• Gorgov

    Ahoj, předem se omlouvám za druhý vlákno s podobnou tematikou, ale nějak se nestíhám přihlašovat na závody a na místě se mi ty hrozný sumy platit nechce. Takže nebyl by někdo, kdo by se rád zbavil startovnýho z důvodu nemoci či jiného? pokusil bych se neudělat ostudu. Kdyby byl odvoz z Prahy, taky bych se hlásil:) Třeba se to bude hodit více lidem…

    0 0
    • Bulda  

      pojed most, srabe :)) Rychlik Luna 16:00 z Masarycky :))

      0 0
      • Gorgov  

        do mostu se mi moc nechce, jel bych krátkýho krále, mam nevyřízený účty s jednim machýrkem:)

        0 0
        • heretik  

          Hehe, já myslel, že s Buldou máš taky nevyřízený účty ;-P

          0 0
        • McBlacky  

          no možná bych o startovným na krátkýho věděl. Ale na tuty až ve čtvrtek, zatím váhá na 90% ale nepojede – odvoz už místo nemáme :(

          0 0
        • zac  

          jako az tak? :) nebo mam moc velkou fantazii? :)

          0 0
    • rasto  

      skoda, ze ses neozval driv. minuly tyden jsem pozadal o vraceni startovneho (kradez sfinxe :-/ na dlouhou. pozice 2006: 65. misto, byl bys v 1. vlne…

      0 0
      • Gorgov  

        no do prvni vlny si snad muzu stoupnout sam ne? jak to tam vubec je? Cas maj vsichni stejnej ne? Chtel bych startovat z prvni rady, pusti me tam?

        0 0
        • rasto  

          loni byla 1. vlna pro prvnich 100 z roku 2005 (byli v ni i vsichni elitaci). normalne Te tam nepusti (hlidaji to). loni se ale pretrhlo mliko, takze megavelka 2. vlna pohltila 1. :-)

          0 0
        • McBlacky  

          :) no prvních 200 je bud vyjetá pozice z lonska nebo divoká karta

          0 0
          • Gorgov  

            já o tom vim, ale to je na dost zavodech, treba kazda sporitelna, prvnich 60 je podle celkovyho poradi. Ale dostat se do prvni rady neni zadnej problem ani v plazovejch sortkach:)

            0 0
            • Palos  

              Minulej rok na TB se mně při prezenčce na startu slečna ptala do který chci vlny? sem byl tak zaskočenej,že jsem opravu řekl až do třetí..

              0 0
        • petebike  

          hele u krale to mas jedno, tedy nevim jak letos, ale co byla stara trat prvni useky dost rovinka po asfaltu tak si to dotahnes, tech 200 lidi pred sebou predjedes a neni vo cem ? ne…i v sortkach :-DDD

          0 0
          • bam  

            Pisou ze po 200m do terenu, protoze start neni na namesti.

            0 0
            • McBlacky  

              no jo ale po rozumný široký polnačce. Tam se taky dá jet. Na 105km bude dost míst kde se vyřádit a předjíždět. Jestli někdo ztratí trochu v prvním kopci tak si alespon ušetří sílu a napálí to v tom dalším a dalším a dalším… :)

              dlouháje pohoda, ale 1700 lidí na krátký to už je na pováženou, do toho bych fakt nešel. Hroznej box to musí bejt. Ale zase si všichni pěkně zazávodí mezi sebou

              0 0
              • Daf  

                Jo jo, v sobotu me to ceka. Uz jsem s tim smirenej. Jen se bojim ze se to nekde ucpe a potlaci se…

                0 0
        • zálik  

          To jsou problémy… já se spíš bojim, že si s číslem z loňska budu připadat trapně, až mě budou zezadu předjíždět.. :(

          0 0
          • bam  

            mam stejnej problem :)

            0 0
            • bam  

              teda koukam ze takovej jako ty zdaleka ne, ale stejne letos budu rad ze to dojedu a asi tam budu spis prekazet…

              0 0
          • McBlacky  

            taky budu hájit nesmyslně nízký číslo :/ se zrubu na půlce a zbytek protrápím do cíle…

            0 0
            • fousek  

              No tak to tipuju na 1. desitku

              0 0
            • Zerocool  

              to je dobrá taktika:) ne vážně já s tím mám vždycky problém, nevím jak rozvrhnout síly. napálit začátek co to dá?? a co když pak potom nebudu moct?? nebo přiměřeně, ale to mi pak všichni ujedou a těžko se to dohání, mé věčné dilema…

              0 0
              • Gorgov  

                a přitom je to tak jednoduchý…musíš to na začátku napálit a postupně zrychlovat:)

                0 0
              • McBlacky  

                no u kratších závodů jo. U delších záleží jak moc ti sekne :) a jak to pak jede nebo nejede když jsi utavenej, jakej je profil a kolik do cíle. Posledních 10km Krále je z kopce takže tam už mužeš bejt klidně v komatu a dojedeš :)

                Taktika napálit a uvidim víc bolí, a ze začátku i v průběhu jedeš na hezkým místě často s rychlou skupinkou. V druhým případě jedeš pohodu a v druhý půlce zbíráš neštastníky kterým nesedla taktika první :)

                0 0
                • fousek  

                  K tomu komatu – sem se takhle jednou rozsrouboval a domu uz zbejval jen takovej prudsi sjezdik, k tomu vecka a par korenu a najednou sem zjistil ze to neubrzdim a za monent sem zjistil ze mi vyskakujou riditka z ruky, no nakonec sem to udrzel, ale ty stromy byli zatracene blizko:-)

                  0 0
          • Gorgov  

            no tak když tam jedu tak bych se pokoušel o bednu, jinak tam jezdit nemá cenu.

            0 0
            • McBlacky  

              :) :) :) na dlouhý v kat M40 bych tě chtěl vidět

              0 0
              • petebike  

                bednu asi ne, ale do desitky sanci maa to velkou, moc lidi tam nebude, pak podle malevilu mu to docela jelo… :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  jasně ale první desítka a bedna je rozdíl, no dyt to znáš…

                  0 0
                  • petebike  

                    ale zas ma dobrej cil, proste jede… vyhrat ci se umistit na bednu, skoda ze na krali maj tu spojenou kategorii vcetne elity atd…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no to bylo letos /proti lonsku/ i na TB což me nasralo teda víc.

                      Elity na Krále nepřijede víc jak 10kusů na obě tratě /odhad/

                      0 0
                      • petebike  

                        nj byl pohar v kutny, navic KPZ v brne, deset je dost, no uvidite zitra…ja se aspon prospim a odpocinu, jinak Mates jede kratkou…asi vyhrat :-)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          hlavně ted je světák v německu… ovšem pro zpoustu elite – lepší bedna na hnoji než chvost na mistráku :)

                          0 0
                          • petebike  

                            na svetak jede jen ulita ktera ty maratony moc nezere, ale v moste to je dost nabouchany, tam to bude hodne zajimavy, tak 10–15 lidi na viteztvi…

                            0 0
                        • petebike  

                          ha tak sem mel pravdu :-) Mates rules…a s takovym pohodovim naskokem :-D

                          0 0
              • Gorgov  

                chtěl sem jet kratkou a dal si myslim ze sance na bednu je docela slusna

                0 0
    • dancing dog  

      off topic:krom toho, že jsem sračka a závody bych nejezdil, ikdybych nebyl- tak další důvod proč se neúčastnit, ten strašnej masomlejn, prvních 10–20km musí být fakt děsný… ne že bych měl něco proti lidem, ale co je moc je moc :-)

      0 0
      • game_over  

        prijed do Mostu tam tolik lidi nebude :)

        0 0
        • Bulda  

          presne tak, uz se tesim, bude to krasne komorni, zadna strkacka, i kdyby se jelo do terenu hned, dlouhou pojede min lidi, nez ma na KS ta prvni vlna :)) www.klmost.cz/index.php?… dlouhá: Celkem přihlášených: 78 krátká: Celkem přihlášených: 168

          0 0
          • Meesha  

            to bude nic moc :-/ zadny hadi a tak. Ale zase se bude zavodit :-)

            0 0
          • Darkson  

            dobrý, jsem se uklidňoval, že kromě elity se jede i kategorie hobby, kde budou nějací hobící…teď koukám do sartovky a v kategorii hobby: Ondra Zelený, Bulda, Jarda Stadherr a spol…:-/

            0 0
          • petebike  

            aspon konkurence, tedy koukal sem na startovku taky, bude to maso, na krali zas nikdo nebude, tedy krome tech X tisic lidi :-)))

            0 0
            • McBlacky  

              no uvidíme na bedně jak tam zase nikdo nebude :) loni bylo hnusně, letos bude hezky tak se nechá na poslední chvíli zlákat dost lidí

              0 0
              • Meesha  

                jako myslis, ze tam budes sam? :-)

                0 0
              • petebike  

                loni nebyl v terminu Krale zadny pohar…nebo aspon ten maratonskej…ale obvykle na krale moc spicka nejezdi…nejenom loni…pred loni… atd…proste par lidi prijede, ale jen par :-)

                0 0
                • petebike  

                  tak sem koukal do startovky

                  Zlamalik, pak Dite a Zerzi ty ale nemaj zaplaceno, navic sem je videl i na moste..tusim :-)

                  0 0
                  • Meesha  

                    Zlama, Zerzi i Kapr by meli bejt. Mozna jeste jeste XCckari na last minute. Treba Vokr bude v Moste.

                    0 0
                    • Meesha  

                      este Matous. V Kutny Hore mu to docela tahlo. Btw. ma luksus bike :-)

                      0 0
                      • petebike  

                        uz ma to Bianci ? nemas foto ? pls na mail… ale stejne Kapr ze by nejel na pohar…hmmm

                        0 0
        • dancing dog  

          jak už jsem psal- jsem sracka a nerad bych tam po 750m padl s fibrilací :-)

          0 0
    • Wakan  

      Trochu mimo, ale nechci zakladat vlastni thread. Doprava na Krale: Praha-Klatovy, 1–2 mista volna, Patek vecer tam/sobota vecer (mozna nedele rano) zpet. 608 939 Bond

      0 0
    • Gorgov  

      takže žádný volný místo, všichni jedou?

      0 0
      • TOMMI  

        Nejedu.Jsem zraněn.A hrozně naštvanej.Zavolej 602196016.

        0 0
        • Gorgov  

          díky, ale uz na to asi kaslu, nesehnal sem dopravu a tak mam bika v servise, asi tam nejede nikdo zitra rano z prahy coz?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.