• jecnak

    Přátelé, kamarádi, LOST in Prague 2016 je tu

    Datum konání: 16.04.2016

    Pro ty kdo nevědí, jedná se o orientační MTB závod dvojic. Cílem je v určeném limitu objet co nejvíce kontrol, pokud možno co nejvíce bodovaných (kontroly jsou bodované různě).

    Start: 9h Park Přátelství Prosek

    Cíl: restaurace Lodenice v Troji

    Časový limit: 6 hodin (pro vsechny)

    Ceny – budou!

    Startovné: 200,–CZK za dvojici

    Přihlášky, propozice, fotogalerie a dalsi info: www.lostinprague.cz

    Jako obvykle s sebou buzolu, plastenku, baterku a klasicky plynovou masku.

    Anketa: Jedu?

    3x
    20%
    Ano
    8x
    53%
    Ne
    3x
    20%
    0 0
    • black.horse  

      Bohužel, pro mě smolný termín… takže držím palce při bloudění:-)

      0 0
    • karliner  

      Cíl – Loděnice v Troji.

      Koldo, boj se, boj se, do rubáše stroj se!

      0 0
      • oddie  

        Nemělo to bejt v Chejni?

        0 0
        • jecnak  

          Melo. Puvodne jsme to planovali cele na severozapad, ale organizacne to nevyslo s hospodou. Lodenice je uz zamluvena a vyzkousena jako slusna hospoda schopna nas vsechny obslouzit. Na druhou stranu se tak se zavodem dostanem i do mist, kde jsme jeste nikdy nejeli.

          0 0
          • 01carbon  

            No nevim slusna hospa a staropramen?

            :)

            0 0
            • lusk  

              Sporivejsi povahy mohou to samy piti nabrat na brehu reky ;-)

              0 0
            • karliner  

              Je mi jasný, že na B-F se počet pivních sommeliérů limitně blíží počtu registrovaných uživatelů, ale možná by stálo za to juknout se na výsledky Staropramenu v pivní extralize v posledních letech..

              0 0
              • 01carbon  

                Mě je total egal co gde píšou. 10st Starouse poznam a vyhnu se mu. Pokud někomu chutná já mu ho rozhodne vymlouvat nebudu :-) Třeba to co uvařili k r.2000 a prodávalo se ještě za dva roky jako Milénium a posléze Granát je pitelné dobře.

                0 0
                • McBlacky  

                  ta extraliga jsou blind testy ;)

                  0 0
                  • tromboonen  

                    Hele a nebylo to jen trapny PR? Ty reklamy byly docela pruhledny.. Me staci projet kolem Staropramenu s otevrenym oknem a chut me prejde, stejne jako kdysi v Brne Starobrno… jako nejaky vychytavkovy modely mozna maj, ale kdyz primarne serou do sveta sra.ky tak proc tu znacku brat.. za stejny penize je tu spousta malejch pivovaru co do toho daj neco navic (uz mlcim, Lost neni ciste pivni akce takze priority jasny..)

                    0 0
      • kolda  

        tvl,kluka ze severu par tuzemaku do rubase nedostane

        0 0
    • Petr L2  

      Já mám pech, jednou v životě bych měl něco takřka za komínem abych nemusel vstávat jak do práce a nakonec jako tradíčně někde v tramtárii na druhém břehu :-)

      0 0
    • l-e-t-o  

      Dva dotazy:

      1. jakou mapu doporučujete si vzít?
      2. na stránkách lostu je nejspíš překopírovaná propozice z loňska, když se jel noční závod a proto je v podmínce přední světlo a blikačka. Letos to snad není nutné, ne? :)

      díky

      0 0
      • Medunka  

        Kvůli živé kontrole bych vzala světlo a lžíci

        0 0
      • l-e-t-o  

        up ohledně té mapy. Poradí někdo, která bude ok. Mám akorát jednu s okolím prahy, ale ta je hlavně jih.

        0 0
        • 01carbon  

          mapu dostaneš :-)

          0 0
        • McBlacky  

          Jedna z těchto bude podle mě ideální doplněk. Samo mapa bude od pořadatele.

          109 shocart 1:60 000 cyklo

          18 shocart 1:50 000

          418 shocart 1:40 000

          0 0
          • black.horse  

            A z vlastní zkušenosti musím říct, že mapa od pořadatelů stačí bohatě:-) teda nesmí ji ztratit nebo výrazně poškodit třeba že si do ní zabalí řízek a okurky na sváču, takže jedna záložní se asi hodí:-)

            0 0
            • l-e-t-o  

              já teda vždy raději ještě kombinuju i s mapou druhou, než používat je tu, kterou dostanu na startu ;)

              0 0
    • motacek  

      Má to pro mě, člověka který v Praze bydlí teprve 2 roky, smysl? Tím myslím, jestli vůbec něco stihnu objet a tím pádem jestli to za to stojí?

      0 0
      • oddie  

        No jasně že má, jezdí se podle mapy. Teda, pokud se vyznáš v mapě… Pokud ano, bude to pro tebe mít kouzlo v tom, že poznáš místa, které bys jinak asi nepoznal.

        0 0
        • motacek  

          V mapě se vyznám dobře. Ale třeba včera jsem jel do neznámých koutů Prahy a musel jsem neustále zastavovat kvůli tomu, abych vytáhl mobil s mapou z brašny a zjistil kde jsem a kudy dál je to nejvhodnější. To člověka strašně zdrží.

          Tím pádem předpokládám, že bude nejlepší mít držák na mapy, nebo na mobil na řídítkách, ne?

          0 0
          • oddie  

            Normální mapník na MTBO. Běžně se mapuje za jízdy.

            0 0
            • motacek  

              Ok díky za tip, zkusím se po něčem v Praze podívat.

              Doufám, že se nenajdou jedinci, co využívají metra :D

              0 0
              • oddie  

                Jak podívat? Mapníky na MTBO se zpravidla vyráběj doma, pokud si někdo nekoupí Pilota apod., v normálním krámě to asi mít nebudou… A hlavně si sežeň parťáka, jezdí se to ve dvojicích.

                0 0
                • motacek  

                  Jako parťáka vemu asi svou ženu, nikoho jiného tu na kole neznám. Průšvih je, že ona se vůbec neumí orientovat, takže ji tam vemu jen kvůli tomu, abych odstartoval a pak ji potáhnu všude za sebou.

                  No a ten mapník jsem našel takovou jednorázovku:

                  http://www.cykloadam.cz/…0-_3746_6207

                  Zatím nemám přestavu, jak vypadá ten po domácku. Asi uřezaný kus kartonu, eska páskama stáhnutý přes řídítka a představec a na tom mapa připíchnutá připínáčkama? :D

                  0 0
                  • oddie  

                    Ne, vezmeš třeba ten Arzenálskej a přiděláš ho na nožičky, abys ho měl blíž a mohl do něj vejrat za jízdy. Saláti, co se pořádně neorientujou :) si ho udělaj ještě otočnej, aby si mohli za jízdy mapu otočit do směru, kam jedou a nepletli si, na kterou stranu odbočit a tak… Jednoduchej neotočnej z toho Arzenálského mám třeba trochu vidět na jedné fotce MRX v profilu.

                    0 0
                    • motacek  

                      :D tak to jo. To přesně dělá žena s mapou v mobilu, vždycky otočí tak, aby to měla před sebou :D . Jinak ty nožičky už jsou celkem scifi a navíc mi to zvýší aerodynamický odpor .. raději tu hlavu sehnu. Jinak dobře, že jsem se ti na ten profil podíval, s tím MRX to vypadá, jako bys projel bažinou a posbíral tam nějaké PET lahve do košíků :)

                      0 0
                      • oddie  

                        Nožičky jsou z ohnutého hliníkového pásku, k řídítkám přidělané izolačkou, a ta fotka není z LOSTu, tam třeba bahno nebude :)

                        0 0
                        • motacek  

                          No možná taky něco nakonec vymyslím s tím držákem. Ale ještě musím počkat na vyjádření parťačky, jestli se to vůbec uskuteční. No jsem taky zvědavý kde budou ty kontrolní body, v praze sever jsem byl jen jednou a to bylo v pátek na for bikes :D

                          Upřímně doufám, že bahno nebude, protože se tento víkend chystám na velký servis po zimě, nerad bych to zasral hned první vyjížďkou po servise :)

                          0 0
            • karliner  

              Jde to i bez mapníku. Zvlášť když se týpek dobře vyzná v mapě. U kontroly namapuje cestu, uloží do hlavy a frčí. Okolí Prahy, zejména severovýchod není tvořen nepřehlednou a neprostupnou junglí, aby bylo možno váhat na každé křižovatce.

              0 0
              • jecnak  

                Zvlast ta posledni veta dava smysl :-D

                0 0
              • Greyhound  

                Zalezi jak moc to znas – loni se jelo kde to tam projezdeny a mapu na vitezstvi jsme v podstate nepotrebovali, letos s mapou na severu to vidim spis na dalsi cenu utechy:-)

                0 0
                • jecnak  

                  Jo, prdnem tam nejaky to „kanalovy udoli“ a z LOST in Prague bude razem ruska ruleta (neplest s Ruskou Ruletou).

                  0 0
                • kolda  

                  ta skruž pod Hradčany vloni, to bylo čiré peklo :)

                  0 0
              • oddie  

                Tak pro ostříleného lokála, co to tam zná nazpaměť i pozadu je to vždycky brnkačka, nicméně věřím, že někomu, kdo sotva přelouskal příručku „Venkovan v Praze – úskalí a nástrahy“, mohou zdejší cesty třeba i nahánět hrůzu :)

                0 0
                • McBlacky  

                  dovolím se považovat za ostříleného lokála širšího území Prahy a stejně jsem při trasování našel nejeden pecka flek, kde jsem nikdy nebyl :)

                  vůbec dost K je na místech, kde si říkáš, tady to znám, ale přitom to až zas tak úplně neznáš, jak zjistíš.

                  0 0
                • black.horse  

                  No, ono hlavně hromada vesničanů se v Praze orientuje líp jak Pražáci:-D

                  0 0
              • Vita P.  

                Nebo má člověk pusu a může se zeptat na cestu, my jsme to tak praktikovali při naší první účasti na LOSTu. Odchytli jsme nějakého domorodce a rozhovor byl asi ve stylu:

                „Dobrý den, tady kousek by měl být nějaký rybník, jak se k němu dostaneme?“

                „Rybník? Tak to jste špatně, tady žádný rybník není“

                Případně level 2:

                „Dobrý den, mohl byste nám ukázat na mapě, kde jsme?“

                No, do cílové hospody jsme trefili, takže všechno dopadlo dobře:)

                0 0
                • oddie  

                  V minulým století jsme jezdili výlety s báglama, to mělo ptaní se domorodců docela kouzlo. Kamže jedeté? Nó jeďte tudy až ke Štastnejm, i nich doleva do lesa až k Voběšenýmu, tamtudy nahoru do Selskýho, furt rovně až vyjedete u mlíkaře… lepší než hádanky :D

                  Nebo u jedný kontroly na hrázi rybníka, seděli tam dva kluci ±17 s terénníma „motorkama“. Ty voe co tu furt máte, to je nějakej závod nebo co, už jste asi pátý? Jo, to je orienťák, máme mapu, tam vyznačený kontroly, jezdíme po nich a hledáme je. To je dobrý, a kolik tak ujedete? No máme na to 6 hodin, tak asi kolem 100km… Ty voe Lojzo slyšels to? Já myslel, že bych to zkusil na motorce, ale 100km neujedu!!!

                  0 0
                  • karliner  

                    Tys fakt někdy při Lostu ujel 100 km??? Já nikdy ani 70…

                    0 0
                    • oddie  

                      Ne, při LOSTu nikdy, ale při pár jiných orienťácích jo, nebo těsně k tomu.

                      0 0
                • l-e-t-o  

                  jo, náš první společný ročník lostu byl hodně povedený :-D

                  0 0
    • jakub_kencl  

      Kdyby byl někdo osamělý, bez ambicí na jakékoli umístění, ochotný jet tempem báby s nůší, tak bych věděl o jednom starším tlusťochovi co se nestydí do kopce tlačit a jel by :-) To tempo báby s nůší myslím vážně, ne jako ve východním vlákně !!! Prostě si jen udělat chuť na toho Starouše :-)

      0 0
    • motacek  

      Není tohle všechno apríl?

      Jsem se chtěl přihlásit dnes, ale web ani nejede a teď jsem si všimnul, že tady na BF to bylo zveřejněno 1.4., což mi připadne taky jako pěkná náhoda …

      0 0
      • McBlacky  

        to je takový prvotní filtr. Účast na LOSTu není jen tak ;)

        server bohužel není náš :/

        0 0
        • motacek  

          Pecka no, hlavně že jsem včera přemlouval půl hodiny svou drahou polovičku, která jezdí na kole teprve měsíc a teď se ten plán nějak rozplývá :)

          0 0
    • jecnak  

      Ahoj všem, máme problém s hostingem. Vydržte, mělo by se to během pár hodin vyřešit. Pro přihlášení je možné použít i přímo formulář na Google Docs

      0 0
      • motacek  

        formulář odeslán.

        Snad bude hezky a povětrnostní podmínky něco mezi 0 a 1 m/s nejlépe do zad

        0 0
    • jecnak  

      Posledních 12 volných míst.

      0 0
    • motacek  

      Jede se za každého počasí? Podle appky co mám, má v sobotu odpoledne chcát.

      0 0
      • Petr L2  

        Já bych nepodléhal panice, ještě ráno mělo podle předpovědi pršet až v noci, teď je to po obědě, uvidíme co bude zítra :-)

        0 0
      • jecnak  

        Ze ty jsi se nepodival na fotky, jak jsem vyse radil.

        0 0
      • oddie  

        Jseš z cukru?

        0 0
        • motacek  

          To nejsem, ale na kolo nemám žádné hadry do deště. Většinou jezdím krátké vyjížďky v šárce, takže když začne chcát, hned makám domů :) . Takhle daleko od domova, jako je Praha sever jsem ještě nebyl, snad tam mají nějaké přístřešky.

          0 0
      • McBlacky  

        za každého.

        První ročník LOSTa se jel v neustálém dešti a teplotě pod 10st. A stejně jeli všichni přihlášení a vzdala jen jedna dvojice i dvojice holek statečně dojížděly ;)

        Za prvé – pokud se někdo přihlásí na LOST a nejede, jeho karma výrazně utrpí!

        Za druhé – LOST se nevzdává, omlouvá jen zlomenina!

        Za třetí – kdo nikdy nejel LOST, jako by v Praze ani nebikoval!

        0 0
        • karliner  

          Já jsem zatím Lost greenhorn, ale lépe bych to nenapsal :-)

          0 0
        • oddie  

          Jako ale, tři dny před závodem a ještě není vyprodáno, to teda nepamatuju.,

          0 0
          • McBlacky  

            nj páč není čas to někde promovat

            0 0
            • lusk  

              Asi drtiva konkurence Velke jarni cyklojizdy ;-)

              0 0
              • McBlacky  

                to doufám, že ne. Mindset LOST závodníků by měl být výrazně odlišný od účastníků cykloprudy, kteří se nechají manipulovat pro zájmy Automatu

                0 0
        • motacek  

          Tímhle si mě dostal do presu. Asi si vystříhnu nějakou pláštěnku z odpadkového pytle, pro všechny případy. Jako já start nevzdám, otázka jestli po startu to nezalomím do hospody, kdyby celý den chcalo a pak se ukážu v cíli s 0 body a 2km na tacháku :D

          0 0
          • Petr L2  

            Zdá se, že pokud sprchne, bude boj o poslední místo hodně dramatický :-)

            0 0
            • McBlacky  

              tak jasně, litrovka vína z Rakvic a celoroční Last in LOST tag je velká motivace ;)

              0 0
              • motacek  

                Nám ve škole vždycky říkali, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. :)

                0 0
                • lusk  

                  Dulezity je stihnout tombolu.

                  0 0
                  • Petr L2  

                    Poslední dobou odevšad slyším, že nejdůležitější si je to užít, tak nevím......

                    0 0
        • treatt  

          Ano, Lost je něco jako Závod míru, to se prostě vzdát nedá, nebo máš po kariéře :)

          0 0
        • Darkson  

          půlka dvojice, pokud myslíme nultý ročník :-)

          0 0
    • hejti  

      a mozeme sa stratit

      0 0
    • oddie  

      Jináč teda chcanec je na předpovědi hlášenej pěknej… To nám ta sezóna pěkně začíná, po minulém víkendu 7hod v dešti a bahně jsem sotva tak nějak umyl a namazal kolo, a hned to samé :D

      0 0
    • jecnak  

      Aladin zatim rika, ze se to vyprsi kompletne rano pred startem a pres den uz nic. Kazdopadne bahno v lese je a bude.

      0 0
    • McBlacky  

      do zítra můžete přemýšlet, kde si vypěkníte svého miláčka ;)

      0 0
    • jecnak  

      Po cetnych dotazech. Svetlo a blikacka letos netreba. Pouze pokud se chystate v hospode zustat do zaviracky.

      0 0
    • Smazaný účet  

      jak moc vážně je třeba brát požadované zaslepení řidítek a blikačky, které nebudou přes den potřeba?

      0 0
    • Thapsus  

      Tak letos to bylo o chlup, Hodinu nám ráno trvalo, než jsme se přesvědčili, že opravdu do deště chceme vyjet. Ale nakonec to vůbec nebylo tak hrozné, jak to po ránu vypadalo a jsme rádi, že jsme nezůstali v posteli. Odpoledne jsme sice strávili s pacienty z Bulovky, kde jsme společně marně hledali průchod ke kontrole č.10 na nedalékém návrší, ale nakonec jsme dosáhli cíle a to se počítá! Organizátorům díky moc za akci a ostatním za fajn společnost v cíli i během závodu. Pár fotek od nás je tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…_Prague_2016

      0 0
    • jecnak  

      Ahoj všem. Díky za účast a skvělou afterparty. Výsledky, mapa, dohledávky a část fotek je už na webu LOST in Prague.cz

      PS: Máme nový rekord – jedna dvojice dojela 5h po limitu. Omluvenka ve fotogalerii :-)

      0 0
      • šimlos  

        No, kvalitní tekutý oběd, co se kapku protáh! :-)

        0 0
      • motacek  

        Hoj.

        Skvělá akce, super lokace, na které bych asi nikdy nenarazil. Naše premiéra v závodě a zárověň v Praze sever. Lidi super, jen jsem myslel, že budou přítomni i nějací amatéři, ale podle kol a dresů to vypadalo na samé profiky. Trasu jsem asi nenaplanoval moc dobře, proto bych se chtěl zeptat vás všech, kolik km a kontrol jste zvládli. Jen tak pro info. Možná by bylo fajn to zahrnout i do výsledků.

        Náš tým „nepředběhnutelní“ – 16 kontrol, 74.5km

        0 0
        • Kyselina  

          Bylo nás rozhodně více amatérů – já osobně jsem tuhle akci také absolvovala poprvé a navíc to byla první akce podobného druhu, na jaké jsem kdy byla.

          0 0
        • oddie  

          70/20

          0 0
          • oddie  

            Jinak tedy náš neoptimální postup vycházející z původního úmyslu jet to úplně flákací, načež jsme k hospodě nějakým nedopatřením dorazili 1,5h před limitem a ještě vyráželi dosbírat ten apendix okolo – lepším plánováním by se tím naším tempem daly sebrat 3–4 kontroly navíc, ale jak se říká, po bitvě každý generálem, holt jsem to na začátku odhadl blbě :) Ale lepší než to blbě odhadnout na druhou stranu a nestíhat, takhle jsme se projeli pěkně a celkem v klidu…

            7 – 11 – 12 – 13 – 21 – 19 – 18 – 14 – 15 – 16 – 17 – 20 – 22 – 23 – 25 – 26 – 27 – 10 – 6 – 29

            Otázka na organizátory: jaký byl optimální postup (kudy a odkud) na 10 a 12? Ty byly hodně vypečené :)

            0 0
            • McBlacky  

              10 dole od vysokeho baraku singlem vytlacit. Z Bulovky za 2hou internou na uzky singl, zde par metru obtizneji prenest, nebo nize brankou u plicniho. 12 od vychodu po ceste plus zaver bez cesty. Lze za sucha od hlavni silnice ze SZ nebo hodne na tvrdo od ptaci budky z Ladvi pres pole (moje trasa mapovani) a pak opet pres pole primo od J. V ty krmny kapuste byly stopy od traktoru, kudy se da jet z 95%. Za mokra ovsem, klasicka oranice a nerealny postup

              0 0
              • oddie  

                Jo, 10 jsme vydrásali po jakési pěšince za ubytovnou, a dolů pak pokračovali bohužel podél zdi až pod nemocnici.

                12 jsme vzali po tom poli od zastávky autobusu, kolejema od traktoru, kolem té zahrádky nebo co to je, do toho růžku kde už chyběl plot, zbytek po asfaltu ke kontejneru, pak jsme pokračovali po té cestě dál směr Z až na konec na nějaké rozhrnuté hromady a odtud asi 20m průraz na silnici. To bylo docela rychlý, na rozdíl od té 10…

                0 0
            • jakub_kencl  

              No, původní odhad byl celkem správný a naprosto reálný, jenže pak jsme se nějak rozjeli :-) Musím říci, že jsem si nakonec pěkně hrábnul a poslední dvě kontroly jsem už jel jen silou vůle a cestou domu mi nebylo nejlépe :-) Ale i tak to bylo fajn. Oddie díky za společnost a trpělivost. Tady je záznam z GPS: https://www.strava.com/…es/547747659

              0 0
              • oddie  

                No jo, ty jsi to strašně hnal, že jsem tě musel až brzdit. To bylo furt, jezdím pomalu, moc neujedu, do kopce se nestydím tlačit, a v reálu pak do kopců závodíš i s vlastním parťákem :D

                0 0
            • motacek  

              Tady je vidět, že kdo umí, ten umí a kdo neumí ten čumí. Já v Praze sever poprvé a vůbec jsem nevěděl jak to naplánovat, hlavně co se převýšení týče.

              Kontroly jsem bral:

              5 – 9 – 4 – 3B – 3A – 1 – 2 – 13 – 12 – 21 – 19 – 18 – 14 – 15 – 16 – 27

              Z 5 na 4 jsem jel přes devítku, protože nám nějací hodní lidé nakukali, že ten okruh nejde podjet a musí se to celé objet okolo toho letiště.

              Od 75.km vede mapa už domů.

              0 0
            • l-e-t-o  

              Bloudili jsme, protože nejsme úplně dobří traséři a jeli jsme 5 – 9 – 3B – 3A – 2 – 7 – 11 – 12 – 13 – 19 – 18 – 21 – 24 – 27

              0 0
        • Martinson  

          72/19, dresy jsme měli profesionální, ale na břiše poněkud amatérsky vyboulené. Dlouho jsme váhali co stihnem a nebyl z toho úplně dokonalý postup.

          0 0
      • 01carbon  

        za celou afterpaty to není tak moc :-)

        0 0
      • lusk  

        Ja ti dam Bochva boys…

        0 0
      • Reggie  

        Zadání pořadatelů je slovo boží

        za nepoužití obou slov

        diskvalifikace hrozí.

        Pouze tři týmy splnily zadání

        užily slova obě

        k vítězství je to pohání.

        Tak bych to viděl já

        možná se mýlím

        nevím nic o stresu

        v závodní chvíli.

        0 0
        • Medunka  

          Za závodníky (jakože jsem letos jela) musím ale konstatovat, že jsme neměli k dispozici všechna slova, páč avizované vraky letadel na letišti nebyly :-)

          0 0
    • karliner  

      Bylo to super. Současně musím říct, že jsem rád, že další Lost bude až za rok :-D

      0 0
      • kolda  

        navrhuji to zaradit pri odjezdu z cilove hospody

        0 0
      • embi  

        A vsichni zacvaknuty

        0 0
      • 01carbon  

        To je blbě – nové vlákno k dalšímu LOSTu jenom 6 měsíců předem :-) ufff lehce jsem se orosil, že bude spec. vanoční repete.

        0 0
    • lusk  

      Už se ví, kdy bude Lost in Prague 2017?

      0 0
      • jecnak  

        23.4.2017

        0 0
        • 01carbon  

          Nechci rejpat – 17.4. je velikonoční pondělí, spousta lidů bude ten týden kšá protože si berou 4 dny dovolené a mají volno 10 dnů.

          0 0
          • jecnak  

            Nekdo si zas nechce brat dovolenou a nebo kouskovat prodlouzene vikendy. Zalezi na uhlu pohledu. 14.4. je ted taky nove svatek Velky patek i v CR, takze muzes vzit 4 dny pred. Cimz jsi me teda privedl na hrisne myslenky zas odsud na chvili vypadnout a zaradit s na jare v Dolomitech na silnickach, protoze jestli tam je stale tak malo snehu jak bylo a nedosnezi to nejak vyrazne…

            0 0
            • 01carbon  

              Hmmm 8 dnů dovolené a 16 dnů volna a jako že Losta deleguješ :-))) No až se vrátí děti z procesu tak ještě zjistím, jestli tam není nějaké prázdninová komplikace.

              0 0
        • lusk  

          diiky

          0 0
        • karliner  

          Holt se beze mne ten víkend bude muset Stašov obejít…

          Lost in Prague je ZÁKON!

          0 0
        • kolda  

          rysuje se ucast temer mezinarodniho tymu FOTRI…

          0 0
    • šimlos  

      Letos bych chtěl konečně jet ale jsem plonk, takže kdyby se někdo rozumný našel do dvojky, budu rád.

      0 0
    • lusk  

      Cíl v Hostivaři. To jako v pivovaru ? ;-)

      0 0
      • jecnak  

        Zatim nemame cil jisty, takze nebudeme slibovat konkretni misto. Ne vzdycky jsme/jste byli s cilovou hospodou spokojeni, takze se nechcem spalit.

        0 0
        • black.horse  

          Na první zamyšlení mě napadlo dole „Pod Hrází“ mám dojem, že tam už kdysi před lety nějaká BF akce i byla, ne? (jen nevím jak dopadla, asi jsem nebyl)

          0 0
      • black.horse  

        Týjo… Cíl doma v Hostíku? Jdu přemluvit ženu ať odvolá víkend ve sklípku na Moravě a po letech asi vytáhneme kola ze sklepa:-)

        0 0
        • Petr L2  

          Přesně takhle jsem se radoval vloni, cíl za humny ! a nakonec se končilo v Tróji :-)

          0 0
    • l-e-t-o  

      nějaké info k letošnímu ročníku? datum se už blíží

      0 0
    • jecnak  

      A pokračujeme ročníkem 2017

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.