoro 100%. Bude to mozna jih, sever,vychod a nebo jeden pekny napad Wien-Praha, ale to letos asi nestihneme, kazdopadne trasa vede z 70% turisticka trasa, 5% cyklostezka (letos asi jako novinka) a zbytek silnice III.tridy…, takze asi tak. Celym smyslem akce je, lehka, misty stredni orientace v terenu, 4 dny jet dle sveho planu, bojovat spocasim, technikou a hlavne morálem (protože o tomto celé je). Vašek

                            0 0
                            • mastihuba  

                              my něco podobnýho jen ve výrazně kratší verzi jezdíme už 10let a dycky mne dostanou lidi, kteří by chtěli jet jen v lokalitách, který znají. Souhlasím že by celá akce ztratila pointu.

                              0 0
                            • Igor Hnizdo  

                              no ja jen, ze kdo se bude drkotat na autobus, aby byl pak vysazen pred barakem odkud na te autobus vyrazil bude urcite nadsen.

                              0 0
                              • karliner  

                                Koho tato myšlenka nějak drtí, že by se případně dohrkal zpátky před barák, ten se nemusí do závodu hlásit. Pravidla jsou stejná pro všechny.

                                0 0
                              • Howgh  

                                ten přesun busem není podmínka. Kdo to má blíž na start od svýho bydliště, může se na start přemístit svépomocí. Domluv se s Milanem.

                                0 0
                          • Rychlej turista  

                            Tak jasně, že ne. Ale počítal jsem, že se pojede, kde to trošku znám a mapě jsem tak nepřikládal žádnou velkou důležitost. Podle mapy prostě nejezdím i když třeba 1:800 000 občas mívám pro jistotu v kapse, kvůli orientaci, když fakt nevím, kde jsem. Prostě jedu, kochám se a neřeším. V Českém lese se ale ani nějak výrazně zabloudit nedá, z jedné strany SH a za ní nápisy v nesrozumitelném jazyce a z druhé strany civilizace. Zbytek obstará sluníčko nebo hvězdičky :-) Ale chápu, že někdo to má jinak :-)

                            0 0
                            • kulix  

                              jak rikam, trasa je tajemstvi a pred startem dostanes zhruba tohle:

                              http://www.loudani.borec.cz/…apy/010t.jpg

                              coz neni zas tak tezke, ale pocitej, ze cca 20 km budes stejne bloudit a par hodin a sprostych slov na to padne :)

                              0 0
                              • Rychlej turista  

                                Teď jsi mě fakt pobavil, že prý 20 km bloudění na 600 km štrece :-D

                                20 km mám rozptyl, když jedu do Ostravy po hlavní a ani bloudit nemusím :-D

                                V neznámém lese jsem schopný nabloudit i 85 km, než se ze stejného místa posunu zase dál :-D

                                20 km bloudění na 600 km, umřu smíchy :-D

                                0 0
                          • kulix  

                            http://www.everytrail.com/view_trip.php…

                            tak zde treba trasa roku 2008 … a taky to nebylo lehke ;)

                            0 0
                            • Rychlej turista  

                              Ale Klínovec jste objeli :-D

                              0 0
                              • Howgh  

                                zato loni Čerchov nee. Vlivem omylu jsem byl na něm 2× — zkrátka je to dobrodružství

                                0 0
                              • kulix  

                                objel ho jen ten co mel tu GPSku (nemohl ho najit ve 2 rano, pri –4 C), jinak trasa vedla pres vrchol, takze 90% lidi bylo nahore

                                0 0
                                • Rychlej turista  

                                  To jsou ti technoidi, normální člověk by při přejezdu přes silnici pod Klínovcem věděl, že pokud se chce dostat na vrchol, musí jet do kopce :-)

                                  0 0
                          • Howgh  

                            bývá to značený komplet – turistickýma značkama.

                            Jináč mě ten bus připadá jako totálně nešťastný nápad. Vždycky bylo místo startu známo předem, tak proč to komplikovat. Doufám že se mu vyhnu…že protekčně mě řeknete předem, kam se dostavit. Kdyžtak dovalím potvrzení z lampárny, že se mě dělá v busu šoufl.

                            0 0
                            • karliner  

                              Také by mi nevadilo, kdyby mi organizátor oznámil, že letos není start v 19:00 ve Slaném, ale třeba v 19:00 v Prostřední Bečvě.

                              0 0
                              • Howgh  

                                start bývá tradičně ve středu 22:00

                                0 0
                                • karliner  

                                  není to fuk?

                                  0 0
                                  • Howgh  

                                    to víš že ne. jak by sis to srovnal se svým svědomím, kdybys vyrazil o 3 h dříve…

                                    0 0
                                    • karliner  

                                      Kdyby mi organizátor oznámil, že start je v 19:00, tak bych nic nesrovnával, btw, první rok byl sraz v 19, ačkoliv start byl až v 22…

                                      0 0
                              • McBlacky  

                                od tama je to všude jen do kopce :)

                                0 0
    • Rychlej turista  

      Tak hoši, ať se vám to hezky vydaří, ale já zůstanu u své bezmapé klasiky Do hlubin českého lesa :-) Akorát bych to na ty tři dny taky mohl protáhnout, když tam máme takové fajné občerstvovačky :-)

      0 0
      • amito  

        ,,…to je škoda že nejedeš tak na mne zbylo hájení Karlovarského kraje v tom lítém boji na mne samotném ,

        když si představím že se nepodívám do končin co znám a budu se ku Slanému prodírat z Moravy či východních čech jímá mne hrůza …amito

        0 0
      • Howgh  

        tudyma jsme loni jeli ! Tuhle studánku jsem si taky fotil !

        0 0
      • ProtoolsTDM  

        Ejhle, Janovského pramen. Pítko mě taky předloni pobavilo. Letos se do Č. Lesa chystám zase.

        0 0
    • McBlacky  

      dávám šanci někomu jinému. nějak jsem si popletl data závodů :/ a v termínu Loudání jedu MČR 24H

      0 0
      • Rychlej turista  

        Jedeš sólo?

        0 0
        • McBlacky  

          bych umřel :)

          2 nebo 4ku

          0 0
          • Rychlej turista  

            Dal bys to v pohodě, už jsi to jel a pro sólisty platí snad ještě ve větší míře to, cos napsal po Vimperku na konci článku, ale nemůžu ho najít :-(.

            Jsem zvědav, jaká bude účast sólistů. Dvanáctihodinovka, šestice, myslím, že jich to hodně odradí, protože tam budou dost překážet. Jsem rád, že jsem zažil ještě ročník 2006, než to nabralo směr megaakce pro širokou veřejnost. S tím se ale nic nedá dělat, vládnou nám prachy :-(

            0 0
            • McBlacky  

              já v posledních dvou letech vůbec neměl/nemám čas na dlouhý vyjíždky, všechno se to motá kolem 3–4 hodin, závody z 50% do 2 hodin. To je k ničemu. Ten rok co jsem jel solo jsem předtím jel Ostravu, pak několik 250–300 na silnici, potom zase Salzku 200. Prostě to byla jinak nastavená sezona. Letos jsem například přes 4h ještě nic nedal.

              a navíc nemám úplně v pořádku všechny klouby, takže se spíš šetřím.

              změny v pojetí 24h jsou vynucený, ono kdyby to bylo jen pro solo, tak pořadatel nesežene sponzory. Taky koho by zajímal 2denní závod pro 50lidí, který se o nějaký firmy v prostoru vůbec nestarají protože na to nemají čas.

              0 0
              • Rychlej turista  

                Mi to je jasné, že je to o penězích. Ale je to škoda, původní myšlenka mizí a za čas bude sólo kategorie trpěna jen proto, aby mohl být zachován název „24 hodinovka“ :-(

                Jak to tedy je s tím MČR? Nikde jsem nic nenašel.

                0 0
                • McBlacky  

                  já to někde našel je to letos Liberec. na novém webu hrozném/ serie

                  Startujeme již tradičně v Liberci 12.-13.6.2010. Pro­věřený tým ASA Turnov nás jistě překvapí mnoha novinkami, zároveň se můžeme těšit na tradičně perfektní trať a komfortní zázemí. Bude to zas Těžká pohoda a tentokrát rovnou jako Mistrovství ČR ve 24 hodinových závodech!

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    Jo, už to mám. Mají to hezky chaotické, že se jedná o MČR se jen tak mezi řečí zmíní v chlívku O čem je 24h MTB :-D Tam to určitě každý bude hledat, tak nač to dávat ještě do propozic závodu, že jo :-D

                    Doufám, že zase budou mistrovské dresy, kvůli němu bych i jel :-D

                    0 0
      • Rychlej turista  

        Teď mi to došlo :-D Liberec se jede jako MČR?

        0 0
    • kulix  

      zaznamenali jste se PR akci v casopise CYKLOTURISTIKA ? :) …

      0 0
      • Howgh  

        jasan. Uvádím na pravou míru fakt, že jsem dospěl do cíle o den pozdějc. Kvůli tápání na rozcestích a dalším zádrhelům jsem urazil o 100 kiláků více.

        0 0
      • karliner  

        Vůbec jsem nezaznamenal, že existuje nějaký takový časopis…

        0 0
        • McBlacky  

          to je pro cyklisty, ty jsi eRBéčkář…

          0 0
        • kulix  

          ty si nabušenej rbčkář a my jen turisti a občas, když je to z kopce tak i cykloturisti…

          0 0
    • Howgh  

      tak už prej mají autobus. Doufám, že nás Brňáky nepoženou do Slaného, aby nás pak odvezli na místo startu zpátky na východ

      0 0
      • karliner  

        Jestli brňáci nebudou muset do Slanýho, tak trvám na tom, aby mi autobus zastavil před barákem a chci mít rezervovaný sedadlo vedle Volfa.

        0 0
        • Howgh  

          …když pořadatelé dopustí abysme dospěli na start po vlastní ose, budou v busu místa pro další náhradníky…

          0 0
          • karliner  

            Co když bude start ve Varnsdorfu? To pak budeš pěkně o místo v busu škemrat :-)))

            0 0
            • Howgh  

              západní Čechy máme projetý křížem krážem…

              0 0
              • teepeex  

                nas odvezou nekam na severovychod a nechaji nam sezrat orlicky hory-jeseniky a beskydy a pres zelezny hory a vrchovinu do slanyho:)) supr

                0 0
                • ajfel  

                  Něco uniklo z velitelskyho stanu? :)

                  0 0
                • McBlacky  

                  to jsem říkal já :) to by bylo extra přísný

                  0 0
                  • karliner  

                    Tak s ohledem na minulé trasy se to přímo nabízí :-)

                    Ale doteď mi vrtá hlavou, jak to Honza myslel s tím Varnsdorfem a západníma Čechama???

                    0 0
          • JSt  

            jim to jeste osladime, v tom slanem ;-).

            0 0
    • kulix  

      tyden do startu, 71 kontrolnich bodu, 24 stranek A4 map, cca 530 km, prevyseni teprve pocitam

      0 0
      • amito  

        ..už jsme na vás připraveni ,24 map pěknej atlas si povezme sebou !!!

        0 0
        • kulix  

          jj,cca 530 km,je dost papiru .. a prevyseni je uz dano, dle GARMIN MAPSOURCE je to 12.897m … jak rika Milca,1,5 Eve­restu !

          0 0
          • karliner  

            To vypadá na celkem kopcovitou vyjížďku.

            0 0
          • amito  

            ..už se těším až si podám ruku s autorem trati a žertérem Milčou 1,5 Everestu …to by se jeden neudržel…kupuji Alpu na nohy a odmontovávám nášlapy a jdu si do sklepa pro pohorky

            0 0
            • Howgh  

              já to vidím na kristusky. Včera se to vypršelo, tak šeredně už být nemůže…

              0 0
          • VanVren  

            Já to vidim pozitivně – 1/2 zrasy je z kopce :-))

            0 0
            • martin_bakov  

              Tak to jo, at ti to rychle utece !

              0 0
            • amito  

              ..ne každá cesta z kopce je jetelná a tlačit či nést kolo po kamenech dolů je také utrpení…ale uvidíme třeba tam bude někde i asfalt…pokud bude cesta kolem vylitých potoků tak asi dopadneme jako turista na foto…

              0 0
    • knihomol  

      Tak furt nevím, jak to udělám. Varianta napolotěžko se spacáčkem, nebo úplně nalehko s kreditkou a noclehy pod střechou. To by se mi líbilo nejvíc, akorát pokaždé se musí na něco přijatelného natrefit (což by asi nemusel být problém – z indicií se dá vytušit, kudy trasa přibližně vede a jet tak dlouho, až by něco bylo), jen teda v tom případě nevím, jak tu první noc. Když nás vysadí v 22:00 z busu neznámo kde a hledej nocleh. Nebo jet první noc a den v kuse a nocleh netřeba :-) Taky zvažuji se k přidat k nějaké skupince, nechce se mi jet 535km samotnému. Přece jenom mikrospánek a hlavou do stromu zdraví neprospěje.

      0 0
      • Bumerangista  

        Na kreditku se ti v hordní-dolní tak maximálně vykaká beránek.

        Já si spíš asi vytisknu cedulky s popisem kdo jsem a co dělám jako mají němí, až někam přijedu a nebudu mít chuť ani mluvit.

        0 0
        • McBlacky  

          to je rozumný. malej spacák si ale vem. nemůžeš odhadnout kdy to na tebe přijde. při takovým vyčerpání si tělo řekne a končíš. Ani tech pár km do vesnice nedojedeš. Naopak 1–2 hodinky tuhnutí za bukem a budeš moci zase kousek pokračovat

          0 0
          • Howgh  

            nemluvě o problémech s orientací v černém lese…

            0 0
        • karliner  

          V prvním ročníku taková cedulka byla součástí startovního balíčku :-)))

          0 0
      • gargamel  

        Jedu (jedem nejspíš ve třech) na lehko a doufám v to, že se někde uhnízdim:-)

        Mám to už vyzkoušené z prvního ročníku.

        0 0
        • amito  

          …no závist že jedeš na lehko ale máš zkušenosti z dřívějška já už vážil kolo a děs běs skoro 25 kg a s tím se budu tahat ale beru spací pytel staršího data výroby tak po poslední noci daruji bezdomovcům…a jídlo také spapám čágo v busu amito

          0 0
        • Howgh  

          loni ti, co jeli na lehko , to zabalili po první přeháňce…:-)

          0 0
          • amito  

            …díky starý klasik ví co je cestování a že pršet bude na to se můžeme spolehnout…

            0 0
            • Howgh  

              budete, chlapci, možná zklamaní. Dnes říkali na tv nova, že bude hezky.

              0 0
          • gargamel  

            Ano, to je možné.

            0 0
          • JSt  

            20l batuzek musi stacit na vsecko :-))

            0 0
            • amito  

              …ale ta bolest zad když tam budeš mít vše potřebné…

              0 0
              • JSt  

                nejtezsi je piti, to bude v ramu a batoh mne nevadi. vyrazet na 550km vylet po lesich s 25kg kolem – yndzoj safring. :-))

                0 0
            • Howgh  

              …a odřené zadek, jak tě ta tíže zarazí do sicu.

              0 0
              • teepeex  

                odrene zadek, prostredek i predek;)

                ale taky musim vzit batoh, spacak nejak privazu k sedlovce:)

                0 0
              • JSt  

                prcku mam uz zastrelenou z kerska, neboj ;-)

                0 0
              • RomanH  

                Ja Ti nevim, kazdej je zvyklej na neco jineho a vsechno ma sva ±

                Nemam problem jezdit celej den s 3l Camelem, na druhou stranu je pravda, ze tim, jak z nej pijes, je cimdal lehci. Pokud das vodu do ramu a do batohu 800g spacak, uluminiatku + nejakou mikinu s vetrovkou + nahradni kratasy, musis se vejit do 2kg. S neovesenym kolem se bude urcite lepe manipulovat. Na druhou stranu, pokud nebudes mit na zadech nic, bude prdel i zada mene trpet. Osobne bych se asi snazil jet Loudani stylem uplne na lehko a jet co mozna nejrychleji v ramci svych limitu, proto bych volil ten lehky batoh. Na cundr pak samozrejme nosic.

                0 0
                • amito  

                  ..no jo ale Loudání je čundr šmrcnutej závodem , tam nalehko znamená vyrazit a slézt z kola až ve Slaném !Když toho jsi schopen stačí se příští rok přihlásit…

                  U nás v Chebu pořádají i Xc a maratony na velice těžkém terénu tak si stejně moc nevybereš co jedeš…

                  0 0
                  • RomanH  

                    Je mi to jasne. Pristi rok bych chtel jet, uvidime, jak na tom budu s casem.

                    0 0
                • Howgh  

                  bré ránko, jak to vyzerá z tou vyjížďkou po červené do Prahy ?

                  Jináč 19.6. budu na slezině na Křivoklátsku

                  http://sportarsenal.cz/…ni-akce.html

                  0 0
                  • RomanH  

                    Zdarec, ma to svuj samostatnej dred

                    Nakonec se to pojede obracene, z Prahy do Zdaru.

                    0 0
        • knihomol  

          A kolik chcete denně jezdit? Přemýšlím, že bych se k nějaké takové lehkozavazadlové skupince přidal, abych nejel 500 km sólo. A taky sólista občas musí zaplatit celý pokoj, než ho ubytují.

          0 0
          • gargamel  

            No pojedem tak nějak, aby nám to vyšlo do tý neděle. Viděl bych to tak na 150/den. Jedeme dost výletnickym tempem…

            Ale počítám, že ze začátku to bude o dost náročnější, tak nevim, jak dodržíme plánovanou kilometráž. Klidně se můžeš asi přidat, pokud ti bude vyhovovat tempo. Potkáme se u busu. Pozn znamení stříbrnej lapierre viz profil.

            0 0
            • knihomol  

              Tak bohužel ke svojí velké lítosti se musím odhlásit. O víkendu jsem byl v rámci tréninku na biku kolem západočeských lázní a poněkud jsem se vysekal. Lehce sedřený bok, méně naražené koleno, ale více naražené rameno. Doufal jsem, že se to spraví, a nespravilo. Prostě to nejde. Tak snad za rok budu mít víc štěstí.

              0 0
          • amito  

            …v kolik vyrážíš z Domažlic ? já z Chebu kolem jedné…

            0 0
    • VanVren  

      Tak kudy to vidíte, že se pojede? Aby to nebylo v podobný oblasti jako předchozí ročníky, tak já si to tipuju na Orlický hory, Hrubý Jeseník a přes Českomoravskou vrchovinu zpět. :-)

      0 0
      • amito  

        ..tipuji odjezd z Rychnova n/K a přez Velká deštná Malá deštná a z Polska na Sněžku …sice jen hrubý odhad dle vrcholků na mapce…a jo taky v tom nějak vidím Říp

        0 0
        • McBlacky  

          tu Deštnou s kusem hřebenu tam vidím taky. Ale je to hádačka v tomhle rozměru

          0 0
          • karliner  

            Organizátoři mají hodně v oblibě hřebenovku přes Orličky. Dost bych se divil, kdyby letos nebyla využita :-)

            0 0
          • amito  

            …tu Sněžku mažu tak vysoko to tam není to bude jiná vychytávka , jestli ten Milča se nejel projet na rychlebské stezky…

            0 0
    • romachain  

      Achjo, když vidím počasí, poslouchám, že pojedete moje oblíbený Orličky a přitom musím státnicovat, tak je mi znova smutno z toho, že jsme se museli kvůli té škole odhlásit. Za rok rozhodně jedem.

      0 0
    • Meduza  

      Mate nekdo nejake zpravy od nasich sampionu? Jak to jde a tak…

      Teda, kdo tam vlastne jel? Urco Teepex a myslel jsem, ze i Karliner, ale ted ho nevidim ve startovce.

      0 0
      • StrejdaS  

        Myslim, ze tam je i bumerang…

        0 0
        • Meduza  

          Koukam na startovku a pravdu dis :)

          Ale zpravy asi zadne…

          Ja kdyztak pisnu Teepexovi semesku, a uvidim, jestli bude mit naladu odpovedet :)))

          0 0
      • McBlacky  

        psal Teepex s Bumerangem, že vytlačili na Jiráskovu chatu po červený, tak před 30 mins.

        0 0
        • Meduza  

          Tak to je peklo :)

          0 0
        • karliner  

          Sakra…

          Tímhle tempem budou ve Slaném v sobotu ráno.

          0 0
          • McBlacky  

            tak při jejich vykonnosti to je reálný. Otázka jak se porvou s únavou. Já bych to taky koncipoval, abych byl v sobotu nejpozději do večera ve Slaném.

            když jsme četl report z DosRas na webu Hanky, tak jsem koukal co se dá ujet za 2–3 dny :)

            0 0
            • Bumerangista  

              Tak já nedojedu. Kolem 8h jsem se vysekal na brutálně rovné pasáži asi 5km po přejezdu hranic zpět z Polska. Jelo se mi dobře a přes to, že mi včera praskla sedlovka a sháněl jsem jinou, tak jsem byl v půlnoci v prvním sedle v Polsku.

              Teď jsem v Broumově v nemocnici a chci si nechat udělat rentgen ramene, protože ho mám možná dost v pr.

              0 0
              • StrejdaS  

                Snad to nebude nic vaznyho, drzim palce!

                No a u ty sedlovky se nedivim, vazila i se sedlem min nez moje samotna sedlovka… :D

                0 0
                • McBlacky  

                  to byla extralite nebo KCNC ?

                  0 0
                  • StrejdaS  

                    Nevim, ale chlubil se mi tim, jako prvnim upgradem na tom SC. :D

                    0 0
                  • Bumerangista  

                    Extralite. Před týdnem jsem to chtěl vyměnit za původní Tompson, ale ve shonu jiných příprav jsem na to zapomněl. Ono ten batoh vážil 7kg a je spíš vzadu, takže má páku. A zlomilo se to spíš na menším hupu, ale asi to bylo již unavené.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      z lehkejch hlín bych věřil max Tune. ustřelenejch jinejch ultralight hliníků je všude dost.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Praveze to KCNC mi prijde hodne odolny. Co jsem zaslech, tak reklamace prakticky nejsou a kdyz, tak na ruply srouby, ne trubky.

                        0 0
              • McBlacky  

                ty voe, mazec. Jsi usnul nebo co? dej se brzo do kupy. přeju ať je to dobrý

                0 0
                • Bumerangista  

                  Neusnul, byl jsem spíš čerstvější. Ale člověk na těch rovinách, kde to vypadá ok spíš nedá pozor. Tady šlo o drobnou hranu mezi starýma kolejema. Jen 2cm široká a 30cm dlouhá, takže z dálky ji nevidíš. No a jak je šílený sucho, tak to je tvrdý a neprojdeš to. A pak jsem to prostě neustál, jak jsem se max nesoustředil.

                  Doktor na rentgenu neviděl žádný problém, nicméně říkal minimálně 3 týdny v klidu a první týden se prý nevyspím.

                  0 0
                  • martin_bakov  

                    Tak hlavne ze dopadl rentgen dobre, urcite si dame na extralite sedlovky pozor :)

                    0 0
                  • crom  

                    ze ty jsi ujel teepkovi,ja ti rikal ze mas na nej cekat:)to mas zato,nee dej se samo co nejdriv do kupy;)pristi tyden malevil,zajedes dalsi zivotni zavod;)

                    0 0
                    • Bumerangista  

                      Ujel, protože zalehl do pangejtu a já ho v noci minul. Dívám na dnešní stav a Tomáš se drží.

                      0 0
    • Tomahomo  

      Pokud chápu správně průběžné výsledky a itinerář, tak by první tři už měli být v cíli.

      0 0
    • VanVren  

      Tak už to mám za sebou. Celkem mi to s malým blouděním hodilo 586 km, něco málo přes 11 000 převýšení, průměr 14 km/hod, trvalo mi to 2 dny 16 h 54 min.

      Super počasí i trať. Děkuji organizátorům za extrémně silný bikový zážitek.

      0 0
      • Bumerangista  

        Gratuluji a tiše závidím při zapíjení brufenovitého bonbónku, abych necítil rameno. Měl jsem tě nadohled, když se mi to stalo ;) Asi tak, když si byl v Broumově jsem se dost vysekal u Javorového vrchu na hřebenovce s Polskem.

        0 0
      • karliner  

        udržet se Kopky – všechna čest!!!

        0 0
        • VanVren  

          Nejeli jsme spolu, každý jsme měli jinou strategii, sjeli jsme se asi kilo před cílem a pak už to dojeli společně v klidu. Řekl bych, že na tom byl hůř něž já.

          0 0
      • martin_bakov  

        Pekne sis nalozil :)

        0 0
        • VanVren  

          Jo, pekelně mě bolí prdel a dneska jsem celý den prospal. Už se těšim na další ročník. :-)

          0 0
    • gargamel  

      Tak jsem taky doma:-) Dorazil jsem v neděli večer v 19:45 (15min před limitem). Poslední den jsme vyráželi z Kozákova a čekalo nás 180km do cíle, tak jsme mastili, aby jsme stihli limit. Pravda, že poslední etapa byla hodně asfaltová.

      Proti prvnímu ročníku byl letos opravdu hard core. Obzvlášť Sowí hory v Polsku a pak hřebenovka po hranici na Ruprechtický špičák…

      Gratulace všem co dojeli a smekám před borcema, co dorazlili už v sobotu.

      0 0
      • VanVren  

        Mě nejvíc rozsekalo tahání kola na Hvězdu za Broumovem. Sem tam měl nějakou krizi.

        0 0
        • McBlacky  

          ale jsi dobrej. Výsledky jsou na mě nějak zmatený, ale dojel jsi s Kopkou 2–3 dohromady nebo se pletu?

          jinak kloubok dolů před každým kdo to dojel.

          0 0
          • VanVren  

            Jo, dohromady. Já, Honza Kopka a Ondra Bílek. Pěkná vlastivědná akce. Sem poznal nepoznané psychycké a fyzické stavy. Takový vygradovaný a hodně dlouhý závěr Drásala :-)

            0 0
        • gargamel  

          Jo, ta Hvězda byla taky krutá, byli jsme tam ráno, takže rozcvička :-)

          0 0
    • karliner  

      Dobře teepeex!!!

      0 0
    • mastihuba  

      dobře Jst. :D prej letos jsem na kole pořádně neseděl. :D

      0 0
      • pepek  

        Určitě si to odvezl kus vlakem :-)

        0 0
        • mastihuba  

          spíš bych to typoval zas na nějakou chemii jako po cestě z Kerska. :D

          0 0
      • Howgh  

        JSt je borec. Ujel nám hned první den odpoledne, a to proto, že do té doby se snažil být loajální.

        Já s Jiřkou jsme dospěli do SL. už v po v 13h. Výsledky na netu ještě nejsou komplet.

        Zážitek to byl naprosto fenomenální…u mě to gradovalo ještě v Praze cestou dom…po 18 h další vlak na Br., kterej vezme kolo jede až v 23. Prdel světa je zkrátka prdel světa. V 22 na PRAHA hl.nádr. proběhl akční pokus o ukradení kola . Chytil jsem ho za zadní kolo a strh k zemi. …Prsty rozřezaný o výplet…dobrá cena za zkušenost. Teď budu přední kolo přivazovat k rámu i když kolo bude opřený vedle mě. Nejlíp tak, aby se protočilo o půl otáčky a pak se teprve zaseklo…

        0 0
      • JSt  

        poradne sedel jednou na silnicce, na mtb pul roku vubec :-D. tzn. nebylo to vubec narocny, kdyz se to da ******* prakticky z voleja :-DD

        0 0
    • teepeex  

      nevim co psat

      byl to neskutecnej zazitek

      doporucuju kazdymu, kdo se chce neco o sobe(na sebe i o ostatnich) dozvedet a trochu si sam posunout veskere hranice

      zkusenost se jiste hodi na pristi Loudacku oficialni i par loudani soukromych:)

      kdo si jednou, jedinkrat zalouda, uz nikdy, nikdy nezapomene:)

      ps: dik poradatelum i spolupoutnikum za uzasnou akci a uz si me piste na pristi rok

      0 0
      • Howgh  

        pěkně řečeno…podepisuju.

        K fotce – takhle to vypadalo po našem příjezdu v po. odpol.

        Zřejmě pár lidí to zabalilo před cílem kvůli totální propršenosti

        0 0
      • jecnak  

        Gratuluju a souhlas. Clovek o sobe zjisti nejvic, az kdyz si sahne na dno. Priste asi pojedu taky, ale s nejakym partakem.

        0 0
      • JSt  

        teepe, diky moc vasi trojici, ze jste me na posledni usek nasali. sam bych se takhle rozhodne nezdimal :-)). a specielne tobe tisicere diky za odvoz do praglu. 15:53 jsem koupil lupen a 16:00 jsem uz vyrazel smer brnisko. tajming jako prase ;-).

        0 0
    • R2 Team  

      Gratuluju vítězům, my jsme vás už nechytili,dojeli jsme ze soboty na neděli 0:44.Byl to parádní psycho zážitek,vedro jako kráva,hodně moc tlačení:)ale nakonec jsme to do cíle dotlačili……ale největší krize 28km před cílem,mikrospánky :)no a potom se ještě chrápal za volantem :)Tak se těším na příští ročník…beru si s sebou ale GPSku :)

      0 0
    • JSt  

      abych taky napsal neco k „zavodu“…

      skvela akce. prvni dva dny jsem si vubec nebyl jisty, ze do nedele budu v cili. nedalo se nic planovat, protoze kazdou chvili prisel nekolika kilometrovy vytlak a veskere plany sly do hajzlu. prvni den jsem urazil nejakych 130km a rikal si, ze jsem jel zvolna, ze druhy den trosku prislapnu a dotahnu to na zamyslenych 300km po dvou dnech. hovno, zase jsem dal jen 130km :-)). to jsem zacinal byt lehce nervozni, navic polsko me celkem srazilo do kolen :-)). treti den jsem se pridal k pepovi s danem a docela jsme jeli. doposud jsem si parkrat v trialovych sjezdicich vystoupil z kola, ale vzdycky jsem to ustal na nohach. ve sjezdu z kozakova jsem jednu pasaz prenesl, jinak se to dalo. az dole jak byla rovna utazena pesina, kde vpodstate nic nehrozilo, byly spadeny dva tenoucky kminky pres cestu. docela jsme to sypaly. zatahnu za rodla, abych ten prvni kminek hupl a asi jak jsem byl prositej, predni kolo zustalo na zemi. docela jsem kluky vystrasil (sebe taky :-)) ). trosku jsem rotoval vzduchem, kolo bylo az nekde v prdeli. pepa mi hlasil, ze kolo dobry. takze „jen“ jsem mel narazeny bok a roztrzeny bagl. lepici paska + danuv gumicuk a batoh byl behem okamziku jak novy :-)). kluci, diky, ze jste byli se mnou! v turnove jsem byl zas docela v prdeli a rekl jsem si, ze si trosku odpocnu a zkusim to tahnout i pres noc. kluci pokracovali dal. to jsem nezvladl a asi na 2.5 hodky si dachl. pak me docvakl teepex se svou partickou. jeli dost bomby, ale snazil jsem nalhavat sobe i jim, ze to je vpohode, ze to zvladam :-DD.

      trat byla skvela. po mem dlouhem mtb pustu jsem byl lacny po technictejsich sjezdech a tady jich bylo docela dost. opravdu silny zazizek, ze ktereho budu zit dlouho. nic narocnejsiho jsem 100% nejel. a jak jsem rikal, ze pristi rok na to seru, tak si me muzete napsat na startovku uz vcil ;-)).

      prilozene obrazky:

      1. nocleh v lesiku
      2. ukázka sjezdiku (tady z hvezdy do udoli klucanky)
      3. potluceny jst po crashi :-))
      0 0
      • Bumerangista  

        Paráda, sjezdík vypadá malinově.

        0 0
      • Darkson  

        gratulace všem. koukám, že zadarmo to opravdu nebylo, ty úseky v Polsku znám z BikeChallenge a bylo to docela drsný i na 5hodinový etapě. každopádně jte mě navnadili a uvažuju o účasti na příští rok:-).

        btw, co všechno jste vezli ssebou? dá se to objet relativně nalehko nebo ne?

        0 0
        • JSt  

          30l batuzek nijak zavratne tezkej. v zadnym pripade nedoporucuju nosic a brasny. s tim nic nesjedes a hrozne te to bude brzdit a otravovat. ty trialky misto abys prohrnul petkou pudes dvojkou sourem :-D. v rychlym sjezdu neproskocis sutry nebo koreny, budes se furt bat, abys neco neuklepal. do vytlaku ti upadnou pracky. myslim, ze krom honzy kopky, ktery mel oveseny (ale stridme) kolo, pred nasi (pisu nasi, i kdyz jsem je joinul cca 100km pred cilem :-)) ) skupinkou vcetne vezl kazdy batoh…

          0 0
      • Howgh  

        diskutuje se už i na www.loudani.borec.cz

        přidávám pár fotek

        http://howgh.rajce.idnes.cz/

        0 0
      • Paja  

        koukam, ze Sazava pristi tyden pro tebe bude detska hra;)

        0 0
        • Howgh  

          …obávám se, že jsem si tam znechutil bicyklování. (respektive se ho totálně nabažil) Snad to do té doby přejde…

          0 0
        • JSt  

          jasna paka. ted mam rozmotany kladiva, ze pri navratu vemu setrvacnosti brnisko durch :-D

          0 0
          • Excel  

            dop. dávkování je 1 ampula denně :´-(

            0 0
          • RomanH  

            Nevim, co beres, ale chci to taky :-D

            0 0
            • JSt  

              http://www.penco.cz/katalog/… . ale jak jsem psal exikovi. ber to jako posledni moznost. jak to prestane fungovat, tak jsi v prdeli triplem a nic jinyho nez nejaka hodinka spanku te nezvedne :-)). na loudani jsem to pouzil dvakrat ]:-)).

              0 0
              • mastihuba  

                nedělaj to i v nějakým větším balení? těch 20 lahviček bych měl tak na jeden den :D

                0 0
                • JSt  

                  jeste jsem to nezkousel naboostovat nejakym pumprlikem, treba to vzdrzi dyl :-D

                  0 0
                  • mastihuba  

                    sem si to kdysi šlahnul v pátek večer před SNT a vydržel jsem 3dny :D

                    0 0
                    • JSt  

                      driv jsem daval tri dny na rumy a skopky. ted bych se v puli prvniho vecera doblul a mohl jit vklidu spat :-D

                      0 0
    • Howgh  

      článek na cykloserveru – jak jsem je prožíval já..

      http://www.cykloserver.cz/aktuality/…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.