• Leontynek

    Zdar a Sílu, jaký máte názor na KTM a jejich novou kolekci??? www.ktm-bikes.at Já osobně jsem si tam vybral(už jem realizovat)..­........

    Anketa: Jak se vám líbí KTM 2007

    3x
    14%
    15x
    71%
    1x
    5%
    2x
    10%
    0 0
    • Tomcat  

      Jako vždy kolekce KTM je super zlasť SuperDuke :o)

      0 0
    • St1c  

      ale cestne bajky 2006 sa mi pacili asi viac:D uz len zohnat take financie:D

      0 0
    • Jane  

      Hm, zvláštní – z nabízených velikostí by se člověk fakt podělal… Jinak se mi líbí Bianchi (www.bianchi.it/…b_Y7B63.aspx) – ale zase ty velikosti a nepřítomnost čepů na véčka u dalších modelů… Takže vivat Duratec Sonix CX…

      0 0
      • enjoy  

        to na ty rakete od bianchi fakt vidim crossridy??

        0 0
        • St1c  

          no vyzera to tak ze hej, ale v popiseku bajku napisane nie su

          0 0
      • Orbis  

        jestli vidim dobže, tak na véčka to bude, jen naštoubovat čepy do navárek… i když u carbonu se tomu as navárky neřika co:)

        0 0
        • Jane  

          Jo ten karbonovej rám jo – ale to by se člověk asi nedoplatil. Pokud vezmu v úvahu Alu (www.bianchi.it/…b_Y7B61.aspx), tak je to špatný. A Hodně. To samý u Alu-karbonových Merid, Stevense, Feltu na sezónu '07. Vidím, že za 3 roky při výběru novýho rámu budu mít asi dost snadný rozhodování – Duratec Sonix…

          0 0
    • Smazaný účet  

      a co rikate na todle?

      0 0
      • Jane  

        Se mi víc líbí toto…:-]]]]]]]]]]]

        0 0
        • Jane  

          a ještě více…:-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

          0 0
          • Smazaný účet  

            tak me by se taky nejvic libilo asi todle,ale snazim se zustavat nohama na zemi,to KTM-ko vidim asi jako nejblizsi nastupce meho dosavadniho ore…

            0 0
            • Smazaný účet  

              rocky mountain je sice peknej sen,ale to si koupim az budu v duchode+vyhraju sportku.Nejvic se mi na KTM libi ze je to kultovka jako prase,ale tady to skoro nikdo nevim proc nezna,pritom to jsou perfektni kola na kterejch se bozsky jezdi…a hlavne je nema jenom tak nekdo.Kamse jenom podiavs tak vsude uz je to dneska samej canondale,spesl,rb ale takovy KTM-ko je treba jenom jedno na celym zavode,a to se mi libi!!!

              0 0
              • fousek  

                No ja na zavodech vidim KTM celkem casto:-) castejs nez authora, toho sem tam snad jeste nevidel

                0 0
              • Jane  

                KTM – a kultovka? To snad ne…:-) Je však pravdou, že ty biky tady vidět fakt nejsou. Ale spíš je to jen otázka času… Já fullům houby rozumím, ale lepší dojem na mě dělá třeba tento Stevens…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  no prave,tady kdyz nekomu reknes ze je to kultovka,tak kazdej nechape,ale v rakousku,ne­mecku,svycarsku apod. jsou z toho vsichni vystrileni,kdyz si zastavis v kavarnicce na neco dobryho,tak se s tebou hned chcou vsichni bavit po nemecku a divaji se na tebe jako na fajnsmekra…jasne jsou aji treba hezci kola,taky mam slozku v pocitaci plnou neskutecnejch biku,ale vim,ze si je nikdy nekoupim,ale tohle se mi vazne libi a jevi strasne sympaticky.+na letosnim modelu od nich jezdi tatin a je to dost velka jizda kdyz si ho muzu pucit…ale kazdymu se libi neco jinyho,to chapu

                  0 0
              • McBlacky  

                v cizině na Salkammergutu nebo EBM bylo KTM fakt mega moc. HT jsou pily jako hovado.

                0 0
              • pepino  

                S canonem je to pravda, dneska byl jeden přivázanej dokonce před pracákem:)

                0 0
          • enjoy  

            tak to nevim proc.pojizdny tak maximalne pro tinka:-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      a co sis vubec vybral chlape?

      0 0
    • Smazaný účet  

      NO tak se pochlub Leontynku co sis vybral,hod sem aspon nejakou fotecku,jsem pln ocekavani!!!!

      0 0
      • Leontynek  

        kdyby byl race line na véčkách tak toho ale zatím vede… tohle

        0 0
        • Jane  

          S pevnou vidlí?

          0 0
          • Leontynek  

            jj, ale spíš bych tam dal něco jako je sid nebo R7

            0 0
            • Jane  

              Tak tam raději vraž toho Sida a nejlíp s LO…:-) Černý nohy jsou hnus velebnosti – doufám, že je nezačne dělat i RS.

              0 0
              • Leontynek  

                to je jasné, ale když už sida tak bych se pokoušel sehnat ho v limetkové........

                0 0
    • fluider  

      TREK pre modely 8000, 8500 a 8900 pouzil spodnu ramovu trubku az velmi podobnu tej na modeloch Stumpjumper, Epic alebo FSRxc od Specialized. KTM to iste na modeloch Team Machine, Team Race a Race Reaction. Preco? Nebodaj Specialized vymyslelo dokonalu ramovu trubku ? Alebo este niekdo pred Speslom a vsetci sa teraz vydali na chodnicek, ktory overili ini ?

      0 0
      • fluider  

        Ja mam Trek 8500 model 2004, celkova spokojnost, ale 2007 by som nekupil kvoli spominanemu tvaru ramovej trubky, hoci sa mi ten bike paci. Ked tak pozeram na americke a europske novinky, tak mi z U.S. vychadza jedine Specialized alebo uz radsej nieco europske, Lapiarre, Canyon, KTM, Duratec.

        0 0
      • enjoy  

        no nee:-D,oni uz dokazali za ty leta vyvinout jednu dobre profilovanou trubku?:-))

        0 0
    • Gatier  

      myslim ze Simplon by mal byt za podobny peniaz ovela lepsi

      0 0
    • wert_1  

      Já vybral a i realizoval :-) je to můj první full, takže asi dost neobjektivně tvrdím, že maximální spokojenost .-) speed 4.0 RC .-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.