LESNÁ 2008 - ULtimátní vyjížďka

394 nepřečtených
  • dada

    Ehm…není skoro co k tomu napsat…

    • nominace jsou uzavřeny dřív než sem je stihl otevřít
    • všichni už to tam znáte mimo Martina – ten bude muset povinně dělat nejvíc jééééé
    • že se jede 20týho září to už asi taky víte......

    ale já se stejně rozepíšu šak mě znáte :)))

    Takže 20.9.2008 očekávám na ústeckém hlavním nádraží přesně v 8:30 (ani o minutu pozdějc – musíme koupit megavýhodnej skupinovej ticket a hlavně naložit tu haldu kol i přes protesty nerudnejch zaměstnanců ČD) tyto členy výpravy:

    1. sebe
    2. Kačku (No.1)
    3. Tesáka
    4. Makki
    5. Pítrse
    6. Evíka
    7. TetuLeny
    8. Sobiho
    9. Martina
    10. TetuSelmu
    11. Kubajze
    12. Kate (No.2)
    13. Skřítka
    14. Kačenku (No.3)
    15. PéťuZubaře

    Pro tyto lidi máme možná nocleh…popravdě máme 14 lůžek a ani o jedno navíc – dneska sem na lesnou volal abych rezervaci potvrdil a dozvedel sem se že sem zklamal haldu dalších lidí kteří čekali jestli to třeba nezrušíme.....

    To patnácté misto se buď vyřeší samo že někdo odpadne a pokud ne tak myslím že prostě určíme nějakou hrobeso trojku z nějakejch hubeňourů která dostane za odměnu dvoulůžák a bude se muset vměstnat na jedno letiště

    V tuto chvíli mě napadá jen trojice účastníků číslo 13+14+15 pokud by ale orgie chtěl provádět někdo jiný tak jim to klidně dovolím ;)

    Jinak rozložení po pokojích s váma zatím řešit nebudu ale můžete dávat konstruktivní návrhy a já si je třeba přečtu :o)

    Na kačku kdyžtak zasílejte návrhy týkající se trasování – furt vymejšlí nějakou novou trasu protože už tam jela asi stokrát tak třeba něco vymyslíte (já osobně chci hlavně dojet na Lesnou a kudy je mi vcelku jedno)

    S tím souvisí základní pravidlo akce (vytvořeno zejména kvůli TetěSelmě): Vzhledem k obrovskému počtu účastníků se na nikoho nečeká a tak ten kdo není schopen se držet skupiny nebo červené turistické značky měl by mít vlastní mapu a základní schopnost se v ní orientovat!

    A na závěr bych se chtěl omluvit všem na které se nedostalo – o Houmim a Kodymákoj nic nevim, Genarito prej tvrdil že už v terému nejezdí a navíc svářečku ani šití sebou nepovezem no a všici ostatní přespolní – chomutováci, ubina s lowriderem atd se už protě nevejdou…navyšovat počet účastníků jinym způsobem ubytování mi přijde taky jako pitomost už proto že nás je fakt strašně moc a i takhle budem mít velkej problém se do vlaku narvat…Pokud by teda někdo opravdu moc chtěl jet nezbývá mu než někoho z nominovaných uplatit…já sem samozřejmě nekorumpovatel­nej…:)

    0 0
    • scret  

      oj, no nevim, nevim, asi č. 15 spi na zemi, zadny orgie nebudou!:))

      jako husty ze se pan Kuba vesel do top 15ky…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Sobi  

      Jasně, počítám s tím! :-) Jen mi dejte vědět, jak plánujete cesty tam a zpět… pojedu z Praglu autem, tak ať vím kam toho italského plnokrevníka přiblížit :-)

      0 0
      • dada  

        no nejspíš přijedeš v pátek do ústí nee?

        0 0
        • Sobi  

          I tak by se to dalo :-)

          0 0
        • Sobi  

          A kam vlastně vlakem pojedeme? Ať se mužu těšit v mapě?

          0 0
          • dada  

            no hádej…to městečko vůbec neznáš…:))))

            0 0
          • scret  

            mestecko uranovejch dolu woe:)

            0 0
            • dada  

              tam vlak nejezdí woe…

              0 0
              • scret  

                no jezdi niz a clovek to tam musi kousek slapnout no, spokojenej:))

                0 0
                • dada  

                  no jenze to městečko kam jede vlak má pro soudruha sobotku poněkud specifický význam…ufff.

                  0 0
                  • scret  

                    sory to uz nepobiram:(

                    0 0
                    • dada  

                      to taky po tobe nikdo nechce :)

                      sem to psal jako hadanku sobotkovi a ty ses do toho nejak pripletl nic si z toho nedelej my ti to vysvetlime az budes vetsi :)))

                      0 0
                      • scret  

                        sobotkovi? to jako je kdo? myslis byv. ministra Sobotku?

                        no nic na Lesny bude na vysvetlovani mista dost:)

                        0 0
                        • Sobi  

                          No jasně… prdelky… takže se jede z Mostu ne!? :-)

                          0 0
      • scret  

        no parknes v Ulu a pojedes s nama vlakmo ne? a do Ulu se druhej den dojede…

        0 0
    • Tesak  

      Yak básníci neztrácejí iluze…

      0 0
      • Sobi  

        Kua doktore! Ty máš košík s lahví? A nemáš tam ještě stojánek a nosič? :-O

        0 0
        • scret  

          jako von uz je takove no, holt asi se mu do toho pletou ty silnicarsky leta za mlada:))

           
          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • dada  

        heeeey…tyvogo sem držka :)

        0 0
        • Tesak  

          no! hlavně že ses poznal!

          0 0
        • scret  

          jako davide, kosik a bidon na fullu,jo?  STYD SE! :))

          0 0
          • dada  

            hele je to spešl košík na fully žádnej karbonovej buznadržák a hlavně de vo tu lahev tu sem musel mít – orange prostě noo…

            0 0
            • scret  

              tywa tak to jsem hnedle klidnejsi kdyz je to kosik na fully:)) 

              ted vazne, me napadlo jestli treba, kdyz mas tak rad tu orange, nebudes tunit takovy ty blbustky do oranz eloxu? by mozna bylo gut…

              0 0
              • dada  

                to jeněco jako puška na malý modrý slony ta taky neexistuje

                veškerej elox se dělá modrá červená zlatá a vůbec šak to znáš…kdyby někdo dělal orange tak není vo čom…ale takový to homemade custom made bych nechtěl takže v tuto chvili začinam davat nudně modrý dílečky…ale taky mě to baví

                0 0
                • scret  

                  modry? nebud nudnej!:)) napis userovi Roud, ten si nechval delat vsechno tohle do oranz. eloxu a vypadalo to luxusne! ja zvazuju zase zelenej:)

                  jinak hele, puska na maly modry slony existuje, stejne jako tryznivy holobič:)))

                  0 0
                • Pebe  

                  že se do toho tak montuju, oranžový jsou šroubky a šrouby do převodníků

                  0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Katie  

      Nazdárek! Sive tak teda po upomínce odhlasováno nooo :-) Se teshim to je jasný bo ale nechci to zasejc zakřiknout bo poslední dobou se před takovejhlema action vždycky vysekám :-o Tak snad teď … :-))))))))) Nás bude jak psů :-)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Genarito  

        konečně mám nějakýho nástupce :o) jen tak dál :o))))

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Katie  

          Nooo už sis týhle oddílový funkce užil až dost a je čas povýšit nebo degradovat ;-)))  Co si vybereš – to už je na tobě ;-) Někdo toho tvýho nástupce dělat  musí ne ? ;-) No a myslim, že po mym poslednim slavnym držkopádu jsem hladce prošla do užšího kola výběrového řízení ;-)))))) Třeba dělat takovou svačinářku by mě asi totish neba ;-)

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pea1  

      hlásim navrat z kanady -(český) :)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • dada  

        no cau…mas radost ze ses nominated? tak hlasuj:)

        btw…100! :)

        0 0
    • dada  

      zachvilu je tu zima a je třeba zahájit přípravu…co bowlink zítra…? :)

      0 0
      • Petrs  

        Špatnej termín…nebudem v UL

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Tesak  

      Tak aby me pak negdo nepeskoval, že přišel vo nejkultovnější race v našem regioně, tak zejtra po 9tý u pokratickýho rybníka v Lito startuje UP&DOWN na Kreuzberg, tak doufám že se něgdo z aussigu dostaví. Po závodě klobás a beer v sokolandu. ;)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • scret  

      hurraaaaa, tak uz mi konecne zas facha net, kua to byl abstak:))

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • makki  

      Dado a ostatní snad nás (makki a tesák) nebudete postrádat při takový sestavě, ale očekávané i neočekávané okolnosti nás nutí přepustit 2 místa ostatním zájemcům.

      Tak sorry ju a užijte si žrádýlko na Lesný:-)

      0 0
      • Katie  

        Ahoj Makki! :-)

        Už jsi zpátky z dovči? Jak bylo?

        Škoda, že nejedete nooo :-(

        0 0
        • makki  

          ahoj, bylo to celkem fajn: super moře, haldy jidla a sluníčko:-)

          ale tady taky neni vůbec špatně!

          Tak ať se vám přejezd vydaří (bez pádů!):-)

          0 0
          • Katie  

            Jj babí léto v plném proudu ;-)

            Tak bez pádů říkáš – ha ha. Koukám, že už mám asi fakt tu nálepku :-o

            No ještě nejsem po tom posledním „zahojená“, takže jezdim s respektem ;-)))

            0 0
      • dada  

        copa se děje?

        0 0
        • makki  

          žernosecký vinobraní:-)))

          0 0
          • scret  

            nejni vomluva!:) ja odvolal GrossGlockner!

            0 0
            • makki  

              a jeste je fourcross:-)

               
              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Tesak  

      Servus chátro!

      nějakej pokec a fotky z Gardy eště tady

      0 0
      • scret  

        nektery fotky vypadaj, jak kdybyste to fotili tady ve stredohori:))

        jinak fotky mooc pekny! akorat jsem z ty Gardy trochu nejakej zklamanej, teda alespon podle fotek, cekal jsem asi vic „kycovity“ panoramata…

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • dada  

      ha! posilam pozdrav ze svedska svedky teda nic moc ale mam pro vas kontrolni otazku: kolik lemuru je na obrazku? p.s. 14. misto je zatim rezervovano uvidime po nedeli jak se to vyvine cus dada

      0 0
    • Tesak  

      Tak první podzimní trípek za náma, myslim, že lepší viditelnost ze sněžníku sem ještě neviděl. Paráda :-)

       
      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Katie  

      Sive bando co to je todleto ? Dred upadl v zapomnění, sem ho nemohla najít :-o Občas se tu jenom hádá skřítek ;-) teda když mu něgdo odpoví ;-) a jinak je mrtvo ...........

      Vejkend se blíží a počasí nic moc :-(, navíc nigde nemaj eště teplý hadry na kolo. Prej Italové se říděj s dodávkou podle počasí u nich :-o … sou vjeci

      Nemáte něgdo tip na nějakej zašitej krám ???

      0 0
      • dada  

        no loni sem jel víceméně v hadrech co mám na lyže…

        jinak spodek moc neochráníš a musí se to řešit blatníkem

        no a navršek to rozhodně chce nejakej lehkej nepromok – takže bohužel Hudysport…

         
        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Katie  

          no nějak to snad splácám ........

          každopádně já a Kubajz jedeme stopro

           
          0 0
      • scret  

        na to ze jsi tu relativne nova, tak jses dost drza:)))

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • Katie  

          ....... hádat se s tebou nebudu ;-) tolik času v práci nemám ;-) se nezlob nooooo

          0 0
    • dada  

      takže update:

      nejede tesak a makki což je škoda protože tesák tam taky ještě nebyl a chutnalo by mu

      nejedou martin se selmou prej kvuli nemoci ať je to jak chce tak selma už na posledni chvíli odmítla podruhé a to si budem pamatovat

      nejede houmi ale jeho místo rád převezme blabas – říkal skřítek

      no a pak jedna příslušnice zvažuje neúčast přestože má bejt tradičně hezky :)

      takže v tuto chvíli nás je 12–11 a otevírám nominace pro kohokoliv

      akorát jestli chce jet gero tak jen pokud si poveze adekvátní náhradní díly tj. náhradní rám ;)

      z lesný furt volaj jestli fakt prijedem tak jestli este nekdo chce odrdeknout tak to vyresme prosím do zítra.

      tak zatim – uz se to blizi :) dada

        
      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • dada  

      nemáte někdo telefon na chomutováky?

      sem si ho smazal…

       

      jinak je nas 11 – sobotkovi teče nějaká luisa prej…kanec jeden…:o)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • dada  

      Takže jedeme Já Kačka Kačka Kačka Kubajs Skřet Pítrs Evík Leny PéťaZubař Blabas. tj. 11 lidí

      zítra 21:00–23:00 zarezervovaná poslední volná dráha na bowlu kliche – kdo dorazi? kdybyste meli naladu driv pripadne i na dlebanec, domluvime se

      sraz u pokladen hlavniho nadrazi v sobotu 8:30

      rum a griotku sebou :)

      0 0
      • scret  

        heej, bysme meli ty nase zensky prejmenovat ne?:)) simte napis jakej je to vlak, aby se Blabas taky mohl pripojit, nejspis v TP…

        jo, my radi prijdem na ten bowl a klidne i nekam driv, trebas nekdy po vosmy…

        0 0
        • dada  

          Ohře. kdyztak se ho zeptej jestli mu mame koupit jizdenku uz z usti – as by ho to vyslo levneji pokud nema zakaznickou…

          0 0
          • dada  

            xem to zhruba spocital a nase jizdenka bude delat cca 85 kc na hlavu kdezto samostatna tpc-ostrov je za 126…

            0 0
          • scret  

            ok, dam mu vedet

            0 0
        • dada  

          na bowl je samo sraz po vosmy…prezuti pivko na baru a mas devet hned!

          0 0
    • kacacka  

      ahoj, tak jsme se vcera ve zdravi vratili domu, bylo to super, az na posledni prutrz u Adolfova, na druhou stranu ackoliv jsme byli durch, aspon dostal posledni sjezdik prichut adrenalinu (dadu to tak nakoplo, ze sme ho s Petrsem do Usti skoro nestihali :))).

      par fotos najdete zde: http://kacacka.rajce.idnes.cz/…-_zari_2008/#…

      zdravi vas Krecko mongol Kacka(otok mam cim dal horsi, pry to je mozna alergie)

      jaky bylo Jezeri?

      0 0
      • scret  

        holahoj, sjezdik k Jezeri suprovej, pod jezerim jsme trochu zakufrovali:( coz skupinu mirne nadeptalo, kor kdyz jsme museli asi 700 metru do brutalniho krpalu:)) ale vzpoura se nekonala a potom jsme se mohli pokochat na vyhledy do dolu:) od Jezeri do Jirkova (po zluty) cesta zajimava,ale ne uplne zkopce,ale spis takova vlnovka…

        vlak mel jet ve 14h a my jsme byli jeste ve 13,38 brutalne daleko od nadrazi… jeste ne ani v Jirkove, takze nasledoval silnicni svih v ostrejsim tempu a nakonec jsme byli u nadrazi cca ve 13,58! vlak jel ve 14,08 a jeste mel zpozdeni takze luxus…

        tady je par fotos…

        0 0
      • scret  

        a jeste neco

        0 0
      • scret  

        .

        0 0
        • kacacka  

          na tý poslední fotce v Jirkově vypadáte fakt šťastně :)

          0 0
          • Evča1  

            Viď :-))))

            Tak přátelé bylo mi s vámi dobře a zase za rok na výpravě ÁNSEL :-))))))

            0 0
            • kacacka  

              a na nátlak skupiny to zkusíme dřív než v září…aby byla větší šance, že dojedeme jednou zase všichni kolmo až do UL

              0 0
        • Genarito  

          Kdo tam měl zase ty Hutchinsony? :o)

          0 0
    • scret  

      mimochodem kde jsou fotky od Petrse?? uz na ne cekam jak na smilovani bozi…:)

      0 0
    • Tesak  

      caues, koukam zarijovy prejezdy sou pekny hardcore, co se týče počasu, no ale zatímco stáhly krušky vodu, na našich brdcích tim pádem sucho a fourcross byl fine :)

      4X

       
      0 0
    • pea1  

      zdravim bandu,kdyby ste nahodou neměli pro koho hlasovat a fotos se vám líbily tak  jsou na 7.a 8.řádku(od druhé-koleje až po 2. na 8.řádku-sjezd kolem svodidel).  odkaz zde :http://fotosoutez-08.ivelo.cz/   ......fotil bracha

      0 0
    • scret  

      tak to trochu vozivim…

      dneska Ustek, Husi cesta atd.

      0 0
    • pea1  

      tak já se taky přidám mno

      0 0
    • pea1  

      a..

      0 0
    • Tesak  

      koukám, z uplynulýho vejkendu se s fotkama roztrh pytel, takže i já přihodim do kotle pár snímků ze swissu. Tadle trasa je pro mě asi ze fšech nejlepší a ještě gdyž klapne počas, tak to už vůbec nemá chybu :-)

      Podzimní swiss

      0 0
      • Petrs  

        Počasí fakt vyšlo. No a fotograf Tes jako vždy dobrýýý :-)

        0 0
      • dada  

        teda normálně fotky nekomentuju ale tohle už zavání uměnim teda!

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • dada  

      bowlink jako minule pá 21:00 – 23:00 kdybyste nekdo chteli dejte vedet

      0 0
    • Tesak  

      no tywogo, pekne se nam ty barvy tady roztrikly po tech lesich, bych to potreboval takle jeste na par mesicu zmrazit, abych se toho moch nabažit!..

      0 0
      • Genarito  

        jak když to koloruješ čoveče :o) pěkný fotky. Se moc na zimu netěším. Bude zima, bude mráááz… Co já budu dělat? Hele nechce někdo z oddílu začít chodit do posilky? jen tak lehce? Asi ne co? :oP

        0 0
        • Tesak  

          jo, stou zimou maš recht, s tou posilkou nevim nevim, spíš to vidim na hospodu, jen tak lehce..

          0 0
        • dada  

          vždycky před lyžařskou sezonou zajdu cca dvakrát do posilky na skřivánek.....kdyz budeš mooc prosit tak tě vemu sebou-počítám že to bude asi velká bžunda…:)

          0 0
        • scret  

          jo klidne bych zacal chodit, ale jenom hooodne lehce… precijenom strhat se v posilce a pak jit plavat je docela hnus…

          0 0
    • scret  

      tady nejaky foto z nebikovyho vejletu…:)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      hej hola, hazu to do placu sice pozde,ale precijenom mi to neda se nezeptat, zejtra navecir jedu do Kytlice ( u Kam. senova) odvizt Kacenku, vecer prechrapu nejspis v aute a celou sobotu bych rad dal nejakou bikovacku, tak kdyby mel nekdo zajem jet treba taky…

      jen je potreba mit sebou neco na spani (idealne spacak a karibabu), varic mam, rano teplej cajik bude:) o prostor v aute neni nouze…

      0 0
      • Petrs  

        No já to za sebe vidim v sobotu ve 14 busem na Adolfov ještě se trochu opálit :-) Dopo mě čeká ještě nějaká práce :-( A v neděli asi podle všeho do Žernosek k přívozu dál do Opárna a do hospody v Dubičkách. Odjezd podle domluvy. Ale nebráním se ani něčemu jinýmu :-) 

        0 0
    • scret  

      zejtra jsem celej den pryc,ale v nedlei by se dalo neco podniknout, uvidime…

      0 0
      • Petrs  

        Neděle: 10.00 sraz na zdymadlech a razíme směr přívoz a dál se uvidí :-)

        0 0
        • pete_ax  

          Kdyby se jelo nejak rozumne z tech Zernosek pres Oparno nach Dubicky, tak bych se i pridal. Jenze ted jsem v Dc, bez biku. Do Zernosek bych to stihal tak na 13. hodinu odpoledni (z Dc do  Lovo a z Lovo do Jencic pro bike, pak z kopce do Zernosek).

          0 0
        • scret  

          zdarek, to je na me moc brzo:/ nejspis stejne zejtra ani nevyrazim, bike i ja potrebujem odpocinek:) zejtra nejspis budu davat belousovi peci, po dnesku je celej zablacenej, vrzajici atd.

          0 0
          • scret  

            jeste par…

            0 0
          • Petrs  

            Třeba v Ostrově bylo na biku dneska krásně :-)

            0 0
            • scret  

              ale reknu ti, vyslap na Jedlovou je fakt hnus:)

              0 0
              • Evča1  

                Ale Skřítku, ty takový sporťák s výjezdem na Jedlovou nemůžeš mít problém.

                Já tam vyjela už několikrát a dalo se to přežít.:-))))))

                 
                0 0
                • scret  

                  :) no prezit se to da, to jako jo, ale hnus to je:) hlavne kdyz si to da clovek na konci trasy..:)

                  jo a proc myslis ze jsem „sportak“?:) jako ze nenosim misto helmy ksiltovku nebo kulicha?:))

                  0 0
                  • Evča1  

                    Už jsi to zase špatně pochopil :-))))

                    To jako že jsi přes ty sporty, tak vše zvládneš v poho.

                     
                    0 0
                    • scret  

                      jako ze jsem pres ty sporty, tak tos me rozesmala:)))

                      0 0
    • pea1  

      vcera..

      0 0
    • pea1  

      ze by první sníh…:)

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pea1  

      tady to teda zije!!!

      0 0
    • Sobi  

      Zdar děcka! :-)  tak jsem zase on-line!:-)

      Sice to trvalo,ale připojení mi už funguje! A jak se máte v Aussigu?

      0 0
    • Katie  

      Nazdárek :-))))

      Sive tady je teda mrtvolno ......... :-o

      Co bowl v pátek, chtělo by se někomu ??? :-) Sme se dlouho všici neviděli.

      0 0
      • dada  

        mam to buknout?

        0 0
        • dada  

          nebo můžem jen tak na pivko třeba ke kroupům,,,

          0 0
          • scret  

            Kroupy si strc…no treba za klobouk:) ja jsem pro bowl!

            0 0
        • Katie  

          Nooooo tak to bukni.

          Já s Kubou bysme šli. Tak se nějak domluvte, kdo další a dejte vědít :-)))

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • pea1  

       se tam  teda taky ukazu kdyz jinac nedate a poresime marinovsky zalezitosti…:())

      0 0
    • pea1  

      ale hru neslibuju

      0 0
    • scret  

      tak co prdolove ten bowl? klasicky na devitku?

      0 0
      • kacacka  

        bowl je plnej :( tak se muzeme domluvit jedine na nejakou hospu

         
        0 0
        • scret  

          hmm, tak to je prekerka:( a co zkusit bowl jenom hospu? ale je patek, takze by se musel ceknout stul, jinak je tam narvano…

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • pea1  

      jirka jirka jirka,kam se hrabe miro žbirka  :)

      0 0
      • Katie  

        :-o ????

        Hele hele hele Péťo, to v pátek nevyšlo, bo ale ráda bych probrala ty marinovský záležitosti něgdy – postřehy, pojmy s dojmy a tak ........ Nemate s Terkou něgdy v tejnu čas, že bysme třeba někam zašli ?

        0 0
        • pea1  

          mno zatim nic novýho ale jestli se do 2 dnů neouzve tak ho trochu popoženu!!!

          0 0
          • Katie  

            ouky douky :-) Díky! Tak dej pak vědít nooooooo. Bo sem spíš ale myslela, že prodiskutujeme ňáký tvý postřehy z kola jako takovýho ..........

            0 0
        • scret  

          se divim ze nebude dalsi obrik:)) jako ze by se s artuem dali dohromady a meli maly obratka:)

          0 0
      • scret  

        bozemuj :)) kamard bezne chodiva do klubu hrat spolecensky hry?:)) by priste treba mohl vzit sachy ne?:))

        0 0
    • scret  

      cest, tak nam to tu hyne, co jinak delate mladeznici?:)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.